Oldalak: 1 ... 1127 1128 1129 1130 1131 1132 1133 1134 1135 1136 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1143 1144 1145 1146 [1147] 1148 1149 1150 1151 1152 1153 1154 1155 1156 1157 1158 1159 1160 1161 1162 1163 1164 1165 1166 1167 ... 1398   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csevegő  (Megtekintve 1154943 alkalommal)
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #17190 Dátum: 2018. Január 24. - 20:04:01 »


Ez úgy baromság, ahogy van. Már bocs ...
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3500



« Új üzenet #17191 Dátum: 2018. Január 24. - 20:34:38 »

Nem tudom.
Azt sem tudom én milyen katona voltam.
Csak azt tudom, hogy ébresztő előtt negyedórával felkeltem, hogy a tizedes elvárásainak megfelelően be tudjam vetni az ágyam, takarodó után fél órával még a surranómat boxoltam, hogy az őrmester meg legyen elégedve, tettem ezt érettségizett bakaként, aki elnyerte a felsőoktatási intézménybejutás lehetőségét, magyarul "tudós" voltam, előfelvételis.
A liberálisok meg bekaphatják! (bocsánat a francia szóért)

Egér voltál? Akik meg külföldre mentek egyetemre (Szu, NDK), azokat export egereknek hívták.   Wave
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1670


Koma


« Új üzenet #17192 Dátum: 2018. Január 24. - 20:40:07 »

A tanár kérdés illetve a minőségi tanár kérdés probléma volt mindég.
Tudnék mesélni, mert sikeresen benyalam olyan tanárgárdát aki olyan sokat segített a személyiségfejlődésemben hogy ha nem gyógypedagógus az Édesanyám tuti rájuk gyujtom az iskolát.
Lenne mit mesélni.
A tesi meg tanár kérdés inkább. Kummantók mindíg voltak, és lesznek. Nekünk 2évnyi gerelyhajítást kellett abbahagyni mert a tanárnak csak a foci létezett. Na azóta is "szeretem" a focit...
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
wildheger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1734


« Új üzenet #17193 Dátum: 2018. Január 24. - 20:47:47 »

A tanár kérdés illetve a minőségi tanár kérdés probléma volt mindég.
Tudnék mesélni, mert sikeresen benyalam olyan tanárgárdát aki olyan sokat segített a személyiségfejlődésemben hogy ha nem gyógypedagógus az Édesanyám tuti rájuk gyujtom az iskolát.
Lenne mit mesélni.
A tesi meg tanár kérdés inkább. Kummantók mindíg voltak, és lesznek. Nekünk 2évnyi gerelyhajítást kellett abbahagyni mert a tanárnak csak a foci létezett. Na azóta is "szeretem" a focit...
Magasugróként kiegészítő számom gerelyhajítás volt.
Naplózva

A világ gyakrabban jutalmazza az érdem látszatát mint magát az érdemet...
(La Rochefoucauld)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #17194 Dátum: 2018. Január 24. - 20:50:05 »

A tanár kérdés illetve a minőségi tanár kérdés probléma volt mindég.
Tudnék mesélni, mert sikeresen benyalam olyan tanárgárdát aki olyan sokat segített a személyiségfejlődésemben hogy ha nem gyógypedagógus az Édesanyám tuti rájuk gyujtom az iskolát.
Lenne mit mesélni.
A tesi meg tanár kérdés inkább. Kummantók mindíg voltak, és lesznek. Nekünk 2évnyi gerelyhajítást kellett abbahagyni mert a tanárnak csak a foci létezett. Na azóta is "szeretem" a focit...

Nálunk a kosárlabda ment orrba-szájba, nem számított, hogy 170 centisek vagyunk. Focizni tilos volt. Budapest IX. kerület, 1960-70.
Naplózva
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1670


Koma


« Új üzenet #17195 Dátum: 2018. Január 24. - 21:11:05 »

Magasugróként kiegészítő számom gerelyhajítás volt.

Nekünk a nyugdíjbavonulása előtt szeretetből tanította a tanár. Utána jött az új tanár és “haggyátok má’ azt a hülye gerelyt, gyeretek focizni” mondással lezárta. Mihaszna egy alak volt.
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Borzgróf
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 671


« Új üzenet #17196 Dátum: 2018. Január 24. - 21:14:01 »

Ez úgy baromság, ahogy van. Már bocs ...
Van iskolás gyereked? Az enyémek közül az egyik négyszeres, a másik háromszoros országos bajnok lövész, a lányom két országos csúcsot is tart, nyert már országos diákolimpiát, és utálja a tesiórát, mert gyilkolják most éppen kosárlabdával. Én NB1 ifiben kosaraztam, és amit a gyerek mesél, na azt én se szeretném csinálni: a kosár egy komolyan tehnikás sport, az alapokat nekünk is anno hónapokig tanították, az iskolában meg ütik-verik egymást a gyerekek, mert fogalmuk sincs mit kellene csinálni játék címén, és heteken át ez megy.
Annak idején én is utáltam, mikor tornázni kellett, mikor kötélre mászni kellett, utáltam mindent, mikor nem volt labda. Nekem a labda volt a mindenem, de van akinek az a halála. Ha mindenkire ugyanazt kényszeríted, sokan szomorúak. Van aki lőni nem tanul meg soha rendesen.

Figyelni kellene rájuk, és azt a sportot hagyni a gyereknek, amelyikben jó és jól is érzi magát.
Naplózva
Borzgróf
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 671


« Új üzenet #17197 Dátum: 2018. Január 24. - 21:20:03 »

Nem értek egyet a diákokkal!
Milyen katonák lennének?
Csak egy klottgatyám volt,se cipő,se trikó,de labdám három volt és rongylabdával is fociztunk-ez az igazi technika fejlesztő!
Tíz év távollét után szülővárosomban rengeteg idegent látok,akik rémisztően ortopédek. Nem csodálom,hogy utálják a legjobb órát(Testnevelés),ahol szárnyalni lehet.
Egy ízben szóltam az egyik Anyának,hogy sürgősen dobja el a gyereke cipőjét,mert ha tovább hordja,minden cipőjét ugyanilyen csámpásra fogja taposni és oda jut,hogy ortopéd cipőt kell viselnie.
Másik alkalommal egy 120 kilós nő a harmincnyolcas lábán tűsarkú cipővel tipegett. Az emberek nagy százalékának az a problémája,hogy hímgorilla alkatához túl kicsi a teherhordó talpmérete. Ezért van olyan sok gerincproblémás ember.Nekem ilyen gondom nincs,mert a valamikori versenysúlyom 10 évenként növekedett 1 kg-al és a haxnim (kicsi lábacskám)csupán 47-es.

Miért kellene katonának lenniük? Mert neked muszály volt? Aki nem katonának való, ne legyen katona. Van egy-két hivatás, ahol te vergődnél, mint néger a jégen.......

Milyen szerencse, hogy tudásod a szarvasagancs mellett az ortopéd sebészet területén is tökéletes és megkérdőjelezhetetlen. Még a magfúziót megoldhatnád nekünk kerti méretben, tele van a tököm a villanyszámlával. Ha nincs pénzed a fejlesztésre, adj ki egy könyvet hibátlan életmódoról.......
Naplózva
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #17198 Dátum: 2018. Január 24. - 21:28:31 »

Van iskolás gyereked? Az enyémek közül az egyik négyszeres, a másik háromszoros országos bajnok lövész, a lányom két országos csúcsot is tart, nyert már országos diákolimpiát, és utálja a tesiórát, mert gyilkolják most éppen kosárlabdával. Én NB1 ifiben kosaraztam, és amit a gyerek mesél, na azt én se szeretném csinálni: a kosár egy komolyan tehnikás sport, az alapokat nekünk is anno hónapokig tanították, az iskolában meg ütik-verik egymást a gyerekek, mert fogalmuk sincs mit kellene csinálni játék címén, és heteken át ez megy.
Annak idején én is utáltam, mikor tornázni kellett, mikor kötélre mászni kellett, utáltam mindent, mikor nem volt labda. Nekem a labda volt a mindenem, de van akinek az a halála. Ha mindenkire ugyanazt kényszeríted, sokan szomorúak. Van aki lőni nem tanul meg soha rendesen.

Figyelni kellene rájuk, és azt a sportot hagyni a gyereknek, amelyikben jó és jól is érzi magát.

Van, kettő is. Nagylányom ügyetlen volt minden sporthoz, de sosem utálta a tesiórát. Fiam 16 éves, kosarazik és dicséretes ötös tesiből cca nyolc éve zsinórban. Egy csomó barátját ismerem, fiúkat-lányokat vegyesen. Sem a gimiben, sem az általánosban nem hallottam, hogy utálnák a tesiórát. Ezzel nem akarom azt mondani, hogy az oktatás milyen faszányos, mert szerintem egy rakás sz.r, de nem a tesiórák miatt. És nem is a tanárok miatt.  Ja és egy épületben dolgozom a KLIK-kel illetve gondolom csak egy részével. Ha beszáll öt ember a liftbe, ránézésre, kapásból megmondjuk, ki fog azon két szint valamelyikén kiszállni, ahol ők vannak  Ördög
Naplózva
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #17199 Dátum: 2018. Január 24. - 21:29:29 »

Miért kellene katonának lenniük? Mert neked muszály volt? Aki nem katonának való, ne legyen katona. Van egy-két hivatás, ahol te vergődnél, mint néger a jégen.......

Milyen szerencse, hogy tudásod a szarvasagancs mellett az ortopéd sebészet területén is tökéletes és megkérdőjelezhetetlen. Még a magfúziót megoldhatnád nekünk kerti méretben, tele van a tököm a villanyszámlával. Ha nincs pénzed a fejlesztésre, adj ki egy könyvet hibátlan életmódoról.......

 Taps Taps Taps Taps
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #17200 Dátum: 2018. Január 24. - 22:31:43 »

Nálunk a kosárlabda ment orrba-szájba, nem számított, hogy 170 centisek vagyunk. Focizni tilos volt. Budapest IX. kerület, 1960-70.

Melyik sulit jártad 10 évig?   Mosolyog

Egyébként nálunk is csak a kosárlabda létezett.
 Meg is utáltam egy életre, még nézni is!  Szintén Bp. IX .kerület  Vigyorog

Illetve volt még egy:  Ha valaki genyó módon viselkedett valamelyik tanárral, (főleg tanárnővel)  Spányik ,a 2. testnevelő tanár,  adott neki egy pár kesztyűt, és behívta a ringbe. Egész addig, még B.T. nevű évfolyamtársam ki nem ütötte a ringből!  Röhög Röhög Röhög  
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
wildheger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1734


« Új üzenet #17201 Dátum: 2018. Január 24. - 23:16:29 »

Miért kellene katonának lenniük? Mert neked muszály volt? Aki nem katonának való, ne legyen katona. Van egy-két hivatás, ahol te vergődnél, mint néger a jégen.......

Milyen szerencse, hogy tudásod a szarvasagancs mellett az ortopéd sebészet területén is tökéletes és megkérdőjelezhetetlen. Még a magfúziót megoldhatnád nekünk kerti méretben, tele van a tököm a villanyszámlával. Ha nincs pénzed a fejlesztésre, adj ki egy könyvet hibátlan életmódoról.......
Még eljöhet az az idő,hogy mindenkinek katonának kell lennie. Az ortopéd járás kérdését pedig az edzői tanfolyamon tantárgyként tanultam.
A bankár pl olyan hivatás,ahol valóban vergődnék,mert nem értek a pénzhez.
Egyszer az egyik ropkon azt mondta:
-Ki tudja,lehet, hogy Te is zsidó őstől származol. Feleségem,aki nem szokott zsidózni,kapásból rávágta:
-Nincs zsidó őse,nem ért a pénzhez!
Villanyszámládon Apám tudott volna segíteni,ha előbb szólsz... Ő villanyszerelő volt a háborúban ... két villám volt a sisakján.
Naplózva

A világ gyakrabban jutalmazza az érdem látszatát mint magát az érdemet...
(La Rochefoucauld)
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1670


Koma


« Új üzenet #17202 Dátum: 2018. Január 25. - 05:26:26 »

Vékony ez a jég Wildheger, szerintem ne lépj rá.  Emelem
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Borzgróf
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 671


« Új üzenet #17203 Dátum: 2018. Január 25. - 05:30:17 »

Még eljöhet az az idő,hogy mindenkinek katonának kell lennie. Az ortopéd járás kérdését pedig az edzői tanfolyamon tantárgyként tanultam.
A bankár pl olyan hivatás,ahol valóban vergődnék,mert nem értek a pénzhez.
Egyszer az egyik ropkon azt mondta:
-Ki tudja,lehet, hogy Te is zsidó őstől származol. Feleségem,aki nem szokott zsidózni,kapásból rávágta:
-Nincs zsidó őse,nem ért a pénzhez!
Villanyszámládon Apám tudott volna segíteni,ha előbb szólsz... Ő villanyszerelő volt a háborúban ... két villám volt a sisakján.


Tehát még edző IS vagy, mivel tanfolyamot végeztél. Mit is képzeltem......

Iratkozz be egy magfúziós tanfolyamra, hátha az is bejön, én bízok benned......

Külön köszönet a könnyed szalonzsidózásért, nagyon témábavág!  Taps
Naplózva
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #17204 Dátum: 2018. Január 25. - 07:28:36 »

wildheger

Szerintem írj egy rövid listát arról, hogy mihez értesz és mely területen szeretnél életvezetési tanácsokat adni. Miután mindenki kicsodálkozta magát és önmagában elismerte, hogy sosem gondolta volna, hogy ilyen csodalény még előfordulhat elcsökevényesedett társadalmunkban, szerintem sokunk nevében megkérnélek, hogy tudásod mérhetetlen kútjából akkor meríts, ha valaki megkért rá. Így a kecske is jól lakik - mivel elismerjük felsőbbrendűséged -, és a káposzta is megmarad - nekünk meg nem vagy kevesebbet kell olvasnunk magvas bölcsességeidet, épp elég ha a bikás topikot tönkreb.szod - és mindenki boldog lesz.

Uff

Fox
Naplózva
Oldalak: 1 ... 1127 1128 1129 1130 1131 1132 1133 1134 1135 1136 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1143 1144 1145 1146 [1147] 1148 1149 1150 1151 1152 1153 1154 1155 1156 1157 1158 1159 1160 1161 1162 1163 1164 1165 1166 1167 ... 1398   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: