Oldalak: 1 ... 1110 1111 1112 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1120 1121 1122 1123 1124 1125 1126 1127 1128 1129 [1130] 1131 1132 1133 1134 1135 1136 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1143 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 ... 1398   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csevegő  (Megtekintve 1158640 alkalommal)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #16935 Dátum: 2017. November 07. - 14:54:00 »

Wave Majdnem így vagyok én is. Csak én láttam egy lovadzós-vadászos filmjét Csejteivel. Ennyit tudtam eddig a hölgyről. Voltaképpen ott dőlt el a dolog, amikor a film elején kiment a tyúkólba és kivett a tyúk alól pár tojást, friss-finom rántottát készíteni Csejteinek reggelire a vadászat előtt. Hát azt akárki "written by", nagy ölet volt. No meg főleg életszerű.
Nekem ha már női vadász és celeb, akkor Valaczkai Erzsi. Nekem ő a celeb. Igaz könnyen mondhatom,minthogy harmincennyihány éve dolgozunk és tizenpár éve vadászunk együtt.

Aki Csejteivel pózol az már nem is érdekes .  Inkább annak a tojásait törte volna fel !   Röhög
A Valaczkai olyan jól bánik a puskával is mint a tollal ? Nagyon kevés vadász hölgyet láttam aki normálisan fogja tartja a puskát - még ha akár milyen jól is lő .
Ez Lipp Adriennre is vonatkozik . A belinkelt részleten is olyan sután nyúl hozzá illetve úgy veselkedik neki a célzásnak ...............  Vállat von  .
Lehet hogy azért mert a standart puskák általában nagyok is nekik ?  Fejvakarás 
Naplózva
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #16936 Dátum: 2017. November 07. - 15:43:32 »

Urak, ezt az Adriennes témát innentől legyünk szíves hagyni. Nekem (és gondolom  még sokaknak) tetszik tetszik a hölgy. Én felnézek arra amit a rafinált eszével, mert el kell ismerni, hogy "közhasznú esze" (ezzel a feszt a húgom ba..tat, mondván nekem ilyen nincsen csak "tudományos") van nekije zsákszámra, meg a szépségével (mert két gyerek után, had ne mondjam hány évesen is nagyon szép) elért, arra csak felnézni tudok. Nem vagyunk egyformák van akinek mindez bejön, van aki semleges és van akit a szépség és a vagyon irritál. Részemről innen küldöm neki hódolatteljes kézcsókom és roppant sajnálom hogy dec2-án nem tudunk majd együtt vadászni, mert nem lehetek ott a martonvásári fácánozásunkon. Jönnek a ugyanis a régi barátaim akikekkel évente csak egyszer tudunk találkozni (ki tudja meddig még) és ezt nem lehet kihagyni, mert a között a 9 egykori gödöllői széltoló között amolyan testvéri kapocs él.
Stefikém, ha a puskát kiválóan és stílusosan kezelő vadászhölgyet szeretnél látni, bemutatom neked G. Rozált aki egy csoda Somogyfajszról. Nem celeb, nem milliomos, "csikófogait" is elhullatta már – remélem nem haragszik meg a Rozál néném (aki nem Rózsi, Rozi vagy Rozika hanem csak és kizárólag Rozál) de ez az igazság – ennek ellenére kitartó, szenvedélyes, erős. Nincs telihold amit kihagyna a szóróin vagy hajtás amin nem lenne ott. A disznót ráadásul nemcsak meglövi, de ha kell ki is zsigereli és felpakolja a platóra. A pörköltet meg magától értendően kiválóan elkészíti. Talán a Pipics Endre indián neje versenyezhet vele, de ő meg legfeljebb jövőre jön Magyarországra (Endre el akarja adni a British Columbia-i területét és hazajön "nyugdíjasnak")
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16586



« Új üzenet #16937 Dátum: 2017. November 07. - 16:31:15 »

Nem vagyunk egyformák van akinek mindez bejön, van aki semleges és van akit a szépség és a vagyon irritál.
Már vártam. (Nem tőled, téged értelmesebbnek gondoltalak)
Ha valakinek nem jön be a hölgy viselkedése, stílusa, akkor annak nyilván az egyedüli kiváltó oka az irígység lehet... Fejvakarás
Az ilyen vélemények megfogalmazásának pedig a korlátoltság.
Sok értelmes és gazdag nő van a világon akikért rajong az ember avagy sóvárogva gondol rájuk, érdekes módon az Ő szépségükre vagy vagyonukra nem irigykednek. Szvsz. lehet itt valami más ok is de sem az illető hölgy, sem a rajongói klubja nem ér annyit, hogy tovább pazaroljuk a témára a téntát.
Részemről befejeztem.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #16938 Dátum: 2017. November 07. - 17:30:09 »

Bevallom, elég sok emberi gyarlóságom van, de hogy irigy lennék azt még sosem mondták rám. A tévedések elkerülése végett, engem a hölgy vagy a vagyona egyáltalán nem érdekel, csak nem szeretném, ha a vadászat felkent szentjeként tekintenénk vagy valami nagykövetféleségnek tartanánk valakit, akiről a legtöbb információt a neten a Blikk honlapjáról találtam.
Azt sem vonom kétségbe, hogy rendkívül elkötelezett és jól állnak rajta a ruhái, de hogy fikarcnyit sem tud hozzátenni a vadászat társadalmi megítéléshez pozitív oldalon, abban nagy összegben mernék fogadni.
Naplózva
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #16939 Dátum: 2017. November 07. - 17:34:30 »

Sok értelmes és gazdag nő van a világon akikért rajong az ember avagy sóvárogva gondol rájuk, érdekes módon az Ő szépségükre vagy vagyonukra nem irigykednek.

Éreztem, hogy Te is Pamela Anderson fanklub tag vagy. És még maratont is fut  Smitten
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #16940 Dátum: 2017. November 07. - 18:17:45 »

Éreztem, hogy Te is Pamela Anderson fanklub tag vagy.

Aletta Ocean?  Vállat von  Ördög
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9985



« Új üzenet #16941 Dátum: 2017. November 07. - 18:54:09 »

ár megint GPS-t keres valaki?  Vigyorog
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4583



« Új üzenet #16942 Dátum: 2017. November 07. - 19:21:35 »

ár megint GPS-t keres valaki?  Vigyorog

Itt van ez, én hülye meg telepítettem egy másikat.  Fej a falba  Vigyorog
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #16943 Dátum: 2017. November 07. - 19:40:16 »

Aletta Ocean?  Vállat von  Ördög
Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #16944 Dátum: 2017. November 07. - 19:41:45 »

Azt sem vonom kétségbe, hogy rendkívül elkötelezett és jól állnak rajta a ruhái, de hogy fikarcnyit sem tud hozzátenni a vadászat társadalmi megítéléshez pozitív oldalon, abban nagy összegben mernék fogadni.
Az is lehet, hogy nyersz vele.....de valóban nyersz? Vállat von
Sajnos az elmúlt pár évtized eredménye azt mutatja, hogy a jobbnál jobb szakemberek, a felkentebbnél felkentebb igazvadászok együttesen sem értek egy kalap sz@rt sem ezen a téren.
A vadászat elleni uszítás és gyűlölet (nálunk) soha nem látott mélységeket járt már meg és jelenleg is számunkra igen kedvezőtlen szinten van, de inkább csúszik egyre lejjebb.
Az össz lakosság kb. 0,6%-át kitevő vadászok elfogadtatására már nem elég pár Széchenyi idézet, sem Fekete István műveinek újbóli előbányászása....nagy kár, de ez van.
Nem vagyok benne biztos, hogy a számtalanszor megbukott módszereket kell erőltetni, talán inkább nyitni kell néhány új frontot a háborúban, amiben egyelőre a "sportvadászat" igen rossz passzban van.
Én egyébként leginkább abban hiszek, hogy a gyerekekkel kell és lehet is kezdeni valamit, de amikor több fórumon felvetettük, hogy a gyerekek egy bizonyos kortól (lehetőleg 12 év, amire van több, jól működő példa Európa nyugatabbra eső részében) vadászhassanak, szülői, vagy szülő által elfogadott mentori felügyelet alatt, első sorban hagyományőrző módszerekkel, de akár sörétes fegyverrel, akkor ezt elsőként a vadászok közül érték olyan támadások, amik után semmi esély sem volt megvédeni az álláspontunkat ezen a téren.
De hozhatjuk példának a vadászíjászatot és pl. az elöltöltős vadászatot, amikkel szemben a vadászok táborán belül van/volt a legelvetemültebb ellenállás.
A házon belüli folyamatos konkurencia háborúkkal, az állandó negatív média hírháttérrel szemben a lehető legrosszabb reakció a szekértábor még szorosabbra húzása.
A 99,4% kívülálló pont magasról tojik a jól működő vadászfórumra és a vadászok közötti nagy egyetértésre, ha nem tudjuk nekik érthetően megmagyarázni, hogy NEKIK miért jó, ha MI vadászunk.
Lipp Adriennen, vagy Lipp Adrientelenül, igazából édes mindegy....de minden réteghez más a kulcs. Csak meg kell találni.
Szép estét!
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #16945 Dátum: 2017. November 07. - 19:49:18 »

Wave Majdnem így vagyok én is. Csak én láttam egy lovadzós-vadászos filmjét Csejteivel. Ennyit tudtam eddig a hölgyről. Voltaképpen ott dőlt el a dolog, amikor a film elején kiment a tyúkólba és kivett a tyúk alól pár tojást, friss-finom rántottát készíteni Csejteinek reggelire a vadászat előtt. Hát azt akárki "written by", nagy ölet volt. No meg főleg életszerű.
Nekem ha már női vadász és celeb, akkor Valaczkai Erzsi. Nekem ő a celeb. Igaz könnyen mondhatom,minthogy harmincennyihány éve dolgozunk és tizenpár éve vadászunk együtt.
Volt szerencsém kísérni Erzsikét.
Kifogástalan vadászt ismertem meg.

Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
BalazsTamas
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 143


« Új üzenet #16946 Dátum: 2017. November 07. - 20:09:15 »

Aletta Ocean?  Vállat von  Ördög

Ha brunette akkor Jessica Jaymes.  Kacsint
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16586



« Új üzenet #16947 Dátum: 2017. November 07. - 20:53:58 »

Éreztem, hogy Te is Pamela Anderson fanklub tag vagy. És még maratont is fut  Smitten
Maratont fut?   'Girl
Az gáz, sosem érném utol... Rííí
Persze ha megáll... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9517


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #16948 Dátum: 2017. November 07. - 21:36:42 »

Aletta Ocean?  Vállat von  Ördög

Visszasírod mi?   Röhög
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #16949 Dátum: 2017. November 07. - 21:36:50 »

Maratont fut?   'Girl
Az gáz, sosem érném utol... Rííí
Persze ha megáll... Ördög
Nem értem , egyszer Bátya, aztán valami csöcsös nő, és még Te akarsz a lány lenni, aztán valami futkározás .........?????Nesze neked vadászfórum .. Ördög Booog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 1110 1111 1112 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1120 1121 1122 1123 1124 1125 1126 1127 1128 1129 [1130] 1131 1132 1133 1134 1135 1136 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1143 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 ... 1398   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: