Oldalak: 1 ... 1108 1109 1110 1111 1112 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1120 1121 1122 1123 1124 1125 1126 1127 [1128] 1129 1130 1131 1132 1133 1134 1135 1136 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1143 1144 1145 1146 1147 1148 ... 1398   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csevegő  (Megtekintve 1159733 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #16905 Dátum: 2017. November 05. - 16:32:19 »

Azt hittem, csak rám haragszol.  Ördög
Persze, Téged se szeretlek de neked mi dolgod a vadászattal?
 Ördög Ördög Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #16906 Dátum: 2017. November 05. - 16:42:00 »

Persze, Téged se szeretlek

Most jól elba... rontottad az estémet!  Röhög
Naplózva
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #16907 Dátum: 2017. November 05. - 16:53:38 »

Sokmindent megtestesít amit tűzzel-vassal írtani kellene a vadászatból. Nem

Ezzel nem kívánok vitatkozni, de nem szabad elfelejteni, hogy hányí oldalról kapjuk a pofonokat A vadászat mint szenvedély, életforma és sport olyan megvetetté kezd válni, hogy minden "fegyvere" szükségünk van. Ha a mai "celebvilág" realitásait nézzünk akkor "lippadrienek" kellenek tucatszám. A vadászatot ma már elfogadtatni nem fogjuk Fekete Istvánnal, Széchenyi Zsiga bácsival, Studinkával és társaikkal. Persze ez a vadászat már nem az lesz ami miatt mi fegyvert fogtunk és bújtuk a mezőket, erdőket, réteket, de most a túlélés a tét. Ha ehhez ex-szépségkirálynők és botrányaik kellenek – hát legyen! Amúgy meg nekem ne mond, hogy nem fogadnál el egy vacsorameghívást az Adrienntől.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #16908 Dátum: 2017. November 05. - 17:13:36 »

Ezzel nem kívánok vitatkozni, de nem szabad elfelejteni, hogy hányí oldalról kapjuk a pofonokat A vadászat mint szenvedély, életforma és sport olyan megvetetté kezd válni, hogy minden "fegyvere" szükségünk van.Ha ehhez ex-szépségkirálynők és botrányaik kellenek – hát legyen!
Szomorúan olvasom, hogy "ilyen könnyen adod". Tőled nem ezt vártam.
 
Amúgy meg nekem ne mond, hogy nem fogadnál el egy vacsorameghívást az Adrienntől.
Nem fogadnám el. Olyan szinten taszít az a nő, hogy annyira nem lehet jó azt főztje amiért elmennék.
A vadászat ellenzői egyrészt ugye az élet "hobbiból történő kioltása" miatt támadnak bennünket. Ezen nem segítenek a "lippadrienek", ezen értelmesen beszélő, jól kommunikáló szakemberek tudnak segíteni akiknek a beszédstílusától nem szorul ökölbe az ember talpa. Másrészt viszont pont a vadászó celebek miatt kapunk a pofánkra, a kivagyi, szereplésvágytól fűtött avagy az alkoholos botrányaikról elhíresült "puskáscelebek" csak ráerősítenek a sztereotípiákra amikkel nap mint nap szembesülünk.
Persze egy bájosan csacsogó, veszedelmesen csinos nőtől(aki hazai pályán mozog mert megtanulta, hogy a bájos csacsogással avagy a csinosságával mindent el tud érni) a "zord vadászurak" ítélőképessége gatyaszárba száll és szemet hunynak az illető hölgy túlkapásai felett.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #16909 Dátum: 2017. November 05. - 17:24:18 »

Egy bájosan csacsogó, veszedelmesen csinos és e mellett intelligens és törtető nő nem csak a zord vadászurak gyatyaszárba szaladt eszét tudja az ujja köré tekerni, hanem politikusokét, döntéshozókét és egyébb atyaúristenekét akikre érdekes módon a bogár és lepkeb...i méregzöldeknek komoly befolyása van. Ebben a harcba a szép celeb inkább az én oldalamon álljon semmint az ellenfélén.
Amúgy meg elfogadom amit írtál, hiszen van akinek érzékenyebb a gyomra. Nekem sajnos meg kellett tanulnom, hogy ne nagyon válogassak az étlapról mert akkor koplalhatok.
Naplózva
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #16910 Dátum: 2017. November 05. - 18:21:53 »

Bevallom, annyira unintelligens vagyok, hogy fogalmam sem volt róla, hogy kicsoda. Persze a Nimródban már láttam, de ezt a részt mindig ellapozom. Most megnéztem a neten, mit írnak róla, hááát ha tényleg rá vagy a hasonló celebekre van szükség a vadászat kedvezőbb társadalmi megítéléshez, akkor nagyon nagy baj van. Szerintem - szerencsére - itt még nem tartunk.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #16911 Dátum: 2017. November 05. - 20:21:04 »

http://index.hu/mindekozben/poszt/2017/11/05/wisconsinban_eltorlik_a_fegyveres_vadaszat_also_korhatarat_ha_a_gyerek_elbirja_a_fegyvert_lohet_vele/
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #16912 Dátum: 2017. November 05. - 20:42:45 »

Bevallom, annyira unintelligens vagyok, hogy fogalmam sem volt róla, hogy kicsoda. Persze a Nimródban már láttam, de ezt a részt mindig ellapozom. Most megnéztem a neten, mit írnak róla, hááát ha tényleg rá vagy a hasonló celebekre van szükség a vadászat kedvezőbb társadalmi megítéléshez, akkor nagyon nagy baj van. Szerintem - szerencsére - itt még nem tartunk.

Én sem tudtam eddig róla, de be kell vallanod sokkal fotogénebb Ferinél! Talán kevesebbet is NKA-zik, bár ebben nem lehetünk biztosak!
 Vigyorog
Naplózva
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #16913 Dátum: 2017. November 06. - 00:37:09 »


Ez mar 2009 be igy volt, a Vegasi lovoldozesnek nincs koze hozza.Tehat a gyerek kar tavolsagba kell legyen a felnottol es csak egy fegyver szabad naluk legyen. Ez valojabon ugy fordithato le, hogy a gyereknek oda nyujtom a fegyvert mikor velem van, hogy neha lojjon vele ha akar. Ennyi.
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #16914 Dátum: 2017. November 06. - 03:33:30 »

 Boar, a linked helyes, en egy regebbi cikket olvastam azert irtam amit. A korhatarral kapcsolatosan mar 34 allamba van az amire Wisconsin fog szavazni tehat nem igazan szokatlan.
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Stefi
Vendég
« Új üzenet #16915 Dátum: 2017. November 06. - 06:54:06 »

Ez mar 2009 be igy volt, a Vegasi lovoldozesnek nincs koze hozza.Tehat a gyerek kar tavolsagba kell legyen a felnottol es csak egy fegyver szabad naluk legyen. Ez valojabon ugy fordithato le, hogy a gyereknek oda nyujtom a fegyvert mikor velem van, hogy neha lojjon vele ha akar. Ennyi.

Igaz hogy nálunk akkor is most is szabálytalan de "régen" a jobb társaságokban így neveltek VADÁSZT a csemetékből . Senki nem szólt érte - még szurkoltak is és gratuláltak néhány parádés lövéshez és az apát ismerő vizsgáztató csak nevetett mikor a vadászvizsgán a gyerek majdnem minden korongot leszedett és nem kellett magyarázni a fegyver működését a szabályos fegyverkezelést .  S.Peti
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #16916 Dátum: 2017. November 06. - 07:04:39 »

Sokmindent megtestesít amit tűzzel-vassal írtani kellene a vadászatból. Nem
Vadásztam együtt Adriennel.
Elvonatkoztatva a körülötte zajló, "celebséggel járó" részletektől úgy láttam, hogy egy
nagyon okos, szenvedélyes, céltudatos, természet iránt a végletekig elkötelezett igaz vadászember.
Aki nem utolsó sorban félelmetesen vonzó jelenség is.
Nem csak azért, mert a legszebb, legfinomabb ruhái és felszerelése van, de nagyon tudja viselni is azokat.
Az egészben számomra az a szomorú, hogy rengetegen támadják olyanok, akikben az említett jó és szép
emberi tulajdonságok csak igen foghíjasan vannak jelen.
Jó oldalra állítva inkább nekünk kell kihasználnunk a jó tulajdonságait, mert "nagykövetként" sokkal
nagyobb hasznára lehet a vadászat jövőjének, mint az összes besavanyodott magaslati szakember együttesen😉
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #16917 Dátum: 2017. November 06. - 08:59:53 »

Vadásztam együtt Adriennel.
Elvonatkoztatva a körülötte zajló, "celebséggel járó" részletektől úgy láttam, hogy egy
nagyon okos, szenvedélyes, céltudatos, természet iránt a végletekig elkötelezett igaz vadászember.
Aki nem utolsó sorban félelmetesen vonzó jelenség is.
Nem csak azért, mert a legszebb, legfinomabb ruhái és felszerelése van, de nagyon tudja viselni is azokat.
Az egészben számomra az a szomorú, hogy rengetegen támadják olyanok, akikben az említett jó és szép
emberi tulajdonságok csak igen foghíjasan vannak jelen.
Jó oldalra állítva inkább nekünk kell kihasználnunk a jó tulajdonságait, mert "nagykövetként" sokkal
nagyobb hasznára lehet a vadászat jövőjének, mint az összes besavanyodott magaslati szakember együttesen😉
Erről beszéltem amikor azt írtam, hogy egy csinos nőtől gatyaszárba száll a vadász urak józan ítélőképessége. Mennél öregebbek, annál jobban...
Nem lehet mindegyikünk olyan kivételezett helyzetben, hogy együtt vadásszon vagy lovagoljon a hölggyel. Az alapján ítéljük meg, amit látunk belőle, amit mutat-de a dologhoz hozzátartozik, hogy mások is az alapján ítélik meg. Van is bőven "anyag" amire támaszkodni lehet mert az illető hölgy roppantmód szeret szerepelni. A vadászattal kapcsolatos "alázat" és "szerénység" véletlenül sem jellemző rá, sokkal inkább a magamutogatás, a dicsekvés, a szereplésvágy, sokszor már gusztustalanul erőltetve. Aki filmet készíttet magáról mint a "világ legjobb lovasvadászáról" az nekem ne legyen "nagykövetem".
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #16918 Dátum: 2017. November 06. - 09:49:10 »

Úgy általában semmiféle celeb ne legyen a vadászat nagykövete, de még fogadatlan prókátora sem. Nagyon kétélű dolog ez, ne keverjük!
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #16919 Dátum: 2017. November 06. - 19:10:34 »

Vadásztam együtt Adriennel.
Elvonatkoztatva a körülötte zajló, "celebséggel járó" részletektől úgy láttam, hogy egy
nagyon okos, szenvedélyes, céltudatos, természet iránt a végletekig elkötelezett igaz vadászember.
Aki nem utolsó sorban félelmetesen vonzó jelenség is.
Nem csak azért, mert a legszebb, legfinomabb ruhái és felszerelése van, de nagyon tudja viselni is azokat.
Az egészben számomra az a szomorú, hogy rengetegen támadják olyanok, akikben az említett jó és szép
emberi tulajdonságok csak igen foghíjasan vannak jelen.
Jó oldalra állítva inkább nekünk kell kihasználnunk a jó tulajdonságait, mert "nagykövetként" sokkal
nagyobb hasznára lehet a vadászat jövőjének, mint az összes besavanyodott magaslati szakember együttesen😉

Csaba, Csaba! Magad alatt vágod a fát!  Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 1108 1109 1110 1111 1112 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1120 1121 1122 1123 1124 1125 1126 1127 [1128] 1129 1130 1131 1132 1133 1134 1135 1136 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1143 1144 1145 1146 1147 1148 ... 1398   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: