Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2017  (Megtekintve 61601 alkalommal)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #285 Dátum: 2017. Május 26. - 14:24:31 »

Miskolc. Mit Miskolc adhatott...
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2331


« Új üzenet #286 Dátum: 2017. Május 26. - 15:13:54 »

Miskolc. Mit Miskolc adhatott...

Valami biztósitóberendezés miatt késnek a vonatok, valami hajléktalanszálót nézzél magadnak estére Piál Wave
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3500



« Új üzenet #287 Dátum: 2017. Május 26. - 15:45:03 »

Már elhagytam. De sokat vártam itt valamikor...

Ne is mondd! Patakra menet itt cserélték a villanymozdonyt 424-re. Télen megfagytunk,nyáron megsültünk, de az ideg télen-nyáron szétb@szott.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #288 Dátum: 2017. Május 26. - 15:49:13 »

Valami biztósitóberendezés miatt késnek a vonatok, valami hajléktalanszálót nézzél magadnak estére Piál Wave
Álltunk nyílt pályán pár percet. Vámosgyörk elszaladt mellettem az imént.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #289 Dátum: 2017. Május 26. - 16:18:58 »

Gödöllő...
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #290 Dátum: 2017. Május 27. - 15:25:04 »

Gödöllő...
Budapest.... a qrv.... èletbe....a tetű vonat lekèste a csatlakozást..... mindegy kèsek egy órát.... lassan itt vagyok..... ki a tököm józan mèg egy fuvarra? húha bakker olyan nincs.... mindegy leszálltam... felhívok valami lúzert.... hátha...Hol a telefonom?? Ki az a faszi a vonatablakban egy telefonnal integetve?....bakterruhában? Úristen.. a telefonom mellett volt a bankkártyám...de azon csak pár millió van...az pótolható....de b+!! a Decathlon kártyám is ott van....128 ponttal.....mit mondok a kislányomnak? megigèrtem a 20-as bringát,..... ebből botrány lesz.....a zasszony kitagad a gyerek bringája miatt......valaki jön kocsival.....jè ezeket ismerem.... tènyleg èrtem jöttetek?..... á nem mehetek...... be kell mennem Fehèrvárra a Deka kártyámèrt..... a zasszony sem hinnè el, hogy ekkora fasz vagyok...... ti ehinnètek...hm...ez nem esett jól.... Gèza neeee hisz ittál..,..ja majd én vezetek te meg mutatod az utat....így ok......basszus fiúk...megjöttem... tènyleg elmúlt 9? Na mindegy itt vagyok......agggyon má valaki inni mer megpusztulok.....Hubazdmegdejólesett...nincs mèg?
Naplózva
godena
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1519



« Új üzenet #291 Dátum: 2017. Május 27. - 15:52:17 »

Na, azt meghallgatom mindjárt élőben is.
Naplózva

"A VADÁSZAT számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság.
Alázatos szolgálata erdőnek, vadnak egyaránt" - Bornemisza Péter
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #292 Dátum: 2017. Május 27. - 17:55:49 »

Budapest.... a qrv.... èletbe....a tetű vonat lekèste a csatlakozást..... mindegy kèsek egy órát.... lassan itt vagyok..... ki a tököm józan mèg egy fuvarra? húha bakker olyan nincs.... mindegy leszálltam... felhívok valami lúzert.... hátha...Hol a telefonom?? Ki az a faszi a vonatablakban egy telefonnal integetve?....bakterruhában? Úristen.. a telefonom mellett volt a bankkártyám...de azon csak pár millió van...az pótolható....de b+!! a Decathlon kártyám is ott van....128 ponttal.....mit mondok a kislányomnak? megigèrtem a 20-as bringát,..... ebből botrány lesz.....a zasszony kitagad a gyerek bringája miatt......valaki jön kocsival.....jè ezeket ismerem.... tènyleg èrtem jöttetek?..... á nem mehetek...... be kell mennem Fehèrvárra a Deka kártyámèrt..... a zasszony sem hinnè el, hogy ekkora fasz vagyok...... ti ehinnètek...hm...ez nem esett jól.... Gèza neeee hisz ittál..,..ja majd én vezetek te meg mutatod az utat....így ok......basszus fiúk...megjöttem... tènyleg elmúlt 9? Na mindegy itt vagyok......agggyon má valaki inni mer megpusztulok.....Hubazdmegdejólesett...nincs mèg?
Röhög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1670


Koma


« Új üzenet #293 Dátum: 2017. Május 27. - 21:51:28 »

Azért Balázs reggeli félszerzet tekintete sokmindent elárult az estéről.


Nagyon jo volt ez a rövid idő is köztetek. Nagyon köszi mindent!!!
Aajna Borka lányom nem lett jobban, így jogos volt a hazajövetel. Rázza a hideg láza van.


Üdv

Lorka
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #294 Dátum: 2017. Május 28. - 11:25:34 »

Kaland nélkül most sem úsztam meg,de már az IC-n vagyok. Volt jegy nélküli felszállás,tanácstalan kaller (ilyen vonat nincs is) 4-es metró, jegyvisszaváltás (menjen át a Nyugatiba,onnan jó a jegy,csak a vonat meg itt van hozzá...kezelési költség levonás...meg a k annya... Ördög) Ennek ellenére ájemhepituvanszegenmítju. 1 óra alvással remélem este a Nyugatiban (egy nagy kört megy a Kamilla IC) ébredek a wcben megkötözve meztelenül,seggemben a Decathlonos kártya vonalkódig aranyérbe dugva... Örvendtem mindenkinek,de a tegnapi teadélutánt megelőző péntek este,mély nyomokat hagyott minden kiválasztó szervemben. A lecsó miatt fejezzétek le a hagymafétisből nehezen gyógyuló Boart... Jó volt,jövőre is megyek. Hansi ezer köszönet! Mindenkinek köszönöm aki a rendezvény sikeréhez hozzájárult. A telefonom ma este itt lesz Pesten a jegypénztárba leadva, majd valaki ugorjon már le értem... Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #295 Dátum: 2017. Május 28. - 13:08:38 »

Majd egy összeget és egy számlaszámot kérnék a közös költségekhez.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3060



« Új üzenet #296 Dátum: 2017. Május 28. - 13:41:40 »

Bátyó!
Lúzernek születni kell! Röhög
A tartozásod 2500.- persze Euróba. Figyelmes olvasás
Az érintetlen mangalica szalonnádat lenyúltam, azt valami hulladék áron majd beszámolom.
 Ördög
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #297 Dátum: 2017. Május 28. - 15:36:20 »

Bátyó!
Lúzernek születni kell! Röhög
A tartozásod 2500.- persze Euróba. Figyelmes olvasás
Az érintetlen mangalica szalonnádat lenyúltam, azt valami hulladék áron majd beszámolom.
 Ördög
2500 de ne felejtsd a Decathlon kártyát sem ami első este odaígért...
(Gondolom, megbánta hamar mert második este egy kortyot sem ivott...)
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #298 Dátum: 2017. Május 28. - 15:39:03 »

Majd egy összeget és egy számlaszámot kérnék a közös költségekhez.

Az enyém: 11773157-0508..........

Köszönöm, nagyon rendes vagy!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9907



« Új üzenet #299 Dátum: 2017. Május 28. - 15:39:33 »





















Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: