Oldalak: 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... 79   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Beírókönyv  (Megtekintve 178803 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #795 Dátum: 2018. április 11. - 10:58:44 »

Magyarországon nyolcvanezer vagyonőr van. Minden vagyonőrnek plasztik kártya az igazolványa is, és a kamarai igazolványa is!  (A kamarai tagság pár éve nem kötelező, alig van tagja.) Nem hiszem, hogy ha vagyonokba kerülne, akkor a vagyonőri kamara egy fillért is költene rá, mert nem arról híres, hogy a tagoknak kedvezzen. 
 Ebben az egészben nem az a legnagyobb kérdés, hogy mennyibe kerül.  Inkább azt tartom elfogadhatatlannak, hogy hiába hoz egy közgyűlés bármilyen határozatot, a kamara vezetői úgy lesz@rják, hogy csak na.  Ha végrehajtja a határozatot, készít egy kalkulációt, és azt azzal viszi a közgyűlés elé, hogy a vezetés szerint nem éri meg anyagilag, hát legyen, de ez így megengedhetetlen.  Persze ez így működik szinte mindenhol, a megválasztott tisztségviselők csak a közgyűlésekig "kaparnak" a tagságnál. (Vagy addig sem, mert a választás nem más mint egy saját maguk alkotta névsorra a tagság bólogatása!)
De, ha jól tudom, a vadászjegynek eddig csak egy része volt a kamaráé. Ha ez igaz, akkor a befizetések arányában minden érintett fél beszállhatna a kártyába.  (Kamara, állam, biztosító) 
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
pipacs
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102


« Új üzenet #796 Dátum: 2018. április 13. - 23:48:51 »

Mi lett az eredmény?
Naplózva
Lajos bácsi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Új üzenet #797 Dátum: 2018. április 14. - 08:01:01 »

Elnök: Dr.Jámbor László

Sportv. alelnök: Dr Kovács Sándor

Hiv.v.alelnök: Fodermayer Vilmos

A bizottsági elnökök az előterjesztés szerint.
Naplózva

Jó Szerencsét!
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #798 Dátum: 2018. április 14. - 10:13:05 »

Elnök: Dr.Jámbor László

Sportv. alelnök: Dr Kovács Sándor

Hiv.v.alelnök: Fodermayer Vilmos

A bizottsági elnökök az előterjesztés szerint.


Na Bávó!!!  Taps

Hol lehet megnézni a "szaknévsort", mert a googli nem hozza...

 Emelem
Naplózva

"Az erdő az én templomom."
Lajos bácsi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Új üzenet #799 Dátum: 2018. április 14. - 11:12:05 »

Az OMVK honlapján fenn van az előterjesztés,de a tagok vonatkozásában is vannak eltérések.(visszalépés,visszaléptetés,nyilatkozás hiánya, stb.)

Naplózva

Jó Szerencsét!
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #800 Dátum: 2018. április 14. - 11:24:16 »

Az OMVK honlapján fenn van az előterjesztés,de a tagok vonatkozásában is vannak eltérések.(visszalépés,visszaléptetés,nyilatkozás hiánya, stb.)



Igen, azt láttam, de a megválasztottak névsorát is közzétehetnék...

 Emelem

Naplózva

"Az erdő az én templomom."
Lajos bácsi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Új üzenet #801 Dátum: 2018. április 14. - 12:37:29 »

Gondolom, hogy majd az is megtörténik egyszer.

Pár órája volt és szombat van.Nem mindenki bújja a gépet ilyenkor.
Naplózva

Jó Szerencsét!
Glück Balázs
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 327


« Új üzenet #802 Dátum: 2018. április 14. - 18:00:18 »

Este lesz poszt. Aztán eldöntitek, hogy megmozdultunk-e Mosolyog  Emelem
Naplózva
Glück Balázs
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 327


« Új üzenet #803 Dátum: 2018. április 15. - 08:11:06 »

http://beirokonyv.blog.hu/2018/04/15/ossze_tudunk_fogni
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #804 Dátum: 2018. április 15. - 16:35:16 »


Én ettől a titkolódzásoktól egyszerűen elhányom magam!  Mi az, hogy vizsgálják, hogy jogos e a jegyzőkönyvek "kiszivárogtatása"?  Vegyék már tudomásul ezek az emberek, hogy nem ő körülöttük forog a világ, hanem a tagság körül, akiknek a pénzéből élnek!   Kutya kötelességük lenne a mai világban az összes jegyzőkönyvet feltenni a nyílt honlapjukra.   Ha rajtam múlna úgy elzavarnám őket az anyjuk valagába, hogy csak na.  Tíz éve itt (és más fórumokon) feltett kérdésekre egyetlen egyszer sem jött válasz!  Amikor egy személyes találkozáskor felvetettem ezt a témát, azt a választ kaptam, hogy nekik nincs idejük a nettet olvasgatni!  Ma amikor a klf portálokon és fórumon megtalálható a vadászok több mint fele, mi az, hogy nem érnek rá itt olvasgatni. Csak bízni tudok abban, hogy egy két választás után valóban olyan kamarája lesz a magyar vadászoknak akik nem a saját pecsenyéjüket sütögetik, akik nem a mondvacsinált hatalomért és a fizetésért ülnek a székeikben!   
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Glück Balázs
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 327


« Új üzenet #805 Dátum: 2018. április 15. - 18:33:55 »

Odatettem a Jámbor elé ezt a bűnlajstromot fél éve, és szóltam neki előre, hogy ne csináljon ilyeneket, mert ez a mi pénzünk, és megkérdeztem tőle, hogy akkor vállalja-e a felelősséget ahogy ígérte. Pökhendi volt, és éppen csak azt nem mondta hogy "ki vagy te?" Ezek után! lett ez a botrány. Odaszegezték neki azt a kérdést, hogy ha van kár akkor nevezze meg a károkozót. Erre nem volt hajlandó miközben 1 milliárdot kezel. Naná, hogy a küldöttek sem hülyék. Érezték, hogy márpedig hülyének vannak nézve. Ha nincsenek az állami erdészetek, akkor a Jámbor ma már nem elnök. A Pap Gyulát aki a legjobban ki volt bukva az információk miatt pedig leváltották, mert a hisztije már a sajátjaik oldalán is kiverte a biztosítékot.
Szinte már nekem kellene kínba érezni magam mert rá merek kérdezni ilyen dolgokra. Az megvan ezeknek, hogy jövőre kétszer annyit fizetünk ezért a magatartásért?   
Naplózva
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #806 Dátum: 2018. április 15. - 20:22:51 »


Mint a kupolás házban, csak kicsiben.
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9979



« Új üzenet #807 Dátum: 2018. április 19. - 09:07:44 »

Jámbor úr - mindenesetre -  ideges lett.


Feladat van bőven. A továbbiakban is számítunk minden vadásztársunk véleményére, de az árokásásra, az egység megbontására irányuló tudatos bomlasztást nem tudjuk elfogadni. Hadd idézzem ezzel kapcsolatban a Beírókönyv blog 2018. április 15-én közzétett cikkének záró sorait:

„A jövőben segíteni fogunk egyfajta ellenzéki összefogást a kamarán belül. Ha újabb kamarai vezetők, tisztségviselők keresnek meg minket, akkor – természetesen az ő anonimitásukat is tiszteletben tartva – biztosítjuk a nyilvánosságot, és ha kell, segítünk a koordinációban.”

A megszólított kamarai vezetők nevében is visszautasítom ezt az ajánlatot, ami azt feltételezi, hogy a kamara nemrég meggyőző többséggel megválasztott vezetőinek nincs annyi emberi tartása, hogy véleményüket a megfelelő fórumokon kinyilvánítsák, s ehhez egy anonimitásukat garantáló ellenzéki blogra van szükség. Ez az a „segítség”, amiből nem kérünk.



https://www.omvk.hu/hir/a-tisztujitas-eredmenyei
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3060



« Új üzenet #808 Dátum: 2018. április 19. - 16:59:11 »

Jámbor úr - mindenesetre -  ideges lett.


Feladat van bőven. A továbbiakban is számítunk minden vadásztársunk véleményére, de az árokásásra, az egység megbontására irányuló tudatos bomlasztást nem tudjuk elfogadni. Hadd idézzem ezzel kapcsolatban a Beírókönyv blog 2018. április 15-én közzétett cikkének záró sorait:

„A jövőben segíteni fogunk egyfajta ellenzéki összefogást a kamarán belül. Ha újabb kamarai vezetők, tisztségviselők keresnek meg minket, akkor – természetesen az ő anonimitásukat is tiszteletben tartva – biztosítjuk a nyilvánosságot, és ha kell, segítünk a koordinációban.”

A megszólított kamarai vezetők nevében is visszautasítom ezt az ajánlatot, ami azt feltételezi, hogy a kamara nemrég meggyőző többséggel megválasztott vezetőinek nincs annyi emberi tartása, hogy véleményüket a megfelelő fórumokon kinyilvánítsák, s ehhez egy anonimitásukat garantáló ellenzéki blogra van szükség. Ez az a „segítség”, amiből nem kérünk.



https://www.omvk.hu/hir/a-tisztujitas-eredmenyei
Igen
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #809 Dátum: 2018. április 19. - 18:31:11 »

Nem lesz itt semmi baj, egyet se féljetek, Dr. Bárándy Péter az etikai bizottság elnöke!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... 79   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: