Oldalak: 1 ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Beírókönyv  (Megtekintve 180409 alkalommal)
Glück Balázs
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 327


« Új üzenet #915 Dátum: 2018. November 25. - 11:12:55 »

Köszi
Naplózva
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #916 Dátum: 2018. November 25. - 11:28:45 »

Fontosnak tartotta azt is, hogy kitérjen a péniszünk méretére (a női vadászokkal kapcsolatban nem tért ki arra, hogy nekik mijük nem megfelelő méretű…), azonban a magyar vadászok legendás képességeiről köztudomású, hogy ódák születtek már. Biztosan tudjuk, hogy az a saját tapasztalat, amire ez a nagyra nőtt ember hivatkozik, valami félreértés eredménye lehet. De hogy hogyan szerezte mindezt, remélem titokban marad. Mindenesetre az érdekes, hogy az első benyomásunk vele kapcsolatban igaznak bizonyul.

https://beirokonyv.blog.hu/2018/11/25/mikrofonnal_fekve_nyomnia
Van Kamaránk, Védegyletünk, Előltőltős, Vadászijász (több is) szövetségünk, érdemben senki nem lép!
Van egy Vadászfórumunk is, több ezer regisztrált és több száz aktív taggal, hát lépjünk mi.
Nyissunk egy bankszámlát és dobjuk össze a pénzt a perköltségre és indítsunk egy becsületsértési pert.
Én speckó 20 ezer forintal hozzájárulok.
 Emelem
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #917 Dátum: 2018. November 25. - 11:49:34 »

Van Kamaránk, Védegyletünk, Előltőltős, Vadászijász (több is) szövetségünk, érdemben senki nem lép!
Van egy Vadászfórumunk is, több ezer regisztrált és több száz aktív taggal, hát lépjünk mi.
Nyissunk egy bankszámlát és dobjuk össze a pénzt a perköltségre és indítsunk egy becsületsértési pert.
Én speckó 20 ezer forintal hozzájárulok.
 Emelem
Első nekifutásra egy, a témában gyakorlott ügyvéddel kellene átnézetni a megjelent anyagot...a lukrafutás elkerülésének miatta.
Aztá kötelezni s.b.-t, hogy egy "Minden vadász köcsög" táblával a nyakában járjon körbe a fehován péntektől vasárnapig.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #918 Dátum: 2018. November 25. - 12:17:10 »

Első nekifutásra egy, a témában gyakorlott ügyvéddel kellene átnézetni a megjelent anyagot...a lukrafutás elkerülésének miatta.
Aztá kötelezni s.b.-t, hogy egy "Minden vadász köcsög" táblával a nyakában járjon körbe a fehován péntektől vasárnapig.
Szerintem lássunk hozzá!
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Bartalis László
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 312


« Új üzenet #919 Dátum: 2018. November 25. - 12:25:37 »

Van Kamaránk, Védegyletünk, Előltőltős, Vadászijász (több is) szövetségünk, érdemben senki nem lép!
Van egy Vadászfórumunk is, több ezer regisztrált és több száz aktív taggal, hát lépjünk mi.
Nyissunk egy bankszámlát és dobjuk össze a pénzt a perköltségre és indítsunk egy becsületsértési pert.
Én speckó 20 ezer forintal hozzájárulok.
 Emelem
Géza!
Ez az un. műsorvezető azt sem érdemli meg,hogy bepereljük.
Aki ezt a kis fütyit hallgatja,véleményét magáévá tesz,elhiszi amit mond azokat a szűk agyú embereket nem is érdemes meggyőzni az igazunkról.
Mert az ő szintjükön a mi értékeink értelmezhetetlenek.
Szél ellen pisálnánk.
Próbáljuk meg a környezetünkben élő,minket elfogadó emberekkel megismertetni a vadászat szépségeit,a többi ember úgy sem érti ezt meg.
Sajnos a mai világban mindig is hátrányos helyzetben leszünk.

Üdv
Laci
Naplózva
Glück Balázs
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 327


« Új üzenet #920 Dátum: 2018. November 25. - 12:59:06 »

3:1. §  (3) A jogi személy személyhez fűződő jogaira a személyiségi jogokra vonatkozó szabályokat kell alkalmazni, kivéve, ha a védelem jellegénél fogva csupán az embert illetheti meg.
2:43. § [Nevesített személyiségi jogok] d) a becsület és a jóhírnév megsértése;
2:45. § [A becsülethez és jóhírnévhez való jog]
(1) A becsület megsértését jelenti különösen a más személy társadalmi megítélésének hátrányos befolyásolására alkalmas, kifejezésmódjában indokolatlanul bántó véleménynyilvánítás.
(2) A jóhírnév megsértését jelenti különösen, ha valaki más személyre vonatkozó és e személyt sértő, valótlan tényt állít vagy híresztel, vagy valós tényt hamis színben tüntet fel.

Jogilag tehát talán el lehetne kapni, de én sem vagyok biztos benne, hogy a legnagyobb kárt, vagyis a rossz megítélésünket amit ez a görény a társadalomban erősít irántunk, azt lehetne kezelni egy perrel.
A másik pedig az, hogy van egy érdekvédelmi szervezetünk, amelyik 4 millióért privát Mága koncertre költ a vezetőinek, és nekünk kellene összedobni egy ilyen per árát?
Szürreális ez az egész megint....
Naplózva
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #921 Dátum: 2018. November 25. - 13:18:51 »

3:1. §  (3) A jogi személy személyhez fűződő jogaira a személyiségi jogokra vonatkozó szabályokat kell alkalmazni, kivéve, ha a védelem jellegénél fogva csupán az embert illetheti meg.
2:43. § [Nevesített személyiségi jogok] d) a becsület és a jóhírnév megsértése;
2:45. § [A becsülethez és jóhírnévhez való jog]
(1) A becsület megsértését jelenti különösen a más személy társadalmi megítélésének hátrányos befolyásolására alkalmas, kifejezésmódjában indokolatlanul bántó véleménynyilvánítás.
(2) A jóhírnév megsértését jelenti különösen, ha valaki más személyre vonatkozó és e személyt sértő, valótlan tényt állít vagy híresztel, vagy valós tényt hamis színben tüntet fel.

Jogilag tehát talán el lehetne kapni, de én sem vagyok biztos benne, hogy a legnagyobb kárt, vagyis a rossz megítélésünket amit ez a görény a társadalomban erősít irántunk, azt lehetne kezelni egy perrel.
A másik pedig az, hogy van egy érdekvédelmi szervezetünk, amelyik 4 millióért privát Mága koncertre költ a vezetőinek, és nekünk kellene összedobni egy ilyen per árát?
Szürreális ez az egész megint....
Tettem egy felhívást!
Amit te megint a Kamara ostorozására használsz.
Nem erről van szó!
Az itt a kérdés, hogy saját pénzedből néhány ezerrel, vagy a szövetséged részéről egy nagyobb összeggel hozzájárulsz-e a perkölséghez?
Erre válaszolj!
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Glück Balázs
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 327


« Új üzenet #922 Dátum: 2018. November 25. - 13:26:24 »

"Megint a kamara ostorozására...."
Ne haragudj, de én annyira bízok benned amennyire te bennem. 
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #923 Dátum: 2018. November 25. - 13:33:44 »

Egy ilyen per igazi hatását, következményét nem tudom megítélni a sötétzöldek, vagy a nem vadászok  körében.  Azt viszont tudom, hogy a hatvanvalahány ezer vadásznak, és a velük szimpatizálóknak  igen is lényeges lenne, hogy valaki végre tevőlegesen is tegyen az ilyen hitelrontások ellen valamit.  
Egy jó ügyvéddel érdemes lenn valamit indítani, már csak azért is, hogy lássák megállunk mi a saját lábunkon is.  Természetesen anyagilag is beszállnék!  Igen

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #924 Dátum: 2018. November 25. - 13:40:58 »

Tettem egy felhívást!
Amit te megint a Kamara ostorozására használsz.


Gézám,
Te meg Balázs ostorozására használod... Fejvakarás
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #925 Dátum: 2018. November 25. - 14:30:04 »

Gézám,
Te meg Balázs ostorozására használod... Fejvakarás
Igazad van!
Nyilvánvaló hatalmi meg politikai csatározásokban nem szívesen vennék részt.
Pedig itt aról van szó.
Szakmailag meg, egy kérdésben, aminek mellesleg szakértője vagyok, le tróllozott, megvan rólla a véleményem.
 Emelem
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Glück Balázs
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 327


« Új üzenet #926 Dátum: 2018. November 25. - 14:35:03 »

Lehet ez a benyomásod, mert ez egy szabad ország. Csak épp semmi köze a valósághoz. Ez csak a mai magyar gondolkodás szokásos szövődménye ami arról szól, hogy egy ember agyát, a döntéseit a hatalom és a politika befolyásolja. Ez a vélemény inkább arról szól szerintem, hogy te gondolkozol így, és nem én.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #927 Dátum: 2018. November 25. - 14:38:21 »

Szakmailag meg, egy kérdésben, aminek mellesleg szakértője vagyok, le tróllozott, megvan rólla a véleményem.
 Emelem
Én ebből kimaradtam. Nem is akarok belefolyni.
 Emelem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #928 Dátum: 2018. November 25. - 16:09:15 »

Igazad van!
Nyilvánvaló hatalmi meg politikai csatározásokban nem szívesen vennék részt.
Pedig itt aról van szó.
Szakmailag meg, egy kérdésben, aminek mellesleg szakértője vagyok, le tróllozott, megvan rólla a véleményem.
 Emelem

Ez a vadászjegy helyetti a kártya vitájavolt?
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Glück Balázs
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 327


« Új üzenet #929 Dátum: 2018. November 30. - 14:03:43 »

https://beirokonyv.blog.hu/2018/11/30/adjatok_ide_a_penzetek_es_kuss
Naplózva
Oldalak: 1 ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: