Oldalak: 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... 79   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Beírókönyv  (Megtekintve 179804 alkalommal)
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #645 Dátum: 2017. December 13. - 14:01:33 »

Szegény szerencsétlen "Attila"-n kívül senkit nem akartam megbántani, és lám mi ki nem kerekedett egy kis "komcsizásból" :Mosolyog Ördög
Közben meg annak a bizonyos szónak van a legkisebb jelentősége az összes többi jelző mellett.
Az meg, hogy a "rendszer" miért termeli ki exponenciális gyorsasággal az ilyen elemeket, meg mihez hasonlít, az jó kérdés, de a folyamat egyértelmű sajnos. Ezt valóban nem itt kell megvitatni.
Bocs a lavináért.
 Emelem
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #646 Dátum: 2017. December 13. - 14:41:12 »

Erdőjáró, szerintem nem Te vagy az érintett "Attila", hanem az idézett cikkben szereplő.

Mivel egy csomó dolog törölve lett, ezért én csak az idézett részt láttam. Mivel én reagáltam először hozzászólására, joggal gondolom, hogy rólam volt szó.    Ha viszont a hozzászólásban szereplő "Attila" nem nekem szólt,  megkövetem Uzbencét, és kérem a modikat töröljétek a hozzászólásomat
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11247


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #647 Dátum: 2017. December 13. - 15:06:55 »

Balkó!
Meg kellene fenned azt a radírt... Kicsit foghíjjasan fog.
Maradt még benn beidézett "politikai beállítottság"-ra utaló mondat. Tudod: dolgozni csak úgy érdemes...
 Wave

Persze,tudom: Dolgozni csak úgy érdemes,hogy más is odaférjen... Ördög
(Petikém! Kezdem átérezni,hogy ez a moderátorság is olyan mint a magyar szövetségi kapitányság...mindenki ért hozzá,mindenki jobban tudja,mindenki tud tanácsot adni,hogy hogyan kellene. Aztán persze szidni és másokra mutogatni is tud mindenki.  Ehelyett legegyszerűbb lenne betartani a nem túl bonyolult szabályokat,s nem is lenne szükség ránk. )
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #648 Dátum: 2017. December 13. - 15:11:53 »

Persze,tudom: Dolgozni csak úgy érdemes,hogy más is odaférjen... Ördög
(Petikém! Kezdem átérezni,hogy ez a moderátorság is olyan mint a magyar szövetségi kapitányság...mindenki ért hozzá,mindenki jobban tudja,mindenki tud tanácsot adni,hogy hogyan kellene. Aztán persze szidni és másokra mutogatni is tud mindenki.  Ehelyett legegyszerűbb lenne betartani a nem túl bonyolult szabályokat,s nem is lenne szükség ránk. )

Úgy-úgy! Javaslom is létrehozni a moderátori érdekképviseleti szervet. Most, hogy így unszoltok, csekély térités (5 bak, két bika, három disznóhajtás)  ellenében vállalom is az elnöki szerepet. Vadászfórum Moderátorok Szabad Szakszervezet! VMSZSZ! Ördög Ördög Ördög
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Stefi
Vendég
« Új üzenet #649 Dátum: 2017. December 13. - 15:26:07 »

Persze,tudom: Dolgozni csak úgy érdemes,hogy más is odaférjen... Ördög
(Petikém! Kezdem átérezni,hogy ez a moderátorság is olyan mint a magyar szövetségi kapitányság...mindenki ért hozzá,mindenki jobban tudja,mindenki tud tanácsot adni,hogy hogyan kellene. Aztán persze szidni és másokra mutogatni is tud mindenki.  Ehelyett legegyszerűbb lenne betartani a nem túl bonyolult szabályokat,s nem is lenne szükség ránk. )

Na éppen azt akartam hozzátenni hogy mindezt nem kevés summáért ! 
Van az a pénz ! Hét számjegyű havi apanázsért főleg ha az nem is 1 - el kezdődik még szövetségi kapitánynak is érdemes lenni - pár évet is !  Nem szól szám
Naplózva
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #650 Dátum: 2017. December 13. - 15:26:28 »

Mivel egy csomó dolog törölve lett, ezért én csak az idézett részt láttam. Mivel én reagáltam először hozzászólására, joggal gondolom, hogy rólam volt szó.    Ha viszont a hozzászólásban szereplő "Attila" nem nekem szólt,  megkövetem Uzbencét, és kérem a modikat töröljétek a hozzászólásomat

Én a cikkre reagáltam Attila. Azt a hozzászólást idéztem be ha jól tévedek, nem a Tiedet.
Ezért is tettem idézőjelbe, mert Balázs is csak találgatott, hogy valóban "Attila"-e az illető, meg hogy ezzel is egyértelmű legyen, hogy kire utalok.
Mondjuk a sok radírozás miatt nem is látok hozzászólást tőled  Röhög

Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #651 Dátum: 2017. December 13. - 15:56:48 »

Én a cikkre reagáltam Attila. Azt a hozzászólást idéztem be ha jól tévedek, nem a Tiedet.
Ezért is tettem idézőjelbe, mert Balázs is csak találgatott, hogy valóban "Attila"-e az illető, meg hogy ezzel is egyértelmű legyen, hogy kire utalok.
Mondjuk a sok radírozás miatt nem is látok hozzászólást tőled  Röhög



Ok!  Akkor ez tisztázódott!  A félreértésért elnézésed kérem!   Emelem   
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #652 Dátum: 2017. December 13. - 22:52:07 »

Most hogy lecsitulni látszanak a kedélyek.
Megkérdezném, olvastátok az eredeti cikket?
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #653 Dátum: 2017. December 13. - 22:55:04 »

Persze,tudom: Dolgozni csak úgy érdemes,hogy más is odaférjen... Ördög
(Petikém! Kezdem átérezni,hogy ez a moderátorság is olyan mint a magyar szövetségi kapitányság...mindenki ért hozzá,mindenki jobban tudja,mindenki tud tanácsot adni,hogy hogyan kellene. Aztán persze szidni és másokra mutogatni is tud mindenki.  Ehelyett legegyszerűbb lenne betartani a nem túl bonyolult szabályokat,s nem is lenne szükség ránk. )

Nofene...
Ha nem ismernénk egymást, még azt hinném, hogy megsértődtél.
Vagy megtaláltak többen és én lettem az utolsó csepp? Remélem nem kimondottan nekem szántad ezeket a magvas gondolatokat...
Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #654 Dátum: 2017. December 13. - 22:57:44 »

Most hogy lecsitulni látszanak a kedélyek.
Megkérdezném, olvastátok az eredeti cikket?


Melyiket?
A nyomtatottat vagy a blogosat? (Mondjuk a blogosban be van idézve a másik.)
Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #655 Dátum: 2017. December 13. - 23:07:38 »

Én mint "párthű idióta"  Röhög Röhög Röhög csak annyit mondanék, hogy úgy a politikában, mint a vadászatban sem volt rendszerváltás, ugyanazok, vagy a gyerekeik szarnak bele most is a ventillátorba, mint 40-50 éve.

Iszol te rendesen?   Meglepődött :Mosolyog Röhög
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #656 Dátum: 2017. December 13. - 23:09:42 »

Egyébként ehhez az éjjellátós vitához csak annyit, szeretnék én még az életben annyi nagyvadat lőni, ahányan itt a fórumon ilyen kütyükkel -nem csak keresővel- vadásznak!  Fejvakarás
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16587



« Új üzenet #657 Dátum: 2017. December 14. - 00:01:04 »

Most hogy lecsitulni látszanak a kedélyek.
Megkérdezném, olvastátok az eredeti cikket?

Csak amit a blogra Balázs beidézett belőle...
Az nem elég?
Az nem elég, hogy a szerkesztőség és a "bedolgozók" névsorában nem szerepel a "szerző"?
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16587



« Új üzenet #658 Dátum: 2017. December 14. - 00:02:26 »

Egyébként ehhez az éjjellátós vitához csak annyit, szeretnék én még az életben annyi nagyvadat lőni, ahányan itt a fórumon ilyen kütyükkel -nem csak keresővel- vadásznak!  Fejvakarás
No ja...aki itt lapít, más fórumon meg az éjjellátó céltávcső felszereléséről, belövéséről érdeklődik...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Glück Balázs
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 327


« Új üzenet #659 Dátum: 2017. December 14. - 07:51:19 »

Most hogy lecsitulni látszanak a kedélyek.
Megkérdezném, olvastátok az eredeti cikket?


Kínosan vigyáztunk rá, hogy ne legyen a posztban egyetlen olyan idézet sem amely a szövegkörnyezetéből kiragadva esetleg az eredeti cikkben más értelemben szerepelt. Szóval ha valaki talál benne valami kifogásolni valót, ne habozzon, és szóljon.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... 79   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: