Oldalak: 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... 79   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Beírókönyv  (Megtekintve 179771 alkalommal)
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #465 Dátum: 2017. Március 30. - 10:47:01 »

Persze, így hogy megjelent a kép, én is ezt mondanám.
Egy szót se szólnék a velem szemben álló bögyös macáról.
 Ördög Röhög Angyal

Gézám, én csak teljesen feledhető női hölgyeket láttam a sorban…..
Tudom, az ízlésemmel (is!!) baj van!!
 Vigyorog
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #466 Dátum: 2017. Március 30. - 10:52:11 »

Sor bárhol kialakulhat, ez nem bűn. A részletekben rejlik a lényeg. Ha egy megyei szervezet tudatában van annak, hogy szolgálatot végez, vagyis azért fizetik őket, hogy a vadászok érezzék a törődést, akkor kizárt hogy rázárja az ajtót a tömegre amikor eljön az ebédidő. Ezek azok a pillanatok lennének, amikor lehetne ezt szimbolizálni, mert egyebekben a kamarával semmi dolga év közben a többségnek. Szóval nem a sorral van a baj....az eset szimbolikája beszédesebb.
......................................   


Pontosan megragadtad a lényeget…… mert amikor István Nagyúr hatalma teljes tudatában és fényében belakatolta az ajtót, legalább 50 hülye birkát zárt ki (velem együtt)…. olyan 50 birkát, aki tökéletesen tudatában volt, hogy most - az egy óra hosszat tartó ebédező idő türelmes kivárása után - egy olyan bagázsnak fizeti be a pénzt, aki soha nem tett értük semmit, elsőként ítéli el a vadászokat, bármilyen vizsgálat befejezése előtt(!), ha valamelyik újságban kutyaagyonlövésről írnak…. stb.... és még lehetne írni, de minek?
Mivel mondottam volt az összes többi évben schonzeit időben tartottam a szoros személyes kapcsolatot az „én kamarámmal”, némi fogalmat volt lehetőségem alkotni az ott levő iszonyatosan megterhelő és stresszes munkavégzésről. Megsaccolom, úgy 300 nap történéseiről kaphattam plasztikus képet az év 365 napjából.......  Intenzív saját örömszerző szerv simogatáson kívül, komoly szakmai és belső személyi kérdéseket (ki kinek mit mondott… és képzeld a …. már megint összeveszett/kibékült …-tal……stb.) vitattak meg az ott kőkeményen robotoló rabszolgák… persze addig is türelmesen vártam az egyszemélyes(!) soromat az üvegablakon kívül és olvasgattam a falon levő hirdetéseket….
Ennek ellenére, vagy tán éppen ezért – járt utat járatlanért el ne hagyj alapon – továbbra is az említett nyugodtabb hónapokban tervezem kiváltani eme csodálatos és nélkülözhetetlen dokumentumot, a fórum stílus,- és kulturfelelősének ismét megközelíthetetlen magasságokban szárnyaló, azonban érezhetően évszázados mély bölcsességet rejtő, jó szándékú oktató tanácsa ellenére is….. Vigyorog
Lesz, ami lesz alapon. Vállat von
 Emelem
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16586



« Új üzenet #467 Dátum: 2017. Március 30. - 11:01:49 »

a fórum stílus,- és kulturfelelősének ismét megközelíthetetlen magasságokban szárnyaló, azonban érezhetően évszázados mély bölcsességet rejtő, jó szándékú oktató tanácsa ellenére is….. Vigyorog


Alanyi jogod hülyének lenni. Leszarni a jogszabályokat aztán még dicsekedni is vele...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #468 Dátum: 2017. Március 30. - 17:26:33 »

Csaba, verjük földhöz a seggünket örömünkben mert VAN OLYAN kamara ahol csinálnak is valamit, mondjuk eljönnek a pénzükért?
Ennek, sőt ennél sokkal többnek kellene természetesnek lenni...
Feri!
Ami rajtam múlik, azt megpróbálom a tőlem telhető és elvárható módon megtenni.
A megyénkben ezzel azt hiszem mindegyik kamarai ember, főállású és társadalmi
funkciót betöltő így van.
Hogy ez sok, vagy kevés, az nyilván megítélés kérdése, attól függően, hogy ki vizsgálja a dolgot.
Azt nagyon sajnálom, hogy sok esetben nem tetsző dolgokat hallok/olvasok máshonnan.
Nyilván sok esetben nem ok nélkül elégedetlenek a vadászok.
De csak azt tudom erre javasolni, hogy ne csak a megye vadászainak 10%-a emelje fel a seggét a fotelból,
hanem aki csak él és mozog, aztán tessék a választáson forradalmat csinálni.
 Emelem
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16586



« Új üzenet #469 Dátum: 2017. Március 30. - 22:26:34 »


De csak azt tudom erre javasolni, hogy ne csak a megye vadászainak 10%-a emelje fel a seggét a fotelból,
hanem aki csak él és mozog, aztán tessék a választáson forradalmat csinálni.

Csaba,
Egyszer voltam kamarai választáson. Egy rossz paródia volt, busszal hordott szavazókkal és elcsalt szavazatokkal.
Többet a lábamat sem teszem be ilyen helyre.
(Punk Jancsi is megírta, boldogult Pál Bandi bátyám is ennek a "szavazásnak" a történetét)
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Glück Balázs
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 327


« Új üzenet #470 Dátum: 2017. április 17. - 12:35:10 »

http://beirokonyv.blog.hu/2017/04/17/politikai_dogevok
Naplózva
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #471 Dátum: 2017. április 17. - 15:24:15 »

 Igen
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #472 Dátum: 2017. április 17. - 16:34:08 »


Én azért megkérdezném a vadászok "érdekvédelmi szervezet"-eit is, hogy a pénz számolásán és a maszturbáláson kívül tettek-e valamit? Ha már (el)tartjuk őket.  Fejvakarás

(bocsánat a francia szóért ünnepen)
Naplózva
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #473 Dátum: 2017. április 17. - 16:56:41 »

Sanyooo, nem védeni akarom őket - mert valóban nincs miért -, de most szerintem még nem is volt idejük. A kiváló törvényjavaslatot ha jól látom, most hétvégén sikerült közzétennie a Nagysasszonynak. Gondolom saját kútfőből sikerült megalkotnia a nagy művet, mert ha bárkivel konzultált volna, aki valamit is ért a témához és háromszámjegyű az IQ-ja, akkor ezt a f.szságot nem írta volna le.
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #474 Dátum: 2017. április 17. - 18:26:45 »

Sanyooo, nem védeni akarom őket - mert valóban nincs miért -, de most szerintem még nem is volt idejük. A kiváló törvényjavaslatot ha jól látom, most hétvégén sikerült közzétennie a Nagysasszonynak. Gondolom saját kútfőből sikerült megalkotnia a nagy művet, mert ha bárkivel konzultált volna, aki valamit is ért a témához és háromszámjegyű az IQ-ja, akkor ezt a f.szságot nem írta volna le.

Igazad van, de (költői)kérdésem idősíkokon átívelőnek is értendő!  Emelem
Naplózva
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #475 Dátum: 2017. április 17. - 19:20:02 »

Törvénymódosító javaslat már ketto is volt, mindkettő megbukott azon a szinten, hogy napirendre sem került. Ez most egy petíció, magyarán támogatók gyűjtése.
De van egy olyan sejtésem, hogy egyben provokáció is, ahogy Ceglédi hisztiirata is az volt. (Szegény tűkön ülve várta, hogy megjelenjenek a habzó szájú vadászok a kommentelők közt, és beigazolják magukról, hogy mekkora bunkók, de nem nagyon jött be neki.)
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #476 Dátum: 2017. április 17. - 19:30:43 »

Igazad van, de (költői)kérdésem idősíkokon átívelőnek is értendő!  Emelem

Úgy meg Neked van igazad  Kacsint
Naplózva
Glück Balázs
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 327


« Új üzenet #477 Dátum: 2017. Május 09. - 15:05:51 »

http://beirokonyv.blog.hu/2017/05/09/az_elmeny_jelentosege_a_fiatalok_vadassza_neveleseben
Naplózva
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2127


vadaszijasz


« Új üzenet #478 Dátum: 2017. Május 29. - 04:54:51 »


Terszett ez az iras Balazs.  Igen. Jol latod.
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Glück Balázs
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 327


« Új üzenet #479 Dátum: 2017. Május 29. - 07:05:17 »

Terszett ez az iras Balazs.  Igen. Jol latod.

Köszi!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... 79   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: