Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... 79   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Beírókönyv  (Megtekintve 180257 alkalommal)
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #450 Dátum: 2017. Március 29. - 20:08:13 »

Időtlen idők óta minden alkalommal itt váltom ki a vadászjegyet. Talán ha egyszer várakoztam öt percnél többet, de általában rögtön sorra kerültem.  Fejvakarás
Naplózva
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #451 Dátum: 2017. Március 29. - 21:09:00 »

A Pesti rakpart lezárása miatt, január, februárba a kamara irodája előtt vitt el az utam, munkába menet.
Sor csak az utolsó héten alakult ki, a végén már tényleg 20-30m volt.
Gondolom, ez nem csak a kamara hibája.
Lehet megoldás az elektronikus fizetés.
Abba azért biztos vagyok, hogy a szervert a NASA-tól kell bérelni, valami hiper számítógépen.
Ellenkező esetben február 28-29-én össze fog omolni a rendszer.
Mindenki az utolsó nap utolsó pillanatában akar majd érvényesíteni.
Ilyenek vagyunk!
 Ördög
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #452 Dátum: 2017. Március 29. - 21:20:56 »

Időtlen idők óta minden alkalommal itt váltom ki a vadászjegyet. Talán ha egyszer várakoztam öt percnél többet, de általában rögtön sorra kerültem.  Fejvakarás

Igen, Jani, de idén valaki jól beszopatta a jónépet!!

Valami nyomoronc feldobta, hogy aki idén határidőig nem váltja ki, a jegy 10 ropival többe fog kerülni, és jackpotként a nevét, azt leadják a yardra, és azt majd jól megvégbélrózsakukizzák.... (mint tudjuk, ez az érzés a magyar vadásztársadalom számára ismerős lehet a mindenható yardtól, mert simán mindenki beszopizta....) De ezt annyira kidobolták, hogy nálunk még a közgyűlésen is kiemelték, hogy méjentisztelt vadászcugszfűrereink még megyei vagy miatököm összetartáson (értsd "megmondjuk a tutit, vagy nem kötelező vadászni" őrsgyűlés) is osztották ezügyben a rózsaszirmot!
A vadászkamaránál levő főcsocsesz - juszt se mondom a nevét - meg bent mondta, hogy ez egy marhaság, de ő hivatalból nem cáfolhatta ezt meg... ezt így bele a pacskerba.
Meg még azt is volt képe kibüfögni magából, hogy azért, mert a kollegáinak is kell pihenő (ez még valamennyire el is fogadható, de most figyelj..A GÉPEK NEM BÍRJÁK A 8 ÓRAI FOLYAMATOS TERHELÉST!!!! és ezért a computer nevezetű eszköznek is kell egy óra pihenő....)
Saját tragikomédiám, miután Hansi vagy 20 perccel hamarabb kicsusszant a szent barlangból 12 előtt, a mindenható főcsocsesz pont lőttem - nem kamu, nem költői túlzás.. istók zicsi így volt - bezárta a szentély kapuját, Laci barátomat beengedve, Lacinak még oda tudtam adni a motyómat, hogy hátha... és bakker, kiváltotta az enyémet is, és vagy 50 kint maradt békéslakos pedig a qrva hidegben- gondolom - megvárta a sorát.... mert mi a szart tudott volna mást csinálni??
Én még a büdös életben március, vagy április előtt nem váltottam vadászjegyet - talán egyszer, mikor elhatároztam, hogy azért kimegyek szalonkázni, hátha... - és soha emmi baj nem volt belőle... na, az télleg 5 perces műsorszám, de ebben még az idétlen hirdetések olvasgatása is benne volt..... de mondom, most valaki meg akarja mutatni, hogy "innentől új világ lesz szarosok" és hülyeségeket terjesztenek aljas megfontolt indokból.........

Kb. ennyi a sztori és ez lehet a háttere a feltett cikknek.

Csak hogy sok jóra számítsunk a jövőben is érdekvédőnktől némi önkéntes befizetendő apróért....
 Emelem

Naplózva
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #453 Dátum: 2017. Március 29. - 21:25:59 »

Basszus  Meglepődött. Ezt nem tudtam. Én valamikor februárban váltottam, Isten bizony egyedül voltam az egész ügyfélváróban.
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #454 Dátum: 2017. Március 29. - 21:35:12 »

Basszus  Meglepődött. Ezt nem tudtam. Én valamikor februárban váltottam, Isten bizony egyedül voltam az egész ügyfélváróban.

Ja-ja, és hogy lásd, hogy nem kamu, éppen rajta vagyok a képen a kopasz fejemmel, velem szemben Laci a kedvenc gyerekcsináló sapkájában a falnál, és éppen rettenetesen szakértünk, hogy mit kéne ezzel a showhivatallal végre csinálni....... Vigyorog Vigyorog
 Wave
Naplózva
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #455 Dátum: 2017. Március 29. - 21:39:42 »

Tényleg, milyen szépek vagytok.  Ördög Ördög
Naplózva
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #456 Dátum: 2017. Március 29. - 22:18:42 »

Ja-ja, és hogy lásd, hogy nem kamu, éppen rajta vagyok a képen a kopasz fejemmel, velem szemben Laci a kedvenc gyerekcsináló sapkájában a falnál, és éppen rettenetesen szakértünk, hogy mit kéne ezzel a showhivatallal végre csinálni....... Vigyorog Vigyorog
 Wave
Persze, így hogy megjelent a kép, én is ezt mondanám.
Egy szót se szólnék a velem szemben álló bögyös macáról.
 Ördög Röhög Angyal
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #457 Dátum: 2017. Március 29. - 23:16:05 »


Én még a büdös életben március, vagy április előtt nem váltottam vadászjegyet - talán egyszer, mikor elhatároztam, hogy azért kimegyek szalonkázni, hátha...

És elég hülye vagy ahhoz, hogy el is dicsekszel vele...basszus... Fejvakarás
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #458 Dátum: 2017. Március 30. - 01:12:01 »

Basszus Filjuk!
Nekem egyaltalan nem ingem hogy avval szorakozzak hogy "mi van itt es mi van ott"  Nyihi ????????
De itt BC: mar vagy 5 eve a horgasz licence one-linen van befizetve. Tavaly mar a LE sorsolast (vadaszat)ugyan igy fizettem, az iden ugyfennt.
Vagyis, folyamatosan minden burokracia internetes rataban tortenik. Be van igerve a vadaszengegely internetes befizetese is!............. Eltujatok azt kepzelni hogy micsoda elegtetel hogy az utolso pillanatban van a gomb megnyomva  Bemutat mondvan az allam addig sem hasznalja a penzedet Doof

Mindamellett elgondolkodtato...... megvagyok fosztva attol a fantol - mivel mindent az officebol a gep mellon el tudok intezni - oda menjek fagyoskodni - de, bandazni  Pacsi a haverokkal??? hat ven ennel szebb?  Wave
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
Glück Balázs
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 327


« Új üzenet #459 Dátum: 2017. Március 30. - 06:08:58 »

Sor bárhol kialakulhat, ez nem bűn. A részletekben rejlik a lényeg. Ha egy megyei szervezet tudatában van annak, hogy szolgálatot végez, vagyis azért fizetik őket, hogy a vadászok érezzék a törődést, akkor kizárt hogy rázárja az ajtót a tömegre amikor eljön az ebédidő. Ezek azok a pillanatok lennének, amikor lehetne ezt szimbolizálni, mert egyebekben a kamarával semmi dolga év közben a többségnek. Szóval nem a sorral van a baj....az eset szimbolikája beszédesebb.
Aki az ilyen sorokat végigállja, miközben ez a stílus az vajon mit gondol arról, hogy jövőre a kamara plusz 1,6milliárd többletforrást kap? Azon kívül mi kardosokodunk immár egy éve az elektronikus fizetés, és a plasztikkártya mellett. Most ez végre megvalósul, de hogy világos legyen ez mennyire nem a kekeckedésünk miatt van, íme a példa arra, hogy haszna van egy ilyen rendszernek. Például azt mutatja, hogy a kamara próbál tenni azért hogy ilyen ne legyen a jövőben......még akkor is ha ez évek óta egyébként nem zavart senkit amikor ezek a sorok kialakultak.
Megkérdeztem. 100ezer forintba kerül egy kártyás terminál tokkal vonóval. Eközben nálunk papíralapon nyomják évi 3millióért a Vadászkürtöt a XXI. században. Hernyózás-e ha valaki szeretne végre kártyával fizetni?   
Naplózva
Glück Balázs
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 327


« Új üzenet #460 Dátum: 2017. Március 30. - 06:10:44 »

Ja és még valami. Azt mondták nekem ellenérvként az elektronikus fizetésre még tavaly, hogy "legalább évente egyszer van a kamarának kapcsolata a tagjaival, amikor személyesen eljönnek kifizetni a vadászjegyet"
Íme....
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #461 Dátum: 2017. Március 30. - 07:16:47 »

Nálunk olyan rendszert alakítottunk ki, hogy a megye 3 nagyobb, Szexárdtól távolabb eső régiójába
1-1 napra, előre meghirdetett időponban kitelepül a vadászjegy megújító csapat.
Így a távolabb lakóknak nem kell csak emiatt utazniuk.
Hogy ebben mi a rohadt, szemét hátsószándékú haszna a semmit nem csináló kamarának,
azt majd kitaláljátok ti, van erre tehetséges ember gazdagon itt is 😈😆
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Glück Balázs
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 327


« Új üzenet #462 Dátum: 2017. Március 30. - 08:22:36 »

Az öncélú kekeckedést válasszuk le a világos, és logikus kifogásoktól. A vadásztársadalom folyamatosan gyarapszik. Egyre több a vadász ami Pest megye vonatkozásában azt jelenti, hogy az ország más megyéihez képest ez a növekedés eleve ötszörös. Van az a pillanat amikor reagálni kell, mert ugyanaz a rendszer ami elég volt 5ezer vadászra, az már nem elég 12ezerre. Hála isten nálunk Veszprémben ez még nem gond, nincs sor, és én fizethettem idén átutalással is. Van olyan megye ahol már lehet kártyával is fizetni pedig ötöd akkora a taglétszám.
A kérdés tehát az, hogy a legnagyobb taglétszámú megyei kamarában miért áll az idő évtizedek óta? Ez egy logikus, és indokolt kérdés. Ha megsértődik ezen valaki odaát ha nem.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #463 Dátum: 2017. Március 30. - 10:04:58 »

Nálunk olyan rendszert alakítottunk ki, hogy a megye 3 nagyobb, Szexárdtól távolabb eső régiójába
1-1 napra, előre meghirdetett időponban kitelepül a vadászjegy megújító csapat.
Így a távolabb lakóknak nem kell csak emiatt utazniuk.
Hogy ebben mi a rohadt, szemét hátsószándékú haszna a semmit nem csináló kamarának,
azt majd kitaláljátok ti, van erre tehetséges ember gazdagon itt is 😈😆

Csaba, verjük földhöz a seggünket örömünkben mert VAN OLYAN kamara ahol csinálnak is valamit, mondjuk eljönnek a pénzükért?
Ennek, sőt ennél sokkal többnek kellene természetesnek lenni...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #464 Dátum: 2017. Március 30. - 10:45:43 »

Tényleg, milyen szépek vagytok.  Ördög Ördög

Jani, miért érzek enyhe(?) szarkazmust…. lehet, hogy üldözési mániám van?  Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... 79   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: