Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2016  (Megtekintve 62741 alkalommal)
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #270 Dátum: 2016. Május 30. - 22:08:04 »

No akkor lebuktatlak Te piszok.  Türelmetlenül
Ti nagyon jól tudtátok, hogy Sakac annyira tud pörköltet főzni mint én sanzonokat énekelni sztepptánc közben Röhög
A cél az volt, hogy maradjon a pörköltből vasárnapra is mikor aztán kis krumplit belefőzve gulyáslevessé avanzsáljátok...
Szerencsére épp jókor jártam a bogrács környékén és szakácsművészetemnek hála a satnya alapanyagból egy olyan fantasztikus pörköltet csináltam, hogy nekem is alig maradt belőle.(Jól kiszúrtam magammal, másnap állhattam neki a tűző napon borzpecsenyét sütni a tárcsán Rííí)
 Ördög Ördög Ördög
Bíztunk benne, hogy figyelő szemed Párizsra (pörköltre) veted.
Ezért mi nyugodtan Vörösbor.
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #271 Dátum: 2016. Május 30. - 22:13:15 »

No akkor lebuktatlak Te piszok.  Türelmetlenül
Ti nagyon jól tudtátok, hogy Sakac annyira tud pörköltet főzni mint én sanzonokat énekelni sztepptánc közben Röhög
A cél az volt, hogy maradjon a pörköltből vasárnapra is mikor aztán kis krumplit belefőzve gulyáslevessé avanzsáljátok...
Szerencsére épp jókor jártam a bogrács környékén és szakácsművészetemnek hála a satnya alapanyagból egy olyan fantasztikus pörköltet csináltam, hogy nekem is alig maradt belőle.(Jól kiszúrtam magammal, másnap állhattam neki a tűző napon borzpecsenyét sütni a tárcsán Rííí)
 Ördög Ördög Ördög
Ja, a borz!
Megbeszéltük hogy nem szólsz róla. Rííí
Most lebuktattál.
 Taps
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #272 Dátum: 2016. Május 30. - 23:00:17 »

Ja, a borz!
Megbeszéltük hogy nem szólsz róla. Rííí
Most lebuktattál.
 Taps
Nézd Géza,
ha valaki a Te korodban bemászik a borz után a kotorékba, puszta kézzel kiszedi és elharapja a torkát, akkor a vendégeid érezzék magukat megtisztelve, hogy ehetnek belőle... Emelem
 Ördög Ördög Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #273 Dátum: 2016. Május 31. - 05:36:57 »

Tudtam és tudtam hogy ez lesz belőle.  Röhög
Tisztára olyan volt ez a perkelt főzés mintha valaki nekiállt volna némi hallét kotyvasztani. Ördög
Mindenkinek lett volna hozzá szava mi is hiányzik vagy sok van benne.... Ördög Ördög Viszont a nemzeti konzultáció itt és most kivételesen eredményes volt.

Ami rejtély számomra honnan a jó francból került elő annyiféle fűszer?  Fejvakarás

ui:
a levendula viszont nekem is sok lett volna. Stoel
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #274 Dátum: 2016. Május 31. - 07:45:51 »

.... Ördög Ördög Viszont a nemzeti konzultáció itt és most kivételesen eredményes volt.


Ugye, ezzel nem azt akarod mondani, hogy máshol nem működik?  Röhög Stoel Stoel Stoel
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #275 Dátum: 2016. Május 31. - 07:47:37 »

Tudtam és tudtam hogy ez lesz belőle.  Röhög
Tisztára olyan volt ez a perkelt főzés mintha valaki nekiállt volna némi hallét kotyvasztani. Ördög
Mindenkinek lett volna hozzá szava mi is hiányzik vagy sok van benne.... Ördög Ördög Viszont a nemzeti konzultáció itt és most kivételesen eredményes volt.

Ami rejtély számomra honnan a jó francból került elő annyiféle fűszer?  Fejvakarás

ui:
a levendula viszont nekem is sok lett volna. Stoel

Sanyi, én veled vagyok. Ha jobban (kicsit) főzöl, mint ahogy fűtesz, nagy baj nem lehetett...  Nyihi Nyihi Nyihi  Stoel Stoel Stoel
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #276 Dátum: 2016. Május 31. - 07:59:35 »

Nem kell nekem ellenség... Ördög
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Lajos bácsi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Új üzenet #277 Dátum: 2016. Május 31. - 09:22:35 »

"Azért vannak a jó barátok, hogy....."
Naplózva

Jó Szerencsét!
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #278 Dátum: 2016. Május 31. - 10:24:34 »

Sziasztok!

Köszönjük Gézának a szervezést Boarnak és Voldinak a sütés főzést, Wildhegernek, Csabának az előadásokat és mindenki másnak a jó beszélgetéseket!
Illetve a péntek esti meglepetésvendégnek  Róka , hogy ennyi vadász közé oda merte tolni a képét a tűzrakó környékére  Ördög
Nagyon jól éreztük magunkat. Mosolyog
 Emelem
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #279 Dátum: 2016. Május 31. - 12:05:16 »

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #280 Dátum: 2016. Május 31. - 12:11:42 »


Röhög
Meg még a gyümölcsökről is rengeteget tanultunk... Piál Piál Piál
-Szőlőfajták:irsai olivér,rizling,ezerjó,turán.
-Gyümölcsfélék:áfonya,barack,körte,szőlő,meggy,birs,szilva,cseresznye...kakukktojás a mák...
-És ezt mind megkóstoltátok???
-Meg tanítónéni...többször is...
 Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #281 Dátum: 2016. Május 31. - 12:28:13 »

Jól főz a Feri, tanúsítom!
Amelyik férfi elveszi, jól jár vele!
 Ördög
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #282 Dátum: 2016. Május 31. - 15:06:43 »

Szóval jó volt...
Az utóbbi pár talinál már fel-felmerült a kérdés, hogy érdemes-e erőltetni vagy hagyjunk ki pár évet mert egyre lanyhul az érdeklődés, úgy kell összevadászni a jelentkezőket. Aztán csak megcsinálja valaki, elmegyünk és jól érezzük magunkat... Most is így volt, még péntek délután előkerült a téma pár szó erejéig, hogy nem biztos, jövőre is érdemes lesz belevágni. Most azt mondom, érdemes. Van egy társaság amire lehet építeni és szerencsére vannak újak akik tudni akarják, mi is ez a dzsembori amiről mindig olyan jókat írnak a résztvevők.
Nagyon köszönöm Gézának, hogy a rendkívüli passzivitás ellenére megszervezte a találkozót, ha esetleg elárvereznék a házát a tartozás miatt amit hagytunk magunk után, a sátramat és egy hálózsákot fel tudom ajánlani neki. Stoel
Köszönöm Wildhegernek, hogy eljött és megosztotta velünk annak a rendkívüli munkának az eredményét, amit szarvas ügyben végzett. Nagyon remélem, hogy mielőbb olvashatjuk könyv formájában is. Köszönöm Őrhalmi Csabinak és Pocoknak a hívással kapcsolatos előadásaikat és bemutatójukat, tátva maradt a szám(a család meg azon röhög, ahogy apa megpróbálja nem lenyelni és nem kiköpni a Pocoktól kapott csalogatót Röhög)
Köszönöm mindenkinek aki ott volt a részvételt, a sok finom enni és innivalót amit hoztatok, a baráti beszélgetéseket, az egész hétvégét...
Jövőre, veletek, ...valahol...
 Emelem

Ez nagyon szép....😀😀😀👌👌👌👌 Kicsitcsajosra sikerült, egy ilyen őszinte gondolat a Boartól! 😀😀😀
Semmi fikázás, anyázás.... Rendös gyerek ez, csak kevesen tudjuk!
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #283 Dátum: 2016. Május 31. - 15:08:18 »

Amúgy meg tényleg az! Wave
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #284 Dátum: 2016. Május 31. - 15:12:49 »

Gratulálok a Szervezőknek és Résztvevőknek, ez valóban jó buli lehetett.  Piál
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: