Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2016  (Megtekintve 62751 alkalommal)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #255 Dátum: 2016. Május 30. - 19:41:07 »

Jó volt Géza, jól megcsináltad. Emelem
Jó volt személyesen találkozni sokakkal, még veled is  Ördög  Előtte azt hittem rólad, egy kekeckedő g.ci öregember vagy. Most, hogy megismertelek, már tudom, hogy egy kekeckedő g.ci öregember vagy...de aki olyan kemény, hogy bemegy a borz után a kotorékba, annak ezt természetesen nem merem a képébe mondani... Ördög Ördög Ördög
Szerencsés csillagzat alatt zajlott a fórumtalálkozó. Ákos nem ért rá, az idő jó volt, a kaja és a pálinka elég volt, mi kell még?
A szakmai programokon túl még Hanzi is tartott egy bemutatót, hogy a távfelügyeletes lopásgátló rendszer deaktiválása egy S6-os négykarikásban milyen összetett és bonyolult feladat, pláne ha a sofőr részeg Piál Ördög, Sakactól megtanulhattuk, hogyan kell poncihter módra spórolósan főzni a vaddisznópörköltet, Volditól meg azt, hogy a fogyásért bizony sokat kell rázni...és nyelni... Ördög
A fórumtalálkozó egyetlen negatív momentuma az volt, hogy én sasszemmel felfedeztem egy üvegnyi ecetes almaparikát ami valahogy elkerülte a tápláléklánc alacsonyabb fokán lévők vaksi tekintetét, rárepültem, lecsaptam rá, zsákmányul ejtettem...de amikor jóízűen elfogyasztottam volna megjelentek körülöttem a potyaleső varjak, szarkák...addig zaklattak míg végül nagylelkűen odavetettem eléjük a koncot...  Ördög Ördög Ördög
Félrészeg pörköltzabálók közé bevonulni egy almapaprikás edénykével,fennhangon kiabálva:"Erről még a szemeteket is leveszitek!!!!!!!"=1 percen belül elloptuk az egészet... Ördög Ördög Ördög
Mondjuk én még gáláns is voltam,hiszen a legsatnyább félig lágy paprikácskát vettem csak állami gondozásba,de emlékezetem szerint Plankné mosolyát derekasabban jutalmaztad... Kacsint
Szegény sakac meg áldozatául esett a szenilis vénemberek rozzant memóriájának,mivel ha visszalapoztok egy párat rájönnétek,hogy zajandras fórumtárs volt az önként jelentkező séf,nem pedig derék fotográfusunk.
A sótlan pörkölt feletti nemzeti konzultáció egyébként tanítanivaló: kormányküldöttként (Voldi mondta,hogy nézzem meg a bográcsot mert én értek hozzá... Piál Nem szól szám) látogatást tettem a bográcsnál,ahol rövid avatóbeszéd után megállapítottam,hogy a pörkölt sótlan és nekem egy kicsit fűszertelen. A kormány elé vittem az ügyet,akik ránézésre megállapították,hogy nem így van,a pörkölt jó. Vezérbakter úr közölte ellenvéleményét,ami már megrengette a pörköltbe vetett bizalmat. Egy körkóstolást követően,az addig tökéletes pörköltbe került fél kiló só,egy csomag bors,paradicsom,paprika,majoranna és még vagy fél lapátnyi egyéb fűszerszám... Röhög
Jövőre egyébként kovászos uborkát viszek vödörszámra,mert egy kisujjnyi darabot egy őzbak-kilövésért tudtam elárverezni, valami paprika nélkül maradt  böszme szakállasnak a nagy savanyútlanságban... Kacsint
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #256 Dátum: 2016. Május 30. - 19:56:31 »

 Röhög kemények vagytok......
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #257 Dátum: 2016. Május 30. - 20:18:26 »

Röhög kemények vagytok......

Lorka már írja PhD dolgozatát belőle. Ördög
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #258 Dátum: 2016. Május 30. - 20:36:53 »

.........
Szegény sakac meg áldozatául esett a szenilis vénemberek rozzant memóriájának,mivel ha visszalapoztok egy párat rájönnétek,hogy zajandras fórumtárs volt az önként jelentkező séf,nem pedig derék fotográfusunk.
.....................


Az tök mindegy, hogy ki mit vállalt papíron, az orrom előtt kérte Voldi számon Sakacon a perkeltet, és Sanyi nem tiltakozott...szaladt a bográcshoz. Angyal

zajandras meg úgy eltűnt mint a zaranyora, fiatal korára és bájos barátnőjére tekintettel mindenki elnézte, hogy felszívódott.... erre a hölggyel nem kint találkozom a vízparton??!!...András NÉLKÜL volt!....khmm.. Fejvakarás Vállat von
Ennyit a perkeltről és zajandrasról!! Vigyorog Ördög Ördög Ördög

 Wave
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #259 Dátum: 2016. Május 30. - 21:00:11 »

Félrészeg pörköltzabálók közé bevonulni egy almapaprikás edénykével,fennhangon kiabálva:"Erről még a szemeteket is leveszitek!!!!!!!"=1 percen belül elloptuk az egészet... Ördög Ördög Ördög
Az emberi jóságba vetett hitemet semmi sem ingathatja meg...rajtatok kívül... Rííí
 Ördög
Mondjuk én még gáláns is voltam,hiszen a legsatnyább félig lágy paprikácskát vettem csak állami gondozásba,de emlékezetem szerint Plankné mosolyát derekasabban jutalmaztad... Kacsint
Ebben szvsz. semmi meglepő nincs... Kacsint
Egy körkóstolást követően,az addig tökéletes pörköltbe került fél kiló só,egy csomag bors,paradicsom,paprika,majoranna és még vagy fél lapátnyi egyéb fűszerszám... Röhög
Láccik, hogy tökrészeg voltál, nem emlékszel Te semmire.. Tasli Majorék Anna lányát Sakac szórta bele a perkeltbe, biztos azt hitte, sültcsirkét csinál... mi csak egy KIS sót, kevés szárított gombát (a vidámság kedvéért), csipetnyi kakukkfüvet, egy paradicsomot és FOKHAGYMÁT tettünk a bográcsba, menteni ami menthető mert ez a büdös baktersegéd mindent kihagyott belőle Fejvakarás    Rííí  Woest
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #260 Dátum: 2016. Május 30. - 21:15:44 »

Szóval jó volt...
Az utóbbi pár talinál már fel-felmerült a kérdés, hogy érdemes-e erőltetni vagy hagyjunk ki pár évet mert egyre lanyhul az érdeklődés, úgy kell összevadászni a jelentkezőket. Aztán csak megcsinálja valaki, elmegyünk és jól érezzük magunkat... Most is így volt, még péntek délután előkerült a téma pár szó erejéig, hogy nem biztos, jövőre is érdemes lesz belevágni. Most azt mondom, érdemes. Van egy társaság amire lehet építeni és szerencsére vannak újak akik tudni akarják, mi is ez a dzsembori amiről mindig olyan jókat írnak a résztvevők.
Nagyon köszönöm Gézának, hogy a rendkívüli passzivitás ellenére megszervezte a találkozót, ha esetleg elárvereznék a házát a tartozás miatt amit hagytunk magunk után, a sátramat és egy hálózsákot fel tudom ajánlani neki. Stoel
Köszönöm Wildhegernek, hogy eljött és megosztotta velünk annak a rendkívüli munkának az eredményét, amit szarvas ügyben végzett. Nagyon remélem, hogy mielőbb olvashatjuk könyv formájában is. Köszönöm Őrhalmi Csabinak és Pocoknak a hívással kapcsolatos előadásaikat és bemutatójukat, tátva maradt a szám(a család meg azon röhög, ahogy apa megpróbálja nem lenyelni és nem kiköpni a Pocoktól kapott csalogatót Röhög)
Köszönöm mindenkinek aki ott volt a részvételt, a sok finom enni és innivalót amit hoztatok, a baráti beszélgetéseket, az egész hétvégét...
Jövőre, veletek, ...valahol...
 Emelem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #261 Dátum: 2016. Május 30. - 21:27:28 »

"Szegény sakac meg áldozatául esett a szenilis vénemberek rozzant memóriájának,mivel ha visszalapoztok egy párat rájönnétek,hogy zajandras fórumtárs volt az önként jelentkező séf,nem pedig derék fotográfusunk. "

Csak a rövidtávú memóriával megáldott fórumtársak kedvéért öntsünk már tiszta szeszt a vizespohárba!
Péntek este vacsora után megkérdezte valaki, hogy holnap mi lesz a kaja.
 Voldi mondta, hogy perkeltet. Hanzi megjegyezte, hogy Sakac nagyon jó pörköltet tud csinálni, majd ő megcsinálja. Sanyi csak annyit válaszolt, hogy "jó, én megcsinálom".  Hát, ennyi volt a történet amibe mi egyhangúlag beleegyeztünk.
Azért, ahogy olvasom hatalmas a kollektíva ereje, amelyik megtanította Sakacot pörköltet főzni! Röhög Stoel
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Lajos bácsi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Új üzenet #262 Dátum: 2016. Május 30. - 21:37:55 »

Azért péntek éjfél körül Sakac már elég "szesz szagú" (meg dohány!) volt ahhoz, hogy  ilyeneket elfelejtsen reggelig.
Naplózva

Jó Szerencsét!
Lorka
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #263 Dátum: 2016. Május 30. - 21:38:14 »

Lorka már írja PhD dolgozatát belőle. Ördög

Hát vasárnap reggel elég sok "soft point" arc volt Mosolyog
 Ördög
Jövőre feltétlen viszek egy felxet drótkoronggal, hogy azt a rissz-rossz perkeltfőző bográcsot felcsiszoljam. Kìvül belül. Bow
Állandóan a fényezését ajnározta Mosolyog
 Kacsint

Jól grillezel Feribátyó'


Nagyon patent buli volt!
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #264 Dátum: 2016. Május 30. - 21:43:46 »

Semmi gond nem volt!
A tulaj védte az érdekeit, én meg a miénket.
Végül is abba maradtunk vele, jövőre, akár......ugyan itt.

Ui.: csak hogy én is növeljem a pörköltbe belepofázók számát.
Voldival kötöttünk egy háttéralkut, kel még bele q..va sok só, fokhagyma, bors, paradicsom, paprika, a borókabogyó is eltűnt.
A kakukkfű partizán akció volt, de hogy ki volt az az elvetemült aki elhasznált egy negyed zacskó rozmaringot, és mire?
Azt nem tudom!
 Röhög
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #265 Dátum: 2016. Május 30. - 21:50:24 »

de hogy ki volt az az elvetemült aki elhasznált egy negyed zacskó rozmaringot, és mire?
Azt nem tudom!
 Röhög
Persze...nem tudod...mer' be vó'tá' bojszva Te is.  Piál
A kakukkfűvel és rozmaringgal a cukkinit ízesítettem amit aztán nyársra húztam némi gombával és meggrilleztem a vegetáriánus résztvevők táplálására...mert egy jó fórumgazda mindenre gondol  Angyal
 Wave
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #266 Dátum: 2016. Május 30. - 21:53:06 »


Jövőre feltétlen viszek egy felxet drótkoronggal, hogy azt a rissz-rossz perkeltfőző bográcsot felcsiszoljam. Kìvül belül. Bow


Rendben tündérbogár, jövőre viszek neked egy perkeltfőző bográcsot amit addig csiszolhatsz amíg tükörfényes nem lesz...
Mi majd megvigasztaljuk a csinos feleséged, hogy apa egy héten belül biztos végez... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #267 Dátum: 2016. Május 30. - 21:55:13 »

"Szegény sakac meg áldozatául esett a szenilis vénemberek rozzant memóriájának,mivel ha visszalapoztok egy párat rájönnétek,hogy zajandras fórumtárs volt az önként jelentkező séf,nem pedig derék fotográfusunk. "

Csak a rövidtávú memóriával megáldott fórumtársak kedvéért öntsünk már tiszta szeszt a vizespohárba!
Péntek este vacsora után megkérdezte valaki, hogy holnap mi lesz a kaja.
 Voldi mondta, hogy perkeltet. Hanzi megjegyezte, hogy Sakac nagyon jó pörköltet tud csinálni, majd ő megcsinálja. Sanyi csak annyit válaszolt, hogy "jó, én megcsinálom".  Hát, ennyi volt a történet amibe mi egyhangúlag beleegyeztünk.
Azért, ahogy olvasom hatalmas a kollektíva ereje, amelyik megtanította Sakacot pörköltet főzni! Röhög Stoel
Attila!
Szó se volt arról hogy Sakac jó pörköltet főz.
Hanzi, egyszerűen kijelentette, hogy holnap a pörköltet ő főzi.
Sanyi ezzel másnap reggel megdöbbenve azonosult.
 Ördög
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #268 Dátum: 2016. Május 30. - 22:01:42 »


Szó se volt arról hogy Sakac jó pörköltet főz.

No akkor lebuktatlak Te piszok.  Türelmetlenül
Ti nagyon jól tudtátok, hogy Sakac annyira tud pörköltet főzni mint én sanzonokat énekelni sztepptánc közben Röhög
A cél az volt, hogy maradjon a pörköltből vasárnapra is mikor aztán kis krumplit belefőzve gulyáslevessé avanzsáljátok...
Szerencsére épp jókor jártam a bogrács környékén és szakácsművészetemnek hála a satnya alapanyagból egy olyan fantasztikus pörköltet csináltam, hogy nekem is alig maradt belőle.(Jól kiszúrtam magammal, másnap állhattam neki a tűző napon borzpecsenyét sütni a tárcsán Rííí)
 Ördög Ördög Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Lorka
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #269 Dátum: 2016. Május 30. - 22:06:34 »

Rendben tündérbogár, jövőre viszek neked egy perkeltfőző bográcsot amit addig csiszolhatsz amíg tükörfényes nem lesz...
Mi majd megvigasztaljuk a csinos feleséged, hogy apa egy héten belül biztos végez... Ördög

Viszek majd valami gyorsfényesítőt ami gombnyomásra fényesít.
azért is jó mert tudunk egyből csinálni micset.

Mosolyog Kacsint
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: