Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csalsípok és használatuk, tapasztalatok  (Megtekintve 69051 alkalommal)
wildheger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1734


« Új üzenet #90 Dátum: 2016. December 16. - 13:31:46 »

Üdv.

Rókahíváshoz keresek sípot, rókahang érdekel.
Nyúl, egérhang van.
Ki mit használ?
Én annak idején menetrendet használtam. A Volán vállalatok megirigyelhetik a róka pontosságát. Lővilágban naponta négyszer jelenik meg ugyanott egy-két perc eltéréssel.
Meg kell figyelni és nem zavarni a környék csendjét!
Naplózva

A világ gyakrabban jutalmazza az érdem látszatát mint magát az érdemet...
(La Rochefoucauld)
Őrhalmi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 228



« Új üzenet #91 Dátum: 2017. Február 26. - 22:39:03 »

Sziasztok Vadhívók!
Akit érdekel, nézzen rá a nevemre a YouTube-on. Tettem fel néhány videót az új sípokról.
Jó szórakozást hozzájuk!  Wave
Naplózva

"Vadászni pedig kell!"
Üdv a vadásznak! Csabi
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #92 Dátum: 2017. Február 27. - 09:29:31 »

 Igen Emelem Wave
Naplózva

Üdv End
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #93 Dátum: 2017. Június 13. - 11:10:23 »

Házibarkács plain pain prototípus. Nem szép, de csúnya, és csak a vékony fele szól, de alakul ez még...😃
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
puffadtpocok
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 660


« Új üzenet #94 Dátum: 2017. Szeptember 10. - 11:47:23 »

Házibarkács plain pain prototípus. Nem szép, de csúnya, és csak a vékony fele szól, de alakul ez még...😃

Nem szép, de legalább bűn ronda és csak félig működik!!!   Taps
Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #95 Dátum: 2017. Szeptember 12. - 08:14:40 »

Nem szép, de legalább bűn ronda és csak félig működik!!!   Taps
Semmiben sem tévedtél Röhög
No de majd télen.....
 Emelem
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #96 Dátum: 2017. Szeptember 12. - 09:19:39 »

No de majd télen.....
 Emelem

Működik az most is.
Legutóbb a magasabb hangra úgy ugrott be a rudi, mintha megrendezték volna.
Használd örömmel, sikeresen!
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #97 Dátum: 2017. Szeptember 14. - 05:46:54 »

Működik az most is.
Legutóbb a magasabb hangra úgy ugrott be a rudi, mintha megrendezték volna.
Használd örömmel, sikeresen!
Az eredeti biztos működik most is. Én a majd télent arra értettem, hogy majd akkor megpróbálok csinálni egy rendeset.
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Betyar76
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Új üzenet #98 Dátum: 2017. Október 19. - 18:34:54 »

Tisztelt Urak! Barkácsoló kedvű ember vagyok, szívesen készítenék magamnak sípokat.  Tudna valaki valami okosságot mondani hogy valami leírást hol találhatnék? Miből készítik? Példaként ott a kacsasíp amit számtalan angol nyelvű videón mutatnak be hogy hogyan csinálnak... de a nyelv az miből készülhet? Lehet ezt kereskedelmi forgalomban megvásárolni? Vagy valami egyszerűbbre gondoljon az ember? Tudom hogy egyszerűbb megrendelni és megvásárolni. Én is vásároltam már, de jön a tél a hosszú estékkel, nem mindig ül az ember lesen sem.... Ahogy olvastam vannak itt ezt a sípkészítést profi módon művelők is, kinek mi a tapasztalata? Megosztaná valaki a tudását a többiekkel? Nem hiszem hogy üzletszerűen kezdenék hozzá, és konkurencia lennék. Csupán az vezérel, hogy valamit magamnak alkossak, és magában az alkotásban is örömömet leljem. Ha még működik is az már bónusz! Biztos vagyok benne, hogy akik ma profi szinten csinálják, azok is elkezdték valahol, minden tiszteletem az övék ha egyedül segítség nélkül végigjárták a maguk útját! Szeretnék segítséget kérni. Tisztelettel; G.
Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #99 Dátum: 2017. Október 21. - 09:29:37 »

Tisztelt Urak! Barkácsoló kedvű ember vagyok, szívesen készítenék magamnak sípokat.  Tudna valaki valami okosságot mondani hogy valami leírást hol találhatnék? Miből készítik? Példaként ott a kacsasíp amit számtalan angol nyelvű videón mutatnak be hogy hogyan csinálnak... de a nyelv az miből készülhet? Lehet ezt kereskedelmi forgalomban megvásárolni? Vagy valami egyszerűbbre gondoljon az ember? Tudom hogy egyszerűbb megrendelni és megvásárolni. Én is vásároltam már, de jön a tél a hosszú estékkel, nem mindig ül az ember lesen sem.... Ahogy olvastam vannak itt ezt a sípkészítést profi módon művelők is, kinek mi a tapasztalata? Megosztaná valaki a tudását a többiekkel? Nem hiszem hogy üzletszerűen kezdenék hozzá, és konkurencia lennék. Csupán az vezérel, hogy valamit magamnak alkossak, és magában az alkotásban is örömömet leljem. Ha még működik is az már bónusz! Biztos vagyok benne, hogy akik ma profi szinten csinálják, azok is elkezdték valahol, minden tiszteletem az övék ha egyedül segítség nélkül végigjárták a maguk útját! Szeretnék segítséget kérni. Tisztelettel; G.
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #100 Dátum: 2017. Október 27. - 09:30:43 »

Sziasztok!

Kollégámat hazakísérte tengeren túli nyaralásából legújabb "sípom"  Táncol
Már csak használni kell megtanulnom és mehet élesben.
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
Crosstourer
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Új üzenet #101 Dátum: 2019. Október 29. - 12:36:31 »

Tisztelt Vadász társak.

Valaki estleg használ mozgó csalit is a sípok melle?
Milyen eredménnyel?

Estleg valaki aki barkácsolt már ilyet? Megosztaná, hogy milyen és milyen eredménnyel?
Én inkább készítenék ilyet sem mint megvásárolnám.

Köszönöm
Tisztelettel CT.  Emelem
Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #102 Dátum: 2019. Október 29. - 17:54:15 »


Kollégámat hazakísérte tengeren túli nyaralásából legújabb "sípom"  Táncol


Reméljük a sakálok nagy bánatára! Vigyorog Igen

 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #103 Dátum: 2019. Október 29. - 20:47:09 »

Reméljük a sakálok nagy bánatára! Vigyorog Igen

 Emelem

Felétek értik a sakálok az amerikai angolt?  Mosolyog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #104 Dátum: 2019. Október 29. - 20:50:34 »

Felétek értik a sakálok az amerikai angolt?  Mosolyog

2 év alatt megtanulták. Ördög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: