Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csalsípok és használatuk, tapasztalatok  (Megtekintve 69644 alkalommal)
Dzsabba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277



« Új üzenet #60 Dátum: 2016. Január 02. - 10:09:58 »

Urak, köszönöm! Igen Emelem
 Ezzel meg is lett a sípom hibájának oka.
Naplózva
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #61 Dátum: 2016. Március 02. - 21:12:44 »

A változatosság gyönyörködtet, ezért arra gondoltam beújítok egy szajkósípot. Mi a véleményetek?
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #62 Dátum: 2016. Március 03. - 09:10:26 »

A változatosság gyönyörködtet, ezért arra gondoltam beújítok egy szajkósípot. Mi a véleményetek?
Én jó ötletnek tartom, mér csak azért is, mert ha beújítasz, akkor lefényképezhetnéd a belét, és esetleg lemásolnám... Stoel
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #63 Dátum: 2016. Március 05. - 17:20:37 »

A változatosság gyönyörködtet, ezért arra gondoltam beújítok egy szajkósípot. Mi a véleményetek?

Senki nem használ szajkósípot?   Vállat von
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
Skipper
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23



WWW
« Új üzenet #64 Dátum: 2016. Március 06. - 15:08:59 »

Senki nem használ szajkósípot?   Vállat von

Szia!

Én használok is, és készítek, illetve forgalmazok is. Nézz be a weboldalamra. Ha kérdésed van, szívesen válaszolok.

Üdv.
Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #65 Dátum: 2016. Március 06. - 17:34:35 »

Szia!

Én használok is, és készítek, illetve forgalmazok is. Nézz be a weboldalamra. Ha kérdésed van, szívesen válaszolok.

Üdv.
Akkor gondolom Te akkor sem küldenél egy képet a belsejéről, ha megígérném, hogy nem mutatom meg senkinek Stoel Kacsint
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #66 Dátum: 2016. Március 06. - 21:20:12 »

Szia!

Én használok is, és készítek, illetve forgalmazok is. Nézz be a weboldalamra. Ha kérdésed van, szívesen válaszolok.

Üdv.

Akkor győzzél meg róla, hogy ez a legjobb dolog a világon. Könnyű használni és úgy jön rá a madár hogy csak na.
Eszem megáll, mán a kufárok sem a régiek!   Ördög
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #67 Dátum: 2016. Március 06. - 21:23:09 »

Ha U. Peti meg Kőhalmi urak is beszállnának a buliba az maga lenne a MÁMOR!   Ördög
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11247


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #68 Dátum: 2016. Március 06. - 21:26:26 »

Ha U. Peti meg Kőhalmi urak is beszállnának a buliba az maga lenne a MÁMOR!   Ördög
Őr állott s most kőhalom... Ördög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #69 Dátum: 2016. Március 06. - 21:41:33 »

Jó van mán bakker. Őrhalmi Úr, elnézést!
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
Skipper
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23



WWW
« Új üzenet #70 Dátum: 2016. Március 07. - 19:54:29 »

Akkor gondolom Te akkor sem küldenél egy képet a belsejéről, ha megígérném, hogy nem mutatom meg senkinek Stoel Kacsint

Üdvözöllek!  Emelem

Ha nagyon akarod küldök neked képet, de két darab lemez van benne, ami ívesre van préselve, a közepén egy kis lyukkal. A síp alsó vége a lemez méretére van kifúrva, és oda van bele illesztve a két lemez. Összerakava nem látod át a belsejét, de külön tudok képet küldeni a lemezről.

 S.Peti
Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #71 Dátum: 2016. Március 08. - 10:11:08 »

Üdvözöllek!  Emelem

Ha nagyon akarod küldök neked képet, de két darab lemez van benne, ami ívesre van préselve, a közepén egy kis lyukkal. A síp alsó vége a lemez méretére van kifúrva, és oda van bele illesztve a két lemez. Összerakava nem látod át a belsejét, de külön tudok képet küldeni a lemezről.

 S.Peti
Köszönöm, és a képet is megköszönném  Emelem (dobbasszus@freemail.hu)
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Skipper
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23



WWW
« Új üzenet #72 Dátum: 2016. Március 18. - 18:29:51 »

Köszönöm, és a képet is megköszönném  Emelem (dobbasszus@freemail.hu)

Üdvözöllek!  Emelem

Az e-mail címedre elküldtem a képet.

 S.Peti
Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #73 Dátum: 2016. Március 18. - 18:32:28 »

Őr állott s most kőhalom... Ördög

Dolgozat kijavítva... Röhög Röhög
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #74 Dátum: 2016. Március 19. - 07:51:18 »

Üdvözöllek!  Emelem

Az e-mail címedre elküldtem a képet.

 S.Peti
Köszönöm szépen Emelem
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: