Oldalak: 1 2 3 4 5 [6]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tanulságos vadászataink  (Megtekintve 33937 alkalommal)
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #75 Dátum: 2015. December 16. - 09:45:29 »

Mostanában eléggé pang néhány topik ezért gondoltam írok egy-két történetet.
Még 2014,vagy 13-ban történt,hogy egy Komám lőtt egy disznót.Nyomban a "segítségére" siettem és kizsigereltük ,közvetlen a szórójánál.Dolgunk végeztével fölajánlottam teljes körű szolgáltatás gyanánt,hogy itt a víz és mossa meg a kezét.Meg is mosta,de hamar rákérdezett,hogy mi van benne.?
-Mosogatószer meg egy kis fagyálló.
-Ínnnye ba+ a napot!Szólt a válasz!
Kb két hónapig nem ment disznó a szórójára! Vigyorog

Szombaton voltam a szórót feltölteni,meg vittem még egy vödör almát is. Gondoltam ha már, akkor kinn is maradok. Fél négykor szór az automata, háromnegyed négykor mordult meg a nagy koca a sűrűből. Négy előtt pár perccel megjött három süldő, de csak ki-be a szórón. Egyszerre mindig csak egy és azonnal vissza. Mint aki megy jelenteni,hogy mi van. Aztán kijött a sűrű széléig egy nagy disznó,nézte nagyon az almát meg szimatolt, végül mordult egyet és az egész konda  (mert jó sokan voltak) eltűnt. Gondolom az alma (addig még nem volt a szórón) és a szagom sok volt nekik.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Stefi
Vendég
« Új üzenet #76 Dátum: 2015. December 16. - 14:09:29 »


-Mosogatószer meg egy kis fagyálló.
-Ínnnye ba+ a napot!Szólt a válasz!


Szép is a vadászbarátság !   Ördög Röhög

Szombaton voltam a szórót feltölteni,meg vittem még egy vödör almát is. Gondoltam ha már, akkor kinn is maradok. Fél négykor szór az automata, háromnegyed négykor mordult meg a nagy koca a sűrűből. Négy előtt pár perccel megjött három süldő, de csak ki-be a szórón. Egyszerre mindig csak egy és azonnal vissza. Mint aki megy jelenteni,hogy mi van. Aztán kijött a sűrű széléig egy nagy disznó,nézte nagyon az almát meg szimatolt, végül mordult egyet és az egész konda  (mert jó sokan voltak) eltűnt. Gondolom az alma (addig még nem volt a szórón) és a szagom sok volt nekik.

Most már elhiszed hogy a disznónak jó szimata van ?    Ördög Röhög
Naplózva
ragadozo
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 577


« Új üzenet #77 Dátum: 2015. December 16. - 17:50:51 »

Öhöm - köhüm... 

 Stoel bocs, magas labda volt...  Stoel
Basszus! Röhög Stoel
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #78 Dátum: 2015. December 16. - 19:00:49 »

Szép is a vadászbarátság !   Ördög Röhög

Most már elhiszed hogy a disznónak jó szimata van ?    Ördög Röhög

Ja. Ha már engem is megérez tudhat valamit. Apropo, itthon csak bűzmók a hívónevem.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: