Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2015  (Megtekintve 63363 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #270 Dátum: 2015. Május 16. - 09:26:37 »

Ákos ne csigázz...mi az?
Káposztás mifene?

Az úgy készül, hogy Ákos leállítja a hasonmását a tűz mellé. Amit a tűzrakóhely ötméteres körzetében talál, azt beledobálja(ilyenkor jobb távol állni, hat méter már rendben van, onnan ugyanis nem talál bele a köcsögbe). Ha megtelt a cserép, dob a tetejére három szál savanyú káposztát és elnevezi "káposztás mindenesnek".
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #271 Dátum: 2015. Május 16. - 11:59:40 »

Az úgy készül, hogy Ákos leállítja a hasonmását a tűz mellé. Amit a tűzrakóhely ötméteres körzetében talál, azt beledobálja(ilyenkor jobb távol állni, hat méter már rendben van, onnan ugyanis nem talál bele a köcsögbe). Ha megtelt a cserép, dob a tetejére három szál savanyú káposztát és elnevezi "káposztás mindenesnek".

Megúsztad.  Ördög Ördög Ördög
Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #272 Dátum: 2015. Május 17. - 08:39:45 »

Egy keresőtávcső teszt,vagy ha nagyon berúgunk,egy távcsőkereső teszt beleférne??? Mindenki hozza amije van,aztán a legdrágábbat beleejtjük a tűzbe,vagy a bográcsba. Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #273 Dátum: 2015. Május 18. - 09:13:41 »

Tudom, hogy a vadász nincs cukorból, és azt is, hogy a májusi eső aranyat ér, de egyre nagyobb homlok ráncolással sasolom az időjós oldalakat....... Yucca helyett pedig Miskolc környékén lesz aranyeső, nem is kevés! Fejvakarás
 Emelem
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #274 Dátum: 2015. Május 18. - 09:31:47 »

Tudom, hogy a vadász nincs cukorból, és azt is, hogy a májusi eső aranyat ér, de egyre nagyobb homlok ráncolással sasolom az időjós oldalakat....... Yucca helyett pedig Miskolc környékén lesz aranyeső, nem is kevés! Fejvakarás
 Emelem
A met.hu egy kis szitálást ígér s mivel a hétvégén nem vagyok bejelentkezve sehova sem vadászni,  Ördög valószínűleg jó idő lesz.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #275 Dátum: 2015. Május 18. - 10:07:44 »

A met.hu egy kis szitálást ígér s mivel a hétvégén nem vagyok bejelentkezve sehova sem vadászni,  Ördög valószínűleg jó idő lesz.

A köpönyeg.hu pedig péntekre 14,-, szombatra 7,- vasárnapra 3 milli csapadékot..............
 Emelem
Naplózva
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #276 Dátum: 2015. Május 18. - 10:09:44 »

Tudom, hogy a vadász nincs cukorból, és azt is, hogy a májusi eső aranyat ér, de egyre nagyobb homlok ráncolással sasolom az időjós oldalakat....... Yucca helyett pedig Miskolc környékén lesz aranyeső, nem is kevés! Fejvakarás
 Emelem

Hááát ige,  de az időjárás csak nem fog kifogás rajtunk, h hogy jól érezzük magunkat!
Nagyapám mindíg azt mondta,: "fiam aki az eget nézi az nem halad!"
Majd meglátjuk ha ott leszünk, h milyen idő lesz!
Addig is kitartás, az idő minden körülmények között jó lesz!( vagy nem) Stoel
Laci
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #277 Dátum: 2015. Május 18. - 12:18:59 »

Hááát ige,  de az időjárás csak nem fog kifogás rajtunk, h hogy jól érezzük magunkat!
Nagyapám mindíg azt mondta,: "fiam aki az eget nézi az nem halad!"
Majd meglátjuk ha ott leszünk, h milyen idő lesz!
Addig is kitartás, az idő minden körülmények között jó lesz!( vagy nem) Stoel
Laci

Óóó, hát végtelen lustaságomban én nem vagyok kétségbe esve két napos ücsörgéses-fekvős, semmitnemcsinálóscsakbutánfejbőlkinézősésközbenhátradőlvemagasröptűenszakértős buli hallatán, de a fő program a gyerek szórakozása lenne, és nagyon rühelleném, ha a sz@r tabletjével kínlódna a csónákázós-pecázós-lövöldözős kinti rosszalkodás helyett... Kacsint
 Emelem
Naplózva
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #278 Dátum: 2015. Május 18. - 12:56:02 »

Óóó, hát végtelen lustaságomban én nem vagyok kétségbe esve két napos ücsörgéses-fekvős, semmitnemcsinálóscsakbutánfejbőlkinézősésközbenhátradőlvemagasröptűenszakértős buli hallatán, de a fő program a gyerek szórakozása lenne, és nagyon rühelleném, ha a sz@r tabletjével kínlódna a csónákázós-pecázós-lövöldözős kinti rosszalkodás helyett... Kacsint
 Emelem

Azt megoldjuk, a tablettöltőt egészen véletlenül hagyjátok otthon, de mezőgazdaságitornacipőt (gumicsizsmát)hozzátok!
Laci
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
forester73
Vendég
« Új üzenet #279 Dátum: 2015. Május 18. - 18:24:45 »

A köpönyeg.hu pedig péntekre 14,-, szombatra 7,- vasárnapra 3 milli csapadékot..............
 Emelem
Tudom, hogy a vadász nincs cukorból, és azt is, hogy a májusi eső aranyat ér, de egyre nagyobb homlok ráncolással sasolom az időjós oldalakat....... Yucca helyett pedig Miskolc környékén lesz aranyeső, nem is kevés! Fejvakarás
 Emelem
Óóó, hát végtelen lustaságomban én nem vagyok kétségbe esve két napos ücsörgéses-fekvős, semmitnemcsinálóscsakbutánfejbőlkinézősésközbenhátradőlvemagasröptűenszakértős buli hallatán, de a fő program a gyerek szórakozása lenne, és nagyon rühelleném, ha a sz@r tabletjével kínlódna a csónákázós-pecázós-lövöldözős kinti rosszalkodás helyett... Kacsint
 Emelem

MI vagy te bakker valami vészmadár ! Tasli    Röhög

Üdv Én ! Wave Röhög
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #280 Dátum: 2015. Május 18. - 18:50:10 »

MI vagy te bakker valami vészmadár ! Tasli    Röhög

Üdv Én ! Wave Röhög

OK!
Befogtam, és nagy bizakodással várom a tökéletes, bulira-talira való időt!   Tiszteleg  Tiszteleg
 Emelem
Naplózva
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #281 Dátum: 2015. Május 18. - 18:50:38 »

Szerencsére mi már tudjuk, hogy Lehel esőben szeret legjobban micset sütni.
 Meglepődött
Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #282 Dátum: 2015. Május 18. - 19:02:57 »

Szerencsére mi már tudjuk, hogy Lehel esőben szeret legjobban micset sütni.
 Meglepődött

Ráadásul mennyit.... Kacsint Ördög
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #283 Dátum: 2015. Május 19. - 02:27:28 »

Kedves Fórumtalálkozóra készülők!
Szeretném mégegyszer jelezni, hogy a Kempingben (faházban és a apartmanban is) Lepedő, párnahuzat, van, de a takaróra mindenki maga hozzon huzatot, vagy hálózsákot!
Bárkinek kérdése merül föl nyugodtan hívjon az következő számon: + 36 70 314 34 07
Ja és a jókedvet, vidámságot kéretik NEM otthon hagyni!
Déltől már mi ott leszünk, minél hamarabb tudtok gyertek!
Mégegyszer a helyszín:
https://www.google.hu/maps/place/48%C2%B001'20.1%22N+21%C2%B006'32.8%22E/@48.022245,21.109101,794m/data=
Addig is, nagy tisztelettel: Laci
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #284 Dátum: 2015. Május 19. - 06:46:06 »

Tudom, hogy a vadász nincs cukorból
A vadász valóban nincs..... Ördög
Egy időben volt szerencsém igen sűrűn megfordulni Ausztria dombosabb felében.
Sok szabadtéri rendezvényen is voltunk a helyiekkel együtt.
A hegyek között nyáron is mindennapos az esős idő.
Bármilyen rendezvény volt (koncert, eisstock-pockal vagy csak szimplán egy fehérkolbászevős buli),
Amikor elkezdett esni az eső, soha nem történt semmi azon kívül, hogy felvették az esőköpenyt (ha volt),
betakarták a babakocsit, vagy csak betették a söröskorsót a lódenkabát alá, mert elég híg volt az esővíz
nélkül is Vigyorog
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: