Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2015  (Megtekintve 63340 alkalommal)
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #195 Dátum: 2015. Március 10. - 11:56:37 »

Én egy süldőt bevállalok!
Ingyen és bérmentve. Ördög
Sajnos csak darabolva tudom tárolni, ha kell mondjátok meg hogyan szedjem szét.
A 21.-e esti disznóra viszonylag kicsi az esély, pedig qrva jó és szerény vadász vagyok! Angyal  Röhög
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #196 Dátum: 2015. Március 10. - 19:44:54 »

2015. évi Fórum találkozó javasolt időpontja: Május 22-23-24 (péntektől-vasárnap délig)
Helyszíne: Tiszalúc és Tiszadob között a Holt Tisza partján levő Tiszavirág Kempingben.
http://www.tiszaviragkemping.hu/

Barak szerű faház:
12 db szoba 2, 3, 4 ágyas (emeletes ágyas) szobákkal Itt a mosdó - zuhanyzó közös,    itt szeretném megjegyzem ez nem fog gondot okozni, mert kulturáltan meg tudjuk oldani, hogy senki ne érezze magát kellemetlenül, inteligens, tapintatos társaságról lévén szó!  
ennek az ára felnőttnek : 1600.-Ft/fő/éj
                        gyereknek: 1400.-Ft/fő/éj
Lepedő, párna, párnahuzat, pléd van, de plédre huzatot hozni kell vagy hálózsákot.

Apartman ház zuhanyzós:
3 db 4 ágyas
ennek az ára 7000.-Ft/éj
pótágyazható 1200.-Ft ért.

Lehetőségek:
Horgászat: nagy vizen 1600.-Ft-os napijeggyel 2 bottal, továbbá saját kis tavon felnőtteknek: 1000.-Ft gyerekeknek 10 éves kor felett 500.-Ft, 10 év alatt ingyen.
   Póni lovaglás: 1 ló 3000.-Ft/nap annyian és annyit lovagolnak rajta amennyien és amennyit akarnak, egy kérés van néha pihenjen a ló ne dögöljön bele.
   Lovaglás 3500.-Ft/óra
   Kenu- csónak bérlés, kemencébe sütés, stb.



2015. évi Vadász Fórum találkozó jelentkezések:            
Balkóbátya+S.Peti      1+1 felnőtt (?)          (4 ágyas szoba)      
Bartalis László           2 felnőtt KAKUKK PANZIÓ      
schpeter                  2 felnőtt NEM KÉR SZÁLLÁST         
Bobakos                  2 felnőtt+2 gyerek ( 1. apartman)
Anti                  2 felnőtt+ 2gyerek ( 2. apartman)   
Huszlavika                  1 felnőtt+1 gyerek ( 2 em.ágyas) 1 es szoba
Madarász Laci          2 felnőtt+2 gyerek (4 em.ágyas) 3. as szoba      
J.vadász                  2 felnőtt+1 gyerek ( 3 em. ágyas) 2.es szoba
emerik+sógoráék         2+2 felnőtt+? gyerek    ( 3. apartman)    SAJNOS NINCS TÖBB APARTMAN
Horrido család                                     2 db 4 ágyas
Doki + Adrienn                                           4 ágyas
Ogre család              3 fő   NEM KÉR SZÁLLÁST
Voldi +Vegeza                 1 fő+1 fő ( 1db szoba)
Chris + Tünde nem kér szálást
Boar+család nem kérünk szállást.
vinczelehel+asszony+Orsi                         3 ágyas szoba KAKUKK PANZIÓ



Akkor tudjuk az egész területet megkapni, hogy mi legyünk csak ott, ha 30-35 fő lesz a faházban (az apartmanokon kívül), ha nem tudunk annyian ott megszállni, mások is lehettnek velük a faházba.
Kérem, hogy aki tud jelentkezzen mielőbb.
Igény szerint, lehetőség van egy közeli panzióban (http://www.magyarturizmusportal.hu/?id=1341&reszletek=Kakuk+Panzio+es+Szepsegcentrum+Hernadnemeti) megszállni. A panzióbeli lehetőségek:

2-3-4-5 ágyas, fürdőszobás szobákban, 3.500.- Ft/éj/fő
6-8 személy estében csökken: 3.000.- Ft/éj/fő-re.  

Transzfer a helyszín és a panzió között megoldva.  Angyal

Köszönettel:
szervezők



  Még egy kérdés: Mit eszünk?  Vagy mindenki amit hoz. Vigyorog  Vagy le ülünk mind horgászni és megfogjuk a betevőt. Ördög A kárász tavaly jól sikerült. Igen Nem korongozás lesz, hanem kárászozás! Mosolyog Már mondani se merem Stoel nehogy baj legyen belőle, Micit ( miccset) esetleg ha hoznánk... lenne e igény rá???
 
Tehát, aki szeretne felajánlást tenni az ételre és italra, az most megteheti, előre is köszönjük:
Lehel: MICCS ?
Vegeza: SÜLDŐ

Emerik: Tisztelettel felajánlanám, rendhagyó módon a süldőt mint eddig is tettem.
Amennyiben van lehetőség egészben sütni, akkor úgy vinném.
A tavalyihoz hasonlóan, Imi85  kicsi fiam, és párja lángost sütnek szombat reggelire.

Voldi: Úgy néz ki éhen már nem halunk, hogy szomjan se, azért én meg viszek vagy 15 liter bort Tibi Atya készletéből.
  



« Utoljára szerkesztve: 2015. Március 10. - 21:08:36 írta bird0 » Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
vadasz90
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 537



« Új üzenet #197 Dátum: 2015. Március 10. - 21:30:43 »

Üdv mindenkinek.
Én ugyan nem iratkoztam fel, de amennyiben el tudok majd menni a párommal kipecáznánk magunkat,( rendezhetnénk egy baráti horgászversenyt akit érdekel ????????) úgy abban az esetben hozzájárulok a rendezvényhez legalább 5 liter szilvapálinkával. Emelem Bízok benn, hogy sikerül elmenni. Kacsint
Naplózva
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #198 Dátum: 2015. Március 12. - 08:50:11 »

Üdv mindenkinek.
Én ugyan nem iratkoztam fel, de amennyiben el tudok majd menni a párommal kipecáznánk magunkat,( rendezhetnénk egy baráti horgászversenyt akit érdekel ????????) úgy abban az esetben hozzájárulok a rendezvényhez legalább 5 liter szilvapálinkával. Emelem Bízok benn, hogy sikerül elmenni. Kacsint


 Gyertek, csak gyertek, legfeljebb egymással versenyeztek. Nyihi Mindenesetre a halra ne legyen gondod, csak fogjatok, azt majd szívesen elfogyasztja a díszes társaság. Angyal

  Üdv. Lehel
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
galoscsabus
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #199 Dátum: 2015. Március 12. - 23:03:35 »

Üdv!
A kemping a Bárányszeg néven látható területen van, vagy a kép közepén látható holtág kanyarban?

 Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #200 Dátum: 2015. Március 13. - 06:23:58 »

Szia!

A holtág kanyarban. A Tiszalúc és Tiszadob közötti útról kell letérni, tábla jelzi.
Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #201 Dátum: 2015. április 07. - 11:25:42 »

KEDVES FÓRUMOZÓ KARTÁRSAK! VANNAK MÉG SZABAD HELYEK A TALÁLKOZÓRA! CSAK TESSÉÉÉÉÉÉK, CSAK TESSÉÉÉÉÉK Aki a vízpartot és a természetet szereti, nem fog csalódni a társaságban és a hangulatban sem!


2015. évi Fórum találkozó javasolt időpontja: Május 22-23-24 (péntektől-vasárnap délig)
Helyszíne: Tiszalúc és Tiszadob között a Holt Tisza partján levő Tiszavirág Kempingben.
http://www.tiszaviragkemping.hu/

Barak szerű faház:
12 db szoba 2, 3, 4 ágyas (emeletes ágyas) szobákkal Itt a mosdó - zuhanyzó közös,    itt szeretném megjegyzem ez nem fog gondot okozni, mert kulturáltan meg tudjuk oldani, hogy senki ne érezze magát kellemetlenül, inteligens, tapintatos társaságról lévén szó!  
ennek az ára felnőttnek : 1600.-Ft/fő/éj
                        gyereknek: 1400.-Ft/fő/éj
Lepedő, párna, párnahuzat, pléd van, de plédre huzatot hozni kell vagy hálózsákot.

Apartman ház zuhanyzós:
3 db 4 ágyas
ennek az ára 7000.-Ft/éj
pótágyazható 1200.-Ft ért.

Lehetőségek:
Horgászat: nagy vizen 1600.-Ft-os napijeggyel 2 bottal, továbbá saját kis tavon felnőtteknek: 1000.-Ft gyerekeknek 10 éves kor felett 500.-Ft, 10 év alatt ingyen.
   Póni lovaglás: 1 ló 3000.-Ft/nap annyian és annyit lovagolnak rajta amennyien és amennyit akarnak, egy kérés van néha pihenjen a ló ne dögöljön bele.
   Lovaglás 3500.-Ft/óra
   Kenu- csónak bérlés, kemencébe sütés, stb.



2015. évi Vadász Fórum találkozó jelentkezések:            
Balkóbátya+S.Peti      1+1 felnőtt (?)          (4 ágyas szoba)      
Bartalis László           2 felnőtt KAKUKK PANZIÓ      
schpeter                  2 felnőtt NEM KÉR SZÁLLÁST         
Bobakos                  2 felnőtt+2 gyerek ( 1. apartman)
Anti                  2 felnőtt+ 2gyerek ( 2. apartman)   
Huszlavika                  1 felnőtt+1 gyerek ( 2 em.ágyas) 1 es szoba
Madarász Laci          2 felnőtt+2 gyerek (4 em.ágyas) 3. as szoba      
J.vadász                  2 felnőtt+1 gyerek ( 3 em. ágyas) 2.es szoba
emerik+sógoráék         2+2 felnőtt+? gyerek    ( 3. apartman)    SAJNOS NINCS TÖBB APARTMAN
Horrido család                                     2 db 4 ágyas
Doki + Adrienn                                           4 ágyas
Ogre család              3 fő   NEM KÉR SZÁLLÁST
Voldi +Vegeza                 1 fő+1 fő ( 1db szoba)
Chris + Tünde nem kér szálást
Boar+család nem kérünk szállást.
vinczelehel+asszony+Orsi                         3 ágyas szoba KAKUKK PANZIÓ



Akkor tudjuk az egész területet megkapni, hogy mi legyünk csak ott, ha 30-35 fő lesz a faházban (az apartmanokon kívül), ha nem tudunk annyian ott megszállni, mások is lehettnek velük a faházba.
Kérem, hogy aki tud jelentkezzen mielőbb.
Igény szerint, lehetőség van egy közeli panzióban (http://www.magyarturizmusportal.hu/?id=1341&reszletek=Kakuk+Panzio+es+Szepsegcentrum+Hernadnemeti) megszállni. A panzióbeli lehetőségek:

2-3-4-5 ágyas, fürdőszobás szobákban, 3.500.- Ft/éj/fő
6-8 személy estében csökken: 3.000.- Ft/éj/fő-re.  

Transzfer a helyszín és a panzió között megoldva.  Angyal

Köszönettel:
szervezők



  Még egy kérdés: Mit eszünk?  Vagy mindenki amit hoz. Vigyorog  Vagy le ülünk mind horgászni és megfogjuk a betevőt. Ördög A kárász tavaly jól sikerült. Igen Nem korongozás lesz, hanem kárászozás! Mosolyog Már mondani se merem Stoel nehogy baj legyen belőle, Micit ( miccset) esetleg ha hoznánk... lenne e igény rá???
 
Tehát, aki szeretne felajánlást tenni az ételre és italra, az most megteheti, előre is köszönjük:
Lehel: MICCS ?
Vegeza: SÜLDŐ

Emerik: Tisztelettel felajánlanám, rendhagyó módon a süldőt mint eddig is tettem.
Amennyiben van lehetőség egészben sütni, akkor úgy vinném.
A tavalyihoz hasonlóan, Imi85  kicsi fiam, és párja lángost sütnek szombat reggelire.

Voldi: Úgy néz ki éhen már nem halunk, hogy szomjan se, azért én meg viszek vagy 15 liter bort Tibi Atya készletéből.
  




Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #202 Dátum: 2015. április 12. - 10:52:45 »


  Tisztelt Találkozósok és szervezők!
  Elnézést, hogy belevauzok de szerintem tisztázni kellene egyes dolgokat az ellátással kapcsolatban.
  Tehát :  Péntek este               Lehelék Miccs
               Szombat reggel         Imi és párja  Lángos
                             ebéd           Vegeza süldő valahogy elkészítve, leves, kemencébe sütve vagy pörkölt bográcsba (mindenféleképpen 
                                                          darabold fel konyhakészre, ha sikerül meglőni  Mosolyog ) plusz valamilyen köret
                             vacsora       Imre  süldője kemencébe. Ahogy látom elég nagy a kemence és tepsik is vannak, szerintem kettőbe hasítva
                                                         kényelmesen befér , csak fűszerezd be Imikém még otthon.
                Vasárnap reggel         Vállat von... esetleg ötletek...

   Ezen kívül ki kellene számítani  a kávé, üdítő, ásványvíz, sör, kenyér, étolaj, fűszerek, ecetera... mennyiséget nagyjából amit elfogyasztunk  és annak az árát is feltüntetni, hogy tudják a beutaltak mire számítsanak. Természetesen mint Voldi mondta minden költséget szétdobunk, ahogy eddig is volt.

                                  Lehel
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16590



« Új üzenet #203 Dátum: 2015. április 12. - 12:54:21 »



   Ezen kívül ki kellene számítani  a kávé, üdítő, ásványvíz, sör, kenyér, étolaj, fűszerek, ecetera... mennyiséget nagyjából amit elfogyasztunk  és annak az árát is feltüntetni, hogy tudják a beutaltak mire számítsanak. Természetesen mint Voldi mondta minden költséget szétdobunk, ahogy eddig is volt.

                                  Lehel
A tavalyi mennyiségeket, tapasztalatokat megírtam Lacinak.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #204 Dátum: 2015. április 12. - 13:12:25 »

Nem tudom miről beszéltek!
A FeHoVa-n végignézve, velem együtt, a társaság jó része, akkumulátorról is elmegy néhány napig. Röhög
A többi meg kap sós perecet, pálinkával.
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #205 Dátum: 2015. április 13. - 10:09:13 »

  Tisztelt Találkozósok és szervezők!
  Elnézést, hogy belevauzok de szerintem tisztázni kellene egyes dolgokat az ellátással kapcsolatban.
  Tehát :  Péntek este               Lehelék Miccs
               Szombat reggel         Imi és párja  Lángos
                             ebéd           Vegeza süldő valahogy elkészítve, leves, kemencébe sütve vagy pörkölt bográcsba (mindenféleképpen 
                                                          darabold fel konyhakészre, ha sikerül meglőni  Mosolyog ) plusz valamilyen köret
                             vacsora       Imre  süldője kemencébe. Ahogy látom elég nagy a kemence és tepsik is vannak, szerintem kettőbe hasítva
                                                         kényelmesen befér , csak fűszerezd be Imikém még otthon.
                Vasárnap reggel         Vállat von... esetleg ötletek...

   Ezen kívül ki kellene számítani  a kávé, üdítő, ásványvíz, sör, kenyér, étolaj, fűszerek, ecetera... mennyiséget nagyjából amit elfogyasztunk  és annak az árát is feltüntetni, hogy tudják a beutaltak mire számítsanak. Természetesen mint Voldi mondta minden költséget szétdobunk, ahogy eddig is volt.

                                  Lehel

Kedves Lehel és az "emlékezetes" Fórumtalálkozóra igyekvők!
Köszönöm a figyelem felhívást és az ellátás eddigi összegzését.
A háttérbe izgulva dolgozunk.  OOO

Tájékoztatásul közöljük, hogy ahogy korábbi évekhez hasonlóan "közös költség"-ként ha 4000.-Ft-ot felnőttenként beadunk abból számításaink szerint megoldható az ellátás.
Tehát délután igyekszem feltenni a számla számot,és az összeget,amit el kellene utalni a szállásra előleget, hogy azt is le tudjuk rendezni.
Ha valakinek van ezzel kapcsolatban észrevétele kérem szépen tegye közzé itt és most!
Nagy tisztelettel:
Laci  Emelem

Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #206 Dátum: 2015. április 13. - 17:06:28 »

Kedves Lehel és az "emlékezetes" Fórumtalálkozóra igyekvők!
Köszönöm a figyelem felhívást és az ellátás eddigi összegzését.
A háttérbe izgulva dolgozunk.  OOO

Tájékoztatásul közöljük, hogy ahogy korábbi évekhez hasonlóan "közös költség"-ként ha 4000.-Ft-ot felnőttenként beadunk abból számításaink szerint megoldható az ellátás.
Tehát délután igyekszem feltenni a számla számot,és az összeget,amit el kellene utalni a szállásra előleget, hogy azt is le tudjuk rendezni.
Ha valakinek van ezzel kapcsolatban észrevétele kérem szépen tegye közzé itt és most!
Nagy tisztelettel:
Laci  Emelem



   Wave Igen
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #207 Dátum: 2015. április 14. - 22:49:04 »

Kedves Fórumtalálkozóra készülők!

2015. évi Fórum találkozó javasolt időpontja: Május 22-23-24 (péntektől-vasárnap délig)
Helyszíne: Tiszalúc és Tiszadob között a Holt Tisza partján levő Tiszavirág Kempingben.
http://www.tiszaviragkemping.hu/

Barak szerű faház:
12 db szoba 2, 3, 4 ágyas (emeletes ágyas) szobákkal Itt a mosdó - zuhanyzó közös,    itt szeretném megjegyzem ez nem fog gondot okozni, mert kulturáltan meg tudjuk oldani, hogy senki ne érezze magát kellemetlenül, inteligens, tapintatos társaságról lévén szó! 
ennek az ára felnőttnek : 1600.-Ft/fő/éj
                        gyereknek: 1400.-Ft/fő/éj
Lepedő, párna, párnahuzat, pléd van, de plédre huzatot hozni kell vagy hálózsákot.

Apartman ház zuhanyzós:
3 db 4 ágyas
ennek az ára 7000.-Ft/éj
pótágyazható 1200.-Ft ért.

Lehetőségek:
Horgászat: nagy vizen 1600.-Ft-os napijeggyel 2 bottal, továbbá saját kis tavon felnőtteknek: 1000.-Ft gyerekeknek 10 éves kor felett 500.-Ft, 10 év alatt ingyen.
   Póni lovaglás: 1 ló 3000.-Ft/nap annyian és annyit lovagolnak rajta amennyien és amennyit akarnak, egy kérés van néha pihenjen a ló ne dögöljön bele.
   Lovaglás 3500.-Ft/óra
   Kenu- csónak bérlés, kemencébe sütés, stb.



2015. évi Vadász Fórum találkozó jelentkezések:           
Balkóbátya szállás: 3200.-Ft
S.Peti                   3200.-Ft
Bartalis László        KAKUKK PANZIÓ     
schpeter                  2 felnőtt NEM KÉR SZÁLLÁST         
Bobakos                  2 felnőtt+2 gyerek ( 1. apartman)  14000.-Ft
Anti                  2 felnőtt+ 2gyerek ( 2. apartman)       14000.-Ft
Huszlavika                  1 felnőtt+1 gyerek ( 2 em.ágyas) 1 es szoba    6000.-Ft
Madarász Laci          2 felnőtt+1 gyerek (4 em.ágyas) 3. as szoba      9200.-Ft
J.vadász                  2 felnőtt+1 gyerek ( 3 em. ágyas) 2.es szoba    9200.-Ft
emerik+sógoráék         2+2 felnőtt+? gyerek    ( 3. apartman)    14000.-Ft
Horrido család                                     2 db 4 ágyas         
Doki + Adrienn                                           4 ágyas       6400.-Ft
Ogre család              3 fő   NEM KÉR SZÁLLÁST
Voldi                       3200.-Ft
Vegeza                    3200.-Ft
Chris + Tünde nem kér szálást
Boar+család nem kérünk szállást.
vinczelehel+asszony+Orsi                         3 ágyas szoba KAKUKK PANZIÓ

Kérek szépen mindenkit, hogy ellenőrizze el hogy jól számoltam-e, és a szállás foglaláshoz előleget küldjön el az alábbi
OTP számlaszámra: 11773346-97483223
Számla tulajdonos Madarász László (én vagyok)
MINDEN KÉPEN ÍRJÁTOK A KÖZLEMÉNYBE A NICK NEVETEKET, HOGY TUDJAM AZONOSÍTANI A BEFIZETÉSEKET.
Előre is megköszönve, maradok tisztelettel:
Laci Emelem
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #208 Dátum: 2015. április 15. - 09:36:38 »

Kedves Fórumtalálkozóra készülők!

Kérek szépen mindenkit, hogy ellenőrizze el hogy jól számoltam-e, és a szállás foglaláshoz előleget küldjön el az alábbi
OTP számlaszámra: 11773346-97483223
Számla tulajdonos Madarász László (én vagyok)
MINDEN KÉPEN ÍRJÁTOK A KÖZLEMÉNYBE A NICK NEVETEKET, HOGY TUDJAM AZONOSÍTANI A BEFIZETÉSEKET.
Előre is megköszönve, maradok tisztelettel:
Laci Emelem


 Emelem

Konkrétan mennyi előleget utaljunk?  Vállat von
Mondjuk, ha már utalok, én elutalnám az egészet egybe. Fejvakarás  Változtat valamit az apartman áron ha +1 felnőtt jönne?
Te szeszed a "közös költséget" is?
SZÉP kártyát elfogadnak?

 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #209 Dátum: 2015. április 15. - 11:33:42 »

Emelem

Konkrétan mennyi előleget utaljunk?  Vállat von
Mondjuk, ha már utalok, én elutalnám az egészet egybe. Fejvakarás  Változtat valamit az apartman áron ha +1 felnőtt jönne?
Te szeszed a "közös költséget" is?
SZÉP kártyát elfogadnak?

 Wave

A SZÉP kártyás fizetés nálam is preferencia lenne.
Ezeket személyesen kérdezzük meg, vagy összegyűjtöd a kérdéseket, és egyben válaszolod meg?
Kekem csak vendéglátás fül van a SZÉP kártyán, úgy is műkszik a dolog?

Egyelőre egyéb "hasfájásom" nincs.
 Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: