Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2015  (Megtekintve 63341 alkalommal)
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #165 Dátum: 2015. Február 27. - 07:57:17 »

2015. évi Fórum találkozó javasolt időpontja: Május 22-23-24 (péntektől-vasárnap délig)
Helyszíne: Tiszalúc és Tiszadob között a Holt Tisza partján levő Tiszavirág Kempingben.
http://www.tiszaviragkemping.hu/

Barak szerű faház:
12 db szoba 2, 3, 4 ágyas (emeletes ágyas) szobákkal Itt a mosdó - zuhanyzó közös,    itt szeretném megjegyzem ez nem fog gondot okozni, mert kulturáltan meg tudjuk oldani, hogy senki ne érezze magát kellemetlenül, inteligens, tapintatos társaságról lévén szó!  
ennek az ára felnőttnek : 1600.-Ft/fő/éj
                        gyereknek: 1400.-Ft/fő/éj
Lepedő, párna, párnahuzat, pléd van, de plédre huzatot hozni kell vagy hálózsákot.

Apartman ház zuhanyzós:
3 db 4 ágyas
ennek az ára 7000.-Ft/éj
pótágyazható 1200.-Ft ért.

Lehetőségek:
Horgászat: nagy vizen 1600.-Ft-os napijeggyel 2 bottal, továbbá saját kis tavon felnőtteknek: 1000.-Ft gyerekeknek 10 éves kor felett 500.-Ft, 10 év alatt ingyen.
   Póni lovaglás: 1 ló 3000.-Ft/nap annyian és annyit lovagolnak rajta amennyien és amennyit akarnak, egy kérés van néha pihenjen a ló ne dögöljön bele.
   Lovaglás 3500.-Ft/óra
   Kenu- csónak bérlés, kemencébe sütés, stb.



2015. évi Vadász Fórum találkozó jelentkezések:            
Balkóbátya+S.Peti      1+1 felnőtt           (4 ágyas szoba)      
Bartalis László           2 felnőtt KAKUKK PANZIÓ      
schpeter                  2 felnőtt NEM KÉR SZÁLLÁST         
Bobakos                  2 felnőtt+2 gyerek ( 1. apartman)
Fox                     2 felnőtt+ 2gyerek ( 2. apartman)   
Huszlavika                  1 felnőtt+1 gyerek ( 2 em.ágyas) 1 es szoba
Madarász Laci          2 felnőtt+2 gyerek (4 em.ágyas) 3. as szoba      
J.vadász                  2 felnőtt+1 gyerek ( 3 em. ágyas) 2.es szoba
emerik+sógoráék         2+2 felnőtt+? gyerek    ( 3. apartman)    SAJNOS NINCS TÖBB APARTMAN
Horrido család                                     2 db 4 ágyas
Doki + Adrienn                                           4 ágyas
Ogre család              3 fő   NEM KÉR SZÁLLÁST
Voldi                        1 fő
Vegeza                     1 fő  
Chris + Tünde nem kér szálást
Boar+család nem kérünk szállást.




Akkor tudjuk az egész területet megkapni, hogy mi legyünk csak ott, ha 30-35 fő lesz a faházban (az apartmanokon kívül), ha nem tudunk annyian ott megszállni, mások is lehettnek velük a faházba.
Kérem, hogy aki tud jelentkezzen mielőbb.
Igény szerint, lehetőség van egy közeli panzióban (http://www.magyarturizmusportal.hu/?id=1341&reszletek=Kakuk+Panzio+es+Szepsegcentrum+Hernadnemeti) megszállni. A panzióbeli lehetőségek:

2-3-4-5 ágyas, fürdőszobás szobákban, 3.500.- Ft/éj/fő
6-8 személy estében csökken: 3.000.- Ft/éj/fő-re.  

Transzfer a helyszín és a panzió között megoldva.  Angyal

Köszönettel:
szervezők




Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #166 Dátum: 2015. Február 27. - 08:01:59 »

Van egy olyan verzió,amelyben S.Peti meg én egy szobában lennénk elszállásolva. Házastársi hűséget ugyan nem fogadtunk,de az első kiábrándulásig maradna ez a közösség. Ördög Legyetek szívesek azt a listát továbbmásolni.  Wave
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16590



« Új üzenet #167 Dátum: 2015. Február 27. - 09:11:38 »

Van egy olyan verzió,amelyben S.Peti meg én egy szobában lennénk elszállásolva. Házastársi hűséget ugyan nem fogadtunk,de az első kiábrándulásig maradna ez a közösség. Ördög Legyetek szívesek azt a listát továbbmásolni.  Wave
Olvasni is szoktál? Fejvakarás
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #168 Dátum: 2015. Február 27. - 09:14:50 »

Van egy olyan verzió,amelyben S.Peti meg én egy szobában lennénk elszállásolva. Házastársi hűséget ugyan nem fogadtunk,de az első kiábrándulásig maradna ez a közösség. Ördög Legyetek szívesek azt a listát továbbmásolni.  Wave

Én is kérnék egy egyidejű módosítást, mivel félanalfabéta vagyok gépileg és senkit nem szeretnék kitörölni. Eddig elkerülte a figyelmemet, hogy ez a Pünkösdi hétvége és így egyéb program miatt számunkra nem megfelelő az időpont. Kérlek töröljetek, illetve egy olyan kérésem lenne - ha lehetséges - hogy Anti családjának szívesen átadnánk az apartmant, ha így megoldható, hogy elmenjenek
Naplózva
atiss8701
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


« Új üzenet #169 Dátum: 2015. Február 27. - 10:17:22 »

Sziasztok!
Ha megengeditek,akkor én is elmennék egy délután,mert még nem voltam köztetek. S szeretnék megismerkedni veletek.
Szállást nem kérek.

Üdv: Attila  Wave
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #170 Dátum: 2015. Február 27. - 11:19:54 »

Olvasni is szoktál? Fejvakarás
Óvasnyi??? Fáj tülle a szemöm.  Ördög Csak írok. Szerintem elsőre a rossz verzió volt továbbmásolva,de ha nem akkor fel kell vennem a kapcsolatot a pszichiáteremmel... Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #171 Dátum: 2015. Február 27. - 11:37:18 »

Óvasnyi??? Fáj tülle a szemöm.  Ördög Csak írok. Szerintem elsőre a rossz verzió volt továbbmásolva,de ha nem akkor fel kell vennem a kapcsolatot a pszichiáteremmel... Vigyorog

 Stoel
Ne menj a cihiáterhez!!!!!!
Én voltam az a galád aki módosítottam a kérésednek megfelelően!
Megérdemlem a   Tasli
 Emelem Laci
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #172 Dátum: 2015. Február 27. - 13:33:09 »

Én is kérnék egy egyidejű módosítást, mivel félanalfabéta vagyok gépileg és senkit nem szeretnék kitörölni. Eddig elkerülte a figyelmemet, hogy ez a Pünkösdi hétvége és így egyéb program miatt számunkra nem megfelelő az időpont. Kérlek töröljetek, illetve egy olyan kérésem lenne - ha lehetséges - hogy Anti családjának szívesen átadnánk az apartmant, ha így megoldható, hogy elmenjenek

 Emelem

Sajnálom, hogy nem lesztek ott.  Rííí
Köszönettel elfogadom a szíves felajánlást!  Meghajol Meghajol Meghajol
Akkor megyünk!  Táncol
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #173 Dátum: 2015. Február 27. - 13:53:35 »

Kérlek töröljetek, illetve egy olyan kérésem lenne - ha lehetséges - hogy Anti családjának szívesen átadnánk az apartmant, ha így megoldható, hogy elmenjenek


Nemes gesztus! Igen Emelem
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16590



« Új üzenet #174 Dátum: 2015. Február 27. - 14:27:05 »


2015. évi Fórum találkozó javasolt időpontja: Május 22-23-24 (péntektől-vasárnap délig)
Helyszíne: Tiszalúc és Tiszadob között a Holt Tisza partján levő Tiszavirág Kempingben.
http://www.tiszaviragkemping.hu/

Barak szerű faház:
12 db szoba 2, 3, 4 ágyas (emeletes ágyas) szobákkal Itt a mosdó - zuhanyzó közös,    itt szeretném megjegyzem ez nem fog gondot okozni, mert kulturáltan meg tudjuk oldani, hogy senki ne érezze magát kellemetlenül, inteligens, tapintatos társaságról lévén szó!  
ennek az ára felnőttnek : 1600.-Ft/fő/éj
                        gyereknek: 1400.-Ft/fő/éj
Lepedő, párna, párnahuzat, pléd van, de plédre huzatot hozni kell vagy hálózsákot.

Apartman ház zuhanyzós:
3 db 4 ágyas
ennek az ára 7000.-Ft/éj
pótágyazható 1200.-Ft ért.

Lehetőségek:
Horgászat: nagy vizen 1600.-Ft-os napijeggyel 2 bottal, továbbá saját kis tavon felnőtteknek: 1000.-Ft gyerekeknek 10 éves kor felett 500.-Ft, 10 év alatt ingyen.
   Póni lovaglás: 1 ló 3000.-Ft/nap annyian és annyit lovagolnak rajta amennyien és amennyit akarnak, egy kérés van néha pihenjen a ló ne dögöljön bele.
   Lovaglás 3500.-Ft/óra
   Kenu- csónak bérlés, kemencébe sütés, stb.



2015. évi Vadász Fórum találkozó jelentkezések:            
Balkóbátya+S.Peti      1+1 felnőtt (?)          (4 ágyas szoba)      
Bartalis László           2 felnőtt KAKUKK PANZIÓ      
schpeter                  2 felnőtt NEM KÉR SZÁLLÁST         
Bobakos                  2 felnőtt+2 gyerek ( 1. apartman)
Anti                  2 felnőtt+ 2gyerek ( 2. apartman)   
Huszlavika                  1 felnőtt+1 gyerek ( 2 em.ágyas) 1 es szoba
Madarász Laci          2 felnőtt+2 gyerek (4 em.ágyas) 3. as szoba      
J.vadász                  2 felnőtt+1 gyerek ( 3 em. ágyas) 2.es szoba
emerik+sógoráék         2+2 felnőtt+? gyerek    ( 3. apartman)    SAJNOS NINCS TÖBB APARTMAN
Horrido család                                     2 db 4 ágyas
Doki + Adrienn                                           4 ágyas
Ogre család              3 fő   NEM KÉR SZÁLLÁST
Voldi                        1 fő
Vegeza                     1 fő  
Chris + Tünde nem kér szálást
Boar+család nem kérünk szállást.




Akkor tudjuk az egész területet megkapni, hogy mi legyünk csak ott, ha 30-35 fő lesz a faházban (az apartmanokon kívül), ha nem tudunk annyian ott megszállni, mások is lehettnek velük a faházba.
Kérem, hogy aki tud jelentkezzen mielőbb.
Igény szerint, lehetőség van egy közeli panzióban (http://www.magyarturizmusportal.hu/?id=1341&reszletek=Kakuk+Panzio+es+Szepsegcentrum+Hernadnemeti) megszállni. A panzióbeli lehetőségek:

2-3-4-5 ágyas, fürdőszobás szobákban, 3.500.- Ft/éj/fő
6-8 személy estében csökken: 3.000.- Ft/éj/fő-re.  

Transzfer a helyszín és a panzió között megoldva.  Angyal

Köszönettel:
szervezők


Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #175 Dátum: 2015. Február 27. - 19:21:54 »

Emelem

Sajnálom, hogy nem lesztek ott.  Rííí
Köszönettel elfogadom a szíves felajánlást!  Meghajol Meghajol Meghajol
Akkor megyünk!  Táncol
 Wave

Jó szórakozást! Egyébként is gondolkodtam, hogy felajánlom, nálunk már nagyok a gyerekek, sátorban is meglettünk volna. Nagyon benéztem az időpontot, sajnálom, hogy így alakult, de egy korábban lefoglalt és le nem mondható szombat-vasárnapi programmal teljesen üti egymást a tali időpontja. Erre ma egy kollégám hívta fel a figyelmemet.  Mivel  az ország másik felében lesz, csak péntek estére nem megyünk le.
Minden résztvevőnek jó szórakozást kívánunk!
Naplózva
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #176 Dátum: 2015. Március 09. - 18:19:10 »


2015. évi Fórum találkozó javasolt időpontja: Május 22-23-24 (péntektől-vasárnap délig)
Helyszíne: Tiszalúc és Tiszadob között a Holt Tisza partján levő Tiszavirág Kempingben.
http://www.tiszaviragkemping.hu/

Barak szerű faház:
12 db szoba 2, 3, 4 ágyas (emeletes ágyas) szobákkal Itt a mosdó - zuhanyzó közös,    itt szeretném megjegyzem ez nem fog gondot okozni, mert kulturáltan meg tudjuk oldani, hogy senki ne érezze magát kellemetlenül, inteligens, tapintatos társaságról lévén szó!  
ennek az ára felnőttnek : 1600.-Ft/fő/éj
                        gyereknek: 1400.-Ft/fő/éj
Lepedő, párna, párnahuzat, pléd van, de plédre huzatot hozni kell vagy hálózsákot.

Apartman ház zuhanyzós:
3 db 4 ágyas
ennek az ára 7000.-Ft/éj
pótágyazható 1200.-Ft ért.

Lehetőségek:
Horgászat: nagy vizen 1600.-Ft-os napijeggyel 2 bottal, továbbá saját kis tavon felnőtteknek: 1000.-Ft gyerekeknek 10 éves kor felett 500.-Ft, 10 év alatt ingyen.
   Póni lovaglás: 1 ló 3000.-Ft/nap annyian és annyit lovagolnak rajta amennyien és amennyit akarnak, egy kérés van néha pihenjen a ló ne dögöljön bele.
   Lovaglás 3500.-Ft/óra
   Kenu- csónak bérlés, kemencébe sütés, stb.



2015. évi Vadász Fórum találkozó jelentkezések:            
Balkóbátya+S.Peti      1+1 felnőtt (?)          (4 ágyas szoba)      
Bartalis László           2 felnőtt KAKUKK PANZIÓ      
schpeter                  2 felnőtt NEM KÉR SZÁLLÁST         
Bobakos                  2 felnőtt+2 gyerek ( 1. apartman)
Anti                  2 felnőtt+ 2gyerek ( 2. apartman)   
Huszlavika                  1 felnőtt+1 gyerek ( 2 em.ágyas) 1 es szoba
Madarász Laci          2 felnőtt+2 gyerek (4 em.ágyas) 3. as szoba      
J.vadász                  2 felnőtt+1 gyerek ( 3 em. ágyas) 2.es szoba
emerik+sógoráék         2+2 felnőtt+? gyerek    ( 3. apartman)    SAJNOS NINCS TÖBB APARTMAN
Horrido család                                     2 db 4 ágyas
Doki + Adrienn                                           4 ágyas
Ogre család              3 fő   NEM KÉR SZÁLLÁST
Voldi                        1 fő
Vegeza                     1 fő  
Chris + Tünde nem kér szálást
Boar+család nem kérünk szállást.
vinczelehel+asszony+Orsi                         3 ágyas szoba KAKUKK PANZIÓ



Akkor tudjuk az egész területet megkapni, hogy mi legyünk csak ott, ha 30-35 fő lesz a faházban (az apartmanokon kívül), ha nem tudunk annyian ott megszállni, mások is lehettnek velük a faházba.
Kérem, hogy aki tud jelentkezzen mielőbb.
Igény szerint, lehetőség van egy közeli panzióban (http://www.magyarturizmusportal.hu/?id=1341&reszletek=Kakuk+Panzio+es+Szepsegcentrum+Hernadnemeti) megszállni. A panzióbeli lehetőségek:

2-3-4-5 ágyas, fürdőszobás szobákban, 3.500.- Ft/éj/fő
6-8 személy estében csökken: 3.000.- Ft/éj/fő-re.  

Transzfer a helyszín és a panzió között megoldva.  Angyal

Köszönettel:
szervezők



  Még egy kérdés: Mit eszünk?  Vagy mindenki amit hoz. Vigyorog  Vagy le ülünk mind horgászni és megfogjuk a betevőt. Ördög A kárász tavaly jól sikerült. Igen Nem korongozás lesz, hanem kárászozás! Mosolyog Már mondani se merem Stoel nehogy baj legyen belőle, Micit ( miccset) esetleg ha hoznánk... lenne e igény rá???
  Még egy dolog ha lehetséges, mi helyben szeretnénk fizetni, ha megoldható, természetesen a járulékos költségeket is.

   Üdv Lehel


Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
galoscsabus
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #177 Dátum: 2015. Március 09. - 19:38:39 »

Május második felére tervezünk egy erdélyi motorostúrát egy cimborámmal.
Az időpontja attól függ, hogy ő mikor kap szabadságot.
Ha befér mellé, akkor szívesen meglátogatom a jeles eseményt egy éjszaka erejéig.
Persze, hogy a cimbora a 18. hétfő délutántól mehet szabadságra Fej a falba
Így legkorábban kedden hajnalban indulunk Bukovinába.
Nekem meg 25-én reggel céges programom lesz.
Bő 3000 km-es út áll előttünk az őshazáig, majd Erdélyen keresztül vissza, így biztos, hogy nem fogok odaérni a találkozóra Stoel
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
forester73
Vendég
« Új üzenet #178 Dátum: 2015. Március 09. - 19:58:43 »

Persze, hogy a cimbora a 18. hétfő délutántól mehet szabadságra Fej a falba
Így legkorábban kedden hajnalban indulunk Bukovinába.
Nekem meg 25-én reggel céges programom lesz.
Bő 3000 km-es út áll előttünk az őshazáig, majd Erdélyen keresztül vissza, így biztos, hogy nem fogok odaérni a találkozóra Stoel


Vettük , Én már ki is húztalak a karácsonyi ajándék listámról ! Figyelmes olvasás
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16590



« Új üzenet #179 Dátum: 2015. Március 09. - 20:32:37 »




  Még egy kérdés: Mit eszünk?  Vagy mindenki amit hoz. Vigyorog  Vagy le ülünk mind horgászni és megfogjuk a betevőt. Ördög A kárász tavaly jól sikerült. Igen Nem korongozás lesz, hanem kárászozás! Mosolyog Már mondani se merem Stoel nehogy baj legyen belőle, Micit ( miccset) esetleg ha hoznánk... lenne e igény rá???
A mics nemes cselekedet lenne. Ha nem hozol, lehet, megesszük Orsit...mert Te már rágós vagy... Ördög
Azt nem ígérem, hogy viszek homokot a szaharába, tehát a Tiszához halat, úgyhogy Voldi kénytelen lesz egy héttel előbb lemenni pecálni oszt a végén a halászoktól majd vesz egy kis sütnivalót... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: