Oldalak: 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... 65   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: .243 Win / 6mm BR  (Megtekintve 227113 alkalommal)
fickok92
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141


« Új üzenet #615 Dátum: 2014. Szeptember 30. - 19:21:43 »

Remington 770 est használ valaki ebben a kaliberben vagy esetleg Marlin xl7 est? Vadász
Tapasztalatok vélemények érdekelnének ?
 S.Peti
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #616 Dátum: 2014. Szeptember 30. - 19:26:23 »

Remington 770 est használ valaki ebben a kaliberben vagy esetleg Marlin xl7 est? Vadász
Tapasztalatok vélemények érdekelnének ?
 S.Peti


Kereső!   Türelmetlenül Türelmetlenül Türelmetlenül 
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
forester73
Vendég
« Új üzenet #617 Dátum: 2014. Szeptember 30. - 19:42:57 »

Remington 770 est használ valaki ebben a kaliberben vagy esetleg Marlin xl7 est? Vadász
Tapasztalatok vélemények érdekelnének ?
 S.Peti


Minket meg csak az érdekelne , hogy teszteled a fórumozók inger küszöbét ? Szinte menetrendszerüen feltűnik valaki aki ahelyet , hogy használná a keresőt és csak kellő olvasás után inzultálna minket , vaktában feltesz idiótisztikus alap kérdéseket amiket már számtalanszor megvitattunk . Úgyhogy szintén arra kérlek olvass vissza a kereső használatával .
Naplózva
fickok92
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141


« Új üzenet #618 Dátum: 2014. Szeptember 30. - 20:31:01 »

Próbáltam de nem sok mindent találtam. Vállat von
 S.Peti
Naplózva
verebt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 366


« Új üzenet #619 Dátum: 2014. Szeptember 30. - 21:00:31 »

Remington 770 est használ valaki ebben a kaliberben vagy esetleg Marlin xl7 est? Vadász
Tapasztalatok vélemények érdekelnének ?
 S.Peti


Nekem volt remi 770, és nem véletlen, hogy csak volt.... Marlin x7-esem meg van, több más mellett, és jó. Mosolyog
Naplózva
lacika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1241


« Új üzenet #620 Dátum: 2014. Október 01. - 07:24:44 »

Remington 770 est használ valaki ebben a kaliberben vagy esetleg Marlin xl7 est? Vadász
Tapasztalatok vélemények érdekelnének ?
 S.Peti


770-es helyett inkább egy ilyen?
http://www.magyarvadaszbolt.hu/Fegyver-Puska--Soretes/Fegyver---Golyos-puska/RUGER--American-Rifle--Golyos-puska?zenid=749lrgpbup0rsbv1suujann2m1
Naplózva
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #621 Dátum: 2014. Október 01. - 10:01:12 »

Remington 770 est használ valaki ebben a kaliberben vagy esetleg Marlin xl7 est? Vadász
Tapasztalatok vélemények érdekelnének ?
 S.Peti


Akkora az amplitúdója a tudásszomjadnak, hogy nincs az a kereső algoritmus ami ki tudja elégíteni. De azért tegyél egy erőtlen kísérletet az informatika világába, és fedezd fel a kereső adta lehetőségeket. Persze ha csak jókat akarsz beszélgetni, akkor az is megoldható. OOO
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #622 Dátum: 2014. Október 26. - 19:58:53 »

Üdv Mindenkinek! Emelem
Érdeklődnék, hogy ebben a kaliberben vadászik-e valaki a Geco 6,8 gr-os SP töltényével.
Szívesen vennék minden gyakorlati tapasztalatot ezzel a gyártmánnyal kapcsolatban.
Előre is köszönöm!
Üdv: J. vadász Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
lacika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1241


« Új üzenet #623 Dátum: 2014. Október 26. - 20:13:57 »

Üdv Mindenkinek! Emelem
Érdeklődnék, hogy ebben a kaliberben vadászik-e valaki a Geco 6,8 gr-os SP töltényével.
Szívesen vennék minden gyakorlati tapasztalatot ezzel a gyártmánnyal kapcsolatban.
Előre is köszönöm!
Üdv: J. vadász Emelem


Megérkezik a mag,és a bemeneti nyílás van,hogy nagyobb a kimenetinél.
Őznél nagyobb vadat nem lőttem ezzel a maggal.
Nem sokat kell keresgélni utána .Rövid menekülési távolságra számíthatsz,félrossz lövéseknél is fog,mint a piros fösték ( ŐZ).
Többet nem tudok róla mondani.Ismerősöm lőtt vele szarvasokat ,nem vagyok benne biztos,de azt hiszem disznót is.Meglettek,de a körülményeket pontosan nem ismerem.

Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #624 Dátum: 2014. Október 26. - 20:35:41 »

Megérkezik a mag,és a bemeneti nyílás van,hogy nagyobb a kimenetinél.
Őznél nagyobb vadat nem lőttem ezzel a maggal.
Nem sokat kell keresgélni utána .Rövid menekülési távolságra számíthatsz,félrossz lövéseknél is fog,mint a piros fösték ( ŐZ).
Többet nem tudok róla mondani.Ismerősöm lőtt vele szarvasokat ,nem vagyok benne biztos,de azt hiszem disznót is.Meglettek,de a körülményeket pontosan nem ismerem.



Köszönöm szépen! Emelem
Rókára és őzre használom ezt a golyósomat (Brno 502.6).
Jelenleg a Sako 6,5 gr-os Gamehead-jével vadászom, teljes elégedettséggel.
Viszont az idén eléggé akadozott belőle az ellátás, legutóbb is boltok közötti cserével sikerült hozzájutni 1! doboz töltényhez.
Ezért keresek olyan gyártmányt, ami biztosan kapható és nem kell üres kézzel kijönni 2-3 alkalommal is a boltból.
Eddig ez volt a legszimpatikusabb számomra. Vigyorog
Ajánlották helyette a Sako Deerhead-et, viszont abból is olyan az ellátás, mint a kutya vacsorája villanyoltás után... Fejvakarás
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
lacika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1241


« Új üzenet #625 Dátum: 2014. Október 26. - 21:52:19 »

Köszönöm szépen! Emelem
Rókára és őzre használom ezt a golyósomat (Brno 502.6).
Jelenleg a Sako 6,5 gr-os Gamehead-jével vadászom, teljes elégedettséggel.
Viszont az idén eléggé akadozott belőle az ellátás, legutóbb is boltok közötti cserével sikerült hozzájutni 1! doboz töltényhez.
Ezért keresek olyan gyártmányt, ami biztosan kapható és nem kell üres kézzel kijönni 2-3 alkalommal is a boltból.
Eddig ez volt a legszimpatikusabb számomra. Vigyorog
Ajánlották helyette a Sako Deerhead-et, viszont abból is olyan az ellátás, mint a kutya vacsorája villanyoltás után... Fejvakarás
 Emelem

A Geco jó lesz neked ,rókát nem nyúz(at) ma már senki.
Őz felét  sem kell eldobnod,majd eldobja a kereskedő  Nyihi
Fogja mindkettőt böcsülettel.
Ki eszik őzet,pláne mikor ilyen jó az ára?
Olcsóbb is,mint a Sako.
Úgyhogy bingó.


Naplózva
lacika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1241


« Új üzenet #626 Dátum: 2014. Október 26. - 21:54:51 »

Hol laksz?
Adok én neked sako gameheadot, amennyit akarsz.
Naplózva
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #627 Dátum: 2014. Október 27. - 15:30:08 »

Üdv Mindenkinek! Emelem
Érdeklődnék, hogy ebben a kaliberben vadászik-e valaki a Geco 6,8 gr-os SP töltényével.
Szívesen vennék minden gyakorlati tapasztalatot ezzel a gyártmánnyal kapcsolatban.
Előre is köszönöm!
Üdv: J. vadász Emelem


Üdv!
Én ezt a lőszert használom. Alapvetően nagyvadas területen vadászok, és noha van jóval nagyobb kaliberem is, ha a látási viszonyok olyanok (hold, hó) akkor csak a "kicsit" viszem magammal (Steyr stucni). Márpedig sajnos amennyi időt eme szenvedélynek szentelni tudok az csak a "holdas" hétvégék, így relatíve elég sokat van velem. Durván másfél éve pont ezért kezdtem el a Geco-t használni, mert azért az a 0,3 gramm is számít(hat). Ár/érték arányt nézve kiváló választás ehhez a kaliberhez szerintem, de még egyszer hangsúlyozom, kevés a tapasztalatom még, noha az eddig teljesen pozitív. Disznót lőttem vele 40-110 kg között. Hozzáteszem, hogy velem mindig ott a hűséges társ is. Őzre és rókára az előttem szólókhoz tudok csatlakozni, mondjuk az őzek felét azért nem kellett eldobni szerintem Mosolyog, de a rókát azt szépen elrendezi...
Kalappal hozzá!
Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #628 Dátum: 2014. Október 27. - 17:07:40 »

Üdv!
Én ezt a lőszert használom. Alapvetően nagyvadas területen vadászok, és noha van jóval nagyobb kaliberem is, ha a látási viszonyok olyanok (hold, hó) akkor csak a "kicsit" viszem magammal (Steyr stucni). Márpedig sajnos amennyi időt eme szenvedélynek szentelni tudok az csak a "holdas" hétvégék, így relatíve elég sokat van velem. Durván másfél éve pont ezért kezdtem el a Geco-t használni, mert azért az a 0,3 gramm is számít(hat). Ár/érték arányt nézve kiváló választás ehhez a kaliberhez szerintem, de még egyszer hangsúlyozom, kevés a tapasztalatom még, noha az eddig teljesen pozitív. Disznót lőttem vele 40-110 kg között. Hozzáteszem, hogy velem mindig ott a hűséges társ is. Őzre és rókára az előttem szólókhoz tudok csatlakozni, mondjuk az őzek felét azért nem kellett eldobni szerintem Mosolyog, de a rókát azt szépen elrendezi...
Kalappal hozzá!

A Geco jó lesz neked ,rókát nem nyúz(at) ma már senki.
Őz felét  sem kell eldobnod,majd eldobja a kereskedő  Nyihi
Fogja mindkettőt böcsülettel.
Ki eszik őzet,pláne mikor ilyen jó az ára?
Olcsóbb is,mint a Sako.
Úgyhogy bingó.




Uraim! Emelem
Köszönöm az információkat!
 Emelem


Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Fegbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1487


« Új üzenet #629 Dátum: 2014. December 13. - 20:16:39 »

Sziasztok!
243-as kaliberben az 5,8 grammos Sako gamehead adatait hol lehet megtalálni? (Mekkora az energiája, mennyit esik....) A guglival nem találom!
Naplózva

Minden lövésem, amely talál, azonnal öljön! De ha nem öl, akkor ne ejtsen sebet!
Oldalak: 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... 65   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: