Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A vadgazdálkodás helyzete, jövőképe.  (Megtekintve 89897 alkalommal)
copper
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Új üzenet #450 Dátum: 2021. Február 18. - 13:02:46 »

Korábbi hozzászólásomból kérek mindenkit aki hajlandó el olvasni.Hogy a nevetséges és szánalmas jelzőt ne vegye figyelembe.Tudom hogy nekem is tiszteletben kell tartanom mások véleményét.És szeretnék a személyeskedésnek is véget vetni nem  a magam részéről.Látom ,hogy ezen az autópályán én megyek szembe a forgalommal.Ha csak egy embert megtudtam győzni nem volt hiábavaló.A többiektől elnézést kérek ha untattam őket de az újabb hozzászólóknak válaszoltam.
Naplózva
Corbett
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 413


« Új üzenet #451 Dátum: 2021. Február 18. - 13:16:16 »

Korábbi hozzászólásomból kérek mindenkit aki hajlandó el olvasni.Hogy a nevetséges és szánalmas jelzőt ne vegye figyelembe.Tudom hogy nekem is tiszteletben kell tartanom mások véleményét.És szeretnék a személyeskedésnek is véget vetni nem  a magam részéről.Látom ,hogy ezen az autópályán én megyek szembe a forgalommal.Ha csak egy embert megtudtam győzni nem volt hiábavaló.A többiektől elnézést kérek ha untattam őket de az újabb hozzászólóknak válaszoltam.

Nincs itt semmi baj, lehet, hogy több ilyen vadászra lenne szükség. Nem olyan vén b.zikra mint Boar vagy én  Ördög Ördög Ördög
Naplózva
Jager74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #452 Dátum: 2021. Február 18. - 14:02:11 »

Én ha petíciót írok, akkor azt azért fogom tenni, hogy szigorúan hajtsák végre ezt a tervezetet. Így akkor hozzánk telepíteniük kell vaddisznót. Ugyanis most már egy darab sincs. Még dögöt sem találni már.

Akkor amikor hozzátok is elér majd dög, kinek fogsz írni emilt? A jóistennek?
Igen Na kb.ezt akartam mondani a vakcinázás gondolatára. 50 km-re vagyunk egymástól légvonalban,fél év alatt utolértetek... Rííí
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #453 Dátum: 2021. Február 18. - 14:33:27 »

Nincs itt semmi baj, lehet, hogy több ilyen vadászra lenne szükség. Nem olyan vén b.zikra mint Boar vagy én  Ördög Ördög Ördög
Kikérem magamnak a vén-t!  Ördög A Géza, az vén...Erdőjáróról nem is beszélve... Ördög
Alig múltam 51... Rííí
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #454 Dátum: 2021. Február 18. - 14:52:03 »


56 említését csak a kilátástalan harcra utalás miatt volt és azért mert nem minden küzdelem,hoz azonnali eredményt, lehet,hogy valóban nem szerencsés.


Szeretnék a figyelmedbe ajánlani egy könyvet.
Asperján György: Csapataink harcban állnak.
Azt hiszem, talán ez az, ami viszonylag életszerűen mutatja be 56 októberét.
Érdekelt ez a kor, végigolvastam sok mindent, meghallgattam sok akkor élt emlékezőt.
Koromnál fogva én még abban az időben nőttem fel, amikor a hivatalos verzió a revizionisták által feltüzelt pesti csőcselék lázadásaként értékelte az eseményeket, amelynek során elevenen nyúzták meg a talpig úriemberként viselkedő karhatalmistákat. Hallgatom a mai verziót, ami a lánglelkű forradalmárokról zeng ódákat.
Azt hiszem a valóság valahol erősen a kettő között van.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #455 Dátum: 2021. Február 18. - 15:10:05 »

Kikérem magamnak a vén-t!  Ördög A Géza, az vén...Erdőjáróról nem is beszélve... Ördög
Alig múltam 51... Rííí
51 a legszebb kor bammeg, ép ma mosolygott be egy fiatal, kívánatos szőke az automba rám... Ördög
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
copper
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Új üzenet #456 Dátum: 2021. Február 18. - 15:18:20 »

Németh Lajos  Köszönöm az ajánlást. Az iskolában én is azt tanultam,hogy 56 ban ellenforradalom volt. A nagyapám egyszerű parasztember volt soha nem politizált,de amikor azt halotta tőlem hogy ellenforradalom.Halkan hogy ne hogy más is hallja elmondott pár dolgot ,hogy az forradalom volt és jól jegyezzem meg , amit mond ,hogy egyszer tovább tudjam adni a gyerekeimnek is.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #457 Dátum: 2021. Február 18. - 15:19:18 »

51 a legszebb kor bammeg, ép ma mosolygott be egy fiatal, kívánatos szőke az automba rám... Ördög
Bemosolygott? Hát persze... Okos
Kinevetett b+... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #458 Dátum: 2021. Február 18. - 15:21:22 »

Bemosolygott? Hát persze... Okos
Kinevetett b+... Ördög
Kéjesen mosolygott na... Röhög
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #459 Dátum: 2021. Február 18. - 15:21:30 »

Igen Na kb.ezt akartam mondani a vakcinázás gondolatára. 50 km-re vagyunk egymástól légvonalban,fél év alatt utolértetek... Rííí

Sokkal hamarabb. Csak aztán az első hullám után valahonnan szivárgott vissza némi disznó. De ez a második hullám letarolta az összeset. Rágják itt a gittet a semmin. Azt hiszi valaki, hogy ők kimaradnak belőle? Hát nem fognak. Mindezek ellenére azt mondom, hogy a vaddisznókat még ez a járvány sem lesz képes kipusztítani. Nemhogy valami tervezet.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #460 Dátum: 2021. Február 18. - 15:25:40 »

Kéjesen mosolygott na... Röhög

Régen rossz már, amikor az autódra mosolyog egy csinos nő. Vigyorog De ne aggódj, ez is elmúlik. Eljön az idő, hogy akármilyen autóban ülhetsz, rád se néznek. Ördög
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
copper
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Új üzenet #461 Dátum: 2021. Február 18. - 15:28:36 »

Borzasztó dolog lehet látni ahogyan elpusztul egy olyan vad állomány amit mértékletesen vadásztál de etetted és óvtad is.Őszintén együtt érzek azokkal akiknél ez megtörtén.
Utólag hiába okoskodik az ember visszahozni nem lehet.De tanulni kellene belőle a hivatalnak is meg a vadászoknak is.Nem tudom,hogy volt e valamilyen még ha utólagos egyeztetés is  a tapasztalatok hasznosításáról.Hogy esetleg más területeken ne essenek bele ugyan abba a gödörbe.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #462 Dátum: 2021. Február 18. - 15:35:34 »

Kéjesen mosolygott na... Röhög
...és sorolta...szaxi, komplett, gumi nélkül... De ha csak egy ezresed van, megnézheted a p.náját... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Corbett
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 413


« Új üzenet #463 Dátum: 2021. Február 18. - 15:53:58 »

51 a legszebb kor bammeg

Hansi, ne áltasd magad, a mi korunkban már minden megkezdett egésznek számít  Ördög
Naplózva
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #464 Dátum: 2021. Február 18. - 17:41:17 »

Kikérem magamnak a vén-t!  Ördög A Géza, az vén...Erdőjáróról nem is beszélve... Ördög
Alig múltam 51... Rííí
Ne qurelj föl agyilag főni! Fa testápoló
50 évesen egy 33 éves nővel éltem együtt, 60 évesen meg egy 40 évessel.
Hansinak igaza van, 45 és 60 év között van a legszebb férfi kor.
Mostanába a huszon éveseket kedvelem.





( sajnos, kannásboron és csirkefarháton sáig kell rájuk spórolni) Ördög
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: