Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2014  (Megtekintve 47890 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #120 Dátum: 2014. Június 09. - 13:56:29 »

Az orcád nekem sem tetszett  Ördög
Vannak ezzel így egy páran... Ördög Nem is mertem ott aludni, inkább hazaóvakodtam a kertek alatt... Stoel
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Fegbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1487


« Új üzenet #121 Dátum: 2014. Június 09. - 13:56:51 »

Kisgolyóssal és légpuskával én is lőttem, de nem látom a "kiváló" eredményem!  Vállat von
Naplózva

Minden lövésem, amely talál, azonnal öljön! De ha nem öl, akkor ne ejtsen sebet!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #122 Dátum: 2014. Június 09. - 14:01:19 »

Kisgolyóssal és légpuskával én is lőttem, de nem látom a "kiváló" eredményem!  Vállat von
Én sem látom... Fejvakarás
A T. urak ugyanis otthagytak csapot-papot és testületileg elvonultak sültcsirkét zabálni, az eredményekről meg szépen megfeledkeztek. A lövészetvezető dettó... Tasli
Este kilenckor úgy kellett telefonon összevadásznom a pontszámokat és ez elég hézagosra sikerült, mások is jelezték. Vállat von
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Fegbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1487


« Új üzenet #123 Dátum: 2014. Június 09. - 14:14:36 »

Én sem látom... Fejvakarás
A T. urak ugyanis otthagytak csapot-papot és testületileg elvonultak sültcsirkét zabálni, az eredményekről meg szépen megfeledkeztek. A lövészetvezető dettó... Tasli
Este kilenckor úgy kellett telefonon összevadásznom a pontszámokat és ez elég hézagosra sikerült, mások is jelezték. Vállat von

A kisgolyós pontszámom 74 volt, mert azt mindjárt megnéztük, de a légpuskásra is kíváncsi lettem volna! Hátha az is ott van az 50 körül?
Na, de majd jövőre ottmaradunk a lövészet végéig (sajnos most a lányom nem bírta tovább) és még sörétest is viszek! Ezt vehetitek fenyegetésnek!  Ördög  Ákos, kösd fel a gatyát!  Röhög  Mert ha jó napom van, akár hasonló eredményre is képes vagyok, mint Rzoli.
Naplózva

Minden lövésem, amely talál, azonnal öljön! De ha nem öl, akkor ne ejtsen sebet!
P Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Új üzenet #124 Dátum: 2014. Június 09. - 14:45:56 »

Urak! Köszönöm,hogy veletek tölthettem pár kellemes órát,nagyon jól éreztem magam! Úgy látom van még mit tanulnom,rá kell gyúrnom a következő lövészetre,mert az gyenge lett. Orsi viszont alázott rendessen kispuskával Mosolyog!
Naplózva

"Azt szeretném hát,hogy elsősorban hazai erdőszaga legyen ennek az írásnak.Gyantás fenyőszaga,frissen kaszált szénaszaga,eső utáni gombaszaga!"Gr Sz.Zs
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #125 Dátum: 2014. Június 09. - 15:46:46 »

Urak! Köszönöm,hogy veletek tölthettem pár kellemes órát,nagyon jól éreztem magam! Úgy látom van még mit tanulnom,rá kell gyúrnom a következő lövészetre,mert az gyenge lett. Orsi viszont alázott rendessen kispuskával Mosolyog!

 Csabus azért ne menj a Dunának! Orsi testületileg  lealázott bennünket  pont lövésben a 75 körrel amit szabad kézből elkövetett .  Rííí Rííí   
    Hátha  még  vadászna is. Stoel Stoel
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4585



« Új üzenet #126 Dátum: 2014. Június 09. - 15:57:12 »

Nem vagyok illetékes mert egyik "versenyszámban" sem vettem részt, de legalább nem kell magyarázkodnom... Ördög



Köszi!

Golyósnál mik azok a nullák a végén?
Nekik már nem jutott lőszer?  Ördög
Naplózva
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #127 Dátum: 2014. Június 09. - 16:20:11 »

  Üdv az  uraknak!
 A találkozó a várt módon nagyon jóra sikeredett!  Köszönhetően  a nagyon vagány helyszínnek és szervezésnek,(kösz Feri) a finom kajáknak, a résztvevő hölgyeknek és  uraknak akik majdnem halálra  etettek  bennünket a finomabbnál finomabb étkekkel, és nem utolsó  sorban  az egy húron pendülő emberereknek.
   Jókat beszélgettünk,  Koccint Grill Tanácskozzunk  Kajatés Koccint Főz Tanácskozzunk  Kajatés  KoccintTanácskozzunk Piál Piál Piál Piál Piál Piál Piál Piál Piál... aztán  csodálkozik a  Főnök, hogy másnap úgy  fogyott  a  szikvíz.
  Külön köszönet Voldinak akit csak  sikerült annyit macerálnom, hogy sütött kárászt ami nagyon finomra sikeredett. Igen
    Szép volt! Jó volt! Bánhatja aki nem jött!  BEE  BEE

                               Lehel
  
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #128 Dátum: 2014. Június 09. - 16:23:16 »



  Vörös uram  szó volt  még valami képekről amit majd te  fogsz feltölteni........
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #129 Dátum: 2014. Június 09. - 17:01:07 »

Ezt így nem nagyon értem. :-)

 Figyelmes olvasás  Ördög

Hoznék három fajtát én (igény esetén körtét is Nyihi ), Te is hoznál a sajátjaidból amennyit gondolsz (már csak az összevetés céljából is), aztán ha lenne rá igény, megbeszélnénk egy helyet és időpontot a többiekkel.. ? Táncol
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #130 Dátum: 2014. Június 09. - 19:00:01 »


  Vörös uram  szó volt  még valami képekről amit majd te  fogsz feltölteni........
Lehel!
Van párszáz fotó amikből ki kellene választani a feltöntendőket, ez nem fog gyorsan menni. Pláne mert most végeztem a bogrács, tepsi(Voldi! Tasli) mosogatással és mára elég volt a jóból. De meglesz, ne aggódj... Emelem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #131 Dátum: 2014. Június 09. - 19:02:47 »


  Külön köszönet Voldinak akit csak  sikerült annyit macerálnom, hogy sütött kárászt ami nagyon finomra sikeredett. Igen
  
Neked jutott belőle? Szerencséd volt... Ördög
Azért ne veregesd a saját vállad, ahhoz, hogy ez a tohonya disznó halat süssön, egy hétig lelki terror alatt kellett tartanom Woest Woest Tasli Woest S.Peti
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #132 Dátum: 2014. Június 09. - 19:29:01 »

Neked jutott belőle? Szerencséd volt... Ördög
Azért ne veregesd a saját vállad, ahhoz, hogy ez a tohonya disznó halat süssön, egy hétig lelki terror alatt kellett tartanom Woest Woest Tasli Woest S.Peti

És a friss dunai hal tényleg nagyon finom.  Ördög   Stoel
Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #133 Dátum: 2014. Június 09. - 19:36:46 »

És a friss dunai hal tényleg nagyon finom.  Ördög   Stoel
Bizony...semmi iszapíz...
Aki tud az tud. Ördög
A dolog következménye, hogy Huszlavika fórumtárs is kedved kapott a pecázásra, legalábbis az a három hatalmas csórag amivel szaladgált erre enged következtetni. Ördög Ördög Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #134 Dátum: 2014. Június 09. - 19:59:42 »

...aki meg annyira korlátolt, hogy azért maradt távol mert nem tetszik a pofám, az nyaljon sót...

Ugyan.... aranytündérmackó vagy...   Vigyorog ha még főzni is tudnál....  :Mosolyog Nyihi 

Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: