Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2014  (Megtekintve 47861 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #135 Dátum: 2014. Június 09. - 20:15:44 »

Kedves Férfitársaim! Emelem

Ha egy kicsit visszagondoltok serdülő korunkra, rájöhettek, hogy miért remeg jobban a mi kezünk mint a lányoké!  Tehát, hogy Orsi jobban lő szabad kézből mint mi, az érthető! Röhög

Természetesen a gratuláció, és az elismerés jár Orsinak! Kézcsók Kézfogás
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Eb
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1989



« Új üzenet #136 Dátum: 2014. Június 09. - 20:36:14 »

Tisztelet mindenkinek!

Nagyon jó volt! Köszönet a szervezőnek, a bogrács és tárcsaforgatóknak. Örülök, hogy új fórumtársakkal tudtam megismerkedni. A régi arcok azért hiányoztak. Remélem jövőre mindenki szabaddá tudja tenni magát, mert egy ilyen bulit nagy kár kihagyni. A zalkohol fogyasztást tényleg elhanyagoltuk kissé, de ez nem csoda, mert mindenki teletömte a gyomrát a sok finomsággal.
Ferikém a lövészetvezető tényleg nem volt toppon, én is lőttem minden versenyszámban, tehát a futóvad lövés nem 0! Volt az legalább 3.  Ördög

  Emelem
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #137 Dátum: 2014. Június 09. - 20:51:00 »

Bizony...semmi iszapíz...
Aki tud az tud. Ördög
A dolog következménye, hogy Huszlavika fórumtárs is kedved kapott a pecázásra, legalábbis az a három hatalmas csórag amivel szaladgált erre enged következtetni. Ördög Ördög Ördög

He-he-he... Tasli

Az utolsó pillanatokban tudtam meg Petitől, hogy a termőhely közelében sokkal egyenesebben és jobban szárad a "csórag".
De hát a félművelteknek - még ha bennszülöttek is - erről halvány lila fingja sincs... Ördög Ördög
 Emelem
Naplózva
hahnbarna
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 347



WWW
« Új üzenet #138 Dátum: 2014. Június 09. - 21:42:33 »

Kedves Fórumtársak!

Örülök, hogy arra a pár órára sikerült eljutnom hozzátok, nagyon jól éreztem magam! Jó volt személyesen megismerkedni a többségetekkel és újra látni az ismerős arcokat.  Mosolyog Jövőre- akárhol is legyen- egész hétvégére szeretnék majd menni Veletek!  Piál  Angyal  Wave

 Emelem

Naplózva

Üdv,
Barna
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #139 Dátum: 2014. Június 10. - 01:55:33 »



Az utolsó pillanatokban tudtam meg Petitől, hogy a termőhely közelében sokkal egyenesebben és jobban szárad a "csórag".


Hát akkor barátom, ott száradjon le a pöcsöd ahová a Jóisten megteremtette...ott a helyén... Ördög Ördög Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #140 Dátum: 2014. Június 10. - 01:55:45 »

Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #141 Dátum: 2014. Június 10. - 07:04:42 »

Azt hiszem a gratulafórum jelzőt el lehet felejteni,viszont -ha nem lenne áthallásos a terhességgel- akkor a Pocakfórum,illetve nemzetközisége miatt az XXL-fórum nevet büszkén viselhetnénk.  Röhög Tisztelet a ritka kivételnek... Kacsint
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #142 Dátum: 2014. Június 10. - 08:26:26 »

Hát akkor barátom, ott száradjon le a pöcsöd ahová a Jóisten megteremtette...ott a helyén... Ördög Ördög Ördög

Kösziii... tényleg nagyon nem szeretném, ha ez a száradás tőlem távol történne meg! Ördög Ördög
 Wave
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #143 Dátum: 2014. Június 10. - 08:28:51 »

Ha mégegyszer valami zötétződ barom lealkoholistázza a a vadászokat, az orra alá nyomom(persze ököllel Ördög) a tegnapi zárszámadás adatait. Megmaradt ugyanis kb. tizenöt liter pálinka, ugyanannyi bor...ásványvízből és kólából viszont el kellett mennem pótlásért mert a tavalyi mennyiség kevesebb főre sem volt elég. Ennyi pálinkát haza sem merek hozni, még rámszáll a NAV... Stoel
Bár lehet, zöldikéknek az lenne a reakciója, hogy a "b.zi vadászok már inni sem tudnak...".

Az ötvenes években egy krónikus rémhírterjesztőre rá akart ijeszteni az ÁVO.
Jött éjszaka a fekete autó, rendeztek neki egy gyorsított statáriális tárgyalás, halálos ítélet, siralomház (gombócot is megette, bort is megitta), reggel a falhoz állították, vaktölténnyel lőttek párat a levegőbe, aztán szélnek eresztették.
Első útja a szomszédhoz vezetett.
- Képzelje, ezeknek már töltényük sincs!
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #144 Dátum: 2014. Június 10. - 09:06:16 »

illetve nemzetközisége miatt az XXL-fórum nevet büszkén viselhetnénk.
Ne ragadjunk le a gyerekméreteknél.....méghog XXL.......vagy te is a Hófehérke Áruházból öltözködsz? Nyihi
Látok én azon a képen (a pár gilisztás mellett) 3, 4, sőt 5XL-es rendes konfekciót is Vigyorog
Mondjuk az utóbbiból legalább hárman takarásban is állnak Ördög

Urak!
Jók a képek, remélem a hangulat legalább olyan jó volt (vagy még jobb), mint ami a fórumon keresztül átjön belőle.
 Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #145 Dátum: 2014. Június 10. - 09:44:52 »

Ne ragadjunk le a gyerekméreteknél.....méghog XXL.......vagy te is a Hófehérke Áruházból öltözködsz? Nyihi
Látok én azon a képen (a pár gilisztás mellett) 3, 4, sőt 5XL-es rendes konfekciót is Vigyorog
Mondjuk az utóbbiból legalább hárman takarásban is állnak Ördög

Urak!
Jók a képek, remélem a hangulat legalább olyan jó volt (vagy még jobb), mint ami a fórumon keresztül átjön belőle.
 Wave
A püspökladányi találkozóról rám testálódott egy póló,(hogy végre már nekem is legyen,s ne sírjak érte holmi méhészeknek Ördög) ami széltében jó,hosszában ippeg...Az 2xl-es Gildan póló. Szerintem az a méretezésű XXL nagyjából fedheti a pocakméreteket.
( még nálam melegszik,amit érte szántam... Stoel Stoel Stoel)
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #146 Dátum: 2014. Június 10. - 10:00:47 »

Látok én azon a képen (a pár gilisztás mellett)...

Látszik, hogy sohasem horgásztál... Vigyorog
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #147 Dátum: 2014. Június 10. - 10:33:06 »

A püspökladányi találkozóról rám testálódott egy póló,(hogy végre már nekem is legyen,s ne sírjak érte holmi méhészeknek Ördög) ami széltében jó,hosszában ippeg...Az 2xl-es Gildan póló. Szerintem az a méretezésű XXL nagyjából fedheti a pocakméreteket.
( még nálam melegszik,amit érte szántam... Stoel Stoel Stoel)
Abból az első fórumtalis Gildan pólóból(ami egyébként messze a legjobb), 3XL a felnőtt méret. Ezt szívtuk meg a következőnél mert abból a 3XL-esek jócskán feszülnek ugyanazon a pocakon. Ennek örömére a Zsolti féle pólókból 4XL-t rendeltünk, az meg lobog mint a zászló...talán még Voldin is... Fejvakarás
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #148 Dátum: 2014. Június 10. - 10:53:08 »

Kösziii... tényleg nagyon nem szeretném, ha ez a száradás tőlem távol történne meg! Ördög Ördög
 Wave
Fejvakarás
Amiket eszel mostanában, erre már nem kell sokat várni... Wave
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #149 Dátum: 2014. Június 10. - 11:02:05 »

Ha mégegyszer valami zötétződ barom lealkoholistázza a a vadászokat, az orra alá nyomom(persze ököllel Ördög) a tegnapi zárszámadás adatait. Megmaradt ugyanis kb. tizenöt liter pálinka, ugyanannyi bor...ásványvízből és kólából viszont el kellett mennem pótlásért mert a tavalyi mennyiség kevesebb főre sem volt elég. Ennyi pálinkát haza sem merek hozni, még rámszáll a NAV... Stoel
Bár lehet, zöldikéknek az lenne a reakciója, hogy a "b.zi vadászok már inni sem tudnak...".
Másik lehetőség, hogy nem is vadászfórumos találkozót szerveztem, hanem a "Hello Kitty Fan Club" éves összejövetelét, ebben megerősíteni látszik az alábbi fotó is-különös tekintettel az illető pólójára. Ördög

Boar

Nade Feri! Nem tudod te, hogyan kell belopózni a sötétződ szívecskékbe..... Ördög  Szerethető póló, szerethető vizsla, szerethető vadászember.... Táncol
Nem pedig hidegvérű, ződruhás kutyagyilkos.... Röhög
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: