Oldalak: 1 ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 90 91 92 93   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Orosz sörétesek  (Megtekintve 271362 alkalommal)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1245 Dátum: 2018. Június 26. - 22:51:52 »

Fejvakarás Fejvakarás Fejvakarás
Sanyooo vazze!!!
Medveország lettünk...hamarosan ülhetsz majd a méhészeknél vadkáron. Minden eszköz megengedett lesz például a fogyatkozó málnások környékén is. Ennyi...
(én például Hucultól vennék valami készséget a csirifiszkió puskájába,amit valami kárpáti orvvadásztól koboztak el,s megtöltéséhez a Napóleon terepasztaláról lelopott ólomkatonától kezdve a harckocsi alatt őrölt nyelesgránát repeszéig mindent felhasználtak...az mindenre jó nyestkutyától a kaniszlupuszig...arasznyiról meg ursulát is viszi.)
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #1246 Dátum: 2018. Június 26. - 22:55:31 »

Sanyooo vazze!!!
Medveország lettünk...hamarosan ülhetsz majd a méhészeknél vadkáron. Minden eszköz megengedett lesz például a fogyatkozó málnások környékén is. Ennyi...
(én például Hucultól vennék valami készséget a csirifiszkió puskájába,amit valami kárpáti orvvadásztól koboztak el,s megtöltéséhez a Napóleon terepasztaláról lelopott ólomkatonától kezdve a harckocsi alatt őrölt nyelesgránát repeszéig mindent felhasználtak...az mindenre jó nyestkutyától a kaniszlupuszig...arasznyiról meg ursulát is viszi.)

Huculnak fogytán a Szokol pora.
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1247 Dátum: 2018. Június 26. - 22:56:53 »

Én amúgy szezonban 8-as Mirage lőszert használok,de majd jön valaki aki lőni is tud...és javasol mást. Wave
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #1248 Dátum: 2018. Június 26. - 22:57:53 »

Én amúgy szezonban 8-as Mirage lőszert használok,de majd jön valaki aki lőni is tud...és javasol mást. Wave

És tilalmi időben mit használsz?
Naplózva
lacika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1241


« Új üzenet #1249 Dátum: 2018. Június 26. - 23:32:04 »

És tilalmi időben mit használsz?
Szatymát
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #1250 Dátum: 2018. Június 27. - 07:46:10 »

Szatymát

 Ördög
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1251 Dátum: 2018. Június 27. - 17:37:23 »

És tilalmi időben mit használsz?
Saga és Zvs skeetlőszert elég alacsony találati aránnyal.😂
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Vadász91
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326



« Új üzenet #1252 Dátum: 2018. Június 27. - 21:14:45 »

Saga és Zvs skeetlőszert elég alacsony találati aránnyal.😂

A lőszer fogy, a vendég jól szórakozik és a vadállomány is megússza ép bőrrel. Ettől hova jobbat? Vállat von  Ördög
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #1253 Dátum: 2018. Június 29. - 12:22:35 »

Én amúgy szezonban 8-as Mirage lőszert használok,de majd jön valaki aki lőni is tud...és javasol mást. Wave

Ölég a 10es is. Én is azt lövöm.
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Pezoo
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Új üzenet #1254 Dátum: 2018. Október 07. - 17:10:05 »

Üdvözletem,

Érdeklődnék melyik üzlet árusít ma Magyarországon IZS Baikal-t? A FEHOVA-n a Harmónia standján láttam söréteseket, nekik viszonteladói hálózatuk van, Budapesten és Pest megyében nem találtam üzletet. Rajtuk kívül kinél lehet vásárolni jó áron orosz söréteseket? Az interneten van pár üzlet ahol látni hirdetéseket, de se a kínálat, sem az ár tekintetében nem voltam elragadtatva. Minden válasznak örülök, előre is köszönöm!
Naplózva
MrKopu
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Új üzenet #1255 Dátum: 2018. November 06. - 10:30:23 »

Tisztelt Vadásztársak,
IZS-27E-hez nincs véletlenül valakinek elfekvőben az alábbi képen látható kis rugó? Vagy ismertek olyan puskaművest aki tud ilyet készíteni?



Köszönöm előre is!  Emelem

Tisztelt Vadásztársak,
még mindig keresem a fentebb említett alkatrészt, vagy az ügyes puskaművest  Emelem
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1256 Dátum: 2018. November 07. - 09:49:52 »

Üdvözletem,

Érdeklődnék melyik üzlet árusít ma Magyarországon IZS Baikal-t? A FEHOVA-n a Harmónia standján láttam söréteseket, nekik viszonteladói hálózatuk van, Budapesten és Pest megyében nem találtam üzletet. Rajtuk kívül kinél lehet vásárolni jó áron orosz söréteseket? Az interneten van pár üzlet ahol látni hirdetéseket, de se a kínálat, sem az ár tekintetében nem voltam elragadtatva. Minden válasznak örülök, előre is köszönöm!

Jó áron? Javaslom a nyiregyházi piacot. Ott gyakorlatilag minden van, vagy lesz ha megrendeled. És jó áron. Csak mondjuk macerás lesz bejegyeztetni a fegyvertartásiba. Vigyorog
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1257 Dátum: 2018. November 07. - 09:56:51 »

Egyébként asszem el lehet felejteni a "olcsó, de nagyon jó orosz sörétes" fogalmát. Az olcsóság már ugyebár elmúlt. Nem tudom, de félek tőle, hogy a nagyonjóság is múlófélben van. Legalábbis nem olyan békebeli már.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #1258 Dátum: 2018. November 07. - 17:52:51 »

Egyébként asszem el lehet felejteni a "olcsó, de nagyon jó orosz sörétes" fogalmát. Az olcsóság már ugyebár elmúlt. Nem tudom, de félek tőle, hogy a nagyonjóság is múlófélben van. Legalábbis nem olyan békebeli már.
Csak halkan jegyzem meg, az átlag orosz sörétesek soha nem voltak nagyon jók, csak megbízható, strapabíró puskák.
 Stoel
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1259 Dátum: 2018. November 07. - 20:25:42 »

Csak halkan jegyzem meg, az átlag orosz sörétesek soha nem voltak nagyon jók, csak megbízható, strapabíró puskák.
 Stoel

Csak súgom, hogy én is így gondolom. Wave
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Oldalak: 1 ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 90 91 92 93   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: