Oldalak: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászati lehetőségek  (Megtekintve 159722 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #570 Dátum: 2017. Május 17. - 14:00:36 »

Ha a 22-es nem opció, akkor marad a csapda.  Vállat von
A megoldás nem bonyolult. Csak a család tiltakozik, hogy "nehogy bántsd azokat az aranyos kisrókákat!"...ugyanis ők is látták a kamera képeit... Fejvakarás
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #571 Dátum: 2017. Május 17. - 14:15:30 »

A megoldás nem bonyolult. Csak a család tiltakozik, hogy "nehogy bántsd azokat az aranyos kisrókákat!"...ugyanis ők is látták a kamera képeit... Fejvakarás

Photoshopban tudok segíteni! Olyan ellenpropagandát csinálok, hogy ők kérik majd a megoldást!  Ördög  Röhög
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #572 Dátum: 2017. Június 19. - 18:01:22 »

A fórumtalálkozón már reklámoztam,de itt még nem: új társaságomnál -korlátozott számban- van még lehetőség (elsősorban nagyobb trófeatömegű) szép alföldi bakokra vadászni. Árlistát privátban küldök.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #573 Dátum: 2017. Június 19. - 22:04:14 »

A fórumtalálkozón már reklámoztam,de itt még nem: új társaságomnál -korlátozott számban- van még lehetőség (elsősorban nagyobb trófeatömegű) szép alföldi bakokra vadászni. Árlistát privátban küldök.
Az egyszerűség kedvéért a profilomon látható emailcímre küldjetek érdeklődő emailt,mert onnan könnyebb az árlistát becsatolni. Stoel
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Borzgróf
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 671


« Új üzenet #574 Dátum: 2017. Október 22. - 14:14:58 »

ez elég korrektnek tűnik ...
Uraim,

talán emlékeztek, anno májusban volt egy kis vita erről a hirdetésről. Én felhívtam, be is fizettem. Ma esszük ebédre a tegnapi három fácánt, amit kompetenciába kaptam az első közös hajtáson. Összesen négy fácánozás van egy évben, és kiülés Süttő illetve Pilis mellett két-két automata szóróval ellátott lesre. A süttői a HM erdészet területén van, a pilisi a helyi VT-nél.

Nekem eddig tetszik a dolog, akinek nincs tagsága vagy tuti helye vendégként, avagy "kedve" néhány milliót bedobni egy VT-be amit lehet sose lát többet, annak ez egy jó kompromisszum. Én is el tudnék képzelni jobbat, de sajnos olyan lehetőséggel még nem találkoztam.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Október 22. - 19:09:00 írta Boar » Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #575 Dátum: 2017. Október 22. - 18:56:07 »

Uraim,

talán emlékeztek, anno májusban volt egy kis vita erről a hirdetésről. Én felhívtam, be is fizettem. Ma esszük ebédre a tegnapi három fácánt, amit kompetenciába kaptam az első közös hajtáson. Összesen négy fácánozás van egy évben, és kiülés Süttő illetve Pilis mellett két-két automata szóróval ellátott lesre. A süttői a HM erdészet területén van, a pilisi a helyi VT-nél.

Nekem eddig tetszik a dolog, akinek nincs tagsága vagy tuti helye vendégként, avagy "kedve" néhány milliót bedobni egy VT-be amit lehet sose lát többet, annak ez egy jó kompromisszum. Én is el tudnék képzelni jobbat, de sajnos olyan lehetőséggel még nem találkoztam.
Igen
« Utoljára szerkesztve: 2017. Október 22. - 19:09:32 írta Boar » Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
bernie636
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 244


« Új üzenet #576 Dátum: 2017. November 09. - 19:32:44 »

Sziasztok!

Ismeri esetleg őket valaki, járt ott/hallott róluk?
https://vadaszapro.net/reszletek/280412/terelovadaszat

Barátokkal gondolkozunk egy ilyenben de sajnos volt hogy megjártuk   Nem szól szám
Telefonban korrektnek tűntek de ha valakinek lenne első kézből tapasztalata és megosztaná azt megköszönném.

Üdv,
Barni  Emelem
Naplózva
BigFishHunter
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22


« Új üzenet #577 Dátum: 2017. December 08. - 11:21:21 »

Tisztelt Fórumtársak!

Kezdő vadászként, vadkárelhárító vadászati lehetőséget keresek a 2018-19 évre (lehet kicsit korai, de jobb időben mint későn). Akár csomag formájában is, nem borsos áron. Szeretnék folyamatosan kb heti 1-2 alkalommal kijárni... Főleg Budapest vonzáskörzete, de minden megoldás érdekel... Terepjáróm az nincs, ezt is kérem figyelembe venni...

Előre is köszönöm, ha vki tud, hall ilyet és tájékoztat.
Naplózva
rem223
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Új üzenet #578 Dátum: 2017. December 19. - 11:57:20 »

Üdv az Uraknak! Félve írom le kérdesem, leleplezve tájekozatlanságomat :normális nem agyonhasznosított,nagyvadas terülleten nem a keleti végeken,nem földterület tulajdonosként mibe kerül egy tagság.Súlyos elvonási tüneteim vannak , nem akarok visszaélni a barátaim jó indulataval és kuncsorogni  sem  akarok senkinek.Tudom lehetne itt -ott vadászatot venni de a vadaszat nem arról szól,hogy a ninél előb lövessük meg ésfizessen   és kesz .Szeretek egyedül kinn  ülni mint ahogy mind annyiózok.Ha valki tud érdemleges dolgot akár privátban is várom válaszotikat.r
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #579 Dátum: 2017. December 19. - 13:06:26 »

Üdv az Uraknak! Félve írom le kérdesem, leleplezve tájekozatlanságomat :normális nem agyonhasznosított,nagyvadas terülleten nem a keleti végeken,nem földterület tulajdonosként mibe kerül egy tagság.Súlyos elvonási tüneteim vannak , nem akarok visszaélni a barátaim jó indulataval és kuncsorogni  sem  akarok senkinek.Tudom lehetne itt -ott vadászatot venni de a vadaszat nem arról szól,hogy a ninél előb lövessük meg ésfizessen   és kesz .Szeretek egyedül kinn  ülni mint ahogy mind annyiózok.Ha valki tud érdemleges dolgot akár privátban is várom válaszotikat.r

Hogy hol van tagfelvétel azt nem tudom de ha van akkor 1.000.000  tól  kezdődik és  Vállat von   a plafont csak saccolni tudom. Elég elterjedt a pártoló tagi rendszer éves megújítással 100.000 Ft - 300.000 Ft / év közötti összegekről tudok . Több helyen manapság ez a teljes jogú tagság előszobája 2-3 év alatt ha jó vélemény alakul ki akkor szóba jöhet a taggá válás . Ezen kívül lehet lesbérlet vagy "csomag" vásárlása vagy ezek kombinációja . ( Pl. pártoló tagság de meghatározott számú nagyvad kilövéssel + az összes társas vadászat )   Emelem
Naplózva
Borzgróf
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 671


« Új üzenet #580 Dátum: 2017. December 19. - 13:17:28 »

Üdv az Uraknak! Félve írom le kérdesem, leleplezve tájekozatlanságomat :normális nem agyonhasznosított,nagyvadas terülleten nem a keleti végeken,nem földterület tulajdonosként mibe kerül egy tagság.Súlyos elvonási tüneteim vannak , nem akarok visszaélni a barátaim jó indulataval és kuncsorogni  sem  akarok senkinek.Tudom lehetne itt -ott vadászatot venni de a vadaszat nem arról szól,hogy a ninél előb lövessük meg ésfizessen   és kesz .Szeretek egyedül kinn  ülni mint ahogy mind annyiózok.Ha valki tud érdemleges dolgot akár privátban is várom válaszotikat.r

Kereshtesz bérkilövő társaságot is, akik kisebb területet bérelnek valahol egy jogosulttól, azok olcsóbbak szoktak lenni. Nekem 2 misi felett ajánlottak tagságot legutóbb területes társaságba.
Naplózva
rem223
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Új üzenet #581 Dátum: 2017. December 19. - 13:35:59 »

Kösz ,én is hallottam irreális árakat ,illetve üres agyon b...tt területeket ,tudom ingyen nem adnak semmit de még szeretnék néhány évig saját területen vadászni "szabadon" amíg azt nem mondják az égiek ,hogy game over.(persze sejtem annak nagy ára van ,persze Ft.ban is) de majd valahogy csak kihögöm az árát.
Naplózva
bernie636
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 244


« Új üzenet #582 Dátum: 2017. December 20. - 10:00:30 »

 Send Mail  Kacsint

Üdv,
B.  Emelem
Naplózva
Borzgróf
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 671


« Új üzenet #583 Dátum: 2018. Január 10. - 14:11:28 »

Uraim,

talán emlékeztek, anno májusban volt egy kis vita erről a hirdetésről. Én felhívtam, be is fizettem. Ma esszük ebédre a tegnapi három fácánt, amit kompetenciába kaptam az első közös hajtáson. Összesen négy fácánozás van egy évben, és kiülés Süttő illetve Pilis mellett két-két automata szóróval ellátott lesre. A süttői a HM erdészet területén van, a pilisi a helyi VT-nél.

Nekem eddig tetszik a dolog, akinek nincs tagsága vagy tuti helye vendégként, avagy "kedve" néhány milliót bedobni egy VT-be amit lehet sose lát többet, annak ez egy jó kompromisszum. Én is el tudnék képzelni jobbat, de sajnos olyan lehetőséggel még nem találkoztam.
Uraim!

Úgy illik számoljak be minden fejleményről, ahogy az idő halad. Természetesen itt sem volt annyira jó a leányzó fekvése, mint lehetett volna (töke azért nem volt). Az a lényeg, az egyik vadásztárs megkérte az úriembert, aki a pénzt szedte és szervezte a vadászatokat, hogy ugyan számoljon el, amiből lett egy spontán "magyar nyelv a gyakorlatban haladóknak" bemutató, de elszámolás nem. Ezek után többen úgy döntöttünk, nem ebbe a társaságba fizetünk be a következő szezonra, hanem összehozunk egy újat. A befizetett pénzt én kidobottnak nem érzem, bár egy része mindenképp tanulópénz volt. Mint kiderült, ez az alakulat a néhai "Erdőzúgás Vt." maradéka volt, aminek igencsak vitatott s hányatott a múltja, mint megtudtam. Ha valaki rákeres a névre guglival, megtudhatja a részleteket. Ha valaki a fórumról be akar fizetni egy ilyen társaságba, privátban szívesen megadom a kerülendő szervező nevét, tudjátok kinek ne....

Az új társasággal kapcsolatban, keresünk lehetőséget kisebb terület esetleges kibérlésére: két-három les, egy fasor, valami olyan hely, ahová ki tudnánk menni sétálni egyet, lőni szarkát, szajkót, varjút, rókát, esetleg tartani rajta fácánhajtást hozott madarakkal, ha lehet nagyvadat is lőni megegyezés szerint. Ha valahol, esetleg az ország közepe felé tud valaki hasonló lehetőségről kérem keressen meg privátban.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #584 Dátum: 2018. április 26. - 16:38:32 »

Uraim!
A szomszéd társaságnál volna lehetőség vadkárelhárító vadászatra, kedvező feltételekkel. Somogy megye, Kaposvártól 10 kilométerre északra.
Érdeklődni a 20/976-6745 telefonszámon Dervalits Zsolt elnöknél.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: