Oldalak: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászati lehetőségek  (Megtekintve 81952 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

« Új üzenet #570 Dátum: 2017. Május 17. - 14:00:36 »

Ha a 22-es nem opció, akkor marad a csapda.  Vállat von
A megoldás nem bonyolult. Csak a család tiltakozik, hogy "nehogy bántsd azokat az aranyos kisrókákat!"...ugyanis ők is látták a kamera képeit... Fejvakarás
Naplózva

-Az Úr találna köztünk tíz erényes embert?
-Néha be kell érnie azzal, amit kap...
zajandras
Vadász

« Új üzenet #571 Dátum: 2017. Május 17. - 14:15:30 »

A megoldás nem bonyolult. Csak a család tiltakozik, hogy "nehogy bántsd azokat az aranyos kisrókákat!"...ugyanis ők is látták a kamera képeit... Fejvakarás

Photoshopban tudok segíteni! Olyan ellenpropagandát csinálok, hogy ők kérik majd a megoldást!  Ördög  Röhög
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*

Ork Firehand

« Új üzenet #572 Dátum: 2017. Június 19. - 18:01:22 »

A fórumtalálkozón már reklámoztam,de itt még nem: új társaságomnál -korlátozott számban- van még lehetőség (elsősorban nagyobb trófeatömegű) szép alföldi bakokra vadászni. Árlistát privátban küldök.
Naplózva

Nagyapám és édesapám nyomában járni, velük vadászni, életem egyik legszebb időszaka volt,éppen ezért dédelgetett reményem , hogy egyszer majd gyermekeim kísérnek a vadászösvényen engem.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*

Ork Firehand

« Új üzenet #573 Dátum: 2017. Június 19. - 22:04:14 »

A fórumtalálkozón már reklámoztam,de itt még nem: új társaságomnál -korlátozott számban- van még lehetőség (elsősorban nagyobb trófeatömegű) szép alföldi bakokra vadászni. Árlistát privátban küldök.
Az egyszerűség kedvéért a profilomon látható emailcímre küldjetek érdeklődő emailt,mert onnan könnyebb az árlistát becsatolni. Stoel
Naplózva

Nagyapám és édesapám nyomában járni, velük vadászni, életem egyik legszebb időszaka volt,éppen ezért dédelgetett reményem , hogy egyszer majd gyermekeim kísérnek a vadászösvényen engem.
Borzgróf
Vadász

« Új üzenet #574 Dátum: 2017. Október 22. - 14:14:58 »

ez elég korrektnek tűnik ...
Uraim,

talán emlékeztek, anno májusban volt egy kis vita erről a hirdetésről. Én felhívtam, be is fizettem. Ma esszük ebédre a tegnapi három fácánt, amit kompetenciába kaptam az első közös hajtáson. Összesen négy fácánozás van egy évben, és kiülés Süttő illetve Pilis mellett két-két automata szóróval ellátott lesre. A süttői a HM erdészet területén van, a pilisi a helyi VT-nél.

Nekem eddig tetszik a dolog, akinek nincs tagsága vagy tuti helye vendégként, avagy "kedve" néhány milliót bedobni egy VT-be amit lehet sose lát többet, annak ez egy jó kompromisszum. Én is el tudnék képzelni jobbat, de sajnos olyan lehetőséggel még nem találkoztam.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Október 22. - 19:09:00 írta Boar » Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*

Ork Firehand

« Új üzenet #575 Dátum: 2017. Október 22. - 18:56:07 »

Uraim,

talán emlékeztek, anno májusban volt egy kis vita erről a hirdetésről. Én felhívtam, be is fizettem. Ma esszük ebédre a tegnapi három fácánt, amit kompetenciába kaptam az első közös hajtáson. Összesen négy fácánozás van egy évben, és kiülés Süttő illetve Pilis mellett két-két automata szóróval ellátott lesre. A süttői a HM erdészet területén van, a pilisi a helyi VT-nél.

Nekem eddig tetszik a dolog, akinek nincs tagsága vagy tuti helye vendégként, avagy "kedve" néhány milliót bedobni egy VT-be amit lehet sose lát többet, annak ez egy jó kompromisszum. Én is el tudnék képzelni jobbat, de sajnos olyan lehetőséggel még nem találkoztam.
Igen
« Utoljára szerkesztve: 2017. Október 22. - 19:09:32 írta Boar » Naplózva

bernie636
Vadász

« Új üzenet #576 Dátum: 2017. November 09. - 19:32:44 »

Sziasztok!

Ismeri esetleg őket valaki, járt ott/hallott róluk?
https://vadaszapro.net/reszletek/280412/terelovadaszat

Barátokkal gondolkozunk egy ilyenben de sajnos volt hogy megjártuk   Nem szól szám
Telefonban korrektnek tűntek de ha valakinek lenne első kézből tapasztalata és megosztaná azt megköszönném.

Üdv,
Barni  Emelem
Naplózva
BigFishHunter
Liget

« Új üzenet #577 Dátum: 2017. December 08. - 11:21:21 »

Tisztelt Fórumtársak!

Kezdő vadászként, vadkárelhárító vadászati lehetőséget keresek a 2018-19 évre (lehet kicsit korai, de jobb időben mint későn). Akár csomag formájában is, nem borsos áron. Szeretnék folyamatosan kb heti 1-2 alkalommal kijárni... Főleg Budapest vonzáskörzete, de minden megoldás érdekel... Terepjáróm az nincs, ezt is kérem figyelembe venni...

Előre is köszönöm, ha vki tud, hall ilyet és tájékoztat.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: