Oldalak: 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászati lehetőségek  (Megtekintve 161514 alkalommal)
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #465 Dátum: 2012. Március 18. - 20:37:18 »

Igen ez olyan Röhög  sok kilométer megtakarítás és  egy árteres vadászatnál  nélkülözhetetlen.  Tíz alkalomból hatszor ellenőriztek a lehajtónál. Százas a tarifa ha nincs engedélyed. Az  általad jelzett helyen tudod intézni. ( Nekem is ott készül mindig)
Priviben megírom, hogy melyik folyamkilométerre kell kérni és az egyéb elérhetőségeket is. Remélem összefutunk ott már áprilisban.  ( vinnék neked pálinkát, de tudom az sértés lenne egy igazhitűnek Angyal)

Valóban sértés lenne, de én a kevésbé sértődős muszlimokhoz tartozok, akik hosszas vívódás után, de túlteszik magukat az ilyesmin... Ördög Ördög
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #466 Dátum: 2012. Március 18. - 21:42:01 »

Valóban sértés lenne, de én a kevésbé sértődős muszlimokhoz tartozok, akik hosszas vívódás után, de túlteszik magukat az ilyesmin... Ördög Ördög

Meg aztán a gátőrnek is van gátja . . . !   Nyihi  Ördög  Vigyorog
Ne kapkodj a hadzsárodért , tudom mit kívánsz nekem . . . ---  Suicide

 Vigyorog Wave Emelem
Naplózva
Lkarcsi
Vendég
« Új üzenet #467 Dátum: 2012. Március 19. - 00:18:20 »

Meg aztán a gátőrnek is van gátja . . . !   Nyihi  Ördög  Vigyorog

A Karcsi barátom (a gátőr) nem "olyan" ember  Röhög
« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 19. - 05:51:55 írta Sakac » Naplózva
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #468 Dátum: 2012. Március 19. - 08:08:10 »

Szia Sába!

Amennyiben üres időd megengedi és van kedved a tavaszi, kora nyári éjszakáid egy részét erre "áldozni", akkor én szívesen látlak néhány alkalommal a búza és kukorica vetések mentén.

Keressük egymást prvátban!

Üdv,
Péter

ui: (és nem PS, hogy stílszerű legyek)

Tavaly Tiszakeszi környékén vadkárelhárítottam, a töltésen mentem Tiszaújvárostól kb. 18 km-t, hogy ne kerüljek 1 órát. Errről a gátonhajtásiról nem is hallottam! Ellenben rókához hasonlító módon közeítettem meg a lehajtót  Ördög, , hajnalban pedig még aludtak a kollegák...  Mondjuk, így is rettegtem...
Ha lesz ilyen papírod, ide is mehetsz majd, szerintem az idén is fent lesz az aprón. A számuk megvan, megadjam?
Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #469 Dátum: 2012. Március 19. - 08:24:01 »


 Errről a gátonhajtásiról nem is hallottam! Ellenben rókához hasonlító módon közeítettem meg a lehajtót  Ördög, , hajnalban pedig még aludtak a kollegák...  Mondjuk, így is rettegtem...
Ha lesz ilyen papírod, ide is mehetsz majd, szerintem az idén is fent lesz az aprón. A számuk megvan, megadjam?

A helyileg illetékes vízügyi igazgatóságokat keressétek, az engedély pontos neve: Töltésközlekedési engedély

http://www.kvvm.gov.hu/index.php?pid=8&sid=68&katid=6

Ezen az oldalon a KAPCSOLATOK (bal oldal, legalsó) menüpontban ad egy térképet, meg tudjátok nézni melyik a területileg illetékes igazgatóság, ráklikkelve ad elérhetőséget is:

http://www.fetivizig.hu/WEB/FETIKOVIZIG/VIZIGINFO_Start.nsf/index_v2?OpenAgent

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Lkarcsi
Vendég
« Új üzenet #470 Dátum: 2012. Március 19. - 11:13:00 »

 Tiszakeszi oldalra nincs engedély kiadás, oda állítólag nem lehet kiadni. A tiszacsegei  oldalra tudsz kiváltani. Én is  vadásztam ott sokat az elmúlt évben.  Rendes srác a vadőr és mindig van valami mozgás a területen.   Tiszakeszi oldalon a vadőr a gátőr is. 
Naplózva
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #471 Dátum: 2012. Március 19. - 11:15:22 »

Köszönjük!

Sába! Szerintem az általam említet  terület a TIKÖVIZIG kezelésében van. Ennek Debrecen a központja. Valami kapcsolat? Ez az engedély érdekelne engem is...
Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #472 Dátum: 2012. Március 19. - 11:51:13 »

A helyileg illetékes vízügyi igazgatóságokat keressétek, az engedély pontos neve: Töltésközlekedési engedély

http://www.kvvm.gov.hu/index.php?pid=8&sid=68&katid=6

Ezen az oldalon a KAPCSOLATOK (bal oldal, legalsó) menüpontban ad egy térképet, meg tudjátok nézni melyik a területileg illetékes igazgatóság, ráklikkelve ad elérhetőséget is:

http://www.fetivizig.hu/WEB/FETIKOVIZIG/VIZIGINFO_Start.nsf/index_v2?OpenAgent



Hogy mi a rossebbel nem ba&tatják és sarcolják a jónépet.  Az a gát nem a mi adónkból épült ? A vizűgyi szervezetet nem az adófizetők tartják fenn ?
Aki ma kis hazánkban üzemanyagot vásárol az biza adófizető állampógár !    Dühhh
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #473 Dátum: 2012. Március 19. - 11:52:37 »

Hogy mi a rossebbel nem ba&tatják és sarcolják a jónépet.  Az a gát nem a mi adónkból épült ? A vizűgyi szervezetet nem az adófizetők tartják fenn ?
Aki ma kis hazánkban üzemanyagot vásárol az biza adófizető állampógár !    Dühhh

Azt azért ne felejtsd el, hogy a gát / töltéskorona nem közút!
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
cujoe
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 233


« Új üzenet #474 Dátum: 2012. Március 19. - 14:47:21 »

Azt azért ne felejtsd el, hogy a gát / töltéskorona nem közút!

Amióta az eszemet tudom a gáthasználatért mindig fizetni kellett sarcot.
Naplózva
cujoe
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 233


« Új üzenet #475 Dátum: 2012. Március 19. - 14:48:16 »

Köszönjük!

Sába! Szerintem az általam említet  terület a TIKÖVIZIG kezelésében van. Ennek Debrecen a központja. Valami kapcsolat? Ez az engedély érdekelne engem is...

KÖTIVIZIG az.
Naplózva
cujoe
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 233


« Új üzenet #476 Dátum: 2012. Március 19. - 14:49:57 »

Valóban sértés lenne, de én a kevésbé sértődős muszlimokhoz tartozok, akik hosszas vívódás után, de túlteszik magukat az ilyesmin... Ördög Ördög

Ha érdekel benneteket, akkor utána járok a gáthasználati engedélyeknek, elég jóban vagyok a gátőrökkel.
Naplózva
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #477 Dátum: 2012. Március 19. - 16:45:00 »

Ha érdekel benneteket, akkor utána járok a gáthasználati engedélyeknek, elég jóban vagyok a gátőrökkel.

Igen, érdekel! Sőt! Kösz, előre is.
Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #478 Dátum: 2012. Március 25. - 14:57:29 »

Na, úgy látom, alakul ez a kérdés.
Csak érdeklődésszerűen jártam utána, valóban, különböző útszakaszokra különböző helyekről kell beszerezni az engedélyeket.
Amúgy nem egy ökör ára, megoldható.
Kb. olyan, mint egy horgászengedély különböző folyamszakaszokra.

Sch, mindenképpen beleveszem a pakliba a Te ajánlatodat is, gyakorlatilag akkor voltam kint, amikor alig tudtam gyalogolni a hóban...


 Effendi Emelem
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Jagdterier
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 529



« Új üzenet #479 Dátum: 2012. április 11. - 16:37:57 »

Érdekel valakit Vadkárelhárítás, írjon privátba!
Tolna M.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: