Oldalak: 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászati lehetőségek  (Megtekintve 161419 alkalommal)
caiman
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57


« Új üzenet #720 Dátum: 2021. Május 17. - 19:16:19 »

Nemtudom ki hogy van vele, de engem ez a gondolatonkénti válasz/elemzés a középiskolás történelem tanáromat juttatja eszembe.
A kor, akkori szemléletével nem teljesen  egyező dolgozataimat javította így, pirossal.
Már akkor is rohadtul rüheltem.


😂😂😂 hát ez meg már tényleg a legalja....

de fellelegezhetsz te is...

Naplózva
caiman
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57


« Új üzenet #721 Dátum: 2021. Május 17. - 19:25:28 »

Ismételten kérem, ne etessétek a trollt...
Egy ideig kíváncsian néztem, hová fajul a dolog de kezd kib.szott unalmas lenni... Fejvakarás


és végül Te...
ezt csak adminkent tudod megtenni, amit itt teszel, s erre különösen büszke lehetsz... lehet hogy jó szakember vagy, de amit itt emberként előadtál az jól mintazza a mai magyar valóságot... s ez az igazán szomorú az egészben.

Nem véletlen utálja az átlagember a vadaszokat, mint a szart, s sajnos egyre inkább látni, hogy valós okai is vannak.... ez az utóbbi pár oldal a legjobb tükre ennek. Persze, volt egy két kivétel, ki normális, s ez látszott is a hozzaszolasan, sajnos itt ők a kisebbség...

Visszaterhettek újra egymás közé, én meg lépek, koccinthattok....ez volt az utolsó bejegyzesem és egyben látogatásom is ezen az oldalon.

egészségtekre.....

Naplózva
Jager74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #722 Dátum: 2021. Május 17. - 19:55:08 »

Visszaterhettek újra egymás közé, én meg lépek, koccinthattok....ez volt az utolsó bejegyzesem és egyben látogatásom is ezen az oldalon.
Örülj,hogy eddig itt lehettél! Sokkal kevesebbért is kaptak már szárnyakat... Wave
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #723 Dátum: 2021. Május 17. - 20:39:34 »

..ez volt az utolsó bejegyzesem és egyben látogatásom is ezen az oldalon.

Én nagyon sajnálom, hogy elment.  Engem csak megerősített abban, hogy miért nem fogadunk fizető vadászt vadkárelhárításra, és miért válogatom meg nagyon, hogy kit fogadok vendégként!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #724 Dátum: 2021. Május 17. - 21:16:24 »


és végül Te...
ezt csak adminkent tudod megtenni, amit itt teszel, s erre különösen büszke lehetsz... lehet hogy jó szakember vagy, de amit itt emberként előadtál az jól mintazza a mai magyar valóságot... s ez az igazán szomorú az egészben.

Nem véletlen utálja az átlagember a vadaszokat, mint a szart, s sajnos egyre inkább látni, hogy valós okai is vannak.... ez az utóbbi pár oldal a legjobb tükre ennek. Persze, volt egy két kivétel, ki normális, s ez látszott is a hozzaszolasan, sajnos itt ők a kisebbség...

Visszaterhettek újra egymás közé, én meg lépek, koccinthattok....ez volt az utolsó bejegyzesem és egyben látogatásom is ezen az oldalon.

egészségtekre.....



Arra a következtetésre jutottam, hogy ritka kincs lehetsz mondjuk egy munkahelyen. Tévedni nem szoktál, mindenre is tudod a választ, ráadásul ezt sosem tartod magadban. Gondolom imádnak a munkatársaid. Hát Isten veled!   Wave
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #725 Dátum: 2021. Május 18. - 08:31:20 »

Tisztelt Urak!  Emelem

Bonyhádon van vadásztársaság, illetve elérhetősége? Hó végén ott fogunk dolgozni s ott is alszunk.
A kellemest a hasznossal címmel, egy őzbak vadászat érdekelne.
Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv Gyula  Emelem

Jan olvtársat tudnám javasolni de elég ritka vendég errefelé.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #726 Dátum: 2021. Május 18. - 09:41:28 »

..ez volt az utolsó bejegyzesem és egyben látogatásom is ezen az oldalon.

Én nagyon sajnálom, hogy elment.  Engem csak megerősített abban, hogy miért nem fogadunk fizető vadászt vadkárelhárításra, és miért válogatom meg nagyon, hogy kit fogadok vendégként!

Kijelölte magát törlésre az olvtárs de-fájó szívvel bár-visszautasítottam. Annyi bölcs gondolattal gazdagodtunk általa az elmúlt napokban, hogy nem venném a szívemre ha nem tudnánk visszakeresni ezt a sok okosságot.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #727 Dátum: 2021. Május 18. - 10:09:49 »

Kijelölte magát törlésre az olvtárs de-fájó szívvel bár-visszautasítottam. Annyi bölcs gondolattal gazdagodtunk általa az elmúlt napokban, hogy nem venném a szívemre ha nem tudnánk visszakeresni ezt a sok okosságot.

Nézzük a jelenség tudományos magyarázatát:

"A frusztráció Freud szerint a csalódás élménye; ezt akkor érezzük, amikor erőltetett módon mondunk le egy ösztönszükséglet kielégítéséről. Általánosabban: az az érzés, amelyet egy célirányos cselekedet meghiúsulásakor, ill. valamely várt jutalom elmaradásakor érzünk. Az ember személyiségfejlődése és szocializációja során kisebb-nagyobb frusztrációk tapasztalatait megélve sajátítja el a szublimáció képességét. A súlyosabb, ismétlődő frusztráció azonban depresszióhoz is vezethet. "

"A pszichoanalitikus gyökerű[3] frusztráció–agresszió hipotézis azt állítja, hogy ha valakit megakadályoznak egy adott célra irányuló személyes erőfeszítéseiben, minden esetben agresszív hajtóerő (’drive’) keletkezik benne, amely arra motiválja az illetőt, hogy kárt tegyen a frusztrációt okozó személyben vagy tárgyban.[4] Ezen általános elmélettel szemben a kutatások azt mutatják, hogy az agresszió nem az egyedüli lehetséges válasz a frusztrációra.[5]"
 Emelem Stoel
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #728 Dátum: 2021. Május 18. - 10:28:35 »

Kijelölte magát törlésre az olvtárs de-fájó szívvel bár-visszautasítottam. Annyi bölcs gondolattal gazdagodtunk általa az elmúlt napokban, hogy nem venném a szívemre ha nem tudnánk visszakeresni ezt a sok okosságot.

Csak mondom, tudod úgy is törölni, hogy a hozzászólásai megmaradnak és kereshetőek is. Ez nem lehet kifogás, valdd be, belopta a szívedbe magát!   Ördög
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #729 Dátum: 2021. Május 18. - 11:40:14 »

Csak mondom, tudod úgy is törölni, hogy a hozzászólásai megmaradnak és kereshetőek is. Ez nem lehet kifogás, valdd be, belopta a szívedbe magát!   Ördög
És tényleg...kipróbáltam, "vendég" státuszba került felhasználó hozzászólásaira is rá lehet keresni. Most már ezt is tudom... Táncol
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
nicsa
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84



« Új üzenet #730 Dátum: 2021. Június 14. - 08:42:30 »

Sziasztok
Noszvaj környékén keresek vadászati lehetőséget június 21-23 napokra. Őzbak, vaddisznó, róka is érdekel.
Ha valaki tudna ajánlani akár vadásztársasági árlistát is nagyon szívesen fogadom.Köszönettel
Naplózva
Dániel45
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Új üzenet #731 Dátum: 2021. Augusztus 10. - 09:11:24 »

Üdvözletem!
Komárom-Esztergom megyében, illetve ahhoz közel keresek Róka, Sakál, Borz vadászati lehetőséget.

Köszönettel
Naplózva
Dániel45
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Új üzenet #732 Dátum: 2021. November 17. - 12:05:32 »

Tisztelt Vadász Társak!
Esztergom és környékén vadászati lehetőséget keresek.
Bármilyen ajánlatot meghallgatok, de elsősorban lesbérlés vagy csomagos vadászat.

Köszönettel Mosolyog
Naplózva
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #733 Dátum: 2021. November 17. - 12:40:43 »

Tisztelt Vadász Társak!
Esztergom és környékén vadászati lehetőséget keresek.
Bármilyen ajánlatot meghallgatok, de elsősorban lesbérlés vagy csomagos vadászat.

Köszönettel Mosolyog
Tardos/Tatabánya, Magor VE
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #734 Dátum: 2023. Május 02. - 16:25:15 »

Urak,

"vad hiány" miatt (egyébként teljesen korrekt módon) ma visszamondtak egy e hét végére (Pé-Szo) tervezett somogyi vadkárelhárítást. Félig-meddig már megvan az alternatíva, de ha esetleg valaki azon a környéken tud még netán olyan korrekt helyet, ahol elméletileg elkélne vagy elférne plusz 3 puska "segítség" péntek-szombaton, estétől becsületesen reggelig, az esetleg dobjon már egy privátot legyen szíves...

(Régen néztem utoljára a vadaszapro.net-et, valamitől most ott alig van hirdetve...  Lehet a bizalmat ki kell érdemelni előbb? Vagy tényleg ennyire nincs vad vagy vadkár?... Vállat von )

Köszi előre is !
Naplózva
Oldalak: 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: