Oldalak: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászati lehetőségek  (Megtekintve 161172 alkalommal)
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #510 Dátum: 2012. Július 25. - 15:56:39 »

Miért nem akarsz venni rézágyút Gábor áron?  Egész kedvező.. Stoel

Kedves Fórumlakók, Tisztelt Olvasóközönség!

Sándor olvtárs fenti siralmas poénjáért én kérek elnézést... Rííí Rííí



 Effendi Emelem
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #511 Dátum: 2012. Július 25. - 17:43:12 »

Én pedig azt kérem, térjetek vissza a (MINDEN)  topik eredeti témájához! 
A süketelés menjen a csevegőbe!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Bütyök
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 773


« Új üzenet #512 Dátum: 2012. Szeptember 26. - 12:41:11 »

Tisztelt Vadásztársak !
Fácánkakas vadászatára várjuk vendégek /4-8 fő / jelentkezését november 1-től Békés megyében.
Továbbá Őz tarvadra  Október 1-től időpont egyeztetéssel .
Szállás a felújított vadászházunkban megoldható.
Részletek a vadászmestertől :Horváth Arnold 06303959592  Csanádapáca.
Naplózva
Tompi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150


« Új üzenet #513 Dátum: 2014. Július 08. - 21:03:02 »

Üdv! S.Peti

Július 18 és júli 31 között keresek vadászati lehetöséget Balatonfüred környékén.

Üdv.: Tompi Vigyorog
Naplózva

" Légy résen! "
Pinti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42



« Új üzenet #514 Dátum: 2015. Január 18. - 12:52:12 »

Sziasztok.
Vadàszati lehetőség érdekelne Baranya megyében. Elsősorban les bérlés illetve terület bérlés, de mindenféle megoldàs érdekelhet. Ha esetleg valaki tud akkor privat üzenetben jelezze. Előre is köszönöm.
Üdv: Pinti
Naplózva
Baglyos
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Új üzenet #515 Dátum: 2015. Január 30. - 17:12:54 »

sziasztok
Esetleg tudna valaki Zemplénben lesbérletet ha igen az segíthetne  jöhet privátban is
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #516 Dátum: 2015. Január 30. - 17:30:49 »

sziasztok
Esetleg tudna valaki Zemplénben lesbérletet ha igen az segíthetne  jöhet privátban is
A Dél-Zempléni szokott hirdetni. Rókabérc vagy mi a szösz. Írd meg ,hogy hol vagy helyileg,aztán ha hallok valamit ,akkor szólok.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Stefi
Vendég
« Új üzenet #517 Dátum: 2015. Január 30. - 17:42:08 »

sziasztok
Esetleg tudna valaki Zemplénben lesbérletet ha igen az segíthetne  jöhet privátban is


Nem tudom !   Fejvakarás

Néhány személyt ismerek akik nem tovább mint 1 évig vettek lesbérletet aztán nem újították meg mert nem jött be nekik, pedig nem voltak extra elvárásaik ... sőt .  Legtöbbjük szerint jobban jártak volna ha azon valami vadászatot - kilövést vesznek vagy vadkáros kiülős stb. lehetőségekbe fektetik. Szerintem járd ezt a témát jól körül , elsősorban olyanoktól érdeklődj akik jártak ilyen cipőben főként ott ahol majd Te akarsz bérelni.       Emelem
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #518 Dátum: 2015. Január 30. - 17:46:34 »


Nem tudom !   Fejvakarás

Néhány személyt ismerek akik nem tovább mint 1 évig vettek lesbérletet aztán nem újították meg mert nem jött be nekik, pedig nem voltak extra elvárásaik ... sőt .  Legtöbbjük szerint jobban jártak volna ha azon valami vadászatot - kilövést vesznek vagy vadkáros kiülős stb. lehetőségekbe fektetik. Szerintem járd ezt a témát jól körül , elsősorban olyanoktól érdeklődj akik jártak ilyen cipőben főként ott ahol majd Te akarsz bérelni.       Emelem
Ahol annyi a lesbérlet egy évre,mint máshol a beugró egy társaságba,az nem biznisz. (Csomagfüggő,utazási távolság-függő,mondjuk) Ha viszont olyan árat talál,mint ami néhány társaságnál megtalálható,hogy kb. a tagdíj és a beugró leosztva egy évre,akkor már akár jól is járhat.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #519 Dátum: 2015. Január 30. - 18:19:31 »

Én most márciustól akarok bérelni lest, a szülőfalum határában lévő társaságtól.(B.A.Z. Megye, Forró) A vadászmesterük mondta, hogy 6 süldő és 2 suta (szórón lőve) 200 ezer, ezeknek a húsát is elvihetem. Ezen felül vadkár időszakban korlátlanul kiülhetek a károsított területekre. Itt nincs darabszám korlátozás és akkorát lőhetek, amekkorát csak akarok (ezeket viszont nem vihetem haza). Szerintem ez annyira nem gáz, náluk most kb. 800-1 misi a beugró és havi 8 ezer a tagdíj. Rengeteg a disznó, az őz és már kezd egyre jobban szaporodni a szarvas is.  Emelem
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #520 Dátum: 2015. Január 30. - 18:59:48 »

Én most márciustól akarok bérelni lest, a szülőfalum határában lévő társaságtól.(B.A.Z. Megye, Forró) A vadászmesterük mondta, hogy 6 süldő és 2 suta (szórón lőve) 200 ezer, ezeknek a húsát is elvihetem. Ezen felül vadkár időszakban korlátlanul kiülhetek a károsított területekre. Itt nincs darabszám korlátozás és akkorát lőhetek, amekkorát csak akarok (ezeket viszont nem vihetem haza). Szerintem ez annyira nem gáz, náluk most kb. 800-1 misi a beugró és havi 8 ezer a tagdíj. Rengeteg a disznó, az őz és már kezd egyre jobban szaporodni a szarvas is.  Emelem
Ilyesmire gondoltam én is. Hasonló feltételeket el lehet csípni. Forrón is elég forró a helyzet úgy látom. Arrafelé máshol is szokott adódni ilyen lehetőség. Mondjuk a sutát szórón ne reklámozd! Kacsint
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #521 Dátum: 2015. Január 30. - 19:12:34 »

Ilyesmire gondoltam én is. Hasonló feltételeket el lehet csípni. Forrón is elég forró a helyzet úgy látom. Arrafelé máshol is szokott adódni ilyen lehetőség. Mondjuk a sutát szórón ne reklámozd! Kacsint
A szórót a süldőkre értettem! Én, ha lesz rá lehetőség, inkább cserkelve ejtenék el tarvadat. Nekem amúgy sem a szívem csücske a szórós vadászat. Mennyivel izgibb egy vadkárelhárítás....legalább is számomra.   Mosolyog  Wave
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #522 Dátum: 2015. Január 30. - 21:38:58 »

Itt van egy aki kapja marja lehetőség... Ördög
https://vadaszapro.net/reszletek/210542/eves-szerzodes-nograd-megyeben
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #523 Dátum: 2015. Január 30. - 21:56:43 »

Ez bizony nagyon jó ajánlatnak tűnik!
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #524 Dátum: 2015. Január 30. - 22:03:06 »

Ez bizony nagyon jó ajánlatnak tűnik!
Ha van lehetőséged sokat kint ülni, akkor igen.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Oldalak: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: