Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... 50   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászati lehetőségek  (Megtekintve 161309 alkalommal)
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #330 Dátum: 2009. Május 12. - 16:26:17 »

Szia!

Én is azt javaslom amit Jan!
Etesd még egy két hétig ahogy Ő is tette, Kacsint aztán lődd meg!

Nahát ezt a súlyos és alaptalan vádat a leghatározottabban visszautasítom!
Én nem etettem a rókákat, hanem a modern tudomány legújabb eredményeit is felhasználva, a szakmai előírások szigorú betartása mellett, szakszerűen próbáltam teritékre hozni őket. Kacsint
Lehet hogy ez kívülről úgy tűnt, mintha két hétig csak hízlaltam volna őket, de valójában ez azt szolgálta, hogy mozgásukat és viselkedésüket a legjobban kitapasztaljam! Az igaz, hogy teljesen máshol kerültek teritékre, de nem kéne minden apróságon fennakadni! Bion
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #331 Dátum: 2009. Május 12. - 17:36:04 »

Nahát ezt a súlyos és alaptalan vádat a leghatározottabban visszautasítom!
Én nem etettem a rókákat, hanem a modern tudomány legújabb eredményeit is felhasználva, a szakmai előírások szigorú betartása mellett, szakszerűen próbáltam teritékre hozni őket. Kacsint
Lehet hogy ez kívülről úgy tűnt, mintha két hétig csak hízlaltam volna őket, de valójában ez azt szolgálta, hogy mozgásukat és viselkedésüket a legjobban kitapasztaljam! Az igaz, hogy teljesen máshol kerültek teritékre, de nem kéne minden apróságon fennakadni! Bion

Szia Jani!
Különben is, sokkal szebb egy kihízott téli róka, mint egy sovány, ráncos bőrű!
Én csak irínykedek a kerti rókádra! Kacsint
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #332 Dátum: 2009. Május 13. - 10:51:25 »

 Üdv  Wave
 A Tatárszentgyörgy-i Őzbak vadászati lehetőség nem aktuális! Leállitották .Sajnos én is lecsúsztam .Kereshetek másik vadászterületet. Wave
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #333 Dátum: 2009. Május 13. - 11:00:35 »

Leállitották.

 NoComment Gun Zavarodott

Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Steve
Vendég
« Új üzenet #334 Dátum: 2009. Május 13. - 11:24:24 »

Üdv  Wave
 A Tatárszentgyörgy-i Őzbak vadászati lehetőség nem aktuális! Leállitották .Sajnos én is lecsúsztam .Kereshetek másik vadászterületet. Wave

Nem mint ha érintene, de kíváncsi lennék rá, hogy miért? Kacsint
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #335 Dátum: 2009. Május 13. - 11:34:01 »

St. Girgesz  Wave Ird meg te ,mert nekem felmegy a pumpám. Wave
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #336 Dátum: 2009. Május 13. - 11:37:01 »

St. Girgesz  Wave Ird meg te ,mert nekem felmegy a pumpám. Wave

Majd ha egy kicsit lenyugodtam, elmesélem...
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
kikinda
nótaguberátor és idomár
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


kikindai pipafüstös


WWW
« Új üzenet #337 Dátum: 2009. Május 13. - 12:07:13 »

Majd ha egy kicsit lenyugodtam, elmesélem...
Ennyi titokzatos felvező után már mindekit érdekel az ok!
Talán túl korrekt volt az ajánlat? >Nevet
Naplózva

látom, hosszú útra készülsz, búcsúzni jöttél, menj, ha menned kell
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #338 Dátum: 2009. Május 13. - 12:17:07 »

Ennyi titokzatos felvező után már mindekit érdekel az ok!
Talán túl korrekt volt az ajánlat? >Nevet
Én két dologra gondolok.
Az egyik, hogy találtak nagyobb bakokra vendéget.
A másik, hogy a tagok megvették a kis bakokat.
 Vállat von
Naplózva
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #339 Dátum: 2009. Május 13. - 12:34:00 »

Sziasztok!
A kérdésetekre a válasz  csak annyi ,hogy a terület jelenlegi bérlői és a terület földtulajdonosait képviselő és a régi vadászatra jogosult között kialakult vitás helyzet miatt van le állitva a bér vadásztatás.Ez az egész történet igazlolja a magyar jogrendszerben lévő joghézagok és kis kapuk létét.Én csak eggyet nem értek és le is zárom evvel a történet,hogyha valakinek az országban tiz évre érvényes haszonbérleti szerzödése van és az abban foglat kötelezetségeit teljesiti(területbér,vadkár,stb) akkor csak azért nem támadhatom meg mert engem vagy a báráti sleppemet ki zárták vagy nem vették fel  a társaságba.
Ezért arra kérlek benneteket,hogy ne csámcsogjuk rajta ez az ő belső ügyük fogadjuk el.Sajnos engem is érint nekem is volt lekötve bak.
És kérném  a moderátort,hogy törölje hirdetési részt a topickbol.
Én személy szerint szúrkolok nekik ,hogy meg tudják vivnia csatájukat.
Üdv HSanyi
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #340 Dátum: 2009. Május 13. - 12:40:34 »

Sziasztok!
A kérdésetekre a válasz  csak annyi ,hogy a terület jelenlegi bérlői és a terület földtulajdonosait képviselő és a régi vadászatra jogosult között kialakult vitás helyzet miatt van le állitva a bér vadásztatás.Ez az egész történet igazlolja a magyar jogrendszerben lévő joghézagok és kis kapuk létét.Én csak eggyet nem értek és le is zárom evvel a történet,hogyha valakinek az országban tiz évre érvényes haszonbérleti szerzödése van és az abban foglat kötelezetségeit teljesiti(területbér,vadkár,stb) akkor csak azért nem támadhatom meg mert engem vagy a báráti sleppemet ki zárták vagy nem vették fel  a társaságba.
Ezért arra kérlek benneteket,hogy ne csámcsogjuk rajta ez az ő belső ügyük fogadjuk el.Sajnos engem is érint nekem is volt lekötve bak.
És kérném  a moderátort,hogy törölje hirdetési részt a topickbol.
Én személy szerint szúrkolok nekik ,hogy meg tudják vivnia csatájukat.
Üdv HSanyi

Áthúztam a csevegőbe...
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Steve
Vendég
« Új üzenet #341 Dátum: 2009. Május 13. - 12:45:19 »

Köszönöm! Emelem
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #342 Dátum: 2009. Május 26. - 08:05:50 »

Bukovszky Robi hsz.-át a "Rendellenes bakok" topicból ide helyeztem át.

"Sziasztok! Lehet nem ez a megfelelő hely ahová fel teszem. Kérem a moderátorokat, ha úgy látják helyesnek helyezzék át. A parókás bakok kifizetésénél mi a bevett gyakorlat, mi alapján történik az elszámolás? Nálunk /Szerencs/ most van egy aki a bérvadászára vár, komoly érdeklődő jelentkezését várom."
Naplózva
Lupus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258



« Új üzenet #343 Dátum: 2009. Május 26. - 08:07:06 »

Bukovszky Robi hsz.-át a "Rendellenes bakok" topicból ide helyeztem át.

"Sziasztok! Lehet nem ez a megfelelő hely ahová fel teszem. Kérem a moderátorokat, ha úgy látják helyesnek helyezzék át. A parókás bakok kifizetésénél mi a bevett gyakorlat, mi alapján történik az elszámolás? Nálunk /Szerencs/ most van egy aki a bérvadászára vár, komoly érdeklődő jelentkezését várom."
ÉN meg oda írtam!
Naplózva

Üdvözlettel
Dances with Wolves
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #344 Dátum: 2009. Május 26. - 12:17:38 »

Na akkor az egyedi összeg amit edig tudok az 400-700 eFt között volt, tavaly a mienket elverte a helyéről egy kis villás bak, azt emberünk 5 be lőte volna meg, valószínűleg utánna elhulott, mert nem találtuk... Rííí
Naplózva

Üdv End
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... 50   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: