Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 50   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászati lehetőségek  (Megtekintve 161378 alkalommal)
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #165 Dátum: 2008. Október 19. - 19:05:09 »

Hát, nincs nagy tolongás!

Én jelentkezem! Vadász Vadász

Már összejött egy kártyaparti! Mosolyog
Hát a kártyából engem hagyj ki... soha nem kártyázom. de elsörözgetek közben míg ti dobáljátok a papírt  >Nevet
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Róbert82
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Új üzenet #166 Dátum: 2008. Október 19. - 20:23:49 »

Kártya sörözés közben? nem is rossz ötlet!  Piál
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #167 Dátum: 2008. Október 19. - 21:18:25 »

Hát, nincs nagy tolongás!

Én jelentkezem! Vadász Vadász

Már összejött egy kártyaparti! Mosolyog
Hát a kártyából engem hagyj ki... soha nem kártyázom. de elsörözgetek közben míg ti dobáljátok a papírt  >Nevet

Nem lesz ebből semmi! Fejvakarás Az olvtársaknak tele a vadásznaptárjuk, nemigen jelentkeznek!
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #168 Dátum: 2008. Október 19. - 21:24:06 »

Hát, nincs nagy tolongás!

Én jelentkezem! Vadász Vadász

Már összejött egy kártyaparti! Mosolyog
Hát a kártyából engem hagyj ki... soha nem kártyázom. de elsörözgetek közben míg ti dobáljátok a papírt  >Nevet

Nem lesz ebből semmi! Fejvakarás Az olvtársaknak tele a vadásznaptárjuk, nemigen jelentkeznek!

Ha jól látom, akkor hárman már vagyunk. Kell több ember egy jó kis esti kacsa-húzásra? Sanyooo, csak akarni kell és összehozzuk azt a vadászatot ennyi emberrel is. A többiek meg majd jönnek a következő vadászatra...
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #169 Dátum: 2008. Október 19. - 21:28:18 »

Hát, nincs nagy tolongás!

Én jelentkezem! Vadász Vadász

Már összejött egy kártyaparti! Mosolyog
Hát a kártyából engem hagyj ki... soha nem kártyázom. de elsörözgetek közben míg ti dobáljátok a papírt  >Nevet

Nem lesz ebből semmi! Fejvakarás Az olvtársaknak tele a vadásznaptárjuk, nemigen jelentkeznek!

Ha jól látom, akkor hárman már vagyunk. Kell több ember egy jó kis esti kacsa-húzásra? Sanyooo, csak akarni kell és összehozzuk azt a vadászatot ennyi emberrel is. A többiek meg majd jönnek a következő vadászatra...

Ne izgass! Bion Tudod, mindennek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem! Zsírozzam az "automatát"? Mosolyog
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #170 Dátum: 2008. Október 19. - 21:30:11 »

"Ha jól látom, akkor hárman már vagyunk"---négyen.
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #171 Dátum: 2008. Október 19. - 21:34:18 »

"Ha jól látom, akkor hárman már vagyunk"---négyen.

Bakker!-Viktort kihagytam a számításból. Amúgy négy főnek előbb tudok apróvad vadászatot, mint 25-nek.
(de elméletileg 15 fő is jó még, de ezt majd a héten pontosítom)
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #172 Dátum: 2008. Október 20. - 07:25:48 »

Sziasztok!
Én is vevő lennék a témára, de szerintem nem tudom majd megoldani.
Decebertől Bp-en dolgozom...albérlet...fegyer egyenlőre otthol, csak később költözik velem fel....aztán igy érdekes lenne, fennt nem tudnám hol tárolni még....
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #173 Dátum: 2008. Október 20. - 07:35:25 »

"Ha jól látom, akkor hárman már vagyunk"---négyen.

Bakker!-Viktort kihagytam a számításból. Amúgy négy főnek előbb tudok apróvad vadászatot, mint 25-nek.
(de elméletileg 15 fő is jó még, de ezt majd a héten pontosítom)

Ez így egy kicsit lóg a levegőben.

Mielőbb kellene időpontot találni, mert addig sokan nem tudnak nyilatkozni, hogy megfelelő-e?
Girgesz, kérjél árat légyszives a vadfácános hajtásra, gyorsan találjunk ki ennek ismeretében egy időpontot és onnantól mindenki tudja tervezni, szervezni a dolgait.

Voldi
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #174 Dátum: 2008. Október 20. - 07:51:27 »

Sziasztok!
Az Üllöi időpont azért nincs még lefikszálva mert folyik a vadásztatás,és van egy külfüldi csoport aki nagy teritékü vadászatott rendez.
Ahogy ők el mennek és meg tudjuk ,hogy "szerepeltek" az után beszélhetjük meg az idő pontott.
De eddig nem sokan vagyunk rá.
Talán 6-7 fő és azért a vendeglátoknak sem mindegy,hogy mekkora létszámmal megyünk.
Üdv:HSanyi
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #175 Dátum: 2008. Október 20. - 07:58:19 »

Sziasztok!
Az Üllöi időpont azért nincs még lefikszálva mert folyik a vadásztatás,és van egy külfüldi csoport aki nagy teritékü vadászatott rendez.
Ahogy ők el mennek és meg tudjuk ,hogy "szerepeltek" az után beszélhetjük meg az idő pontott.
De eddig nem sokan vagyunk rá.
Talán 6-7 fő és azért a vendeglátoknak sem mindegy,hogy mekkora létszámmal megyünk.
Üdv:HSanyi

Sanyi ez világos, de én pl. nem tudom megmondani, hogy tudok-e menni, míg az időpontot nem ismerem. Jelentkezni addig meg teljesen felesleges, utána meg exkuzálni magam, hogy nem jó az időpont.

Voldi
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #176 Dátum: 2008. Október 20. - 08:18:23 »

....vagy ekszkuzálni... Ördög Ördög
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #177 Dátum: 2008. Október 20. - 15:04:01 »

Sziasztok!
Én is vevő lennék a témára, de szerintem nem tudom majd megoldani.
Decebertől Bp-en dolgozom...albérlet...fegyer egyenlőre otthol, csak később költözik velem fel....aztán igy érdekes lenne, fennt nem tudnám hol tárolni még....

Szólsz Sanyi bátyádnak, oszt' kapol...   Bion
Naplózva
Róbert82
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Új üzenet #178 Dátum: 2008. Október 20. - 17:18:48 »

nem bánnám ha az én naptáram is tele lenne "vadászat" bejegyzésekkel!  Bion de eddig még csak a "meló" szó található meg benne! Fejvakarás
az időpontot jó lenne lehetőség szerint hamarabb megtudni, mert ahoz kell igazodni! Vadász
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #179 Dátum: 2008. Október 20. - 17:25:55 »

Sziasztok!
Én is vevő lennék a témára, de szerintem nem tudom majd megoldani.
Decebertől Bp-en dolgozom...albérlet...fegyer egyenlőre otthol, csak később költözik velem fel....aztán igy érdekes lenne, fennt nem tudnám hol tárolni még....


Szia Feri!

Ezen nem múlhat!
Milyet akarsz? duplacsövüt, Bockot, egycsövüt, vagy a Browningot?
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 50   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: