Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 50   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászati lehetőségek  (Megtekintve 161404 alkalommal)
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #150 Dátum: 2008. Október 08. - 21:16:18 »

Szia Sanyooo!
Amit szeretünk volna azt rézben elértem,mert a kezdeményezés megtörtént a gondolatok megindultak.Ahoz ,hogy eljussúnk vadászni együtt ahoz kell egy pár ember (csapat) a szó jó értelmében.Ami nem tetszet az,hogy még azt tudjuk hova,hogyan de már be dobtad a kritikát ide,vagy oda igy vagy ugy nem.Bennem nincsen tüske se harag mindenki eltudja dönteni ,hogy mi jóneki.
A Vadcoopra vissza térve nekem is van még tagságom de én se járok dodált kacsára.Nekem 94 óta van ott tagságom volt benne jó is rosszis.De volt egy két igen jó vadászat monjuk Tatán,Etesen,de azota meg változtak a dolgok,de ez nem ide tarozik.a cél az,hogy minnél több fórumtárs érdeklödjön és kellő számu jelentkezés után tudjunk szervezni valamijen vadászatott.Üdv HSanyi
Arra gondoltam, hogy megkérdezem Lengyiéket, hogy bevállalnak-e egy szervezett hajtást. Náluk aztán fix, hogy nincs tápos madár!  Bion Van viszont vad -elég szép számmal-, szép környék... a jó hangulatot meg nekünk kell biztosítani. Hátha benne lennének. Ha ők nem,akkor a Kőrös-zugban a Hármas-Kőrösöknél van még lehetőségem, meg Hajdúnánás környékén.
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #151 Dátum: 2008. Október 08. - 21:22:01 »

Liba kacsával összekötve?

Tavaly hosszas nyomozómunka után ráakadtam egy helyre, és nagyon jót vadásztam náluk.
Elég rugalmasnak tűnnek, szerintem akár fácánnal is összeköthető.
Még nem érdeklődtem náluk, hogy csoportot fogadnának-e, és ha igen milyen feltételekkel, lássuk az érdeklődőket, aztán ha érdemes nekiindulunk.

Ez nagyon kellemesen hangzik.
Engem érdekel.

Voldi
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #152 Dátum: 2008. Október 08. - 21:24:36 »

Szia Gergő!
Jó ötletnek tartom ,de tudnunk kell,hogy hány fővel számoljanak és mekkora teritékre kalkuláljanak.Ha beszélsz vele kérdezdmeg azt is ,hogy napijegy árában mondjuk 2db madár vagy teriték és szétosztjuk a költségeket.Üdv HSanyi
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #153 Dátum: 2008. Október 08. - 21:28:12 »

Szia Gergő!
Jó ötletnek tartom ,de tudnunk kell,hogy hány fővel számoljanak és mekkora teritékre kalkuláljanak.Ha beszélsz vele kérdezdmeg azt is ,hogy napijegy árában mondjuk 2db madár vagy teriték és szétosztjuk a költségeket.Üdv HSanyi

Ez csak természetes. Csak ötletnek vetettem fel-mert ott biztos, hogy nem műanyag-vadászat lenne, hanem kemény 10-20km-es séta, lapuló nyulak, toronykakasok és róka a turjánban. Ahogy szokott. Kíváncsiság felkeltőnek ennyi, a többit meg majd ha megkérdeztem az illetékest.
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #154 Dátum: 2008. Október 08. - 21:37:39 »

Szia Gergő!
Jó ötletnek tartom ,de tudnunk kell,hogy hány fővel számoljanak és mekkora teritékre kalkuláljanak.Ha beszélsz vele kérdezdmeg azt is ,hogy napijegy árában mondjuk 2db madár vagy teriték és szétosztjuk a költségeket.Üdv HSanyi

Ez csak természetes. Csak ötletnek vetettem fel-mert ott biztos, hogy nem műanyag-vadászat lenne, hanem kemény 10-20km-es séta, lapuló nyulak, toronykakasok és róka a turjánban. Ahogy szokott. Kíváncsiság felkeltőnek ennyi, a többit meg majd ha megkérdeztem az illetékest.

Oszt ezeket a jó ötleteket miért dugdostad eddig?   Türelmetlenül Wave

Voldi
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #155 Dátum: 2008. Október 08. - 21:49:16 »

Szia Sanyooo!
Amit szeretünk volna azt rézben elértem,mert a kezdeményezés megtörtént a gondolatok megindultak.Ahoz ,hogy eljussúnk vadászni együtt ahoz kell egy pár ember (csapat) a szó jó értelmében.Ami nem tetszet az,hogy még azt tudjuk hova,hogyan de már be dobtad a kritikát ide,vagy oda igy vagy ugy nem.Bennem nincsen tüske se harag mindenki eltudja dönteni ,hogy mi jóneki.
A Vadcoopra vissza térve nekem is van még tagságom de én se járok dodált kacsára.Nekem 94 óta van ott tagságom volt benne jó is rosszis.De volt egy két igen jó vadászat monjuk Tatán,Etesen,de azota meg változtak a dolgok,de ez nem ide tarozik.a cél az,hogy minnél több fórumtárs érdeklödjön és kellő számu jelentkezés után tudjunk szervezni valamijen vadászatott.Üdv HSanyi

Tudod, "a figyelmes olvasás csodát tesz!" Javaslom pontosan olvasd el hozzászólásaimat, és amit Te válaszoltál rájuk, azokat is, utána minősíts!
1991-től 1995-ig voltam vadcoop tag, ott megútáltam a "mészárosmunkát"! Lehet téged zavar a szókimondásom, de mikor a rémült kacsa beúszott majd a lábam közé, hogy védjem meg, "mert itt lőnek", akkor megfogadtam, nevelt kacsára többet nem vadászom! Szomorú
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #156 Dátum: 2008. Október 09. - 07:43:01 »



"... de mikor a rémült kacsa beúszott majd a lábam közé, hogy védjem meg, "mert itt lőnek", akkor megfogadtam, nevelt kacsára többet nem vadászom! Szomorú "

Ez azért kemény lehetett.
Sanyoooo, Sándor -ezen kár itt adjozni, mert szerintem mindketten ugyanazt akarjátok: egy jó csapattal egy jót vadászni.
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Steve
Vendég
« Új üzenet #157 Dátum: 2008. Október 09. - 08:54:16 »

Gyerekek!

Infó kéne, hogy mennyiért adják máshol az őz tarvadat?

Előre is köszi Wave
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #158 Dátum: 2008. Október 09. - 09:24:31 »

Gyerekek!

Infó kéne, hogy mennyiért adják máshol az őz tarvadat?

Előre is köszi Wave

Steve: két helyről tudok. Az egyik helyen a suta-gida kilövés 5000Ft+ha kell a hús, akkor nyúzva, darabolva megkapod az aktuális átvételi árért. A másik helyen suta kilövés 20.000Ft, gida 18.000Ft és tiéd az elejtett vad.
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #159 Dátum: 2008. Október 10. - 21:00:40 »

Sziasztok!
Előzetesen szeretnélek tájékoztatni benneteket,hogy november közepe,vége fele Bp közelében fácán vadászati lehetőségre lessz alkalunk.
Az időpont késöbbiekben lessz meghirdetve(még egyeztetés alatt van) az ár kb 3500Ft/db lött madár teritéken.Aki részt szeretne venni rajta kérem jelezze szándékát.
Üdv HSanyi
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #160 Dátum: 2008. Október 10. - 21:11:20 »

Sziasztok!
Előzetesen szeretnélek tájékoztatni benneteket,hogy november közepe,vége fele Bp közelében fácán vadászati lehetőségre lessz alkalunk.
Az időpont késöbbiekben lessz meghirdetve(még egyeztetés alatt van) az ár kb 3500Ft/db lött madár teritéken.Aki részt szeretne venni rajta kérem jelezze szándékát.
Üdv HSanyi
Akkor jelzem.
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #161 Dátum: 2008. Október 13. - 18:47:28 »

Sziasztok!
Előzetesen szeretnélek tájékoztatni benneteket,hogy november közepe,vége fele Bp közelében fácán vadászati lehetőségre lessz alkalunk.
Az időpont késöbbiekben lessz meghirdetve(még egyeztetés alatt van) az ár kb 3500Ft/db lött madár teritéken.Aki részt szeretne venni rajta kérem jelezze szándékát.
Üdv HSanyi

Szia!
Engem is érdekelne, de több információt szeretnék, hogy dönteni tudjak! Előre is köszönöm!
Üdv sanyooo
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #162 Dátum: 2008. Október 17. - 17:02:18 »

Hát, nincs nagy tolongás!

Én jelentkezem! Vadász Vadász
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Viktor
Vendég
« Új üzenet #163 Dátum: 2008. Október 17. - 18:01:59 »

Én is!
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #164 Dátum: 2008. Október 17. - 18:05:50 »

Hát, nincs nagy tolongás!

Én jelentkezem! Vadász Vadász

Már összejött egy kártyaparti! Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 50   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: