Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 50   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászati lehetőségek  (Megtekintve 161402 alkalommal)
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #135 Dátum: 2008. Október 08. - 08:05:24 »

Sziasztok !
Gergő,Sanyooo még csak elméletileg szervezünk .A kérdés az volt, ki kiván részt venni.Még a hely és mód nincs le beszélve.Gondolhatjátok ,hogy olyanba nem rengátok bele senkit amin én se vennék részt szivesen.
Sanyooo én voltam Nógrádben töbször olyan félvad réce vadászaton,hogy a végén köszönetettel és kalap emeléssel  távoztunk.
Fiúk csapatott szeretnénk épiteni.Ebben segitsetek .Üdv HSanyi
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #136 Dátum: 2008. Október 08. - 08:54:29 »


Fiúk csapatott szeretnénk épiteni.Ebben segitsetek .Üdv HSanyi

Azért jelentkeztem, mert ha bármilyen társasvadászat lesz, én benne vagyok.
Sándor-az elérhetőségem ismered, lehet tudok segíteni a megszervezésben.
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Frunci
aaaaa
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Új üzenet #137 Dátum: 2008. Október 08. - 10:37:13 »


Fiúk csapatott szeretnénk épiteni.Ebben segitsetek .Üdv HSanyi

Azért jelentkeztem, mert ha bármilyen társasvadászat lesz, én benne vagyok.
Sándor-az elérhetőségem ismered, lehet tudok segíteni a megszervezésben.


Én is.
Frunci
Naplózva
Huta
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Új üzenet #138 Dátum: 2008. Október 08. - 10:46:13 »

Sziasztok!
Mivel több fórumtársamban is felmerült a gondolat,hogy szervezni kellene egy közös fóumos apróvad vadászatott (kacsa,fácán).
Próbáljuk meg összeirni ,hogy ki venne rajta részt és természetesen válalná ennek anyagi vonzatát. Szerintem 5db madár fejenként be válalható .Jó lenne egy min 10 max ( nem merek jósolni) kb 3000Ft/db kellene kalkulálni .Estleg akinél lehetne vadászatott lekötni az jelezze.Üdv HSanyi

Szia!
Ez esetleg jó lenne!
"Kiváló röpkészségű vadkacsa vadászati lehetőség Békés és Nógrád megyében. Bérkilövő Vt-k és baráti csoportok jelentkezését is várjuk. Érdeklődni telefonon.Szállás,étkezés megoldható.
Ár: 2300 HUF (10 Euro)"



Tavaly én is voltam egy jó kacsázáson Nógrádban, a hely nevét sajna nem tudom, összetett volt, az elje vagy vége Újszász volt ,azt hiszem. Próbálom megszerezni az elérhetőséget, jó sportos kacsák voltak, nem kellett rugdosni őket. Szóval, én is mennék egy jót kacsázni, és az ár is elfogadhatónak tűnik.
Naplózva

Üdv:
Huta
Tamás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Új üzenet #139 Dátum: 2008. Október 08. - 18:30:24 »

Benne vagyok Én is!

Sőt felajánlom a területünket fácánra. Tagi áron 3.000Ft/db-ért jutok hozzá. Vadászház, sütés-főzés megoldható!

Tamás.
Naplózva

"Nem az a lényeg, hogy hol vadászik az ember, hanem hogy kivel."
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #140 Dátum: 2008. Október 08. - 18:41:08 »

 Tamás  Wave Ez jól hangzik és merre? Wave
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #141 Dátum: 2008. Október 08. - 19:36:35 »

Liba kacsával összekötve?

Tavaly hosszas nyomozómunka után ráakadtam egy helyre, és nagyon jót vadásztam náluk.
Elég rugalmasnak tűnnek, szerintem akár fácánnal is összeköthető.
Még nem érdeklődtem náluk, hogy csoportot fogadnának-e, és ha igen milyen feltételekkel, lássuk az érdeklődőket, aztán ha érdemes nekiindulunk.
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #142 Dátum: 2008. Október 08. - 20:17:35 »

Sziasztok !
Gergő,Sanyooo még csak elméletileg szervezünk .A kérdés az volt, ki kiván részt venni.Még a hely és mód nincs le beszélve.Gondolhatjátok ,hogy olyanba nem rengátok bele senkit amin én se vennék részt szivesen.
Sanyooo én voltam Nógrádben töbször olyan félvad réce vadászaton,hogy a végén köszönetettel és kalap emeléssel  távoztunk.
Fiúk csapatott szeretnénk épiteni.Ebben segitsetek .Üdv HSanyi

Szia!
Örülök, hogy jót kacsáztál! De én megfogadtam, dobált kacsára nem megyek. Vadásztam "röptetett vadrécére" a vadcoop-ban eleget, szándékosan nem írok helységneveket, de az országban sokfelé, hidd el! akkor inkább  verebésznék, ha nem lenne védett! Mosolyog Vadásztam míg lehetett dunai VAD kacsára, na az igen! Sajnos vízivad-idényjegyet mostanság nem adnak ki a környéken. Szomorú
Már megbocsáss, de ez a " Fiúk csapatot szeretnénk építeni. Ebben segítsetek" nagyon furcsán hangzott, legalábbis nekem. Bocsánat ha félreértettem! Mosolyog
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #143 Dátum: 2008. Október 08. - 20:23:26 »

Liba kacsával összekötve?

Tavaly hosszas nyomozómunka után ráakadtam egy helyre, és nagyon jót vadásztam náluk.
Elég rugalmasnak tűnnek, szerintem akár fácánnal is összeköthető.
Még nem érdeklődtem náluk, hogy csoportot fogadnának-e, és ha igen milyen feltételekkel, lássuk az érdeklődőket, aztán ha érdemes nekiindulunk.
Na, ez még jobban hangzik, főleg, hogy két éve nem találok egy normális libázó helyet... Mosolyog

Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #144 Dátum: 2008. Október 08. - 20:24:27 »

Szóval lényeg a lényeg-bármilyen kezdeményezésben benne vagyok, és ha kell szívesen segítek én is.
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Tamás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Új üzenet #145 Dátum: 2008. Október 08. - 20:25:04 »

Tamás  Wave Ez jól hangzik és merre? Wave

Bodorgköz - Tiszakarád
Budapesttől kb. 280km
Öt fő részére alvási lehetőség is van a vadászházban.
Naplózva

"Nem az a lényeg, hogy hol vadászik az ember, hanem hogy kivel."
Róbert82
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Új üzenet #146 Dátum: 2008. Október 08. - 21:00:37 »

sziasztok!
haverommal egy szervezett vadászatra mi is szívesen beneveznénk. főleg hogy én idén vizsgáztam le, így nekem minden új és érdekes és minden lehetőséget megragadok amit lehet.  Vadász
Naplózva
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #147 Dátum: 2008. Október 08. - 21:04:36 »

Szia Sanyooo!
Amit szeretünk volna azt rézben elértem,mert a kezdeményezés megtörtént a gondolatok megindultak.Ahoz ,hogy eljussúnk vadászni együtt ahoz kell egy pár ember (csapat) a szó jó értelmében.Ami nem tetszet az,hogy még azt tudjuk hova,hogyan de már be dobtad a kritikát ide,vagy oda igy vagy ugy nem.Bennem nincsen tüske se harag mindenki eltudja dönteni ,hogy mi jóneki.
A Vadcoopra vissza térve nekem is van még tagságom de én se járok dodált kacsára.Nekem 94 óta van ott tagságom volt benne jó is rosszis.De volt egy két igen jó vadászat monjuk Tatán,Etesen,de azota meg változtak a dolgok,de ez nem ide tarozik.a cél az,hogy minnél több fórumtárs érdeklödjön és kellő számu jelentkezés után tudjunk szervezni valamijen vadászatott.Üdv HSanyi
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #148 Dátum: 2008. Október 08. - 21:10:44 »

Üdv Sanyi ! Etesen kacsáztál? Wave
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #149 Dátum: 2008. Október 08. - 21:13:09 »

sziasztok!
haverommal egy szervezett vadászatra mi is szívesen beneveznénk. főleg hogy én idén vizsgáztam le, így nekem minden új és érdekes és minden lehetőséget megragadok amit lehet.  Vadász
Küldj egy privátot, írd meg merre laksz és milyen vadászat érdekel. Ha a környéken vagy,akkor akár több lehetőséghez is segíthetlek+én is kapok egy társat.
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 50   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: