Oldalak: 1 ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 ... 113   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A kisgolyós:0,22  (Megtekintve 415626 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1065 Dátum: 2013. November 20. - 20:43:30 »

Én meg megvárom azt az időt,amikor a Münchenből megrendelt puskát,a kis kempingbiciklin, bőr válltáskájában házhoz hozza Postás Irénke. Vigyorog
Asszony kezibe puskát? Fejvakarás
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #1066 Dátum: 2013. November 20. - 20:53:19 »

Nna, ezt nem éritek meg szőrös fejjel ebben az országban...

A fenti két fegyverért meg már most simán megéri kiutazni még a magyaroknak is!

 Emelem
 

Valahol olvastam ezen a fórumon, nem is régen: "Látod ez a lényeg: mindig a "megéri" szócska jön a magyarból."  Kacsint

Na, most mi éri meg?
És kinek éri meg?
Annak biztos, akinek értéktelen a saját ideje, pláne egy ilyen "nagy értékű tuti vételre"!! (100-120 ejrós kispuskáról beszélünk!!! az egyik ráadásul mintha öntöltő lenne… nagy nehezen tudtam odaajándékozni az enyémet ingyen egy lövészklubnak, nem kellett senkinek, esetleg, ha én fizettem volna! Vállat von)
És a lutri ezért ebben is vastagon benne van! Egy vadásztársam két puskát vett onnan, csak egyszer utazott feleslegesen. Tehát két puska, három utazás!! Még mindig megéri?? Pedig nagyon jól beszél németül! Fejvakarás
Vettem két saját fegyvert az egunról, nem 100 ejrósat, és legalább 30 puskáról tudok részletesen onnan. Egy embert sem ismerek, aki „100 ejrós” fegyverért vállalt volna be ennyi nyűgöt és reckírt!
 Emelem
Naplózva
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #1067 Dátum: 2013. November 20. - 22:13:38 »

Szomorú vagyok nagyon, mert ha nem esne az eső nem ragadtattam volna magam arra, hogy diszlexia-soknak írogassak... Vadászhatnék... az értéktelen időmben...
Ígérem nem fordul elő mostanában. UFF.

 Emelem

A következő sértő bejegyzésnél én is megígérem.  Wave
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 21. - 06:42:48 írta nagysas » Naplózva

"Az erdő az én templomom."
clint
Vendég
« Új üzenet #1068 Dátum: 2013. November 21. - 06:16:07 »

Szomorú vagyok nagyon, mert ha nem esne az eső nem ragadtattam volna magam arra, hogy diszlexia-soknak írogassak... Vadászhatnék... az értéktelen időmben...
Ígérem nem fordul elő mostanában. UFF.

 Emelem

Üdv. tony
Csodálkozom, hogy még nem szóltak be neked a stílusod miatt. Nekem személy szerint bassza a csőrömet. Min ez a paraszt-duma stílusban írás meg "szőrösfejűzés"? Elmész te a picsába! Egy lóvéval jól kitömött és beképzelt bunkó lehetsz, aki azt hiszi, hogy ő szarta a spanyol viaszt. Az átlag magyar vadászra és még a kicsit tehetősebbre sem jellemző, hogy az egun-on vásárol. És nem csak a pénz miatt. Már majdnem azt írtad, hogy mindenki hülye, aki nem az egun-on vásárol. "Hát ájjunk má meg egy szóra, he!".

Beszóltak, és nem először. Ugyanakkor a fenti hozzászólás sem különb egy centivel sem, sőt. A következő sértő megjegyzésért szintén radír és tiltás jár. Legyetek szívesek ennek megfeleően fórumozni.  Wave
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 21. - 06:48:40 írta nagysas » Naplózva
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #1069 Dátum: 2013. November 21. - 06:23:28 »

.. Fejvakarás ..

..Állj már le arról a kibacott szerről, ember!

Vannak itt Moderátorok is.....  Okos ..


Lásd fenntebb.  Wave
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 21. - 06:49:28 írta nagysas » Naplózva
clint
Vendég
« Új üzenet #1070 Dátum: 2013. November 21. - 06:57:03 »

Sokkal finomabb vagyok általában, de ezt a hozzászólást direkt írtam ilyenre.
Tudod, színre színt.

Amúgy nem hülyeség az az egun, de egy kicsit zsákbamacska (szerintem)
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #1071 Dátum: 2013. November 21. - 08:28:05 »

Antikám, azért ezt megkaptad!   Röhög Röhög Röhög Röhög

 Stoel Jajj, kost mi lesz? Körömrágás
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #1072 Dátum: 2013. November 21. - 08:35:22 »

Bocs hogy bele vau de én is akarnék fegyvert vásárolni az egun.-on viszont ami visszatart az az utazás és az egyéb költségek ami miatt egy olcsóbb fegyver esetén nem érdemes kiutazni ill. nem éri meg . Brno gyártmányú vegyescsővü fegyverek 50-70 ezerrel olcsóbbak és sokkal nagyobb a választék de valahogy nem tudom rászánni magam.  Fejvakarás Vállat von

 Emelem

Szerintem csak figyelmesen kell itt olvasgatni...  Figyelmes olvasás
Ugyanis egy jól ismert Fórumtársunk korábban már felajánlotta, hogy hivatalosan, importőri engedéllyel - tokkal vonóval, levizsgáztatva átadva - behozza külföldről (eGun-osakat is) a fegyvert. Tényleg jutányos áron és nem kell utazgatnod, sőt intézkedni sem.  Igen
Bejáratott dolog.
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #1073 Dátum: 2013. November 21. - 09:48:46 »

Azért félelmetesen jó fegyvereket lehet az egunról venni, de nem az olcsó kategóriában, nem ott, ahol drágább a leves, mint a hús, vagyis a járulékos költségek nagyobb, mint maga a vételár.
Ha valakinek egy-két ezer ejrója van a dologra, akkor már nagyon megéri bele-bele nézegetni rendszeresen! Igazából még 4-500 ejrónál is vannak nagyon jó vételek. Csak sokat kell vele foglalkozni.
 Emelem
Naplózva
clint
Vendég
« Új üzenet #1074 Dátum: 2013. November 21. - 13:35:51 »

Azért félelmetesen jó fegyvereket lehet az egunról venni, de nem az olcsó kategóriában, nem ott, ahol drágább a leves, mint a hús, vagyis a járulékos költségek nagyobb, mint maga a vételár.
Ha valakinek egy-két ezer ejrója van a dologra, akkor már nagyon megéri bele-bele nézegetni rendszeresen! Igazából még 4-500 ejrónál is vannak nagyon jó vételek. Csak sokat kell vele foglalkozni.
 Emelem
Ott a pont  Emelem
Naplózva
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #1075 Dátum: 2013. November 21. - 19:51:50 »

Üdv. tony
Csodálkozom, hogy még nem szóltak be neked a stílusod miatt. Nekem személy szerint bassza a csőrömet. Min ez a paraszt-duma stílusban írás meg "szőrösfejűzés"? Elmész te a picsába! Egy lóvéval jól kitömött és beképzelt bunkó lehetsz, aki azt hiszi, hogy ő szarta a spanyol viaszt. Az átlag magyar vadászra és még a kicsit tehetősebbre sem jellemző, hogy az egun-on vásárol. És nem csak a pénz miatt. Már majdnem azt írtad, hogy mindenki hülye, aki nem az egun-on vásárol. "Hát ájjunk má meg egy szóra, he!".

Beszóltak, és nem először. Ugyanakkor a fenti hozzászólás sem különb egy centivel sem, sőt. A következő sértő megjegyzésért szintén radír és tiltás jár. Legyetek szívesek ennek megfeleően fórumozni.  Wave

Szépre sikeredett a bizonyítványod, koma!
Csak kultúráltan.

Üdv a Vadásznak!
 Emelem
Naplózva

"Az erdő az én templomom."
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1076 Dátum: 2013. November 21. - 21:48:35 »

Szépre sikeredett a bizonyítványod, koma!
Csak kultúráltan.

Üdv a Vadásznak!
 Emelem
Nem azt ígérted, hogy elhúzol egy kicsit a francba? Fejvakarás
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #1077 Dátum: 2013. November 22. - 04:44:21 »

Kerdes:

A .22 -es  kaliberu  " Ruger Model 10/22 " felautomatak vannak Mo-n ? Elterjedtek, nepszeruek ?  Itt nagyon azok, es nagyon jo kispuskak. 
Egesz nap pittyegtetni vele erre - arra  ("aprovadra") nem is kene mas csak ontolto.
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #1078 Dátum: 2013. November 22. - 04:52:22 »

Na, a link lemaradt:

http://en.wikipedia.org/wiki/Ruger_10/22

Itt furcsanak szamitasz ha nincs egy ilyen kis Rugered. Mosolyog  A 30-as "banan" klippek jok de hamar kilovod es mig a vilag tart megtolteni, jobb a 10-es.   
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Borzgróf
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 673


« Új üzenet #1079 Dátum: 2013. November 22. - 06:54:06 »

Kerdes:

A .22 -es  kaliberu  " Ruger Model 10/22 " felautomatak vannak Mo-n ? Elterjedtek, nepszeruek ?  Itt nagyon azok, es nagyon jo kispuskak. 
Egesz nap pittyegtetni vele erre - arra  ("aprovadra") nem is kene mas csak ontolto.
Sajnos a félautomata csak sörétesben engedélyezett vadászatra, a tárkapacitás ott is kettőre le van korlátozva. Az amcsi kollégák mindíg hülyére röhögik magukat, ha szóba kerül.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 ... 113   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: