Oldalak: 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... 113   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A kisgolyós:0,22  (Megtekintve 415576 alkalommal)
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #1050 Dátum: 2013. November 20. - 09:49:21 »

Látod ez a lényeg: mindig a "megéri" szócska jön a magyarból.
Nem a kispuska vásárlásról van itten szó, hanem a gondolkodásmódról.

 Emelem

Tony!  Igen

              .       Emelem


     
Naplózva
BDenes
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


« Új üzenet #1051 Dátum: 2013. November 20. - 10:25:11 »

Ez a mindig megéri a világon mindenhol így van nem csak a magyarból jön.... Magyarországon nyilván az olcsóbb fegyverek aratnak mivel nincsen rá pénzed mert a fizetések nem teszik lehetővé, hogy megéljél nem hogy több ezer eurós fegyvereket vegyél. Itt mint sok más országban is megnézik az emberek mit vegyenek és mennyit fizetnek ki érte. Felteszik a kérdést megér e az annyit? Pl én nem vennék fegyvert 1,5 millióért mivel ezt használom és minap is megesett velem, hogy egy hajtásban olyat hallottam, hogy "én oda nem megyek be mert összekarcolom a fegyverem"..... megéri olyat venni??? De minden bizonnyal van aki sz@rik a pénzre annak mindegy megéri mert ha karcos lesz eladja és vesz egy másikat de nem ez az átlag...

Erről a témáról beszélgessünk másik topikban mert offolni fognak mivel nem ide való!!
 
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1052 Dátum: 2013. November 20. - 11:11:18 »

Tényleg szépek a belinkelt puskák,de gondolom ez nem a végső áruk. Ugyanakkor ha valaki figyeli a hirdetéseket,magyar oldalon is előjön alkalmi vétel,csak ki kell várni. Másrészt- s ez a saját véleményem-egy új Marlin vagy Winchester 0.22-es kiszolgál míg élsz,de még az unokád is elpukkaszthat vele párszáz patront. Vállat von (Normál felhasználási körülményeket feltételezve.)
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1053 Dátum: 2013. November 20. - 11:16:18 »

Amúgy meg:
http://www.vadaszapro.net/reszletek/200455/tula-toz-8.
http://www.vadaszapro.net/reszletek/189334/toz-8---22-long-rifle
http://www.vadaszapro.net/reszletek/200535/toz-8
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #1054 Dátum: 2013. November 20. - 11:18:38 »

Látod ez a lényeg: mindig a "megéri" szócska jön a magyarból.
Nem a kispuska vásárlásról van itten szó, hanem a gondolkodásmódról.

 Emelem
OffTopic
 Fejvakarás
Szerinted az a helyes gondolkodásmód, hogy minél kevésbé "érje meg", a lehető legdrágább helyen vegyem meg azt a terméket + még kelljen vagy 1000 km-t autózni hozzá?
- Mert ha igen, van néhány eladó puskám a számodra... Kacsint   Ördög
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #1055 Dátum: 2013. November 20. - 14:00:27 »

OffTopic
 Fejvakarás
Szerinted az a helyes gondolkodásmód, hogy minél kevésbé "érje meg", a lehető legdrágább helyen vegyem meg azt a terméket + még kelljen vagy 1000 km-t autózni hozzá?
- Mert ha igen, van néhány eladó puskám a számodra... Kacsint   Ördög


Sajnálom, ha Neked ez jött le...
Hogy a témánál maradjunk /0.22/: Ha van itt kettő, amiből lehet választani, akkor vegyél belőle. Ha van ott 10 - 20 amiből lehet választani akkor veszek belőle. /de vagy 200 van Ördög/
Lehet, hogy nem 46ezerér lesz egy egylövetű 0.22-es kispuskám, de lesz egy olyan ami táras, tartalék tárral esetleg, távcsővel, 100 - 120 EURO-értr már lehet kifogni, nem az elsőt kell leütni, a belinkeltek között is van 121 EURO-s, ennyiért cserélt gazdát. Lehet találni közelebb is, mint 1000km. Lehet telefonálni és emailozni, korrektül le lehet beszélni az üzletet, reggel elindulok s mondjuk Münchenből este itthon vagyok, 32ezer üzemanyag, egy ebéd /ha hűtőtáskából zabálok óccón megusztam/, az uniós szállítólevéel/legutóbb 6ezer körülbe kerűt darabgya/, akkor most mi is a drága vagy az olcsó?
Kb. 75 - 80ezerből van egy táras, távcsöves neadjaIsten Márkás jófajta flintám, s nem jut eszembe mindahányszor a kezembe veszem e TOZ-t, hogy miért nem táras meg fínyes valami... meg  miért csak ez jutott?
Maradjatok itthon, vásároljatok ahogy szoktatok, ez csak az én szerény hozzáállásom a dolgokhoz, mindenki úgy csinálja ahogy jó Neki, nekem így jó, mert megtanultam, hogy nem mindig az Olcsó az Olcsó és a Drága a Drága!
Lehet dobálózni, ez csak egy vélemény a sok közül, az enyém.

 Emelem
Naplózva

"Az erdő az én templomom."
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1056 Dátum: 2013. November 20. - 14:57:30 »

Sajnálom, ha Neked ez jött le...
Hogy a témánál maradjunk /0.22/: Ha van itt kettő, amiből lehet választani, akkor vegyél belőle. Ha van ott 10 - 20 amiből lehet választani akkor veszek belőle. /de vagy 200 van Ördög/
Lehet, hogy nem 46ezerér lesz egy egylövetű 0.22-es kispuskám, de lesz egy olyan ami táras, tartalék tárral esetleg, távcsővel, 100 - 120 EURO-értr már lehet kifogni, nem az elsőt kell leütni, a belinkeltek között is van 121 EURO-s, ennyiért cserélt gazdát. Lehet találni közelebb is, mint 1000km. Lehet telefonálni és emailozni, korrektül le lehet beszélni az üzletet, reggel elindulok s mondjuk Münchenből este itthon vagyok, 32ezer üzemanyag, egy ebéd /ha hűtőtáskából zabálok óccón megusztam/, az uniós szállítólevéel/legutóbb 6ezer körülbe kerűt darabgya/, akkor most mi is a drága vagy az olcsó?
Kb. 75 - 80ezerből van egy táras, távcsöves neadjaIsten Márkás jófajta flintám, s nem jut eszembe mindahányszor a kezembe veszem e TOZ-t, hogy miért nem táras meg fínyes valami... meg  miért csak ez jutott?
Maradjatok itthon, vásároljatok ahogy szoktatok, ez csak az én szerény hozzáállásom a dolgokhoz, mindenki úgy csinálja ahogy jó Neki, nekem így jó, mert megtanultam, hogy nem mindig az Olcsó az Olcsó és a Drága a Drága!
Lehet dobálózni, ez csak egy vélemény a sok közül, az enyém.

 Emelem

Én meg megvárom azt az időt,amikor a Münchenből megrendelt puskát,a kis kempingbiciklin, bőr válltáskájában házhoz hozza Postás Irénke. Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #1057 Dátum: 2013. November 20. - 15:12:15 »

Maradjatok itthon, vásároljatok ahogy szoktatok, ez csak az én szerény hozzáállásom a dolgokhoz, mindenki úgy csinálja ahogy jó Neki, nekem így jó, mert megtanultam, hogy nem mindig az Olcsó az Olcsó és a Drága a Drága!
Lehet dobálózni, ez csak egy vélemény a sok közül, az enyém.

Antikám, azért ezt megkaptad!   Röhög Röhög Röhög Röhög
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Csingacsguk
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Új üzenet #1058 Dátum: 2013. November 20. - 15:49:59 »

A kinti fegyvervásárlásnak még úgy van értelme, ha többen megyünk ki, vagy valaki behozza mások fegyvereit is, így a költség megoszlana, és úgy már nagyon baráti áron van a dolog.
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1059 Dátum: 2013. November 20. - 16:24:37 »

Bocs hogy bele vau de én is akarnék fegyvert vásárolni az egun.-on viszont ami visszatart az az utazás és az egyéb költségek ami miatt egy olcsóbb fegyver esetén nem érdemes kiutazni ill. nem éri meg . Brno gyártmányú vegyescsővü fegyverek 50-70 ezerrel olcsóbbak és sokkal nagyobb a választék de valahogy nem tudom rászánni magam.  Fejvakarás Vállat von
Naplózva
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #1060 Dátum: 2013. November 20. - 16:33:23 »

Sajnálom, ha Neked ez jött le...


..No!  S.Peti     ..akkor, ez megint full volt.  Ördög ..   Emelem
Naplózva
Fegbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1487


« Új üzenet #1061 Dátum: 2013. November 20. - 17:58:18 »

Én meg megvárom azt az időt,amikor a Münchenből megrendelt puskát,a kis kempingbiciklin, bőr válltáskájában házhoz hozza Postás Irénke. Vigyorog

Az az idő is eljön egyszer! (Remélem) Akkor rendelek én is puskát kintről, de nem is egyet, hanem mindjárt kettőt!
Egy 9,3x62-es ismétlőt, meg egy 9,3x74R/12-es vegyescsövűt. Persze, ha lesz rá pénzem!  Vigyorog
Naplózva

Minden lövésem, amely talál, azonnal öljön! De ha nem öl, akkor ne ejtsen sebet!
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #1062 Dátum: 2013. November 20. - 18:49:12 »

Én meg megvárom azt az időt,amikor a Münchenből megrendelt puskát,a kis kempingbiciklin, bőr válltáskájában házhoz hozza Postás Irénke.
Az az idő is eljön egyszer! (Remélem) Akkor rendelek én is puskát kintről, de nem is egyet, hanem mindjárt kettőt!
Egy 9,3x62-es ismétlőt, meg egy 9,3x74R/12-es vegyescsövűt. Persze, ha lesz rá pénzem!  Vigyorog

Nna, ezt nem éritek meg szőrös fejjel ebben az országban...

A fenti két fegyverért meg már most simán megéri kiutazni még a magyaroknak is!

 Emelem
 
Naplózva

"Az erdő az én templomom."
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #1063 Dátum: 2013. November 20. - 19:20:08 »

Nna, ezt nem éritek meg szőrös fejjel ebben az országban...
 

..A Napot, csak nyugtával..   Angyal ..  Vigyorog ..


A fenti két fegyverért meg már most simán megéri kiutazni még a magyaroknak is!

 Emelem
 

.. Tasli ..   Csak nem tönkre akarod tenni, a magyar fegyverkereskedőket!!!?..  Vállat von ..   Ördög ..  Emelem

Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #1064 Dátum: 2013. November 20. - 20:24:25 »

Én meg megvárom azt az időt,amikor a Münchenből megrendelt puskát,a kis kempingbiciklin, bőr válltáskájában házhoz hozza Postás Irénke. Vigyorog

Nem kell rá várni........ Ördög
Naplózva
Oldalak: 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... 113   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: