Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 113   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A kisgolyós:0,22  (Megtekintve 413783 alkalommal)
Cortez
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 402



« Új üzenet #15 Dátum: 2008. április 25. - 10:30:09 »


A darázs a sárga kabát...

Hát igen ebben van valami, ha alaposabban nézzük még csíkok is vannak rajta. Igen
Naplózva

Renkecz Rafael
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #16 Dátum: 2008. április 25. - 10:36:49 »

"Darázs" = Remington Yellow Jacket® Hyper Velocity Hollow Point


Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #17 Dátum: 2008. április 25. - 10:39:08 »

CCI Stinger Igen
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #18 Dátum: 2008. április 25. - 10:39:35 »

Én még valami más csomagolásúra emlékszem, de lehet hogy tévedek, vagy már ez az új csomagolása?
Naplózva
Cortez
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 402



« Új üzenet #19 Dátum: 2008. április 25. - 10:40:28 »

"Darázs" = Remington Yellow Jacket® Hyper Velocity Hollow Point



Ja-ja ez az. Délután megyek is beszerzek egy kisebb mennyiséget belőle. Vagy valami hasonlóból.
Majd a kínálat határozza meg.
Naplózva

Renkecz Rafael
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #20 Dátum: 2008. április 25. - 10:48:07 »

Én még valami más csomagolásúra emlékszem, de lehet hogy tévedek, vagy már ez az új csomagolása?

Most azt hiszem, ilyenben árulják itthon is. Egyébként elég jó állítólag a CCI Velocitor is, jóbarátom nagyon dícséri, azt mondja, ez a darázs a nyomába sem ér.
Ja és Zoli! Megvan a WF-500, 100-150ig együtt van a Batlamppel, utána nyer a Batlamp. Fogalmazok egy lámpatesztet és közzéadom majd itt! Összehasonlítottam Gabi barátommal a Batlamp-Wf500-Maglite Luxeon led triót. Amikor tudsz, együtt is kipróbálhatjuk őket, mert tegnap a hely nem volt túl ideális lámpázgatni, meg még nem volt tökéletes sötét.  Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #21 Dátum: 2008. április 25. - 10:49:05 »

Én még valami más csomagolásúra emlékszem, de lehet hogy tévedek, vagy már ez az új csomagolása?

Ilyen is volt egy időben:


Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #22 Dátum: 2008. április 25. - 10:51:11 »

Én még valami más csomagolásúra emlékszem, de lehet hogy tévedek, vagy már ez az új csomagolása?

Most azt hiszem, ilyenben árulják itthon is. Egyébként elég jó állítólag a CCI Velocitor is, jóbarátom nagyon dícséri, azt mondja, ez a darázs a nyomába sem ér.
Ja és Zoli! Megvan a WF-500, 100-150ig együtt van a Batlamppel, utána nyer a Batlamp. Fogalmazok egy lámpatesztet és közzéadom majd itt! Összehasonlítottam Gabi barátommal a Batlamp-Wf500-Maglite Luxeon led triót. Amikor tudsz, együtt is kipróbálhatjuk őket, mert tegnap a hely nem volt túl ideális lámpázgatni, meg még nem volt tökéletes sötét.  Wave

Köszi, már várom a részletes leírásod. A próbának az idejét megbeszéljük. Wave
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #23 Dátum: 2008. április 25. - 10:53:09 »

Én még valami más csomagolásúra emlékszem, de lehet hogy tévedek, vagy már ez az új csomagolása?

Ilyen is volt egy időben:




Szia Jan!
Erre emlékeztem.
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #24 Dátum: 2008. április 25. - 10:55:28 »

Valóban, amikor mi próbálgattuk lőlapon a muníciót, még ilyen doboza volt (kb 1 éve, vagy 2). De a múltkor egy újságban már az általam feltett dobozzal hirdették. Ki tudja mi az igaz Mosolyog De a ráírt típus a lényeg Kacsint

Hétvégén fenn lesz a teszt, még fotózom majd az alanyokat, az időpontot meg valóban megértekezzük, és ennyi a rövid történet... Mosolyog
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #25 Dátum: 2008. április 25. - 11:37:07 »

Igen én is ilyen csomagolásban vettem

Nagyon jó ki lőszer.Eddig semmi bajom vele. Akkor jól tudtam, hogy a darázs az a Yellow Jacket.

Most beugrott, hogy a CCI-t próbáltam én is(ezt írtam ólommagosnak). Semmi gondom nem volt azzal sem. Tökéletesen vitte mind a kettőt. Igaz, az áruk a Nike-hez képes magasabb(nike 700Ft/doboz, CCI 900Ft/doboz,Remington 12Ft/doboz kötül mozog felénk), de mikor kipróbáltam mindhármta, akkor rá kellett jönnöm, hogy a Nike a legsilányabb közülük(Nagyobb volt a szóráskép, bár még az elfogadható határon belül, és 1 dobozból 1-2 mindig besült. Ráadásul a becsapódást nézve az első kettő jobban deformálódott, a Nike inkább egyben maradt. Mondjuk nem is egy vadászlövedékként ajánlották...
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Cortez
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 402



« Új üzenet #26 Dátum: 2008. Május 06. - 14:09:13 »



Nagyon jó ki lőszer.Eddig semmi bajom vele. Akkor jól tudtam, hogy a darázs az a Yellow Jacket.

Most beugrott, hogy a CCI-t próbáltam én is(ezt írtam ólommagosnak). Semmi gondom nem volt azzal sem. Tökéletesen vitte mind a kettőt. Igaz, az áruk a Nike-hez képes magasabb(nike 700Ft/doboz, CCI 900Ft/doboz,Remington 12Ft/doboz kötül mozog felénk),

 Fejvakarás Na akkor én sokat fizettem egy cseppet. CCI Stinger lett a választott, de 2250Ft volt egy dobozzal.
Az biztos, hogy piszok gyors és pontos. Rókára még nem lőttem vele.
Naplózva

Renkecz Rafael
Fomec
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029


« Új üzenet #27 Dátum: 2008. Május 06. - 19:52:22 »


 Na akkor én sokat fizettem egy cseppet. CCI Stinger lett a választott, de 2250Ft volt egy dobozzal.
Nem hiszem, hogy sokat fizettél volna érte, mert a Stingernek sajnos "sacc per kb." ennyi az ára. Sőt ha jól emlékszem én Sárváron 2 évvel ezelőtt már 50Ft/ db köröli áron vettem.
Naplózva
Cortez
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 402



« Új üzenet #28 Dátum: 2008. Május 09. - 11:23:17 »

Kis érdekesség a CCI lőszerekről.

Naplózva

Renkecz Rafael
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #29 Dátum: 2008. Május 09. - 12:33:50 »

Cortez!

Megvallom őszintén jó kis tesztek ezek.

Na de a muzsika ami szól alatta!!!!!!!!!!!
Ezer éve hallottam, ifjonc korom egyik kedvenc bandája volt.
  gyozo gyozo gyozo
bocs az offért.
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 113   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: