Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Számítógép - avagy hülye ez a dög!  (Megtekintve 78886 alkalommal)
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9514


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #240 Dátum: 2018. Január 12. - 07:43:20 »

Elég annyit beírni a Google Play-be, hogy ACR. Rögtön kidobja, egy piros ikon. Ingyenes.

Ingyenes, csak teleszór reklámokkal, mint minden ingyenes apk. Az ajánlott egy pro verzió. Reklámmentes.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9514


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #241 Dátum: 2018. Január 12. - 07:54:30 »

Hasonlo temaban modjàtok el a veleményeteket.Ma mentem az iskola ele a feleségemert.Az út közepen áltt egy clio nyitotott ajtókkal ahol egy gyerek próbált lassan ovatosan komótosan  beszállni.voltcannyi hehy hogy eltudtam menni mellette és leparkoltam szabalyosan ahogy ö is megtehette volna ehehyettelövette a leg prolibb stilusat es felelösségre vont hogy kmert nem tudok varni .majd ő megtanit várni stbstb.de vérbunko módon tegeződve először akkor lepődött meg amikor megkérdeztem "uram hol őrőztünk együtt disznót hogy ilyen jo a nexus erre megfenyegetett.hogy "bebeszok egyet"A kövevetmező meglepetés akkor jött amikomondtam hogy hangosan erthetöen szépen artikuláljon mert mindent vesz a testkamera.Persz semmifele kamera nem volt csak egy vastagabb üveggomb vola gomblukba rögźítve.Hát eleg csikorgo kerekekkel tàvozott a fiatal titan .Ezek után a6 a kérdésem itthon legálisan lehet e kapni és hasz nálni tetkamerát ill van e bizonyíto ereje

Amit itthon lehet kapni, azt is itt gyártották, szerezték be:

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=200002413&initiative_id=AS_20180111225655&SearchText=body+camera


A jogászoké a további kérdések megválaszolása.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9514


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #242 Dátum: 2018. Január 12. - 07:57:26 »

lassan 20 éve van mobil telefonom, androidos 3 napja , ha lehet magyarul , és a gügyék számára is érthetően, kösz!! Emelem

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9514


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #243 Dátum: 2018. Január 12. - 09:13:22 »

http://sympda.blog.hu/2017/09/13/call_recorder_hu
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Makkmarci
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #244 Dátum: 2018. Január 12. - 09:24:25 »


A linkeden lévő oldal alján van egy 1.5.9. verzióra mutató letöltő link (Te korábban az 1.4-es Pro-t linkelted be). Vélhetően ez az 1.5.9-es link nem a Pro változatra mutat, jól gondolom?
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9514


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #245 Dátum: 2018. Január 12. - 10:00:45 »

A linkeden lévő oldal alján van egy 1.5.9. verzióra mutató letöltő link (Te korábban az 1.4-es Pro-t linkelted be). Vélhetően ez az 1.5.9-es link nem a Pro változatra mutat, jól gondolom?

Nem tudom, sajnos ezeket nem tudom használni, nem androidos a telefonom, de amíg az volt, tökéletesen működtek rajta a korábbi verziók 4.4.x androidon. Meg talán az 5-ös, 6-os verzión is.

Ha nem zavarnak a reklámok, akkor a free is használható, - engem nagyon zavartak -, a free verzióban is blokkolhatók a reklámok, de igazán jól csak rootolt telefonban működnek a blockerek.

Sőt, egy csomó callrecorder program is csak root jogokkal tud működni.

Az meg már egy másik történet.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Stefi
Vendég
« Új üzenet #246 Dátum: 2018. Január 12. - 13:19:31 »

Hasonlo temaban modjàtok el a veleményeteket.Ma mentem az iskola ele a feleségemert.Az út közepen áltt egy clio nyitotott ajtókkal ahol egy gyerek próbált lassan ovatosan komótosan  beszállni.voltcannyi hehy hogy eltudtam menni mellette és leparkoltam szabalyosan ahogy ö is megtehette volna ehehyettelövette a leg prolibb stilusat es felelösségre vont hogy kmert nem tudok varni .majd ő megtanit várni stbstb.de vérbunko módon tegeződve először akkor lepődött meg amikor megkérdeztem "uram hol őrőztünk együtt disznót hogy ilyen jo a nexus erre megfenyegetett.hogy "bebeszok egyet"A kövevetmező meglepetés akkor jött amikomondtam hogy hangosan erthetöen szépen artikuláljon mert mindent vesz a testkamera.Persz semmifele kamera nem volt csak egy vastagabb üveggomb vola gomblukba rögźítve.Hát eleg csikorgo kerekekkel tàvozott a fiatal titan .Ezek után a6 a kérdésem itthon legálisan lehet e kapni és hasz nálni tetkamerát ill van e bizonyíto ereje
[/color]

Az alap hogy fel kell hívni a figyelmet a kamerára és hangrögzítésre is.  Viszont készülhetnek úgy is felvételek hogy véletlenül pl.  bekapcsolva maradt az eszköz . Saját lakásodban  , területeden , birtokodon , járművedben persze működhet és ha előtérbe kerülnek a személyiségi jogok ( Hogy én nem engedélyeztem a felvételt ) akkor az a mérvadó hogy melyik a nagyobb érdeksérelem  - a személyiségi jog vagy a bizonyítandó illetve bizonyított bűncselekmény , szabálysértés , polgári jogi igény , stb .  Erre van jogegységi állásfoglalás .  Emelem
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #247 Dátum: 2018. Január 13. - 19:02:55 »

Stefi! Emelem

Én úgy tudom, a testkamera ugyan úgy használható közterületen,mint az összes autós, motoros, kerékpáros kamera.  A közterületi felvételeket meghatározott időn belül törölni kell, és nem használható fel csak bizonyos eljárások esetén bizonyítékként.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Stefi
Vendég
« Új üzenet #248 Dátum: 2018. Január 13. - 19:33:17 »

Stefi! Emelem

Én úgy tudom, a testkamera ugyan úgy használható közterületen,mint az összes autós, motoros, kerékpáros kamera.  A közterületi felvételeket meghatározott időn belül törölni kell, és nem használható fel csak bizonyos eljárások esetén bizonyítékként.


Elég az ! Minden olyan "jogi eset" ami meghaladja a személyiségi jogi érdeket az felülírja azt . Tehát csak úgy viccből nem használható fel mert személyiségi jogi pert vonhat maga után de ha így tudod bizonyítani az ártatlanságod a veled szemben elkövetett bűncselekményt vagy más bűncselekményt akkor az állam büntetőjogi igénye felülírja a bunkó személyiségi jogát . Sőt ha jól tudom az ellened indított személyiségi jogi perben is bizonyító erejű mert a védekezés joga is felülírja a szem . jogot .  Emelem
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3604


« Új üzenet #249 Dátum: 2018. Február 14. - 18:09:45 »

Bár nem szorosan ide tartozik, de nekem a számítógép meg a tv között egyre inkább elmosódni látszik a határ...

http://fungadgeting.com/vagja-le-a-kabelt-ezekkel-a-kabel-helyettesitesu-minialkalmazasokkal/?gclid=EAIaIQobChMIhKGPlO6l2QIVDI-aCh0p1AzcEAEYASAAEgLWU_D_BwE

Működhet ez, vagy olyan, mint a távgyógyítás a Budapest tévében?  Vigyorog
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9907



« Új üzenet #250 Dátum: 2018. Február 14. - 18:16:43 »

Bár nem szorosan ide tartozik, de nekem a számítógép meg a tv között egyre inkább elmosódni látszik a határ...

http://fungadgeting.com/vagja-le-a-kabelt-ezekkel-a-kabel-helyettesitesu-minialkalmazasokkal/?gclid=EAIaIQobChMIhKGPlO6l2QIVDI-aCh0p1AzcEAEYASAAEgLWU_D_BwE

Működhet ez, vagy olyan, mint a távgyógyítás a Budapest tévében?  Vigyorog

Mit akarsz megoldani?
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Egon
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940



« Új üzenet #251 Dátum: 2018. Február 14. - 21:17:31 »

Bár nem szorosan ide tartozik, de nekem a számítógép meg a tv között egyre inkább elmosódni látszik a határ...

http://fungadgeting.com/vagja-le-a-kabelt-ezekkel-a-kabel-helyettesitesu-minialkalmazasokkal/?gclid=EAIaIQobChMIhKGPlO6l2QIVDI-aCh0p1AzcEAEYASAAEgLWU_D_BwE

Működhet ez, vagy olyan, mint a távgyógyítás a Budapest tévében?  Vigyorog
Sima kamu. Tudod tízből egyszer bejön jó. 😉
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #252 Dátum: 2018. Július 10. - 20:25:05 »

Urak, ha valakinek van tippje egy nagyon egyszerű, magyar nyelvű videoszerkesztőre, ne tartsa magában.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9514


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #253 Dátum: 2018. Július 10. - 21:11:15 »

Urak, ha valakinek van tippje egy nagyon egyszerű, magyar nyelvű videoszerkesztőre, ne tartsa magában.


https://data.hu/get/11212150/SMMV.Splitter.Business_Portable_6.1_1707.19.rar

Nyelv: multi | Méret: 140MB

Leírás:

Video Splitter 6 - Videók veszteségmentes szerkesztése


A SolveigMM Video Splitter ™ egy kiemelkedő képességű videó szerkesztő program,amely FLV, AVC / H264, MP4, MOV, AVCHD, MPEG-2, MKV, MPEG-1, AVI, WMV, MP3, WMA kiterjesztésű videó fájlokkal működik.
A szerkesztő gyors és veszteségmentes.
A videó nemkívánatos részeit néhány egérkattintással eltávolítja - a vágott részeket (videó- ​​és hangfolyamokat) tökéletesen összekapcsolja.
A SolveigMM Video Splitter ™ intuitív, felhasználóbarát kezelőfelülettel rendelkezik, amely nagyon könnyen használható.


A SolveigMM Video Editing SDK-n alapuló audio-video-szerkesztő hihetetlen minőséget és gyorsaságot biztosít bármilyen kódolási / dekódolási eljárás nélkül.

**A MAGYAR NYELVI FÁJL icu01 MUNKÁJA**

 Emelem

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #254 Dátum: 2018. Július 10. - 21:55:59 »

https://data.hu/get/11212150/SMMV.Splitter.Business_Portable_6.1_1707.19.rar

Nyelv: multi | Méret: 140MB

Leírás:

Video Splitter 6 - Videók veszteségmentes szerkesztése


A SolveigMM Video Splitter ™ egy kiemelkedő képességű videó szerkesztő program,amely FLV, AVC / H264, MP4, MOV, AVCHD, MPEG-2, MKV, MPEG-1, AVI, WMV, MP3, WMA kiterjesztésű videó fájlokkal működik.
A szerkesztő gyors és veszteségmentes.
A videó nemkívánatos részeit néhány egérkattintással eltávolítja - a vágott részeket (videó- ​​és hangfolyamokat) tökéletesen összekapcsolja.
A SolveigMM Video Splitter ™ intuitív, felhasználóbarát kezelőfelülettel rendelkezik, amely nagyon könnyen használható.


A SolveigMM Video Editing SDK-n alapuló audio-video-szerkesztő hihetetlen minőséget és gyorsaságot biztosít bármilyen kódolási / dekódolási eljárás nélkül.

**A MAGYAR NYELVI FÁJL icu01 MUNKÁJA**

 Emelem


A TC szerint hibás a fájl.  Fejvakarás
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: