Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Számítógép - avagy hülye ez a dög!  (Megtekintve 79681 alkalommal)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #210 Dátum: 2016. Július 28. - 20:33:27 »

HP Deskjet 3520-as vidáman tudja a PDF-et oda. ha esetleg hasonlód van, konzultálhatunk. Emelem

Köszönöm, de nem az van.
 Emelem
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #211 Dátum: 2016. Szeptember 26. - 22:14:21 »

Asus x55a-hoz kellene akkut rendelnem. Honnan célszerű és kell-e valamire figyelnem?
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #212 Dátum: 2016. Szeptember 27. - 04:44:00 »

Asus x55a-hoz kellene akkut rendelnem. Honnan célszerű és kell-e valamire figyelnem?

 Figyelmes olvasás
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #213 Dátum: 2016. Szeptember 27. - 09:04:31 »

Asus x55a-hoz kellene akkut rendelnem. Honnan célszerű és kell-e valamire figyelnem?

Szia!

Mellettünk van egy jó akkus, próbáld meg őket:

http://kal-bau.addel.hu/

 Emelem
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #214 Dátum: 2017. Március 23. - 13:09:18 »

Ez elég durva:

https://itcafe.hu/hir/a_virusirtot_is_kettos_ugynokke_valtoztatja_a_doub.html

 Fejvakarás
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Cudar
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


« Új üzenet #215 Dátum: 2017. április 05. - 09:01:39 »

Sziasztok!
Android 4.4.4-es Samsung tabletre létezik valami "elérhető"  Kacsint terepi navigáció, amivel körbejárva a terület határait mérni lehetne pl. a szomszéd leseinek távolságát, esetleg létrehozni egy adatbázist vele, megjelölve bizonyos pontokat stb.
Próbáltam az Igo Israelt gyalogos üzemmódban, de vagy én nem értek hozzá, vagy nem alkalmas rá...
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #216 Dátum: 2017. április 05. - 09:51:31 »

Sziasztok!
Android 4.4.4-es Samsung tabletre létezik valami "elérhető"  Kacsint terepi navigáció, amivel körbejárva a terület határait mérni lehetne pl. a szomszéd leseinek távolságát, esetleg létrehozni egy adatbázist vele, megjelölve bizonyos pontokat stb.
Próbáltam az Igo Israelt gyalogos üzemmódban, de vagy én nem értek hozzá, vagy nem alkalmas rá...


Az IGo nem terep navigációra való.

Ez viszont igen, offline működik:

BackCountry Navigator TOPO GPS (Verzió: 6.4.6)


Rendszer: Android | Méret: 17MB | Kompatibilitás: 4.0.3+

Leírás:

Pillants bele:

https://www.youtube.com/embed/dYpiZm_HbGw?ps=play&vq=large&rel=0&autohide=1&showinfo=0&autoplay=1&authuser=0




Use your phone or tablet as an offroad topo mapping GPS with the bestselling outdoor navigation app for Android! Explore beyond cell coverage for hiking, hunting and more.

Download topo maps for the US and some other countries in advance, so you won't need cell coverage when navigating.

Use offline topo maps and GPS on hiking trails without cell service! The GPS in your Android phone can get its position from GPS satellites, and you don’t have to rely on your data plan to get maps. Have more fun and safe GPS adventures in the backcountry.

Preload offline topo maps, aerial photos, and road maps on your storage card, so they are ready when you need them for your GPS navigation. Many free map source are built into the app.

Use GPS for hunting a waypoint or geocache, for recording tracks and GPS waypoints on your trip, all the while tracking your GPS quest on topographic maps




Írok privátot
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #217 Dátum: 2017. április 05. - 09:53:15 »

Sziasztok!
Android 4.4.4-es Samsung tabletre létezik valami "elérhető"  Kacsint terepi navigáció, amivel körbejárva a terület határait mérni lehetne pl. a szomszéd leseinek távolságát, esetleg létrehozni egy adatbázist vele, megjelölve bizonyos pontokat stb.
Próbáltam az Igo Israelt gyalogos üzemmódban, de vagy én nem értek hozzá, vagy nem alkalmas rá...

Vagy éppen nem Israelben voltál, ez volt a baj. Ördög
A google earth is tudja ezt elvileg, Play áruházból letölthető. Én azzal próbálkoznék első körben. Mosolyog
 Emelem
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
Cudar
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


« Új üzenet #218 Dátum: 2017. április 05. - 21:16:23 »

Az IGo nem terep navigációra való.

Ez viszont igen, offline működik:

BackCountry Navigator TOPO GPS (Verzió: 6.4.6

Köszi, meglesem.  Emelem
Naplózva
Cudar
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


« Új üzenet #219 Dátum: 2017. április 05. - 21:22:02 »

Vagy éppen nem Israelben voltál, ez volt a baj. Ördög
A google earth is tudja ezt elvileg, Play áruházból letölthető. Én azzal próbálkoznék első körben. Mosolyog
 Emelem

Az earth-öt használom az asztali pc-n, szoktam vele ismert/felismerhető pontokat méregetni, de nekem kimondottan olyan kellene, ami kezeli a Gps-t, így kint, azonnal megmutatja a két pozíció közötti távolságot.
Ezt vajon tudja?  Vállat von

Bár ha a normál gps koordinátát fel tudom rá itthon vinni, az is több mint a semmi.
 Wave
Naplózva
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #220 Dátum: 2017. Június 03. - 20:49:53 »

Üdvözlet Uraim!   Emelem

Használ valaki Deepcool M6-ost, meg éri megvenni?  Esetleg valakinak más ötlet, tip a témában?

Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #221 Dátum: 2017. Június 06. - 13:24:00 »

Sziasztok!

Zala megyében tudnátok nekem jó fatelepet ajánlani?
Fedélszékhez kellene fenyő faanyag.
Köszönöm!
 Emelem
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #222 Dátum: 2017. Június 10. - 21:30:13 »

Üdvözlet Uraim!   Emelem

Használ valaki Deepcool M6-ost, meg éri megvenni?  Esetleg valakinak más ötlet, tip a témában?



Sehol senki, nincs egy PC guru errefelé?   Vállat von   Fejvakarás
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #223 Dátum: 2017. Június 10. - 23:55:57 »

Sehol senki, nincs egy PC guru errefelé?   Vállat von   Fejvakarás

Valahol porosodik egy hasonlo..... Igaz az venti nelkuli. Szerintem egy laptop venti tisztitas tobbet erhet..... Bar lehet kicsi kinai olcsobban hasonlo teljesitmenyben leszallitja neked.
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #224 Dátum: 2017. Június 12. - 10:32:43 »

Időnként szükség van nagyobbacska fájlok, mappák küldésére. Email mellékletként nem igazán jó, egyes szolgáltatók nem engedik a nagy fájlok küldését, másrészt vannak korlátozott tárhellyel bíró fiókok.

Van itt egy video (le kell tölteni, megnézni, nem túl nagy), hogy miképpen lehet ezt egyszerűen megoldani. 200 Mb-os fájl méretig webes felületen megy a dolog, ha nagyobb ennél a fájl, célszerű letölteni az alkalmazást, feltelepíteni, és onnantól nincs méretbeli korlát.

Nézzétek meg, még hasznos lehet:

https://data.hu/get/10576161/a_legjobb_fajlkuldo.mp4

Voldi  Emelem
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: