Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Számítógép - avagy hülye ez a dög!  (Megtekintve 79599 alkalommal)
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9915



« Új üzenet #30 Dátum: 2013. április 12. - 18:17:51 »

  Send Mail
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #31 Dátum: 2013. Május 26. - 11:54:33 »

Tegnap frissített a mozilla,így most minden alkalommal újra be kell írnom a felkeresni kívánt weboldalak címét a címsorba. Mit kell beállítani ahhoz,hogy tárolja a leggyakrabban használt lapokat a címsor? Az irodai gépemen be tudtam állítani,de most nem megy... Segítsen valaki...
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Borzgróf
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 673


« Új üzenet #32 Dátum: 2013. Május 26. - 13:53:06 »

Tegnap frissített a mozilla,így most minden alkalommal újra be kell írnom a felkeresni kívánt weboldalak címét a címsorba. Mit kell beállítani ahhoz,hogy tárolja a leggyakrabban használt lapokat a címsor? Az irodai gépemen be tudtam állítani,de most nem megy... Segítsen valaki...
"history" a kulcsszó, azt kell bekapcsolni. Egyébként inkább javasolnám a bookmark-okat (könyvjelzőket), azokat könnyebb másik gépre is átvinni ha kell.
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #33 Dátum: 2013. Május 26. - 14:48:34 »

"history" a kulcsszó, azt kell bekapcsolni. Egyébként inkább javasolnám a bookmark-okat (könyvjelzőket), azokat könnyebb másik gépre is átvinni ha kell.
Where? Stoel
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Borzgróf
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 673


« Új üzenet #34 Dátum: 2013. Május 26. - 17:37:35 »

Where? Stoel
Magyaron néztem meg, bal fenn narancssárga "Firefox", második oszlopban alulról második "Beállítások", azon belül megint "Beállítások", ezen belül az ötödik fül, az "Adatvédelem", ott az "Előzmények"-nél a "Megjegyzi az előzményeket"-et kell választani és lesz boldogság. Remélem Mosolyog
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #35 Dátum: 2013. Május 26. - 17:42:51 »

Magyaron néztem meg, bal fenn narancssárga "Firefox", második oszlopban alulról második "Beállítások", azon belül megint "Beállítások", ezen belül az ötödik fül, az "Adatvédelem", ott az "Előzmények"-nél a "Megjegyzi az előzményeket"-et kell választani és lesz boldogság. Remélem Mosolyog
Ez volt beállítva,de mégsem. Vállat von
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Borzgróf
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 673


« Új üzenet #36 Dátum: 2013. Május 26. - 21:12:00 »

Ez volt beállítva,de mégsem. Vállat von
Alatta van egy olyan (most persze másik OS alól vagyok, itt angol a tűzróka), hogy kb. "amikor a location bar-ba gépelsz, milyen tippeket adjak?" ott legyen benne a választásban a History/Előzmények is. Ha ez is úgy van, a Beállítások legutolsó fülen (Advanced) belül a Network/Hálózat fülnél lehet a Cache méretet állítani, ha az nullán van az is lehet gond, adj neki kicsit többet. Remélem ezek közül bejön valami....
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #37 Dátum: 2013. Május 26. - 23:07:33 »

Reménytelen.Valami kiegészítőt tiltatott le velem, ami nem kompatibilis az újabb verzióval,azóta nem jó semmi.Használom a régi explolert,vagy a chrome-ot. Vállat von Azért kösz! (Az egér hibája,hogy mostanában minden kattintás dupla lesz,illetve szöveg beírása közben,ha visszakattintok abba ami már beírtam,a kurzor helyett teljes szavakat ,vagy mondatokat jelöl ki önkényesen??)
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Borzgróf
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 673


« Új üzenet #38 Dátum: 2013. Május 27. - 19:59:32 »

Reménytelen.Valami kiegészítőt tiltatott le velem, ami nem kompatibilis az újabb verzióval,azóta nem jó semmi.Használom a régi explolert,vagy a chrome-ot. Vállat von Azért kösz! (Az egér hibája,hogy mostanában minden kattintás dupla lesz,illetve szöveg beírása közben,ha visszakattintok abba ami már beírtam,a kurzor helyett teljes szavakat ,vagy mondatokat jelöl ki önkényesen??)
Bocs, hogy nem jelentkeztem, de behalt a routerem, futkározhattam új után.....

Esetleg még a firefox teljes lezúzása kiegészítőkkel és újra felrakása, de ez csak a szokásos alibi válasz, jobbat már nem tudok. Ezek a dupla kattintások kezdenek gyanúsak lenni, ilyenkor kezdtük el support-os koromban a full reinstall-al elijesztgetni a felhasználókat, attól a legtöbb berezelt és le lehetett zárni a jegyét Mosolyog

Sajnos kifogytam az ötletekból, bocs!!!!
Naplózva
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #39 Dátum: 2013. Május 29. - 12:58:30 »

Hülyeségem nem ismer határokat.  :Mosolyog
Koszosnak találtam a klaviatúrát, így befújtam tisztítószprével, és áttöröltem papírkendővel. Úgy látszik, pár billentyű leragadt, így gépelés közben soha nem látott ablakok nyílnak meg, hülyeségek történnek, oda nem illő dolgok vannak a "szövegb5enz" az enter = óóóóó sorozat stb.
Remélhetem, hogy kiszárad, vagy szét kell szednem??? Tegyem zuhany alá, öblítem át egy vödör vízben?      (Novemberig garis Toshiba laptop.)
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Simi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 270



« Új üzenet #40 Dátum: 2013. Május 29. - 13:08:46 »

Hülyeségem nem ismer határokat.  :Mosolyog
Koszosnak találtam a klaviatúrát, így befújtam tisztítószprével, és áttöröltem papírkendővel. Úgy látszik, pár billentyű leragadt, így gépelés közben soha nem látott ablakok nyílnak meg, hülyeségek történnek, oda nem illő dolgok vannak a "szövegb5enz" az enter = óóóóó sorozat stb.
Remélhetem, hogy kiszárad, vagy szét kell szednem??? Tegyem zuhany alá, öblítem át egy vödör vízben?      (Novemberig garis Toshiba laptop.)

Én 4 éve nem fordítottam meg a billentyűzetemet...
Félek, hogy egyszer valami életre kel a belőle. Vigyorog
Volt már benne légpuska golyótól kezdve egészen a búzaszemig.  Vigyorog
Lustaság fél egészség.
Amúgy szerintem egy sima kompresszorral ha kifújod, sokat segít! Mosolyog
De vigyázz, nehogy a gombok elrepüljenek!  Vigyorog
Nekem a legegyszerűbb klaviatúrám van, érdemes lehet pár évente újat venni potom pénzért! Mosolyog
 Emelem
Naplózva

"Úgy tűnik, az emberek nem szeretik az igazságot, de én igen; szeretem, mert sokakat felidegesít.
Ha elég sokszor mutatsz rá, hogy az érveik faszságok, akkor talán egyszer valamelyik közülük azt mondja végre: várjunk csak egy kicsit, tényleg rosszul gondoltam!
Én ezért a pillanatért élek."
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #41 Dátum: 2013. Május 29. - 13:22:57 »

Köszönöm, de a levegő már megvolt, nem használt. Az a furcsa, hogy egymástól távoli billentyűk működnek együtt, és sajnos a fölső "F-sor" is bejátszik. Laptophoz nem szeretnék új klavit...
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9915



« Új üzenet #42 Dátum: 2013. Május 29. - 14:24:51 »

Köszönöm, de a levegő már megvolt, nem használt. Az a furcsa, hogy egymástól távoli billentyűk működnek együtt, és sajnos a fölső "F-sor" is bejátszik. Laptophoz nem szeretnék új klavit...

Miért lenne furcsa a mátrixban.  Ördög
Igazság szerint ki kellene kapnod a billentyűzetet és kiszárítani, átpucolni.
Garos   Fejvakarás jobb ha elhallgatod és beviszed.
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #43 Dátum: 2013. November 01. - 15:01:51 »

Segítség!!! Ördög
Kevés a lemezterület a C meghajtón,a D viszont alig használt,szinte tökéletesen üres.Hogyan tudom a C-t a D rovására megnövelni??? Valamikor csináltam már ilyet,de rég volt. Vállat von
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2659


« Új üzenet #44 Dátum: 2013. November 01. - 15:07:32 »

Segítség!!! Ördög
Kevés a lemezterület a C meghajtón,a D viszont alig használt,szinte tökéletesen üres.Hogyan tudom a C-t a D rovására megnövelni??? Valamikor csináltam már ilyet,de rég volt. Vállat von
:Mosolyog Talán újra kellene particionálni a gépet Kacsint, de akkor le kell törölni mindent Rííí Emelem
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: