Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Számítógép - avagy hülye ez a dög!  (Megtekintve 79647 alkalommal)
Grus grus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 269



« Új üzenet #270 Dátum: 2019. Január 19. - 20:40:51 »

Az Indiform oldalát tudjátok használni? Hónapok óta vírusos.A szolgálati laptop meg sem nyitja inkább.



Én az elmúlt héten tudtam használni de előtte sem volt használható meg most sem megy Vállat von
Naplózva

"Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem. Ősi harc ez, kutatási vágy, megfigyelés, tudásszomj, kalandkeresés, gyűjtési szenvedély, erdők, mezők, nádasok szeretete."
(Fekete István)
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #271 Dátum: 2019. Január 19. - 20:55:40 »

Az Indiform oldalát tudjátok használni? Hónapok óta vírusos.A szolgálati laptop meg sem nyitja inkább.

Nem feltétlenül vírusos. Inkább a tartalomszűrő lesz a ludas. Az enyém semmit nem nyit meg, amiben vadászat, fegyver vagy akárcsak távcső szerepel. Se vadászapró, se egy nyamvadt vadászbolt honlapját ne tudom megnézni az iskolában. Tiszta csoda, hogy fórumozni tudok. Még.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #272 Dátum: 2019. Január 19. - 21:45:04 »

Nem feltétlenül vírusos. Inkább a tartalomszűrő lesz a ludas. Az enyém semmit nem nyit meg, amiben vadászat, fegyver vagy akárcsak távcső szerepel. Se vadászapró, se egy nyamvadt vadászbolt honlapját ne tudom megnézni az iskolában. Tiszta csoda, hogy fórumozni tudok. Még.
Elsőre megnyitotta. A vírus értesített,hogy nyertem, mert én vagyok a 10000.látogató,de azért még játsszak. Kiléptem,azóta nem nyitja meg. Szólni kellene a tulajnak mert így nem nagyon mehet a webbót...
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #273 Dátum: 2019. Március 20. - 21:25:57 »

Androidra keresek utvonal rögzítő programot. Olyan Duracell jellegűt, ami pl google térképen rögzít egy útvonalat, aztán sűrü ködben sötétben, haza is hoz.
Jó lenne ha tárolni is lehetne és újra felhasználni, oda vissza.
 Emelem
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #274 Dátum: 2019. Március 20. - 23:24:45 »

Androidra keresek utvonal rögzítő programot. Olyan Duracell jellegűt, ami pl google térképen rögzít egy útvonalat, aztán sűrü ködben sötétben, haza is hoz.
Jó lenne ha tárolni is lehetne és újra felhasználni, oda vissza.
 Emelem
Új kocsma nyílt,jó vendégkörrel,csak kicsit messze??? Ördög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
dhraken
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 176


« Új üzenet #275 Dátum: 2019. Március 21. - 01:11:14 »

Androidra keresek utvonal rögzítő programot. Olyan Duracell jellegűt, ami pl google térképen rögzít egy útvonalat, aztán sűrü ködben sötétben, haza is hoz.
Jó lenne ha tárolni is lehetne és újra felhasználni, oda vissza.
 Emelem

Locus Pro, Carrymap
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #276 Dátum: 2019. Március 21. - 08:55:12 »

Androidra keresek utvonal rögzítő programot. Olyan Duracell jellegűt, ami pl google térképen rögzít egy útvonalat, aztán sűrü ködben sötétben, haza is hoz.
Jó lenne ha tárolni is lehetne és újra felhasználni, oda vissza.
 Emelem

Amíg androidos telefonom volt, használtam ilyesmit, a turistautak.hu térképeit használja, megtúrom otthon az androidos mappámat, biztos előkerül. Back....  valami, ide is linkeltem anno, teljesen jól használható.

 Emelem
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #277 Dátum: 2019. Március 21. - 08:58:02 »

Amíg androidos telefonom volt, használtam ilyesmit, a turistautak.hu térképeit használja, megtúrom otthon az androidos mappámat, biztos előkerül. Back....  valami, ide is linkeltem anno, teljesen jól használható.

 Emelem

Meg is van: de már nem él a link, este felrakom újból, szerintem megvan az otthoni gépemen.

Ez ügyben privát üzeneted érkezett Gézám!

Ez egy pro verzió, nem tartalmaz reklámokat  Vigyorog

« Utoljára szerkesztve: 2019. Március 21. - 14:22:56 írta Voldi » Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Stefi
Vendég
« Új üzenet #278 Dátum: 2019. Március 21. - 16:51:54 »

Új kocsma nyílt,jó vendégkörrel,csak kicsit messze??? Ördög

   tenn  Poéngyilkos !  Én akartam leütni !    Röhög
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16590



« Új üzenet #279 Dátum: 2019. Március 21. - 17:56:40 »

Én akartam leütni !    Röhög
A Gézát?
Ugyan már egy kicsit megöregedett de pár éve még simán kiharapta a borzot a kotorékból, szóval én a helyedben vigyáznék vele... Stoel
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Stefi
Vendég
« Új üzenet #280 Dátum: 2019. Március 21. - 18:24:45 »

A Gézát?
Ugyan már egy kicsit megöregedett de pár éve még simán kiharapta a borzot a kotorékból, szóval én a helyedben vigyáznék vele... Stoel

Lehet hogy trichinellás ? ? ?   Ördög Röhög
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #281 Dátum: 2019. április 11. - 08:38:09 »

Aki outdoor navigációt keres Androidra:

MAPS.ME (Verzió: 9.0.8 Mod)



Rendszer: Android | Méret: 107MB | Kompatibilitás: 4.0.3+

Leírás:

Gyors és részletes offline térkép a világ összes országáról. A térképek bárhol, bármikor használhatóak. Internetkapcsolat nem szükséges.

KIDOLGOZOTT RÉSZLETESSÉG
• Részletesebb, mint más térképek.
• Több millió érdekes úti cél (POI): éttermek, benzinkutak, turisztikai látványosságok...
• Naponta frissülő információk a felhasználók jelzései alapján.

INTERNETKAPCSOLAT NEM SZÜKSÉGES
• A térképek akkor is működnek, ha nincs elérhető internetkapcsolat.
• Külföldi tartózkodás esetén roaming-díj felszámítása nélkül.
• Mindig tudhatja, merre jár.

BÁRHOL MŰKÖDIK
• Hasznos, ha otthon van, de nélkülözhetetlen, ha utazik.
• 345 országban és szigeten. Teljes lefedettség.
• A semmi közepén is működik

RENDKÍVÜL GYORS
• Valószínűleg ez a leggyorsabb térkép. Hamarabb betölt, mint bármely más alkalmazás.
• Innovatív térképes adatkezelés.
• Kisméretű térképek. Elférnek a telefonja memóriájában.


RÉSZLETEK
• GYALOGOS ÚTVONALTERVEZŐ.Tekintsen meg túraútvonalakat és gyalogos térképeket. Keresse meg az úti céljához vezető leggyorsabb és legpontosabb utat. Fedezze fel gyalog a világot!
• Offline keresés. A térképen lévő számos objektum között mindent megtalál, amire szüksége lehet.
• Kedvencek. Adja hozzá a helyszíneket a kedvencek listájához. Ezt követően könnyen megtalálhatja újra.
• Kedvencek exportálása/importálása. Adja hozzá más térképein mentett kedvenceit a MAPS.ME-hez. A KML/KMZ fájlok támogatottak.
• Helyzetmegosztás. Küldje el bármely helyszín koordinátáit emailben vagy SMS-ben. Ossza meg jelenlegi helyzetét.
• Automatikus követés mód. Ha engedélyezi, a térkép automatikusan a jelenlegi helyzetéhez igazítja magát.
• Útiterv készítése. Útirányokat kaphat a jelenlegi helyszínéről egy térképen bármelyik ponthoz.


Mod:

Ads Removed;
Sponsored banner layout removed;
All ads and services calls from Activity removed;
All ads banner layout in tablet mode removed;
Remove Order Taxi on navigation start;
Send Statistic disabled;
Ads Offers disabled;
Crash report and Analytics disabled;
Optimized graphics / Zipalign.


Változások:

During each update we add more new places to our maps to your journey even more enjoyable.
This time we've added:
6000+ attractions
15000+ cafés and restaurants
7000+ shops
You can search for the attractions by yourself or just use our guides. We’ve collected all the great places around the planet more than 600 cities.

Fejlesztés:Nederland

https://data.hu/get/11779173/MAPS.ME_9.0.8_Mod.rar
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Stefi
Vendég
« Új üzenet #282 Dátum: 2019. Augusztus 09. - 19:27:46 »


Miért nem látom a szarvasbikásba legutóbb feltöltött képet ?  Help !   Wave
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #283 Dátum: 2019. Augusztus 09. - 19:30:16 »

Miért nem látom a szarvasbikásba legutóbb feltöltött képet ?  Help !   Wave

Ezt keresem .   Vállat von

Nagy kár hogy nem látom a képet . Érdekes hogy ha hozzászólásként bemásolom megjelenik a picr 36437093lo.jpg -t de nem látok képet !   Fejvakarás Vállat von





Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #284 Dátum: 2019. Augusztus 10. - 12:35:48 »


Tényleg adjatok valami tippet mert nem látok egy csomó képet . Jellemzően amik picr -el vannak felrakva .  :Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: