Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Számítógép - avagy hülye ez a dög!  (Megtekintve 79658 alkalommal)
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #255 Dátum: 2018. Július 10. - 22:01:43 »

A TC szerint hibás a fájl.  Fejvakarás

Nem hibás az, megy szépen:

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #256 Dátum: 2018. Július 10. - 22:30:19 »

Nem hibás az, megy szépen:


Ha TC-vel akarom kicsomagolni akkor azt mondja, hogy hibás. De ha winrar-al bontom ki egy mappába akkor már dolgozik vele a TC.
 Meghajol
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #257 Dátum: 2018. Július 10. - 22:45:42 »

Ha TC-vel akarom kicsomagolni akkor azt mondja, hogy hibás. De ha winrar-al bontom ki egy mappába akkor már dolgozik vele a TC.
 Meghajol

Tanítsd meg a TC-det, hogy a legújabb winrart használja, ne a sajátját, az elavult, nem ismeri az újabb rarral csomagoltakat: TC/beállítások/Általános beállítások/Tömörítő/ winrar.exe útvonal betallózása/ OK.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Stefi
Vendég
« Új üzenet #258 Dátum: 2018. Szeptember 07. - 12:43:50 »

A Xiaomi-t dicsérik... árban is elfogadható

A családban már van három . 2x Xiaomi A 2  (?)  1x Redmi 5     én mégis Samsungban gondolkodom . Fejvakarás

https://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/samsung/galaxy-j5-j5-pro-2017-32gb-2gb-ram-dual-j530-p386883185/#velemenyek      Fejvakarás

https://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/xiaomi/redmi-6-32gb-p418319884/#termek-leiras      Fejvakarás

https://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/huawei/y7-prime-32gb-2018-p409429425/     Fejvakarás

Ezeket néztem és úgy 50.000 -60.000 Ft-ot szánnék rá . 

Mivel ez már egyáltalán nem a topik témája de minden jótanácsot szívesen elfogadok és szerintem jó ha olvtáársain rendelkeznek egy normális fényképezős telefonnal a fórum színesítése okán is - légyszíves mint illetékes tedd át a "beszélgető" topikba .     Emelem
Naplózva
Borzgróf
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 673


« Új üzenet #259 Dátum: 2018. Szeptember 07. - 12:55:49 »

Ne félj a Xiaomitól, nekem is az van több mint egy éve, ár-teljesítmény arányban nagyon jó. Persze mindí lesz, ami egy adott területen jobb.
Naplózva
dhraken
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 176


« Új üzenet #260 Dátum: 2018. Szeptember 07. - 13:42:54 »

Nekem Redmi 4X van, alapvetően semmi bajom vele, csak azt az egy dolgot nem tudja amiért megvettem. Agyon dicsérték mindenütt, hogy 8-10 óra képernyőidő mellett is minimum 2 nap készenléti idő. Hát ennek a fele sem igaz. De amúgy stabil, gyors, megbízható.
Naplózva
Borzgróf
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 673


« Új üzenet #261 Dátum: 2018. Szeptember 07. - 14:00:46 »

Nekem Redmi 4X van, alapvetően semmi bajom vele, csak azt az egy dolgot nem tudja amiért megvettem. Agyon dicsérték mindenütt, hogy 8-10 óra képernyőidő mellett is minimum 2 nap készenléti idő. Hát ennek a fele sem igaz. De amúgy stabil, gyors, megbízható.
A két gyereknek meg nekem is az van, és ezek tudják..... Biztos nem fut valami gonoszság a háttérben ami leszívja?
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #262 Dátum: 2018. Szeptember 07. - 16:28:30 »

Nekem Redmi 4X van, alapvetően semmi bajom vele, csak azt az egy dolgot nem tudja amiért megvettem. Agyon dicsérték mindenütt, hogy 8-10 óra képernyőidő mellett is minimum 2 nap készenléti idő. Hát ennek a fele sem igaz. De amúgy stabil, gyors, megbízható.

Ok Jó a Xiaomi  !  Most már csak a Samsungról beszéljetek le .   Mosolyog  Miért ne azt vegyem ?   Emelem
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #263 Dátum: 2018. Szeptember 07. - 18:21:30 »

Ok Jó a Xiaomi  !  Most már csak a Samsungról beszéljetek le .   Mosolyog  Miért ne azt vegyem ?   Emelem

Szerintem a Xiaomi akksija osztályokkal jobb a Samunál. 3 is volt, illetve 2 még most is van a családban. Arra viszont figyelni kell, hogy időnként ki kell szórnia bentragadt applikációkat a memóriából, mert (mivel van RAM elég, nem is lehet észrevenni, hogy futnak) de az akksi időt eszik.

Meg kell nézni egyébként, hogy mik a legnagyobb akksi időt használó programok, aztán azokat beállítani úgy hogy bezáráskor tutira álljanak le. Van erre applikáció is, meg valahol a rendszerbeállításoknál is meg lehet nézni.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #264 Dátum: 2018. December 24. - 18:53:18 »

Sziasztok!
Volna egy kérdésem, hátha van itt olyan, aki konyít valamit hozzá. Van egy 2TB külső merevlemezem, ami kattogó hangot ad ki és nem akarja már beolvasni a filmeket, meg végül is lefagy az adott lejátszó program ha elakarnék indítani bármit is és akkor is kattogó hangot ad ki. A kérdésem az, hogy most
ez a sz@r meg fog halni vagy van esetleg valami remény arra, hogy még jó legyen? A garancia szerintem már lejárt persze...Direkt azért vettem, hogy ne kelljen DVDket írogatni, megöl az ideg, hogy lehet, 1TB adat megy a levesbe.
Naplózva
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #265 Dátum: 2018. December 24. - 19:57:54 »

Sziasztok!
Volna egy kérdésem, hátha van itt olyan, aki konyít valamit hozzá. Van egy 2TB külső merevlemezem, ami kattogó hangot ad ki és nem akarja már beolvasni a filmeket, meg végül is lefagy az adott lejátszó program ha elakarnék indítani bármit is és akkor is kattogó hangot ad ki. A kérdésem az, hogy most
ez a sz@r meg fog halni vagy van esetleg valami remény arra, hogy még jó legyen? A garancia szerintem már lejárt persze...Direkt azért vettem, hogy ne kelljen DVDket írogatni, megöl az ideg, hogy lehet, 1TB adat megy a levesbe.

Lehet hogy már kuka.
De a kérdésem a következő nagy vagy kicsi laptop vinyó ill ha kicsi a vinyó te raktad be vagy gyárilag szerelt?
Ha nagy vinyóról van szó próbáld meg egy asztaligépben ha kicsi akkor egy másik rackban is megnézném. A fenti jelenség utalhat áramellátási hibára is....
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #266 Dátum: 2018. December 24. - 20:59:53 »

Lehet hogy már kuka.
De a kérdésem a következő nagy vagy kicsi laptop vinyó ill ha kicsi a vinyó te raktad be vagy gyárilag szerelt?
Ha nagy vinyóról van szó próbáld meg egy asztaligépben ha kicsi akkor egy másik rackban is megnézném. A fenti jelenség utalhat áramellátási hibára is....
Simán, egy USB portba kell bedugni, mint egy pendrive-ot. Azon a kábelon kapja az áramot is.
Naplózva
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #267 Dátum: 2018. December 25. - 04:57:44 »

Simán, egy USB portba kell bedugni, mint egy pendrive-ot. Azon a kábelon kapja az áramot is.

Akkor sajnos sok lehetőség nincsen. Másik kábel ( esetleg olyan amelyiken 2db usb csati van), másik usb port... Javításra sok esélyt nem látok így ha véletlenül elindulna másolj ezerrel, a gyárinál az usb vezérlőelektronikát is ráintegrálják a vinyóra. Sajnos így nem csereszabatos.
Garancia a Samsung, WD és a Toshiba javarészt 2-3 év gart ad, ahol vetted a gyáriszám alapján megtudják mondani mikor is.
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #268 Dátum: 2018. December 25. - 16:52:31 »

Akkor sajnos sok lehetőség nincsen. Másik kábel ( esetleg olyan amelyiken 2db usb csati van), másik usb port... Javításra sok esélyt nem látok így ha véletlenül elindulna másolj ezerrel, a gyárinál az usb vezérlőelektronikát is ráintegrálják a vinyóra. Sajnos így nem csereszabatos.
Garancia a Samsung, WD és a Toshiba javarészt 2-3 év gart ad, ahol vetted a gyáriszám alapján megtudják mondani mikor is.
Köszönöm!  Emelem
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #269 Dátum: 2019. Január 19. - 20:29:37 »

Az Indiform oldalát tudjátok használni? Hónapok óta vírusos.A szolgálati laptop meg sem nyitja inkább.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: