Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Számítógép - avagy hülye ez a dög!  (Megtekintve 78887 alkalommal)
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #225 Dátum: 2017. Június 13. - 07:49:40 »

Az earth-öt használom az asztali pc-n, szoktam vele ismert/felismerhető pontokat méregetni, de nekem kimondottan olyan kellene, ami kezeli a Gps-t, így kint, azonnal megmutatja a két pozíció közötti távolságot.
Ezt vajon tudja?  Vállat von

Bár ha a normál gps koordinátát fel tudom rá itthon vinni, az is több mint a semmi.
 Wave

Okostelefonod van? A Térképen van távolságmérő funkció.
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4144


TSP


« Új üzenet #226 Dátum: 2017. Június 13. - 07:58:27 »

Sehol senki, nincs egy PC guru errefelé?   Vállat von   Fejvakarás

Budai Álmoskönyvek szerint nem taktikus az USB portokba mindenféle USB-s vackot korlátok nélkül dugdosni (értem ezalatt: USB-s lámpa, bögremelegítő, szívárványszinű világítós forgó bizbaszok, usb-s CNC eszterga, stb.), mert amúgy igen könnyen hazavágja a noti amúgy is kihegyeztett tápját, és akkor még csak a tápot.

Ha melegszik a gép, az önmagában baj, normál használat mellett tudnia kellene kezelni a problémát. Ha nem, elég neki egy standard laptop-tartó, a lényeg, hogy járjon alatta a levegő. Feleségem Lenovoján nem ment a ventilátor. Egyszer az tűnt fel, hogy csendes, aztán, ha kellett neki a dedikált videókártya, akkor meg igen melege lett. Kiderült, hogy alaplapos..... gariban 3 nap alatt cserélték. Hogy mi vágta haza passzpiros, de azóta nem alszik a gép ágyban párnák közt  :Mosolyog

Ja nem vagyok PC guru, mezei felhasználói tapasztalat  Wave
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #227 Dátum: 2017. Június 13. - 09:11:07 »

Uraim!

Köszönöm mindkettőtöknek!   Emelem
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9514


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #228 Dátum: 2017. Augusztus 06. - 11:42:04 »

Ha fájlt kell küldeni valakinek, itt egy jó megoldás:

http://computerworld.hu/computerworld/zsenialis-fajlmegoszto-helyet-csinalt-a-mozilla.html
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3060



« Új üzenet #229 Dátum: 2017. Szeptember 14. - 20:38:08 »

Két napja nem tudok felmenni az RWS oldalára.
Ránézne valaki?
 Emelem
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9907



« Új üzenet #230 Dátum: 2017. Szeptember 14. - 20:48:00 »

Két napja nem tudok felmenni az RWS oldalára.
Ránézne valaki?
 Emelem


Gond nelkul megy... Stoel
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #231 Dátum: 2017. Szeptember 14. - 20:49:09 »

Megy.
https://rws-munition.de
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3060



« Új üzenet #232 Dátum: 2017. Szeptember 14. - 21:02:23 »

Köszönöm!
Fél órája ezen a címen még nem tudtam felmenni.
Lehet hogy nálam volt a hiba.
 Emelem
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Lajos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28


« Új üzenet #233 Dátum: 2017. Szeptember 15. - 07:46:45 »

Nem nálad volt a hiba.
1-2 napja nekem is akadozott a dolog ...


Köszönöm!
Fél órája ezen a címen még nem tudtam felmenni.
Lehet hogy nálam volt a hiba.
 Emelem
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9514


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #234 Dátum: 2018. Január 11. - 20:33:46 »

Call Recorder Pro (Verzió: 1.4)

Automatikus hívásrögzítő androidos telefonra:

Rendszer: Android | Méret: 6,2MB | Kompatibilitás: 4.0+

Leírás:
This is the automatic call recorder pro, best phone call recorder for android. Download auto call recorder pro now, you can record any incoming calls and outgoing call with high quality. Call recording is automatic and very reliable. You can manage your recording files, listen to the recording, add notes and share it. Synchronized to the cloud as well. You can set a conversation is important, save it and it will be stored in the important category. There are many functions for call recording, all you need is in this call recording app.

Features:

Auto call recorder pro with a lot of features
- Record calls automatically with high quality while you in incoming calls or outgoing calls.
- Organize your call records. You can view list of files with order by time, by names.
- You can listen recordings, view detail information of files such as: size, location
- You can save recordings to SD card.
- Call control with volume adjustment right inside the call app
- Call log history
- Record all telephony conversations.
- Play audio recorded conversations.
- Marking recordings as important
- Keep calling on call with no affection, the app will run smoothly in the background
- Show confirmation dialog for saving the recorded call. Ask immediately after the call and set up in the options.
- Support lots of recording formats (mp3, amr, wav)
- Support white list, all numbers or contacts in white list will be recorded.
- Support black list, number in black list will be ignored
- Able to set source (Mic, voice call, a video camera)
- Option to enable/disable record incoming call
- Option to enable/disable record Outgoing call
- Set password to protect privacy
- Lock and protect recorded items to prevent from auto-cleaning
- Record a phone call (telephone recorder)
- Audio recorder, voice recorder for both side of call party
- Option to make hidden call recorder without alert or notification while in the call
- record phone calls by a tap, tape a call to start or stop services, you can also enable automatic call recordar mode
- Share files: You can easy to share your recordar file via popular services likes SMS, Email, Dropbox, …

In our roadmap:
- Phone call recorder for every devices, currently it does not work for some devices & we are going to fix all those bugs.
- Call record with noise removal
- Scheduler for recorder call
- Option to choose side to record audio (incoming or outgoing or both sides)
- Record phone calls for VOIP apps, not only for telephone calls
- Identify the id caller, find the true caller id from the unknown caller, unknown number identifier, a solution for you to know who call youCall recorder is very easy to use, You can set which calls are recorded to white list and which are ignored.

What's new:
v1.4: Auto-migrating data from standard version to pro version


https://data.hu/get/10915178/Call_Recorder_Pro_v1.4.apk
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #235 Dátum: 2018. Január 11. - 22:30:46 »

lassan 20 éve van mobil telefonom, androidos 3 napja , ha lehet magyarul , és a gügyék számára is érthetően, kösz!! Emelem
Naplózva
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #236 Dátum: 2018. Január 11. - 22:43:49 »

lassan 20 éve van mobil telefonom, androidos 3 napja , ha lehet magyarul , és a gügyék számára is érthetően, kösz!! Emelem

Birka felhasználói oldalról közelitsük meg a dolgot. a cég rögzíti 5-évig a cella infót vagy sem (érdekelne)....az általatok vitatott rögzítők, hogyan s milyen módon, ideig ,érdekelne, hogy beállítsam Emelem

Röviden: Ezek az alkalmazások, az okostelefonra telepítve, a bejövő/kimenő hívásokat tudják rögzíteni.

Bővebben: Tetszés szerint beállítható, hogy
- melyik hívást/hívásokat (minden hívás, ismeretlen szám hívása, előre beállított számok hívása, stb.),
- hová (telefon belső memóriája, SD kártya, felhő)
- mikor,
- milyen formátumban mentse és
- mennyi ideig tárolja a telefonon.
- és még egy csomó dolog beállítható.

Ha érdekel, töltsd le, telepítsd. Gyerekjáték. Egy idő után letörlöd majd, de egy ideig érdekes (néha hasznos) szórakozás.
Törvényileg nem tudom, mennyire tiszta a dolog. A régi telefonokon is volt ilyen funkció, sokan nem is tudtak róla. Azok a felvétel alatt sípoltak, ezzel jelezve a másik félnek a rögzítést.

A szolgáltatók - bár nem reklámozták - a mobiltelefónia kezdetétől tárolják a cellaadatokat és képesek a beszélgetések rögzítésére is, titkosított formában. A szolgáltató emberei ehhez nem férhetnek hozzá, minden ezzel kapcsolatos tevékenységet szigorúan naplóznak. A különböző szolgálatok szakemberei, a megfelelő felhatalmazás birtokában minden adathoz, beszélgetéshez hozzáférhetnek.
Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #237 Dátum: 2018. Január 11. - 23:20:23 »

Elég annyit beírni a Google Play-be, hogy ACR. Rögtön kidobja, egy piros ikon. Ingyenes. Magyar nyelvű, automatikusan ment minden be és kimenő hívást (a netes hívásokat sajna nem menti( pl.: messenger, viber)). Egyszerűen visszahallgatható.  Emelem
Naplózva
rem223
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Új üzenet #238 Dátum: 2018. Január 11. - 23:29:30 »

Hasonlo temaban modjàtok el a veleményeteket.Ma mentem az iskola ele a feleségemert.Az út közepen áltt egy clio nyitotott ajtókkal ahol egy gyerek próbált lassan ovatosan komótosan  beszállni.voltcannyi hehy hogy eltudtam menni mellette és leparkoltam szabalyosan ahogy ö is megtehette volna ehehyettelövette a leg prolibb stilusat es felelösségre vont hogy kmert nem tudok varni .majd ő megtanit várni stbstb.de vérbunko módon tegeződve először akkor lepődött meg amikor megkérdeztem "uram hol őrőztünk együtt disznót hogy ilyen jo a nexus erre megfenyegetett.hogy "bebeszok egyet"A kövevetmező meglepetés akkor jött amikomondtam hogy hangosan erthetöen szépen artikuláljon mert mindent vesz a testkamera.Persz semmifele kamera nem volt csak egy vastagabb üveggomb vola gomblukba rögźítve.Hát eleg csikorgo kerekekkel tàvozott a fiatal titan .Ezek után a6 a kérdésem itthon legálisan lehet e kapni és hasz nálni tetkamerát ill van e bizonyíto ereje
Naplózva
rem223
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Új üzenet #239 Dátum: 2018. Január 11. - 23:35:53 »

Elnézésta hibákért ez a nyüves nem azt irta ami az üzenetmezőbe én beírtam  vagy csak jem értek hozzá
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: