Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Számítógép - avagy hülye ez a dög!  (Megtekintve 79422 alkalommal)
Jager74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #165 Dátum: 2015. Június 06. - 16:39:42 »

Egy ökör játékkal játszott a kicsi a sógoroméknál,amit itthon is követelt.Letöltöttem neki,azután jöttek a reklámok.
Nálam a lányomnak letöltött SIMS-4 produkált hasonlókat...2 informatikust izzasztottam meg vele... Ördög
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9517


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #166 Dátum: 2015. Június 06. - 22:20:25 »

Nálam a lányomnak letöltött SIMS-4 produkált hasonlókat...2 informatikust izzasztottam meg vele... Ördög

Erre is van megoldás, rá kell szokni a sandboxie programra.

Oszt nincs gond.

 Emelem
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11247


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #167 Dátum: 2015. Augusztus 27. - 19:13:06 »

Segítség!!! Ördög
Kevés a lemezterület a C meghajtón,a D viszont alig használt,szinte tökéletesen üres.Hogyan tudom a C-t a D rovására megnövelni??? Valamikor csináltam már ilyet,de rég volt. Vállat von
Ééééééééééééééééés sittty-suttty: ma meg is csináltam. Röhög Újrapartícionáltam és még meg is vannak az adataim...
(lassú víz partot mos...)
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11247


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #168 Dátum: 2015. November 08. - 15:39:14 »

Senki ne legyen olyan hülye mint én,telepítettem a windows10-et... Woest Nem Rííí Rettenetes. 2 hónapja szívok vele. Nem lehet még egy nyomtatót sem telepíteni,jelszót kér mindenhez. Rohadjon meg aki ilyet csinál 2015-ben,ahelyett ,hogy egyszerűsítene.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9913



« Új üzenet #169 Dátum: 2015. November 08. - 16:09:29 »

Senki ne legyen olyan hülye mint én,telepítettem a windows10-et... Woest Nem Rííí Rettenetes. 2 hónapja szívok vele. Nem lehet még egy nyomtatót sem telepíteni,jelszót kér mindenhez. Rohadjon meg aki ilyet csinál 2015-ben,ahelyett ,hogy egyszerűsítene.

Akkor nem te vagy a rendszergazda.....
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
forester73
Vendég
« Új üzenet #170 Dátum: 2015. November 08. - 16:37:07 »

Ezt beszoptad ! Mentsd az adataidat és töröld utánna a merevlemezt majd tölts rá egy Windows7 home prémiumot legalább.
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11247


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #171 Dátum: 2015. November 08. - 16:54:36 »

Akkor nem te vagy a rendszergazda.....
Hívtam egy informatikust,hogy telepítse nekem az új wifis nyomtatómat. Amikor meghallotta,hogy 10-es van a gépen,kért egy másikat. Nem szól szám
Sanyi!
A saját outlook fiókomba nem enged be a saját gépemen,ahol már a bekapcsolás után kér egy jelszót. (Már ez is egy köcsögség,szerintem. ) Szerintem bonyolult az egész rendszer,pedig nem szoktam elveszni a számítástechnikai újdonságokban. Az androidos telefonommal néhány lépésben nyomtatni tudok a wifis printeren, a win 10-es gépem sokadik nekifutásra sem ismeri fel. Mondjuk ez a Canon nyomtató is megérne egy misét, mert mi az,hogy illesztőprogram és illesztőorogram kiegészítő program kell egy nyomorult nyomtató használatához,ami utána ráadásul nem is ér semmit,hiszen egyik laptop sem találja a hálózatban a nyomtatót. (A telefon rögtön.)
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9913



« Új üzenet #172 Dátum: 2015. November 08. - 17:12:57 »

Ezt beszoptad ! Mentsd az adataidat és töröld utánna a merevlemezt majd tölts rá egy Windows7 home prémiumot legalább.

Hááát necces a téma mert 2016-tól gyakorlatilag szinte kötelező lesz telepíteni, kezdetben választhatsz... utána frissítésként fog jönni... ott is az első időkben választhatsz.


Hívtam egy informatikust,hogy telepítse nekem az új wifis nyomtatómat. Amikor meghallotta,hogy 10-es van a gépen,kért egy másikat. Nem szól szám
Sanyi!
A saját outlook fiókomba nem enged be a saját gépemen,ahol már a bekapcsolás után kér egy jelszót. (Már ez is egy köcsögség,szerintem. ) Szerintem bonyolult az egész rendszer,pedig nem szoktam elveszni a számítástechnikai újdonságokban. Az androidos telefonommal néhány lépésben nyomtatni tudok a wifis printeren, a win 10-es gépem sokadik nekifutásra sem ismeri fel. Mondjuk ez a Canon nyomtató is megérne egy misét, mert mi az,hogy illesztőprogram és illesztőorogram kiegészítő program kell egy nyomorult nyomtató használatához,ami utána ráadásul nem is ér semmit,hiszen egyik laptop sem találja a hálózatban a nyomtatót. (A telefon rögtön.)

Azt hogy, induláskor kérjen jelszót ki tudod lőni... mondjuk a gépház első szintje elég riasztó utána viszont a megszokott felület van.
A wifis nyomtatóktól én is hülyét kapok. Kacsint
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11247


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #173 Dátum: 2015. November 08. - 18:35:38 »

Hááát necces a téma mert 2016-tól gyakorlatilag szinte kötelező lesz telepíteni, kezdetben választhatsz... utána frissítésként fog jönni... ott is az első időkben választhatsz.


Azt hogy, induláskor kérjen jelszót ki tudod lőni... mondjuk a gépház első szintje elég riasztó utána viszont a megszokott felület van.
A wifis nyomtatóktól én is hülyét kapok. Kacsint
Az induláskori jelszót? Hogyan?
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9913



« Új üzenet #174 Dátum: 2015. November 08. - 19:09:49 »

Az induláskori jelszót? Hogyan?

Az enyémen ha nem haragszol nem megyek végig.
Gépház-fiókok-(bal oldalt) bejelentkezési lehetőségek.

A telepítésnél (frissítésnél) volt jelszó a gépedhez azt vitte tovább, ha a későbbiekben tiszta telepítést csinálsz (adatmentés után) és nem adsz meg jelszót akkor nem is lesz.
Tiszta telepítés:
gépház-frissítés és biztonság(bal oldalt)  helyreállítás-gép alaphelyzetbe állítása  aktivált windows 10 esetén nem kell újból aktiválni mert a géped hardver elemeiből generált kulcs már a microsoft szerverén csücsül és automatice aktiválódik a szoftver.
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9517


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #175 Dátum: 2015. November 08. - 20:06:10 »

Az induláskori jelszót? Hogyan?

Így:

http://dirtywindows.hu/questions/windows-10-automatikus-bejelentkezes/
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9913



« Új üzenet #176 Dátum: 2015. November 15. - 08:49:33 »

Én a novemberi frissítésen lepődtem. Kis túlzással míg felment újrahúztam volna a rendszert.
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11247


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #177 Dátum: 2015. November 15. - 08:52:50 »

Köszönöm! Ez gyorsan és egyszerűen megoldotta,csak elfelejtettem szólni... Stoel
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11247


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #178 Dátum: 2015. November 24. - 19:19:44 »

A google térképen elkészített útitervet be kellene másolnom egy power point diába...Hogy kell? Tegnap sehogy sem sikerült.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9913



« Új üzenet #179 Dátum: 2015. November 24. - 19:26:28 »

A google térképen elkészített útitervet be kellene másolnom egy power point diába...Hogy kell? Tegnap sehogy sem sikerült.

print screen?
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: