Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Számítógép - avagy hülye ez a dög!  (Megtekintve 79595 alkalommal)
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9915



« Új üzenet #150 Dátum: 2015. április 06. - 14:01:11 »

Köszönöm mindkettőtök válaszát!
Telefonálni hogy lehet ezekkel, átteszem a szim kártyát a telefonból? Félek ez túl egyszerű lenne!  Ördög

Lesz egy tepsiphonod.  Ördög
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #151 Dátum: 2015. április 06. - 17:21:27 »

Lesz egy tepsiphonod.  Ördög

Legalább megsüthetem rajta a rántottát!  Ördög
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #152 Dátum: 2015. április 06. - 19:13:30 »

Legalább megsüthetem rajta a rántottát!  Ördög
Jól megy ezeknek a mosógépszerelőknek...fussa kolbászra, tojásra, új puskára...oszt még ez se elég, tablet is kell neki... Fejvakarás
 Ördög Ördög Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #153 Dátum: 2015. április 06. - 20:12:10 »

Sanyoo
Samsung Galaxy Note 4. ( vagy IPhone 6+) Tobbe nem kell szamitogep.....vagyis mindig a zsebedbe van. Az enyemek (laptop-ok) ott porosodnak.
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #154 Dátum: 2015. április 06. - 21:04:26 »

Jól megy ezeknek a mosógépszerelőknek...fussa kolbászra, tojásra, új puskára...oszt még ez se elég, tablet is kell neki... Fejvakarás
 Ördög Ördög Ördög

Aki becsületesen dolgozik, annak van. Persze irigykednek a semmittevők, kupecek, gabonakereskedők, de sz@rni rájuk!  Röhög
Naplózva
dhraken
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 176


« Új üzenet #155 Dátum: 2015. április 06. - 21:26:22 »

Köszönöm mindkettőtök válaszát!
Telefonálni hogy lehet ezekkel, átteszem a szim kártyát a telefonból? Félek ez túl egyszerű lenne!  Ördög

Ha az okostelód tudja a netmegosztást, akkor a tabletben elég a wifi is és netezhetsz a telefon mobilnetén keresztül.
Naplózva
forester73
Vendég
« Új üzenet #156 Dátum: 2015. április 06. - 21:36:41 »

Sanyooo !

A Telecomnál van Duo-net azaz egy előfizetéssel két 3G/4GLTE képes készüléken netezhetsz . A csak Wi-Fi nem jó , igaz a telefonodról tudsz Wi-Fi Hotspot-ként sugározni de az nem jó megoldás , tehát mindenképpen mobilnet képes legyen , 8-9" körüli képernyővel 2Gb RAM legyen és min 16 Gb belsőtárhelye ami lehetőségként bővíthető legyen micro SD-vel . Ami még fontos legyen azért 1.4-1.5 Ghz-es processzora . Röviden ennyi .

Mellesleg eladó egy vadiúj , bontatlan arany színü keretes 8.4" SAMSUNG Galaxy TAB T-705 ( kettőt hozott a Jézuska ) . Aki ismeri nem kell bemutatni , fórumtársi ára 80.000.- FT.

Üdv Én
Naplózva
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #157 Dátum: 2015. április 06. - 22:49:00 »

Bocs, most latom, hogy te kimondott nagyobb kepernyoju dedikalt tablet-et szeretnel venni, en meg "phablet"-eket ajanlottam....... Stoel
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #158 Dátum: 2015. április 09. - 12:42:05 »

Ha az okostelód tudja a netmegosztást, akkor a tabletben elég a wifi is és netezhetsz a telefon mobilnetén keresztül.

Bezony-bezony, én otthon a mobilnettet lövöm rá a laptopra, meg a Tw-re.
Igaz nem messze van a torony  Ördög Ördög

 Wave
Naplózva

Üdv End
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #159 Dátum: 2015. Június 05. - 22:09:59 »

Peti!

Töltsd le ezt:

http://www.yac.mx/?lang=hu

Azt írja a kollega: " telepíted, aztán az összes tisztító és takarító lehetőséget végigzongorázod. kitakarítja a gépedet, megszünnek a böngészőkben felugráló idegesítő reklámok és törli a nemkívánatos kezdőlapokat.

amikor végzett, akkor meg törld a programot, mert idegesítő a folyamatos felügyelet, meg a monitoron mindig látszó felesleges widget... persze csak ha akarod."
Valamelyik nap kéretlen reklámok eltávolítására használtam a feleségem gépén,de valami túl jól sikerült,mert azóta hiányolja a windows installert,de úgy ,hogy nem engedi telepíteni sem,mert magasabb fokú felhasználót igényel. Nem nyílik meg semmi, ami a gépen van,illetve nincs hang sem. A netet lehet használni,de hangot nem játszik le. Hogy lehet az ilyen ballépéseket visszacsinálni??
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9915



« Új üzenet #160 Dátum: 2015. Június 06. - 05:39:43 »

Valamelyik nap kéretlen reklámok eltávolítására használtam a feleségem gépén,de valami túl jól sikerült,mert azóta hiányolja a windows installert,de úgy ,hogy nem engedi telepíteni sem,mert magasabb fokú felhasználót igényel. Nem nyílik meg semmi, ami a gépen van,illetve nincs hang sem. A netet lehet használni,de hangot nem játszik le. Hogy lehet az ilyen ballépéseket visszacsinálni??

 Fejvakarás
Na erre szoktam mondani ezt már látni kell...
Esetleg csökkentett módban rendszer visszaállítás segíthet. Ellenben lehet jobban járnál ha újrahúznád a windowst, elfecsérelt  idő és idegsejtek számának csökkenését elkerülendő.
Gondolom adatok másik partíción vannak... Stoel
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #161 Dátum: 2015. Június 06. - 08:39:11 »

Fejvakarás
Na erre szoktam mondani ezt már látni kell...
Esetleg csökkentett módban rendszer visszaállítás segíthet. Ellenben lehet jobban járnál ha újrahúznád a windowst, elfecsérelt  idő és idegsejtek számának csökkenését elkerülendő.
Gondolom adatok másik partíción vannak... Stoel
Jövő héten megcsinálja az info-s kolléga. Azt hittem van valami varázslat rá.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #162 Dátum: 2015. Június 06. - 12:17:55 »

Jövő héten megcsinálja az info-s kolléga. Azt hittem van valami varázslat rá.

A jól megírt vírusok/férgek a rendszer fontos fájljait fertőzve biztosítják, hogy ha megszabadulsz tőlük, össze is omlik a winfos. A varázslat ellene a gyakori biztonsági mentés, de senki nem csinálja...

Meg nagyon óvatosan kell letölteni és futtatni pláne ismeretlen dolgokat!
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #163 Dátum: 2015. Június 06. - 14:58:41 »

A jól megírt vírusok/férgek a rendszer fontos fájljait fertőzve biztosítják, hogy ha megszabadulsz tőlük, össze is omlik a winfos. A varázslat ellene a gyakori biztonsági mentés, de senki nem csinálja...

Meg nagyon óvatosan kell letölteni és futtatni pláne ismeretlen dolgokat!
Egy ökör játékkal játszott a kicsi a sógoroméknál,amit itthon is követelt.Letöltöttem neki,azután jöttek a reklámok. Szerencsére pendrive-ra kimásolható  minden és épek a fájlok is,csak ez a gép nem nyitja meg őket. Sem a zene fájlokat. Vállat von Mondjuk az asszony 2 éve, minden este gépelt óravázlatai miatt lett volna egy pár kellemetlen pillanatom... Ördög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9915



« Új üzenet #164 Dátum: 2015. Június 06. - 16:31:51 »

Mondjuk az asszony 2 éve, minden este gépelt óravázlatai miatt lett volna egy pár kellemetlen pillanatom... Ördög

Ha csak egy (pár) pillanat lenne... Ördög Stoel
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: