Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Számítógép - avagy hülye ez a dög!  (Megtekintve 79378 alkalommal)
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #105 Dátum: 2014. November 06. - 07:57:16 »

Chrome-ra sikerült beszereznem egy mystartsearch keresőt amire nincs szükségem.  Ördög Hogyan kell ettől megszabadulni??? Vállat von A netes útmutatásokon végigmentem,de még mindig megvan...Plíz!

Beállítások/Bővítmények/mystartszörcs----> Törlés. Kitörlöd és eltűnik.  Emelem
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #106 Dátum: 2014. November 06. - 11:50:49 »

Beállítások/Bővítmények/mystartszörcs----> Törlés. Kitörlöd és eltűnik.  Emelem
Sajna,nem. Töröltem és újratelepítettem a chrome-ot,így most nincs rajta. (Az exploleren viszont igen,tehát a gépen is. Explolert lehet törölni?)
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Fomec
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029


« Új üzenet #107 Dátum: 2014. November 06. - 12:03:42 »

Sajna,nem. Töröltem és újratelepítettem a chrome-ot,így most nincs rajta. (Az exploleren viszont igen,tehát a gépen is. Explolert lehet törölni?)
Próbáld meg ezzel: http://www.yac.mx/hu/guides/browser-hijacker-removal/20131119-how-to-remove-mystart.search.incredibar.com-through-yac-virus-removal-tool.html
Mi tegnap linkvidáltunk vele egy hasonló keresőt.
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #108 Dátum: 2014. November 06. - 12:29:36 »

Sajna,nem. Töröltem és újratelepítettem a chrome-ot,így most nincs rajta. (Az exploleren viszont igen,tehát a gépen is. Explolert lehet törölni?)

Hasonló módszerrel ki lehet törölni az IE-ből is, akkor a Chrome-ban sem fogod látni, és újratelepíteni sem kell. Nekem legalábbis működött így.  Wave Az IE-t is le tudod szedni Vezérlőpult/programok telepítése/ windows alkalmazások-összetevők-ből.
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #109 Dátum: 2014. November 06. - 20:21:19 »

Minden útmutatást követve sem tudtam kitenni a mystart szűrét...Nem azért mert béna vagyok,hanem mert ez a valami másabb mint az eddigiek... Vállat von Eddig semmi sem tartott ki ilyen sokáig.... Rííí
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9517


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #110 Dátum: 2014. November 06. - 20:29:35 »

Minden útmutatást követve sem tudtam kitenni a mystart szűrét...Nem azért mert béna vagyok,hanem mert ez a valami másabb mint az eddigiek... Vállat von Eddig semmi sem tartott ki ilyen sokáig.... Rííí

Szedd le ezt:

http://data.hu/get/7681000/Portable_SpyHunter_4.17.6.4336.rar?pid=2300261287

Csomagold ki valahova, majd csökkentett módban indítsd a géped. Ezután menj neki a SpyHunterrel.

Mindenesetre jól nézd meg miket akar még leszedni, csak azt engedd neki, amit valóban el akarsz távolítani!
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #111 Dátum: 2014. November 23. - 13:51:45 »

Most az én gépem kapott valami disznóságot, tele lett kéretlen reklámmal. Az adwcleaner nem segít. Van valakinek valami tippje, hogy tudnám kiszedni???
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #112 Dátum: 2014. November 23. - 16:34:01 »

Úgy tűnik megoldódott, a kiegészítőket kellett letiltani a Modzillán, és akkor nem jön vissza.  Piál Táncol
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16586



« Új üzenet #113 Dátum: 2014. November 23. - 23:19:39 »

Most az én gépem kapott valami disznóságot, tele lett kéretlen reklámmal. Az adwcleaner nem segít. Van valakinek valami tippje, hogy tudnám kiszedni???
Bassza meg, jött ma egy email a nav-tól, hogy az ügyfélkapus tárhelyemre üzenet érkezett. Ez nem feltétlenül jó hír, nézzük meg...
Belépek, ott az üzenet, nem tudom letölteni Fejvakarás Egy java alkalmazást követel ami szerinte nincs meg a gépemen. Ez meglehet, két hónapos a gép, eddig nem kellett. Letöltöm a megadott linkről, telepítem, tölteném az üzenetet, hát először valami szemét jön le a navtól ami arra jó, hogy turkáljanak a gépemen. Aztán lejön a levél is, egy semmitmondó tájékoztatás... Ilyenkor jön az összeesküvés elmélet, hogy ez az egész üzenetesdi csak ürügy volt Nem
Rgy füst alatt megjelent két új keresőmodul is amiket kurvára nem kértem és az egyik rögvest át is vette az uralmat a gugli felett. A java alkalmazást meg blokkolja a firefox mert kockázatos.
Úgyhogy a nav és ez az egész tetves bagázs ami mögötte van, bekaphatja a faszomat... Nem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
erwin01
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Új üzenet #114 Dátum: 2014. November 24. - 09:12:41 »

Boar!
Én most nyitottam meg PDF Create - val.
Üdv: erwin01
Naplózva
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2659


« Új üzenet #115 Dátum: 2014. November 24. - 17:24:36 »

Bassza meg, jött ma egy email a nav-tól, hogy az ügyfélkapus tárhelyemre üzenet érkezett. Ez nem feltétlenül jó hír, nézzük meg...
Belépek, ott az üzenet, nem tudom letölteni Fejvakarás Egy java alkalmazást követel ami szerinte nincs meg a gépemen. Ez meglehet, két hónapos a gép, eddig nem kellett. Letöltöm a megadott linkről, telepítem, tölteném az üzenetet, hát először valami szemét jön le a navtól ami arra jó, hogy turkáljanak a gépemen. Aztán lejön a levél is, egy semmitmondó tájékoztatás... Ilyenkor jön az összeesküvés elmélet, hogy ez az egész üzenetesdi csak ürügy volt Nem
Rgy füst alatt megjelent két új keresőmodul is amiket kurvára nem kértem és az egyik rögvest át is vette az uralmat a gugli felett. A java alkalmazást meg blokkolja a firefox mert kockázatos.
Úgyhogy a nav és ez az egész tetves bagázs ami mögötte van, bekaphatja a faszomat... Nem

Boar!  Wave Igazad van!  Türelmetlenül
Kimész a szerszámos kamrába, behozod a csákányt és megfenyegeted a gépet! S ha nem engedelmeskedik, emeld magasra a csákányt és zsupsz!  Woest
Csak egy suhintás az egész. Fejvakarás Nyihi Emelem
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16586



« Új üzenet #116 Dátum: 2014. November 24. - 18:19:31 »

Boar!  Wave Igazad van!  Türelmetlenül
Kimész a szerszámos kamrába, behozod a csákányt és megfenyegeted a gépet! S ha nem engedelmeskedik, emeld magasra a csákányt és zsupsz!  Woest
Csak egy suhintás az egész. Fejvakarás Nyihi Emelem
Nézd, nyírtam már ki winchestert ökölcsapással, egyszer elég volt.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16586



« Új üzenet #117 Dátum: 2014. November 26. - 08:30:28 »

Boar!
Én most nyitottam meg PDF Create - val.
Üdv: erwin01
Lefutott egy automatikus keresés a gépemen, a malware bytes két trójait talált a nav-os mappában.
Elmennek ezek a jó kurva anyjukba... Nem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #118 Dátum: 2014. November 26. - 09:48:36 »

Hát ez fasza. Bár avast-ot használok, de azért megpróbálom én is futtatni ezt a malware bytes-t.
Azt viszont nem értem, hogy mi van ma a nettel, sem az origo, sem egy rahedli más honlap nem tölt be rendesen.  Fejvakarás Vállat von
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #119 Dátum: 2014. November 26. - 19:13:44 »

Hát ez fasza. Bár avast-ot használok, de azért megpróbálom én is futtatni ezt a malware bytes-t.
Azt viszont nem értem, hogy mi van ma a nettel, sem az origo, sem egy rahedli más honlap nem tölt be rendesen.  Fejvakarás Vállat von


Tegnap és ma nálam is elképesztően lelassult a net...
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: