Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Számítógép - avagy hülye ez a dög!  (Megtekintve 79634 alkalommal)
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Dátum: 2013. Január 08. - 21:04:16 »

Ilyenünk még nem volt, ide jöhetnek az informatikai, és egyéb számítógépes gondok, megoldások.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #1 Dátum: 2013. Január 08. - 21:07:43 »

Azoknak, akik szeretik a Chrome böngészőt egy új dolog:

http://www.torchbrowser.com/

A Chrome motorját használja, simán tölti a torrent fájlokat, és ami a legfontosabb, a Chrome is elég gyors böngésző, de itt mintha bekapcsolták volna a turbót.

Mivel a chrome motort használja, a felülete is hasonló, az se tántorítson el senkit, hogy angolul akar települni, amint feltelepült magyar lesz.

Próbáljátok ki, engem eddig meggyőzött.

 Emelem
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #2 Dátum: 2013. Január 12. - 09:45:58 »

Na, hát akkor kezdem a sort!  Ördög

Win 7-em van és ma vette észre Feleségem, hogy az Office Outlook-ból nem lehet megnyitni a hivatkozást a levelekben lévő címre ugrás során.
A következőt írja ki: a számítógépen érvényben lévő korlátozások miatt ez a művelet nem hajtható végre, kérjen segítséget a rendszergazdától  Tasli

eddig ezzel sosem volt problémám, de tudtommal semmilyen változást nem eszközöltem a gépen  Fejvakarás Vállat von

Köszönöm a segítséget.  Wave
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #3 Dátum: 2013. Január 12. - 09:55:41 »

Na, hát akkor kezdem a sort!  Ördög

Win 7-em van és ma vette észre Feleségem, hogy az Office Outlook-ból nem lehet megnyitni a hivatkozást a levelekben lévő címre ugrás során.
A következőt írja ki: a számítógépen érvényben lévő korlátozások miatt ez a művelet nem hajtható végre, kérjen segítséget a rendszergazdától  Tasli

eddig ezzel sosem volt problémám, de tudtommal semmilyen változást nem eszközöltem a gépen  Fejvakarás Vállat von

Köszönöm a segítséget.  Wave

Nézd át a biztonsági beállításaidat, valahol le lett tiltva a hivatkozások megnyitása. Ez megtehető a víruskeresőkben,vagy ha használsz valami trójai figyelőt, vagy akár a tűzfalaban is. Konkrét választ azért nem tudok adni, mert amennyire tudom távol tartom magam a MicroFos termékeitől, így az Outlook nevű förmedvénytől is. Épp elég a Windóz  Nem
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #4 Dátum: 2013. Január 12. - 10:03:04 »

Köszi Voldi!  Piál

Végignéztem mindent, de nem találtam semmit. Tegnap telepítettem egy demo programot, szerintem az módosíthatott valamit a beállításokban.
Szerencsére egy régebbi időpontra való visszaállítás megoldotta a problémát.
Nincs ezzel semmi baj, csak együtt kell élni a hibáival!  Kacsint Ördög
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #5 Dátum: 2013. Január 12. - 10:27:18 »

Program, mellyel a Data.hu-s feltöltéseket, amelyek lehetnek 200 MB-os, vagy akár 1 GB-os rarok is prémium nélkül tudjuk akár teljes sebességgel letölteni! Csupáncsak feltelepíted, beilleszted a Data.hu-s linket, majd a letöltésre kattintasz! Ha nem dobja ki a fájl mentése opciót, akkor egyszerűen csak egy másik szervert választasz ki!

Data.hu-nál tudni kell, hogy prémium nélkül a tárról 200 MB-nál nagyobb fájlok nem tölthetőek le, és az ez alattiak is csak 150 KB/s sebességgel jönnek lefelé! Ezzel a programmal mindez elfelejthető, az interneted teljes sávszélességével tölthetsz Data-s linkeket!

A Programot köszönjük az EWT-nek! Mosolyog

http://data.hu/get/6027295/EWTs.DUnlimiter.v3.0.rar
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #6 Dátum: 2013. Január 16. - 20:17:57 »

Újabb kérdés.  Ördög

Az Országos Építésügyi Nyilvántartásba akarom föltölteni az energetikai tanusítványt, de a pdf-fájlt nem engedi lementeni.
A következőt írja ki a rendszer: A (beágyazott) PDF fájl szerkesztése le van tiltva vagy a fájl nem PDF dokumentum

Minden stimmel, de emiatt nem tudom lementeni.  Tasli

Próbáltam már a biztonsági korlátokat lecsökkenteni, de fogalmam sincs, hogy igazából mi baja van?  Fejvakarás Vállat von

Van valakinek ötlete?  Emelem
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #7 Dátum: 2013. Január 16. - 20:27:40 »

Újabb kérdés.  Ördög

Az Országos Építésügyi Nyilvántartásba akarom föltölteni az energetikai tanusítványt, de a pdf-fájlt nem engedi lementeni.
A következőt írja ki a rendszer: A (beágyazott) PDF fájl szerkesztése le van tiltva vagy a fájl nem PDF dokumentum

Minden stimmel, de emiatt nem tudom lementeni.  Tasli

Próbáltam már a biztonsági korlátokat lecsökkenteni, de fogalmam sincs, hogy igazából mi baja van?  Fejvakarás Vállat von

Van valakinek ötlete?  Emelem

Kicsit zavaros amit írsz. Azt írod feltölteni akarsz, utána, meg nem engedi lementeni? Na, most melyiket? Feltölteni nem engedi, vagy lementeni?

Passz. Próbálj böngészőt váltani, hátha mással felmegy.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #8 Dátum: 2013. Január 16. - 20:29:11 »

Újabb kérdés.  Ördög

Az Országos Építésügyi Nyilvántartásba akarom föltölteni az energetikai tanusítványt, de a pdf-fájlt nem engedi lementeni.
A következőt írja ki a rendszer: A (beágyazott) PDF fájl szerkesztése le van tiltva vagy a fájl nem PDF dokumentum

Minden stimmel, de emiatt nem tudom lementeni.  Tasli

Próbáltam már a biztonsági korlátokat lecsökkenteni, de fogalmam sincs, hogy igazából mi baja van?  Fejvakarás Vállat von

Van valakinek ötlete?  Emelem

Linket tudsz adni?
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #9 Dátum: 2013. Január 16. - 20:57:03 »

Feltölteni engedi, de lementeni nem.
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #10 Dátum: 2013. Január 16. - 20:58:26 »

Feltölteni engedi, de lementeni nem.

Linket tudsz adni?
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #11 Dátum: 2013. Január 16. - 21:00:21 »

nem, mert jelszavas  Rííí
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #12 Dátum: 2013. Január 16. - 21:02:44 »

nem, mert jelszavas  Rííí

Akkor reklamálj a feltöltőnél, hogy nem tudod lementeni a pdf-et. Nincs más ötletem. Ha egyáltakán úgy van megcsinálva, hogy le lehessen tölteni.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #13 Dátum: 2013. Január 16. - 21:06:58 »

Az lesz!  Wave
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #14 Dátum: 2013. Január 22. - 11:32:35 »

Uraim!

Megbízható, de nem túl drága honlap-tárhelyet keresek. Ha valaki tud javasolni, megköszönöm!

 Emelem
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: