Oldalak: 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... 215   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadásztacskó  (Megtekintve 482401 alkalommal)
manipulus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1179


Vadásztacskó vezető


WWW
« Új üzenet #765 Dátum: 2010. Február 21. - 12:25:51 »

Kupac
Naplózva

Nem láttam még vadat, mely szánná magát.
A madár fagyottan zuhan le az ágról,
de sosem gondolt rá, hogy sajnálja magát.

www.vadaszkutyaiskola.freewb.hu
http://manipulus.ewk.hu/
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #766 Dátum: 2010. Február 21. - 13:10:07 »

Mocskos kis "dögök"!  Igen
Naplózva
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4585



« Új üzenet #767 Dátum: 2010. Február 21. - 14:00:24 »

Kupac

 Igen

Vajon mennyi tacsi lehet a képen?
Tippem: 8
Naplózva
Bütyök
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 773


« Új üzenet #768 Dátum: 2010. Február 21. - 15:17:51 »

Re: Vadásztacskó
Üdv. Tacskómániások !
Már egy hete ,hogy  Girgesz vadásztárs jóvoltából mi is tacskó gazdik lettünk.
Lacus hívta fel rá a figyelmemet mert én csak jagdokban és foxikban gondolkodtam miután decemberben elgázolták a kutyámat.
  Most viszont rájöttem,hogy EZ A KUTYA   gyozo  
Nagyon értelmes elragadó kis jószág ,egy perc alatt a család kedvence lett,szerintem már több esze van mint némelyik embernek. Egyébként a kutya is ember     Kacsint
   Egész úton nem piszkított be az autóba pedig többször megálltunk és többször eltévedtünk ,-Lacus volt a navigátor   Vigyorog  Bamakóba sem megyek vele az biztos .
Az első nap megtanított minket a rendrakásra mert ha valaki cipője nem volt "jó helyen "-szerinte akkor azt áthelyezte . Már leamortizált egy plüss majmot és a sziklakerti növényeim metszegetéseit is elvállalta.
  "Elolvasott" egy egész kalendáriumot és mesterien kicsomózza a bekötött cipőket észrevétlenül.
  Másnap már megkapta az első védőoltást és szinte 80% -ban szobatiszta de nagyon figyelünk rá pl. ébredés  vagy kaja után megnyitom a kilincset és nevén szólítom . Ha kell neki akkor egyből kimegyünk    Mosolyog
  Labdát ,macit ,fadarabot visszahoz ,kézjelre ugat !!!! majdnem mindig helyére megy ha küldöm és sajtvonszalékon gyakorolunk egyenlőre a konyhában mert ma is volt hózápor.
  Még csak 8 hetes és mindent csak játékosan ,nem erőltetve csinálunk de minden jel arra mutat,hogy még nem volt ilyen okos kutyám ami ebből a kis  /Izé/ Manóból lesz.
üdv. Bütyök   ui. bűne nincs még    Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2010. Február 22. - 10:55:18 írta Erdojaro (Molnár Attila) » Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #769 Dátum: 2010. Február 22. - 10:31:37 »

Re: Vadásztacskó
Üdv. Tacskómániások !
Már egy hete ,hogy  Girgesz vadásztárs jóvoltából mi is tacskó gazdik lettünk.
Lacus hívta fel rá a figyelmemet mert én csak jagdokban és foxikban gondolkodtam miután decemberben elgázolták a kutyámat.
  Most viszont rájöttem,hogy EZ A KUTYA  gyozo   
Nagyon értelmes elragadó kis jószág ,egy perc alatt a család kedvence lett,szerintem már több esze van mint némelyik embernek. Egyébként a kutya is ember    Kacsint
   Egész úton nem piszkított be az autóba pedig többször megálltunk és többször eltévedtünk ,-Lacus volt a navigátor  Vigyorog  Bamakóba sem megyek vele az biztos .
Az első nap megtanított minket a rendrakásra mert ha valaki cipője nem volt "jó helyen "-szerinte akkor azt áthelyezte . Már leamortizált egy plüss majmot és a sziklakerti növényeim metszegetéseit is elvállalta.
  "Elolvasott" egy egész kalendáriumot és mesterien kicsomózza a bekötött cipőket észrevétlenül.
  Másnap már megkapta az első védőoltást és szinte 80% -ban szobatiszta de nagyon figyelünk rá pl. ébredés  vagy kaja után megnyitom a kilincset és nevén szólítom . Ha kell neki akkor egyből kimegyünk   Mosolyog
  Labdát ,macit ,fadarabot visszahoz ,kézjelre ugat !!!! majdnem mindig helyére megy ha küldöm és sajtvonszalékon gyakorolunk egyenlőre a konyhában mert ma is volt hózápor.
  Még csak 8 hetes és mindent csak játékosan ,nem erőltetve csinálunk de minden jel arra mutat,hogy még nem volt ilyen okos kutyám ami ebből a kis  /Izé/ Manóból lesz.
üdv. Bütyök   ui. bűne nincs még    Mosolyog
Ölel
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #770 Dátum: 2010. Február 22. - 10:56:31 »

"bűne nincs még    Mosolyog"

MÉG! Ördög
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
manipulus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1179


Vadásztacskó vezető


WWW
« Új üzenet #771 Dátum: 2010. Február 22. - 11:44:26 »

Re: Vadásztacskó
Üdv. Tacskómániások !
Már egy hete ,hogy  Girgesz vadásztárs jóvoltából mi is tacskó gazdik lettünk.
Lacus hívta fel rá a figyelmemet mert én csak jagdokban és foxikban gondolkodtam miután decemberben elgázolták a kutyámat.
  Most viszont rájöttem,hogy EZ A KUTYA   gyozo   
Nagyon értelmes elragadó kis jószág ,egy perc alatt a család kedvence lett,szerintem már több esze van mint némelyik embernek. Egyébként a kutya is ember     Kacsint
   Egész úton nem piszkított be az autóba pedig többször megálltunk és többször eltévedtünk ,-Lacus volt a navigátor   Vigyorog  Bamakóba sem megyek vele az biztos .
Az első nap megtanított minket a rendrakásra mert ha valaki cipője nem volt "jó helyen "-szerinte akkor azt áthelyezte . Már leamortizált egy plüss majmot és a sziklakerti növényeim metszegetéseit is elvállalta.
  "Elolvasott" egy egész kalendáriumot és mesterien kicsomózza a bekötött cipőket észrevétlenül.
  Másnap már megkapta az első védőoltást és szinte 80% -ban szobatiszta de nagyon figyelünk rá pl. ébredés  vagy kaja után megnyitom a kilincset és nevén szólítom . Ha kell neki akkor egyből kimegyünk    Mosolyog
  Labdát ,macit ,fadarabot visszahoz ,kézjelre ugat !!!! majdnem mindig helyére megy ha küldöm és sajtvonszalékon gyakorolunk egyenlőre a konyhában mert ma is volt hózápor.
  Még csak 8 hetes és mindent csak játékosan ,nem erőltetve csinálunk de minden jel arra mutat,hogy még nem volt ilyen okos kutyám ami ebből a kis  /Izé/ Manóból lesz.
üdv. Bütyök   ui. bűne nincs még    Mosolyog

Kis naív! Nyihi
Látszik, hogy még nem ismered a tacskót. Nyihi  Most van az az időszak amikor a rosszindulatú kis féreg megszeretteti magát annyira, hogy amikor eljön az idő akkor mindent megbocsáss neki. Dühhh Hogy vadásziasan fogalmazzak, most létesít szórót. aztán majd ha beetetett benneteket akkor jön a halálos lövés. Csak ez kb 10 évig tart. Suicide

Egyébként én már továbbjutottam. Nekem kézjel sem kell és ugatnak állandóan. Türelmetlenül

üdv: Csaba
Naplózva

Nem láttam még vadat, mely szánná magát.
A madár fagyottan zuhan le az ágról,
de sosem gondolt rá, hogy sajnálja magát.

www.vadaszkutyaiskola.freewb.hu
http://manipulus.ewk.hu/
Mikibácsi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 181



« Új üzenet #772 Dátum: 2010. Február 22. - 11:57:35 »

Csaba!
A kupacból van eladó? Engem érdekelne.
Köszi!
Miki
Naplózva

"...A Vadászat megfelelő irányba tereli a vadász személyiségének alakulását. Olyan etikai értéket fejleszt ki benne, amely nélkül a vadászat csupán az ösztönök gyarló megnyilvánulása volna."
Bütyök
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 773


« Új üzenet #773 Dátum: 2010. Február 22. - 14:04:15 »

Emberek ! Megtört a jég !!!
    1 sz.bűncselekmény........ hűn szeretett / Izé / Manóka tacskó kutymorgóm ma ünnepélyes keretek közt szétrágta a százvalahány ezer ft-os futópadom fülcsiptethető pulzusmérő kézi készülékét .
  Az ominózus kütyüt módszeres alapossággal apró kis szakaszokra blankolta ,tehát tanulja a villanyszerelő szakmát szerintünk egy őstehetség  ??? 
Tudtam én első látásra,hogy ez még sok "örömöt okoz majd nekem"    Vigyorog Tanítás után a lakásban már gyanús kis műanyagocskákat fedeztem fel aminek eredetét nem tudtuk megfejteni ---EDDIG .    Nem baj Mosolyog ez még csak a kezdet,de én ünnepélyes keretek közt átadtam neki egy szép főtt lapocka csont cupákot amit a csontlevesből halásztam ki DE  !!! -előtte az "ajándék" nyakörvet rácsatoltam a kis nyakára nekije  Vigyorog   
   Jelenleg az állás  1:1    Ördög
Naplózva
Bütyök
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 773


« Új üzenet #774 Dátum: 2010. Február 22. - 18:54:49 »

Manó aludik  . Van neki nyakörve  Taps
Naplózva
Urr Antal
Vendég
« Új üzenet #775 Dátum: 2010. Február 22. - 19:06:11 »

Meg teli pocakja.  Wave
Naplózva
Karcsi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 650



« Új üzenet #776 Dátum: 2010. Február 22. - 19:35:38 »

A miénknek is van farkas körme.A hétvégén veszik le.
Szerintem Te is vetesd le mert volt egy kutyám régen,aminek leszakadt vadászaton.Nagyon csúnya látvány volt.
Naplózva

A sikeres ember az, aki reggel felkel, este lefekszik, és közben azt csinálja, amihez kedve van. (Bob Dylen)
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #777 Dátum: 2010. Február 23. - 12:22:19 »

Azt mondják, hogy legszebb öröm a káröröm, mert nincs benne irigység... lehet benne valami! Minden irigység nélkül nézem ezeket a képeket, amik nem nálunk készültek... olyan jó megint nyugodt előszobába lépni, mikor hazaérek. Imádnivalóak a kölykök, de a négy (Tapival és Artúrral) együtt már egy kicsit sok volt. Főleg, hogy mostanában kezdtek felpörögni igazán Ördög
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #778 Dátum: 2010. Február 23. - 15:43:10 »

Bütyök, nem vagy normális! Az életeddel játszol!
Ilyen disznópocakra kétujjnyi fojtónyakörvet kell venni!
Csipesznek is van!! Csipesz


 Effendi
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Bütyök
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 773


« Új üzenet #779 Dátum: 2010. Február 23. - 18:40:00 »

Bütyök, nem vagy normális! Az életeddel játszol!
Ilyen disznópocakra kétujjnyi fojtónyakörvet kell venni!
Csipesznek is van!! Csipesz


 Effendi
Ugye milyen félelmetes ??? Stoel
Naplózva
Oldalak: 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... 215   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: