Oldalak: 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... 215   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadásztacskó  (Megtekintve 481789 alkalommal)
manipulus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1179


Vadásztacskó vezető


WWW
« Új üzenet #630 Dátum: 2009. December 19. - 20:50:47 »





Naplózva

Nem láttam még vadat, mely szánná magát.
A madár fagyottan zuhan le az ágról,
de sosem gondolt rá, hogy sajnálja magát.

www.vadaszkutyaiskola.freewb.hu
http://manipulus.ewk.hu/
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #631 Dátum: 2009. December 21. - 12:51:42 »

Megérkeztek. Ma reggel Tapi leányanya lett, miután világra hozta a 4 trónörököst. A picik jól vannak, elevenek, egyfolytában a csecsen lógnak és nincs egy kilógó sem a sorból. 3 Tapira, egy pedig az apjukra ütött szín-ügyileg(eddig úgy néz ki, hogy háromnak van biztosan gazdája, a negyediknek keresünk majd gazdit pár hét múlva).

Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
manipulus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1179


Vadásztacskó vezető


WWW
« Új üzenet #632 Dátum: 2009. December 24. - 09:41:53 »




Naplózva

Nem láttam még vadat, mely szánná magát.
A madár fagyottan zuhan le az ágról,
de sosem gondolt rá, hogy sajnálja magát.

www.vadaszkutyaiskola.freewb.hu
http://manipulus.ewk.hu/
norberto31
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Új üzenet #633 Dátum: 2009. December 27. - 16:06:48 »

Üdv vadásztársak.Segítségre volna szükségem,vagyis a tacskómnak.Rázza a fülét orvos adott fülcseppet szuszpenziót,azt mondta ettől elmúlik.Állítólag középfültő gyúladása van.Elfogyott mindkét csodaszer de sajnos nem változott semmi.Takarítom a füleit,mindkettőből folyamatosan jön a fülzsír.Esetleg aki tapasztal valami hasonlót,vagy egyáltalán....kérem segítsen.Köszönöm.Norbi.
Naplózva
manipulus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1179


Vadásztacskó vezető


WWW
« Új üzenet #634 Dátum: 2009. December 27. - 16:36:34 »

Üdv vadásztársak.Segítségre volna szükségem,vagyis a tacskómnak.Rázza a fülét orvos adott fülcseppet szuszpenziót,azt mondta ettől elmúlik.Állítólag középfültő gyúladása van.Elfogyott mindkét csodaszer de sajnos nem változott semmi.Takarítom a füleit,mindkettőből folyamatosan jön a fülzsír.Esetleg aki tapasztal valami hasonlót,vagy egyáltalán....kérem segítsen.Köszönöm.Norbi.

Szia!

Nem vagyok orvos, vidd el inkább másik orvoshoz, vagy ugyanahhoz. Az biztos nem tesz jót ha folyamatosan takarítod. Ha büdös a füle és fekete trutyi jön belőle akkor vagy be van gyulladva, vagy fülrühössége lehet. A gyulladásra a Surolan fülcsepp a legjobb. Két-három nap alatt helyre teszi. Ha rühösség akkor Stronghold vagy Advocate spoton. Ezek külső és belső élősködőkre van.

Üdv: Csaba


Naplózva

Nem láttam még vadat, mely szánná magát.
A madár fagyottan zuhan le az ágról,
de sosem gondolt rá, hogy sajnálja magát.

www.vadaszkutyaiskola.freewb.hu
http://manipulus.ewk.hu/
norberto31
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Új üzenet #635 Dátum: 2009. December 27. - 20:34:41 »

Köszönöm a gyors választ.Tudom hogy nem vagy orvos de néha a tapasztalat többet ér az egyetemnél is.Egyébként már három orvosnál voltunk kettő azt mondta középfülgyúladás,a másik kinyomta a bűzmirigyét(3hónapos a kutya),de ez sem segített.Remélem a leírt gyógyszerek fognak,én nem ezeket adtam neki.Az orvos humán készítményeket írt fel.Köszi mégegyszer.Norbi.
Naplózva
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #636 Dátum: 2009. December 27. - 20:37:24 »

Szia Norbi!
Igaza van Csabának,és vagy vidd vissza az orvoshoz vagy keres másikat.Otoszkoppal megnézte a belső halló járatot? Több féle betegsége lehet.
Hallójárat gyulladás,fülakta stb.Minden képen keres orvost mielőtt még akuttá válik az állapot.Üdv HSanyi
Naplózva
manipulus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1179


Vadásztacskó vezető


WWW
« Új üzenet #637 Dátum: 2009. December 27. - 20:59:13 »


Egyébként ha én veszek egy kutyát akkor az első, hogy lekezelem a kutyát fülrühösség vagy atka miatt. Ezt javaslom a tőlem vásárlóknak is. Minden tenyészetben előfordulnak ezek a betegségek. Tapasztalatom szerint minél nagyobb a tenyészet annál inkább. Nálam is. Mármint nem nagy tenyésztő vagyok csak nálam is előfordulhat. Egyik előző almomhoz sikerült hazahoznom kotorékozásból rühösséget. Az egész állományt le kellett kezelni. Sokan titkolják, de ha valaki vadászik a kutyákkal akkor ezek kivéthetetlenek.

Naplózva

Nem láttam még vadat, mely szánná magát.
A madár fagyottan zuhan le az ágról,
de sosem gondolt rá, hogy sajnálja magát.

www.vadaszkutyaiskola.freewb.hu
http://manipulus.ewk.hu/
norberto31
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Új üzenet #638 Dátum: 2009. December 27. - 21:21:59 »

Még azt felejtettem leírni hogy van mellette egy bulldog is,és addig míg nem hoztam haza a tacskót semmi baja nem volt,de azóta mindkettőnek gond van a fülével.Eddig ugye gyulladásra adtam szuszpenziót meg cseppet is eredmény nélkül.Ezért gondolom én is hogy valami fertőző dolog lehet,csak az orvos azt mondta ne én állítsam fel előre a diagnózist.Kicsit bátortalan vagyok az orvosokkal,így túl a harmadikon eredmény nélkül,ezért írtam ide.
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #639 Dátum: 2009. December 29. - 09:31:04 »

Szépen fejlődik a kis család Bion





http://videa.hu/videok/allatok/tapi-es-a-kolykok-aranyos-kolyok-kutya-xIvTYIP8qa0BhZTx

Az egy szem sárgás színű kan a domináns az alomban. Már most látszik rajta,hogy egy igazi jellem  Ördög
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
RDani
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 54



« Új üzenet #640 Dátum: 2010. Január 01. - 12:00:51 »

YZXPF!!

A tacskó témában,amiben megkerestél,érdeklődtem privátban ,hogy van e fejlemény,de nem reagálsz a levelekre.
Látom,hogy azért rendszeresen jársz a fórumra,és aktív résztvevője is vagy,ezért úgy gondoltam megkérdezem itt...hátha itt hajlandó vagy reagálni.
Dani
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #641 Dátum: 2010. Január 01. - 13:57:12 »

YZXPF!!

A tacskó témában,amiben megkerestél,érdeklődtem privátban ,hogy van e fejlemény,de nem reagálsz a levelekre.
Látom,hogy azért rendszeresen jársz a fórumra,és aktív résztvevője is vagy,ezért úgy gondoltam megkérdezem itt...hátha itt hajlandó vagy reagálni.
Dani


 Fejvakarás Fejvakarás Fejvakarás Fejvakarás Fejvakarás
 Nyihi Nyihi Nyihi Nyihi Nyihi

 :turbanos
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #642 Dátum: 2010. Január 01. - 15:00:59 »

Csak nem egy meghiúsult üzlet? Meglepődnék! Ördög
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
RDani
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 54



« Új üzenet #643 Dátum: 2010. Január 01. - 15:39:23 »

Hali!
Te és Sabbati igencsak vigyorogtok...
Üzlet??Én nem tudom,nekem ebből semmilyen anyagi javam nem származik,csak egy ismerősömmel beszélgettem és ő mondta a válás okait,kérdezte nem e tudok valakit,akinek a kutyát oda lehetne adni,vagy elcserélni,esetleg eladni.
Errefel jött az ötlet,hogy majd megkérdem itt,hátha akad valami remény,és jelentkezett a fent nevezett tagja a fórumnak,hagytam neki telefonszámot,nevet,aztán abban maradtunk hogy majd értesít engem is a történtekről,mert érdekel.

Érdeklődtem privátban de semmi,mondom hátha itt válaszol legalább.
De nekem igen gyanús ,hogy ilyen szélesre és telire fogtátok azt a mosolyt:D. csak nem én lennék az első aki így járt?
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #644 Dátum: 2010. Január 01. - 15:41:44 »

Dani, vedd úgy, hogy csak bölcsen mosolyogtunk...


 :turbanos
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Oldalak: 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... 215   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: