Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... 215   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadásztacskó  (Megtekintve 481860 alkalommal)
YZXPF
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132



« Új üzenet #600 Dátum: 2009. November 06. - 22:03:39 »

Anti te tényleg egy cseppet gonosz vagy. Kacsint
Naplózva

Láss a szimatoddal!
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #601 Dátum: 2009. November 06. - 23:02:00 »

Szia Horrido!

Mit csinált a "mocsok"?


Szokásos hatáskörtúllépés.  Ördög Ördög Hazahoztam a füstölőtől a kolbászokat, szalámikat és természetesen úgy értelmezte, hogy mindet neki hoztam. Aztán ahogy gyüttem-mentem a pincében, egyszercsak rámmordult a husosláda mellől.
No ekkor újra megbeszéltük ki is vezeti ezt a kétszemélyes falkát, erre visszavonult a kosárba és látszólag unottan nézte, ahogy kipakolom és felakasztom a cuccokat a kerti kisházba.
Azóta egész nap a kisház előtt bakterol. Bion Bion Bion
Qrva egy portékák. Ördög
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #602 Dátum: 2009. November 06. - 23:14:43 »

Szokásos hatáskörtúllépés.  Ördög Ördög Hazahoztam a füstölőtől a kolbászokat, szalámikat és természetesen úgy értelmezte, hogy mindet neki hoztam. Aztán ahogy gyüttem-mentem a pincében, egyszercsak rámmordult a husosláda mellől.
No ekkor újra megbeszéltük ki is vezeti ezt a kétszemélyes falkát, erre visszavonult a kosárba és látszólag unottan nézte, ahogy kipakolom és felakasztom a cuccokat a kerti kisházba.
Azóta egész nap a kisház előtt bakterol. Bion Bion Bion
Qrva egy portékák. Ördög
Igen


 Ördög
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
YZXPF
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132



« Új üzenet #603 Dátum: 2009. November 06. - 23:15:44 »

Na igen Tacskók.
Meg amikor a két égedelem keverék tacsi egymásra árulkodik.
Ha leszidom őket akkor a Horrido által érzékletesen leírt műsor következik.
Vagy egyszerűen süketnek és vaknak tettetik magukat.
Naplózva

Láss a szimatoddal!
manipulus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1179


Vadásztacskó vezető


WWW
« Új üzenet #604 Dátum: 2009. November 07. - 14:11:17 »

Ma volt egy aranyos jelenet nálunk.

Két szuka csinálta egymással a feszültséget. Mindkettőnek a Héra az anyja, külön alomból. Mikor már majdnem összeugrottak, az anyjuk beált kettőjük közé és nem engedte, hogy összemenjenek. mindkettőt pofán nyalta és leült közéjük.

Naplózva

Nem láttam még vadat, mely szánná magát.
A madár fagyottan zuhan le az ágról,
de sosem gondolt rá, hogy sajnálja magát.

www.vadaszkutyaiskola.freewb.hu
http://manipulus.ewk.hu/
Urr Antal
Vendég
« Új üzenet #605 Dátum: 2009. November 07. - 19:59:30 »

Szokásos hatáskörtúllépés.  Ördög Ördög Hazahoztam a füstölőtől a kolbászokat, szalámikat és természetesen úgy értelmezte, hogy mindet neki hoztam. Aztán ahogy gyüttem-mentem a pincében, egyszercsak rámmordult a husosláda mellől.
No ekkor újra megbeszéltük ki is vezeti ezt a kétszemélyes falkát, erre visszavonult a kosárba és látszólag unottan nézte, ahogy kipakolom és felakasztom a cuccokat a kerti kisházba.
Azóta egész nap a kisház előtt bakterol. Bion Bion Bion
Qrva egy portékák. Ördög

Bepróbálkozott az aranyos. Mondjuk megértem... Grill     Ördög
Naplózva
Urr Antal
Vendég
« Új üzenet #606 Dátum: 2009. November 07. - 20:02:22 »

Anti te tényleg egy cseppet gonosz vagy. Kacsint

Vigyázz, mert még a végén választok Neked is egy kiskutyát, az említett típusból..... Bion      Wave
Naplózva
YZXPF
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132



« Új üzenet #607 Dátum: 2009. November 07. - 20:28:43 »

Vigyázz, mert még a végén választok Neked is egy kiskutyát, az említett típusból..... Bion      Wave
Kacsint Bow
Naplózva

Láss a szimatoddal!
RDani
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 54



« Új üzenet #608 Dátum: 2009. November 15. - 13:56:21 »

Sziasztok!
Egy ismerősöm elcserélné,odaadná szálkás szőrű tacskóját.A kutya másfél éves,csapázik is,hajtásba is hordja.Az indok amiért nehezen de megválna tőle az, hogy a kocsiba nem tudja beimádkozni.
Akit érdekelne a dolog,jelezze nekem,és megadom az elérhetőségét.
Dani
Naplózva
kisvadasz1
Vendég
« Új üzenet #609 Dátum: 2009. November 17. - 10:03:47 »

Fájdítsd a szivem nyugodttan Dani.  Rííí Még mindíg nemlehet kutyám. :'( Pedig kellene, és szeretném is nagyon. Csakhát a két macsek, meg a panel. Így, inkább nem.

Üdv. Pista
Naplózva
Urr Antal
Vendég
« Új üzenet #610 Dátum: 2009. November 17. - 10:32:31 »

Fájdítsd a szivem nyugodttan Dani.  Rííí Még mindíg nemlehet kutyám. :'( Pedig kellene, és szeretném is nagyon. Csakhát a két macsek, meg a panel. Így, inkább nem.

Üdv. Pista

Ha jóvérű a kuya a két cicáról hamar levan a gond!  Nyihi  Ördög     ( Okos Wave)
Naplózva
kisvadasz1
Vendég
« Új üzenet #611 Dátum: 2009. November 17. - 14:18:00 »

Szevasz Anti

Azt tuti, hogy lekapná gyorsan a két macsek bűrkéjét, de akkor engem üldöznek el itthonról az asszonyok kutyástól. Stoel

Meghát, tudod, én is szeretem ezt a két rühes dögöt, de igazán azt a fajtát szeressem,  amelyik kb. úgynézki mint ez itt : 'Girl
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #612 Dátum: 2009. November 17. - 15:19:34 »

Szevasz Anti

Azt tuti, hogy lekapná gyorsan a két macsek bűrkéjét, de akkor engem üldöznek el itthonról az asszonyok kutyástól. Stoel

Meghát, tudod, én is szeretem ezt a két rühes dögöt, de igazán azt a fajtát szeressem,  amelyik kb. úgynézki mint ez itt : 'Girl

Akinek több asszony parancsol, az ne szeresse az ilyen mellesleg megáldott fajta cicusokat, mert hamar lekapják a tíz körméről... Nyihi
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
kisvadasz1
Vendég
« Új üzenet #613 Dátum: 2009. November 18. - 13:05:48 »

Ügyelek is erőssen, nehogymár nehogy! De igazából az én kedvencem az furcsa fejű, és nagydarab macsek, amelyiknek olyan fura orra van, és így nézki e : Wildboar
Naplózva
RDani
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 54



« Új üzenet #614 Dátum: 2009. November 18. - 16:40:30 »

Ügyelek is erősen, nehogy már nehogy! De igazából az én kedvencem az furcsa fejű, és nagydarab macsek, amelyiknek olyan fura orra van, és így néz ki e : Wildboar

Én is ezt a fajtát szeretem igazán:D...
A kutyát nem ismerem,egyszer voltam vele egy vadászaton,de akkor még igenkölyök volt,és csak szokta az ipart...Gazdája állítása szerint ügyesen csapázik.
Viszont a hétvégén "nekünk" is volt hajtás.
A hajtás első fele lényegében eseménytelen volt,ha nem vesszük figyelembe a gyilkos őzeket,akik elől alig tudtam elugrálni,mindegy  volt nekik,hogy kutya vagy ember..
Lányos zavaromba nem tudtam ki vadászik most kire:D...volt pár meleg helyzet,a sok közül pl egy szép hatos bak úgy zúgott el mellettem,hogy elvitte a nadrágom szárát is.Nem lett volna kellemes,ha az agancsát beleteszi a combomba..
Az egyik barátomat telibe is verte egy suta,25kg-nál garantálom h nem volt több,de úgy lökte fel az ember mint egy mozdony.Ráadásul olyan szerencsétlenül történt  dolog,hogy a srácot fellökve a suta is összerogyott,és a puska bekerült a srác és a suta nyaka közé,magyarán ráesett a puskára amivel a sutát a földre szorította a nyakánál fogva,az őz meg hevesen kapálódzott,a srác fejétől nem messze,hál istennek nem történt semmi baj,meghökkenve aztán megállapodva arról hogy senkinek nincs semmi baja,jót nevettünk az egészen.
A hajtás további részében a kutyának is akadt dolga szerencsére,örült a lelkem az dicsérő szavak hallatán,ami a kutyára vonatkozik.:)A hajtás zömmel magas nádasos volt egy kis szederindával benőve,néhol ez átváltott  japán akác-nádas,terepre.A kutyákat is megviselte a hajtás,az enyémet legalábbis biztosan.
A terepről azt hiszem mindent elárul ha azt mondom,hogy a tacskómról annyi szőrt "borotvált" le a nádas és a sűrű,hogy én sok átfésülés alkalmával sem tudnék annyi szőrt leszedni róla,és hogy a fele belső részénél,a kutya mellénél,és a szeme körül szétvagdosta a növényzet a kutyát.a szeme alatt most is hatalmas varrak éktelenkednek.
Mindent egybe vetve azért nagyon élvezte hajtást.
Bocsi hogy hosszúra sikeredett és hogy talán off is.

Dani
« Utoljára szerkesztve: 2009. November 18. - 21:31:22 írta Erdőjáró (Molnár Attila) » Naplózva
Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... 215   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: