Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 215   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadásztacskó  (Megtekintve 482423 alkalommal)
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #75 Dátum: 2008. Július 07. - 09:19:26 »

Üdv Horrido!

Nagyon csinos lett a kutyád!

Idősebb tacsimból egyszer megpróbált kitépni egy elhaltnak vélt szőrcsomót egy másik tacskós trimmelés címén, hát majd' a kézfeje bánta... Ördög  Ördög  Ördög

Nagyösszegű fogadásokat mernék tenni, mesterasszony - kontra Limpi esetén Limpire...

De szerencsére őt nem kell trimmelni.
Ez sem volt egy sima ügy. Tűrte, tűrte, de mihelyt nem fogtam, csattogott a foga az ollón... A szárítás a végén el is maradt, kikapta a szárítót a mesterasszony kezéből. Végezvén mindennel, meg elégedett pofával lesittyentette a táskáját.
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Urr Antal
Vendég
« Új üzenet #76 Dátum: 2008. Július 07. - 09:31:43 »

Üdv Horrido!

Nagyon csinos lett a kutyád!

Idősebb tacsimból egyszer megpróbált kitépni egy elhaltnak vélt szőrcsomót egy másik tacskós trimmelés címén, hát majd' a kézfeje bánta... Ördög  Ördög  Ördög

Nagyösszegű fogadásokat mernék tenni, mesterasszony - kontra Limpi esetén Limpire...

De szerencsére őt nem kell trimmelni.
Ez sem volt egy sima ügy. Tűrte, tűrte, de mihelyt nem fogtam, csattogott a foga az ollón... A szárítás a végén el is maradt, kikapta a szárítót a mesterasszony kezéből. Végezvén mindennel, meg elégedett pofával lesittyentette a táskáját.

Na jól van. Tudja meg a mesterasszony, hogy a tacskó nem az a könnyen kenyérre kenhető fajta!  Ördög  Ördög  Ördög
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #77 Dátum: 2008. Július 07. - 09:52:08 »

Horrido, nagyon szép a kis tacsi.
Egyre jobban fáj a szívem egy ilyen szépség után, de ez a rohadt társasház... :'(
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #78 Dátum: 2008. Július 07. - 10:38:00 »

Horrido! Jópofa lett a kutyus!  Igen

Zoli! "ez a rohadt társasház" - na, az nem az! A rohadt társasház a miénk  Ördög
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #79 Dátum: 2008. Július 07. - 12:19:55 »

Manipulus!

Gratulálok! Igen Igen Igen Wave
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #80 Dátum: 2008. Július 07. - 16:50:30 »

Szia Manipulus!

Gratulálok az eredményhez gyozo, és szép a kutyus is, ezekszerint másnak is teccik.
Naplózva

Üdv End
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #81 Dátum: 2008. Július 07. - 16:51:12 »

Üdv Horrido!

Nagyon csinos lett a kutyád!

Idősebb tacsimból egyszer megpróbált kitépni egy elhaltnak vélt szőrcsomót egy másik tacskós trimmelés címén, hát majd' a kézfeje bánta... Ördög  Ördög  Ördög

Nagyösszegű fogadásokat mernék tenni, mesterasszony - kontra Limpi esetén Limpire...

De szerencsére őt nem kell trimmelni.
Ez sem volt egy sima ügy. Tűrte, tűrte, de mihelyt nem fogtam, csattogott a foga az ollón... A szárítás a végén el is maradt, kikapta a szárítót a mesterasszony kezéből. Végezvén mindennel, meg elégedett pofával lesittyentette a táskáját.

Szép lehetett... Bion Bion Bion
 Táncol
Naplózva

Üdv End
Urr Antal
Vendég
« Új üzenet #82 Dátum: 2008. Július 19. - 23:43:14 »

Szervusztok!

Elkészült a Magyar Tacskótenyésztők Egyesülete által a Tenyésztész Szabályzat (tervezet), mely az észrevételek után megmutatja a fő irányt a fajta tenyésztéséhez.

Kiváncsiságból beleolvastam, mint a fajtát szerető vadász. Ezt a mondatot is találtam.:

"Semmilyen képességvizsga vagy munkaeredmény NEM feltétele a tacskó tenyésztésbe
vonásának."

Ha ezt így keresztülviszik, akkor MEGÁSSÁK A FAJTA SÍRJÁT!!!!

 :COMPKI   :RII   Sorozat   LQrtad

Nem sajnálom az időt rá, írni fogok KIS TIBOR elnöknek, bár tudom, hogy figyelembe se veszi egy vadász véleményét...
Naplózva
Urr Antal
Vendég
« Új üzenet #83 Dátum: 2008. Július 21. - 14:26:44 »

No, megírtam a levelet Kis Tibornak a Magyar Tacskótenyésztők Egyesülete elnökének.

Mivel a levélben kérem, hogy válaszoljon, kiváncsi leszek, hogy válaszra méltat-e egy "mezei vadászt"???

De még ma írok a MEOE elnökének is, nincs mit veszíteni...

 :-\
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #84 Dátum: 2008. Július 21. - 14:28:56 »

Kiváncsi leszek én is.
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Urr Antal
Vendég
« Új üzenet #85 Dátum: 2008. Július 28. - 10:23:09 »

Üdv!

Se a MEOE elnöke, se a "tacskótenyésztők" elnöke nem méltatott válaszra...  Nem
Naplózva
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #86 Dátum: 2008. Július 28. - 11:51:34 »

Sziasztok!

Sokat gondolkoztam ma, hogy feltegyem-e ide a legfrissebb eredményemet, mert nem vadászattal kapcsolatos. De aztán arra gondoltam, hogy mégis felteszem mert olyan kutyáról van szó ami munkában is tett le az asztalra és nagyon büszke vagyok rá. Lehet, hogy valaki még emlékszik rá, hogy pár hete írtam, hogy a jelenleg dániában lévő kutyám Manipulus Comodust egy évre eltíltották a munkarendezvényektől, mert lefolytotta a rókát egy versenyen. Mint sokan tudjátok nekem nagyon fontos, hogy egy tacskó ne csak szép legyen hanem dolgozzon is és fordítva. Comodusnak jelenleg mindhárom munkafázisban CACT eredménye van.
Most jöttem haza Stockholmból a Világkiállításról.
Az ott elért eredménye Comodus Kutyámnak:

CAC, VILÁGGYŐZTES, FAJTAGYŐZTES, FAJTACSOPRT 3. HELYEZETT ÉS SVÉD CHAMPION!

Üdv: Csaba

Kicsit megkésve ugyan, de szívből gratulálok!
Sokan talán nem is érzik mit jelent egy világkiállitáson a fajtagyőztes cím egy olyan fajtánál, amiből sok példányt neveznek. És ráadásul megelőzni a németeket-osztrákokat az ő fajtájukban!
'99-ben egy CAC-on Best in show lett egy fiatal agaram, akkor azt se tudtam mihez kapjak örömömben. És hol van az még a világkiállitástól...
Mégegyszer gratula! Igen
Naplózva
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #87 Dátum: 2008. Július 28. - 11:54:40 »

Üdv!

Se a MEOE elnöke, se a "tacskótenyésztők" elnöke nem méltatott válaszra...  Nem

Ez egy nagyon érdekes dolog, mert pedzegetik hogy a magyar agárnál meg kötelezővé teszik a VAV-ot. Tacskóból sokkal több dolgozik, azoknak meg nem lesz kötelező? Fejvakarás
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #88 Dátum: 2008. Augusztus 04. - 21:08:33 »

FIGYELMEZTETLEK BENNETEKET, HOGY NEM FOGOM EZT A ROVATOT LÁTOGATNI, HA NEM RAKTOK FEL FOTÓKAT A KUTYÁKRÓL!!
Nagyon ellustultatok!!! Dühös Dühös
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
manipulus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1179


Vadásztacskó vezető


WWW
« Új üzenet #89 Dátum: 2008. Augusztus 04. - 21:14:48 »

Ezt ugye mégsem hagyhatjuk!



Naplózva

Nem láttam még vadat, mely szánná magát.
A madár fagyottan zuhan le az ágról,
de sosem gondolt rá, hogy sajnálja magát.

www.vadaszkutyaiskola.freewb.hu
http://manipulus.ewk.hu/
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 215   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: