Oldalak: 1 ... 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 [195] 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadásztacskó  (Megtekintve 481595 alkalommal)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #2910 Dátum: 2015. Július 30. - 16:15:21 »

Felvágta egy kan mellkastól állig. De már szerencsére jól van a gondos gazdája és a kiváló állatorvosi ellátás eredményeként.


Hű a nemjóját !  Minél előbbi és teljes gyógyulást !    Wave

  (" A semmitérőkkel ilyen nem történik !" )
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #2911 Dátum: 2015. Augusztus 08. - 16:47:47 »

Ugyan nem passzol a topik címéhez, mert hát hol is van itt a VADÁSZtacskó, de nem találtam neki jobb helyet Vigyorog
Tacsi szukánknak 3 évvel ezelőtt voltak kölykei, akkor sem volt valami példás kismama.
Azóta magányosan tengeti napjait, vadászatra teljesen alkalmatlan a lelkem, mindentől és mindenkitől retteg.....de a család kedvence, így marad udvari semmitevőnek.
Már tavaly elözönlötték a környékünket a pockok és a patkányok, mellette rengeteg az egér....hejj az erdei élet szép oldalai Nyihi
Nem szeretem túlságosan a macskákat, de ki lett mondva az ukáz: Macska kell a házhoz!
Lett is...... 5 ......(ez hosszú történet, először jött 3, majd csapódott hozzájuk valahonnan egy kisebb, aztán befogadtunk egy még kisebbet...lassan elkezdek drótakadályt építeni a telekhatárra, nehogy még több macska migráljon át hozzánk Ördög ) de már itt vannak és nődögélnek szépen.
A legkisebb elég vadóc volt, nehezen haverkodott össze a tacsival......de aztán annyira sikerült, hogy pótanyát talált benne magának.
Nem vicc, tessék szó szerint érteni Meglepődött

Nem csalás, nem ámítás.
A kutyánk 7 évesen, 3 évvel az utolsó kölykei leválasztás után naponta 2x megszoptatja a 2 hónapos kölyökmacskát. Fejvakarás
A kis vörös vakarcs alkalmanként kb. fél órát cuppog rajta, majd el is alszik és úgy durmolnak együtt egy órácskát.
A Természet néha nagyon különös dolgokat tud produkálni Igen
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #2912 Dátum: 2015. Augusztus 08. - 17:18:35 »

Ugyan nem passzol a topik címéhez, mert hát hol is van itt a VADÁSZtacskó, de nem találtam neki jobb helyet Vigyorog
Tacsi szukánknak 3 évvel ezelőtt voltak kölykei, akkor sem volt valami példás kismama.
Azóta magányosan tengeti napjait, vadászatra teljesen alkalmatlan a lelkem, mindentől és mindenkitől retteg.....de a család kedvence, így marad udvari semmitevőnek.
Már tavaly elözönlötték a környékünket a pockok és a patkányok, mellette rengeteg az egér....hejj az erdei élet szép oldalai Nyihi
Nem szeretem túlságosan a macskákat, de ki lett mondva az ukáz: Macska kell a házhoz!
Lett is...... 5 ......(ez hosszú történet, először jött 3, majd csapódott hozzájuk valahonnan egy kisebb, aztán befogadtunk egy még kisebbet...lassan elkezdek drótakadályt építeni a telekhatárra, nehogy még több macska migráljon át hozzánk Ördög ) de már itt vannak és nődögélnek szépen.
A legkisebb elég vadóc volt, nehezen haverkodott össze a tacsival......de aztán annyira sikerült, hogy pótanyát talált benne magának.
Nem vicc, tessék szó szerint érteni Meglepődött

Nem csalás, nem ámítás.
A kutyánk 7 évesen, 3 évvel az utolsó kölykei leválasztás után naponta 2x megszoptatja a 2 hónapos kölyökmacskát. Fejvakarás
A kis vörös vakarcs alkalmanként kb. fél órát cuppog rajta, majd el is alszik és úgy durmolnak együtt egy órácskát.
A Természet néha nagyon különös dolgokat tud produkálni Igen

Volt ilyen szuka kutyánk. Olyan kandúrt nevelt,aki rendszeresen lopott rántott húst a szomszédból... Röhög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #2913 Dátum: 2015. Augusztus 08. - 19:03:06 »

Volt ilyen szuka kutyánk. Olyan kandúrt nevelt,aki rendszeresen lopott rántott húst a szomszédból... Röhög
Ha ezt megtanítja neki, akkor minden eddigi bűne megbocsátva.... Ördög

Amúgy eddig az összes tacskónknál az volt a divat, hogy a macskával való találkozás csak addig a néhány percig volt érdekes a számukra, amíg a beutalt még tudott levegőt venni.
Mihelyst ez a funkciójuk megszűnt, már nem adtak okot a kutyának a további figyelemre.
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #2914 Dátum: 2015. Augusztus 09. - 01:34:49 »

Van nekünk is egy szálkás szőrű tacsi Nevet. Mikor elhoztuk, volt egy nagyon kezes macskánk, nem is haragudott Picúrka a macskára, állandóan játszottak. A macska szerette, ha  kínozzák, mert a kutya a nyakánál fogva húzgálta az udvaron, de ahelyett, hogy elszaladt volna az első adandó alkalommal, mindig szinte kiprovokálta a kínzást.
Egyszer történt egy ilyen nyígatás után, hogy amikor hívtam a macskát, nem akart oda jönni hozzám. Amikor odaléptem, akkor tűnt fel, hogy a nyála ki van folyva, és már nem él. Sajnos Picúr annyira elragadtatta magát, hogy jókedvében megfojtotta a cicát. Tudom, nem illik ilyet mondani, de valahogy nem tudtunk a kutyára haragudni, sőt, nevettünk egy jót.
Ezt csak úgy megosztottam veletek.  Wave  Emelem
« Utoljára szerkesztve: 2015. Augusztus 10. - 08:32:13 írta Németh Lajos » Naplózva
manipulus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1179


Vadásztacskó vezető


WWW
« Új üzenet #2915 Dátum: 2015. Augusztus 09. - 09:32:09 »

Van nekünk is egy szálkás szőrű tacsi Nevet. Mikor elhoztuk, volt egy nagyon kezes macskánk, nem is haragudott Picúrka a macskára, állandóan játszottak. A macska szerette, ha  kínozzák, mert a kutya a nyakánál fogva húzgálta az udvaron, de ahelyett, hogy elszaladt volna az első adandó alkalommal, mindig szinte kiprovokálta a kínzást.
Egyszer történt egy ilyen nyígatás után, hogy amikor hívtam a macskát, nem akart oda jönni hozzám. Amikor odaléptem, akkor tűnt fel, hogy a nyála ki van folyva, és már nem él. Sajnos Picúr annyira elragadtatta magát, hogy jókedvében megfolytotta a cicát. Tudom, nem illik ilyet mondani, de valahogy nem tudtunk a kutyára haragudni, sőt, nevettünk egy jót.
Ezt csak úgy megosztottam veletek.  Wave  Emelem

Ez egy gyönyörű történet volt. Én egy állat halálán sem tudok nevetni.  Minden állatot sajnálok ami miattam halt meg, pedig jó pár élete szárad a lelkemen  Fejvakarás  Rííí


Naplózva

Nem láttam még vadat, mely szánná magát.
A madár fagyottan zuhan le az ágról,
de sosem gondolt rá, hogy sajnálja magát.

www.vadaszkutyaiskola.freewb.hu
http://manipulus.ewk.hu/
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #2916 Dátum: 2015. Augusztus 09. - 16:20:23 »

Van nekünk is egy szálkás szőrű tacsi Nevet. Mikor elhoztuk, volt egy nagyon kezes macskánk, nem is haragudott Picúrka a macskára, állandóan játszottak. A macska szerette, ha  kínozzák, mert a kutya a nyakánál fogva húzgálta az udvaron, de ahelyett, hogy elszaladt volna az első adandó alkalommal, mindig szinte kiprovokálta a kínzást.
Egyszer történt egy ilyen nyígatás után, hogy amikor hívtam a macskát, nem akart oda jönni hozzám. Amikor odaléptem, akkor tűnt fel, hogy a nyála ki van folyva, és már nem él. Sajnos Picúr annyira elragadtatta magát, hogy jókedvében megfolytotta a cicát. Tudom, nem illik ilyet mondani, de valahogy nem tudtunk a kutyára haragudni, sőt, nevettünk egy jót.
Ezt csak úgy megosztottam veletek.  Wave  Emelem

Nálunk az alpesi bekapta a kölyökmacska egész fejét, és úgy húzkodta jobbra balra a padlón...aztán amióta hazatért az oskolából már nem annyira macska-kompatibilis  Vigyorog A kis feketével összebarátkozott azért újra, de van még kettő, azokkal úgy látom nem lesz már soha nagy barátság.
Korábban a szálkás is játszott a kölykökkel, de annak mindig az alom "lefeleződése" lett a vége  Stoel Engem soha nem vinne rá a lélek, hogy falhoz csapkodjam a kismacskát, nem örömteli, de így legalább szabályozva volt az állomány...
Naplózva
lacika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1241


« Új üzenet #2917 Dátum: 2015. Szeptember 15. - 21:37:12 »

Naplózva
lacika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1241


« Új üzenet #2918 Dátum: 2015. Szeptember 15. - 21:39:00 »

Jelenlegi tudománya ennyi,de legalább csendben van,ez már fél siker.
Hamar elnyomta a friss levegő.
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #2919 Dátum: 2015. Szeptember 15. - 21:48:35 »

Jelenlegi tudománya ennyi,de legalább csendben van,ez már fél siker.
Hamar elnyomta a friss levegő.
Hogy  Boar kedvenc internetes rovatait (nlcafé,velvet) Ördög idézzem: De ariiiiiiiiiiiii! Vigyorog
 Igen
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
manipulus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1179


Vadásztacskó vezető


WWW
« Új üzenet #2920 Dátum: 2015. Szeptember 15. - 22:23:43 »


Nekem is van egy új leendő vadásztársam  Taps
Naplózva

Nem láttam még vadat, mely szánná magát.
A madár fagyottan zuhan le az ágról,
de sosem gondolt rá, hogy sajnálja magát.

www.vadaszkutyaiskola.freewb.hu
http://manipulus.ewk.hu/
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #2921 Dátum: 2015. Szeptember 15. - 22:35:32 »


Nekem is van egy új leendő vadásztársam  Taps

Na most az én kutyám is ezt csinálja, forgatja a szeme fehérjét, hogy aszondja: "Üss meg, ha rávisz a lelked!"  Kacsint
Naplózva
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #2922 Dátum: 2015. Szeptember 15. - 23:38:35 »



 Ördög Ördög Ördög
Mennyi örömöd és bosszúságod lesz még benne...  Röhög
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #2923 Dátum: 2015. Szeptember 16. - 08:15:33 »

Fáin kiskutyák!  Igen Igen

Kellemes romeltakarítást kívánok Mindkettőtöknek, zúgjon a lábtörlőknek odaát....  Nyihi Nyihi
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Stefi
Vendég
« Új üzenet #2924 Dátum: 2015. Szeptember 16. - 08:30:17 »


Szép tacsik ! Sok sikert hozzájuk !  Igen




 zúgjon a lábtörlőknek odaát....  Nyihi Nyihi

 KAP KAP KAP      Suicide    Röhög
Naplózva
Oldalak: 1 ... 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 [195] 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: