Oldalak: 1 ... 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 [215]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadásztacskó  (Megtekintve 479908 alkalommal)
Biatos
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Új üzenet #3210 Dátum: 2020. Június 29. - 00:40:15 »

Sziasztok! Szalkas Standard tacsko kolykot keresek amelyet oktoberben lehetne elvinni. Nyilvan nem hazi kedvencnek keresem, igy vadaszo osoket preferalnam
Naplózva
Tata
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 77


« Új üzenet #3211 Dátum: 2020. Szeptember 22. - 18:52:52 »

Egy ismerősöm keres szálkás tacsi kan kölyköt utánkereséshez vadászó szülőktől.Ha esetleg van valakinek ilyenről tudomása azt megköszönnénk.
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4144


TSP


« Új üzenet #3212 Dátum: 2022. Szeptember 30. - 22:29:11 »



Ma elment.

Legkedvesebb kutyám volt.

Sokan mondják a tacskóról hogy öntörvényű, akarnok, miegymás….
Hát nem. Nem hiszem hogy lesz valaha ilyen kutyám még egy. Ahogy visszagondolok a pályafutására csak a videóhoz hasonló könnyfakasztóan boldog pillanat ugrik be, amiből mostanában nem bővelkedünk.

Miután idekerült, szép sorjában megszülettek a gyerkőceink is. Alig tipegtek, de már a tacskót dögönyözték, aki vidáman partner volt a törpék játékában. Csak a tacskót, pedig van választék. Nyaranta a szomszéd utcák összes gyerkőce itt nyomult a kapunkban és kurjongatott a tacskóért. Szolgai módon kivonult a kapuba és pörgött a kölykökkel. (A vakondállomány a munkásságát vélhetően nem pont így nyugtázza, de ez egy egészen más történet.) Viszonylag korán egyértelművé vált hogy ő a legkevésbé sem az én kutyám, sokkalta inkább az asszonyé meg természetesen a kicsiké. Nem bántam, mert az evidens, hogy a tacskó győz. Bármelyik gesztusával. Azonnal. Totálisan.

1 hónapja koponyatörése lett. Megannyi vizsgálat, MR, CT, mindenféle próbálkozás, miegymás után ma lett egyértelmű, hogy sajnos nincs tovább.

Isten veled kiskutyám!
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #3213 Dátum: 2022. Szeptember 30. - 23:03:52 »



Ma elment.

Legkedvesebb kutyám volt.



Nagyon nagyon sajnálom!   Szomorú
Sok vadászkutyám volt életem során, mind kedves jól dolgozó volt, de a mostani tacsimmal kedvességben  egyik sem tudna versenyezni!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9908



« Új üzenet #3214 Dátum: 2022. Október 01. - 05:06:49 »


Ma elment.

Legkedvesebb kutyám volt.

Sokan mondják a tacskóról hogy öntörvényű, akarnok, miegymás….
Hát nem. Nem hiszem hogy lesz valaha ilyen kutyám még egy.
Isten veled kiskutyám!

Sajnálom!
Valóban nem lesz, csak más "személyiségű" .... mert szálkás tacsi az kell hogy legyen az embernek.
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Balazs0515
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Új üzenet #3215 Dátum: 2022. Október 14. - 10:36:54 »

Sziasztok!

Esetleg valakinek megvan scannelt formában Füzesséry György - A vadásztacskó című könyve?

Jelenleg van egy 4 hónapos tacskó szuka kutyusom és szeretném, ha a vadásztársam lenne a jövőben. Erről a könyvről jókat hallottam, természetesen bújom az előző 214 oldalt a fórumon és más könyveket is olvasgatok.

Köszönöm a segítséget.

Üdv.
Balázs
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9979



« Új üzenet #3216 Dátum: 2023. Március 22. - 06:24:42 »

Újra lesz Budán kutyavásár.

https://uzletem.hu/jogadokonyveles/kis-testu-kutyakat-keres-a-nav/rsslink/rss2
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
VB.1978
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Új üzenet #3217 Dátum: 2023. Június 25. - 14:38:43 »

Kedves vadásztársak! Új vadásztársukat keresi 4 Standard szálkásszőrű tacskó kan kiskutya, 8 hetesek,törzskönyvvel, chippel, oltásokkal,féregtelenítve.
Naplózva
kofedr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109


« Új üzenet #3218 Dátum: 2023. Június 25. - 19:07:44 »

Kedves vadásztársak! Új vadásztársukat keresi 4 Standard szálkásszőrű tacskó kan kiskutya, 8 hetesek,törzskönyvvel, chippel, oltásokkal,féregtelenítve.

S ha jól sejtem - ár nélkül - "ingyé" elvihetők...
Egy vaddisznó lesvadászatra meg tudlak hívni, egy kistársért cserébe.
Privátban megbeszélhetjük az átadást és a vadászatot.

Üdvözlettel:
KF
Naplózva
VB.1978
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Új üzenet #3219 Dátum: 2023. Június 25. - 20:01:46 »

S ha jól sejtem - ár nélkül - "ingyé" elvihetők...
Egy vaddisznó lesvadászatra meg tudlak hívni, egy kistársért cserébe.
Privátban megbeszélhetjük az átadást és a vadászatot.

Üdvözlettel:
KF

Nem nyerészkedni akarok,de sok pénzt költöttem eddig rájuk,szeretném ha ebből valamennyi költség legalább megtérülne. Mindkét szülő aktívan dolgozik és komoly felmenőkkel rendelkeznek. Örülnék ha vadász gazdihoz kerülnének ,nekik dolgozzanak és hű társak legyenek. 95000ft-ot szeretnék kérni. Tisztelettel!
« Utoljára szerkesztve: 2023. Június 25. - 20:21:42 írta Pyrus » Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #3220 Dátum: 2024. Február 20. - 11:21:41 »

 Emelem

Keresek saját ill. családom részére egy szálkás tacsi (lehetőleg kan) kölyköt.  Tavaszi (~ápr.) elhozatallal.
Törzskönyv nem szükséges, úttörő becsület szavamra megígérem, hogy eszem ágába sem jutna kiállításra hordani (+ tuti ivartalanítva is lesz).
Fő feladata a család unaloműzése (papucs szétrágás stb. Röhög), a kert felásása  Tacsi  és a szomszéd macskák rendbe tétele lenne.  Macs
Persze vadászni vinném magammal, vércsapa munkára szeretném kiképezni.  Eb a vadász
(Mondjuk sajnos ilyen téren mostanában sok dolga nem lesz, amilyen keveset jutok ki, + a nagylyukasztók után elég rövid utánkeresések vannak…   Kacsint)
Kotorékozni biztos nem fogok vele, én annyira nem szeretek ásni (sőt semennyire).
Jó lenne vadászó szülőktől egy jó kiállású kutya, standard v. annál akár még nagyobb méret is.
Néha látni kis nyüzüge vékony lábú tacskónak csúfolt ölebeket, vagy telixart zokni kinézetű hurkákat.  Nem szól szám Mindkét típust kerülném…
Nem baj, ha nem kerül csilliárdokba, persze tudom, hogy egy kölyökkel is van már kapásból egy csomó költség, azt szívesen megtérítem.  Gondolkodik
Az állandó állatorvosi felügyelet és tudományos táplálás megoldott, sógorom és sógornőm is állatorvos. (Persze ennek nem tudom a tacsi mennyire örül majd… OOO)

Ha valakinek van - lesz ilyen kutyuja, vagy ismeretségi körében tud, ne tartsa magában!  Igen

Köszi!

 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Vattila68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 165

Vadász


« Új üzenet #3221 Dátum: 2024. Február 20. - 18:20:45 »

Emelem

Keresek saját ill. családom részére egy szálkás tacsi (lehetőleg kan) kölyköt.  Tavaszi (~ápr.) elhozatallal

Küldtem privátban üzenetet, ha nem kaptad meg, írj itt, vagy az email címemre.
Naplózva

A fegyver a szabad ember legfőbb ismérve. Akinek nincs fegyvere az fogoly.
Maderspach Viktor
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #3222 Dátum: 2024. Február 20. - 19:49:38 »

+ a nagylyukasztók után elég rövid utánkeresések vannak…   Kacsint)


Mi a fene? Eladók a nagyvasak? Fejvakarás
(Ez olyan "gálosmarketinges" volt) Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #3223 Dátum: 2024. Február 21. - 09:38:40 »

Mi a fene? Eladók a nagyvasak? Fejvakarás
(Ez olyan "gálosmarketinges" volt) Ördög

 Röhög  Röhög Röhög
Nyilván van az a pénz... de alapvetően nem.
Sőt, a 10,75x68-as projekt lassan befejeződne, csak az elsütés akadt el "Ákosfalván"... Burn

 Wave

Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Oldalak: 1 ... 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 [215]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: